O nas

O nas

 

Firma Bomet - Naszym kapitałem są ludzie.

Firma Bomet powstała jako następca spółki Bomex, która rozpoczęła działalność w 1990 roku. Celem działalności firmy, od samego początku było dostarczanie wykwalifikowanej kadry pracowniczej do wymagających projektów inżynieryjnych w Niemczech.

Filary na których powstało dzisiejsze przedsiębiorstwo oparte zostały na uczciwości względem naszych klientów, rzetelności w wywiązywaniu się z powierzonych nam zadań, oraz bezwzględnej terminowości przy realizacji projektów.

Skupiliśmy się na dostarczaniu pracowników dla przedsiębiorstw działających w  sektorach energii odnawialnej, ochrony środowiska, oraz rolnictwa i pracach związanych z reperacją i czyszczeniem szalunków. Wiedza i doświadczenie naszej kadry pracowniczej pozwoliły na udział w realizacji projektów halowych i montażowych, które charakteryzują się dużym stopniem złożoności. Nasi spawacze i ślusarze są zatrudniani do wykonania konstrukcji wymagających zarówno wiedzy, jak i doświadczenia,  takich jak: podstawy konstrukcji morskich wież wiatrowych, zbiorniki ciśnieniowe, czy też kanały spalin o zmiennym przekroju geometrycznym

Przez lata udało nam się zbudować na rynku niemieckim pozycje wiarygodnego partnera i zdobyć pozycję silnej i stale rozwijającej się firmy w coraz bardziej konkurencyjnym otoczeniu. Stworzony dzięki wieloletniemu doświadczeniu rygorystyczny proces rekrutacji pozwala na wybranie i zatrudnienie najlepszych pracowników z szerokim wachlarzem umiejętności technicznych i specjalizacją w swoich dziedzinach.

Obecnie firma „Bomet” wraz ze swoimi partnerami jest obecna na 4 rynkach europejskich: niemieckim, polskim, szwedzkim i islandzkim. Współpracujemy z kilkudziesięcioma europejskimi przedsiębiorstwami działającymi w branży metalowej, dla których tylko w roku 2016 zatrudnialiśmy ponad 300 spawaczy i ślusarzy. 

 


www.bomet.company