Usługi

O nas

 

SPAWALNICTWO

Nasi pracownicy specjalizują się w spawaniu metodami MIG, MAG, TIG, łukiem krytym (SAW), elektrodą otuloną (MMA).  Połączenia spawane wykonywane przez naszych pracowników  w 90% podlegają badaniom nieniszczącym MT, PT, UT i RT.  Posiadają umiejętność obróbki spoin poprzez szlifowanie oraz frezowanie.  Nasi pracownicy wykonują złącza spawane wymagające dużej precyzyjności (cienkie elementy ze stali nierdzewnej) oraz połączenia z materiałów o dużej grubości (do 200 mm), oraz posiadają umiejętności spawania w pozycjach wymuszonych przy zachowania wysokiej jakości połączeń spawanych. W okresie wieloletniego doświadczenia w przemyśle ciężkim nasi spawacze wykonywali złącza spawane konstrukcji stalowych, maszyn i urządzeń, w tym dźwignicowych.

 

ŚLUSARSTWO KONSTRUKCYJNE

Zajmujemy się wykonawstwem konstrukcji stalowych, maszyn, urządzeń u wielu kontrahentów zagranicznych. Nasi ślusarze i spawacze zajmują się wykonawstwem od pobrania materiału z magazynu poprzez roboty przygotowawcze: trasowanie, punktowanie, cięcie, wypalanie, gratowanie, szlifowanie, po scalanie, spawanie, czyszczenie, malowanie, pakowanie i załadunek.

 

MONTAŻ MASZYN I URZĄDZEŃ

Świadczymy usługi montażu i demontażu maszyn i urządzeń dla wielu gałęzi przemysłu i rolnictwa, usługi modernizacji maszyn i urządzeń. Prace montażowe prowadzimy pod nadzorem specjalistów z najlepszych firm produkujących te maszyny i urządzenia.

 

MONTAŻ KONSTRUKCJI STALOWYCH

Posiadamy wyspecjalizowane ekipy pracowników do montażu i demontażu konstrukcji stalowych. Montujemy konstrukcje szkieletowe hal, budynków, wiat, konstrukcje podporowe, podesty, barierki, jezdnie podsuwnicowe, zbiorniki stalowe, silosy, przenośniki.

 

RENOWACJA SYSTEMÓW SZALUNKOWYCH

Udostępniamy naszym zagranicznym klientom wykwalifikowanych pracowników do renowacji i czyszczenia systemów szalunkowych i rusztowań. Nasi pracownicy posiadają bogate doświadczenie w regeneracji i naprawie systemów szalunkowych, niezależnie od ich stopnia zabrudzenia i uszkodzenia. Dzięki naszym pracownikom sprzęt budowlany w firmach naszych klientów jest w 100% zdatny do ponownego użycia.

 

PRACE BUDOWLANE

Zajmujemy się kompleksowym wykonaniem obiektów użyteczności publicznej i budownictwem przemysłowym. Realizujemy projekty budowlane wspólnie z naszym wieloletnim partnerem – firmą Przemysłówka S.A. Dzięki udanej kooperacji, nieprzerwanie udaję się nam realizować najbardziej wymagające projekty budowlane.

 


www.bomet.company