rastauracja Ahmed

Poznań

Opinie o rastauracja Ahmed

głowa

Kuchnia jest ważna to prawda @rock, ale wiadomo czy pojawią się u nich jakieś oferty pracy? Pozdrawiam

pracownicy

Dziękujemy za życzenia swiateczne i swiateczne powietrze na święta

Totalny brak szacunku dla pracownika ze strony pracodawcy, na każdym kroku są o coś pretensje do wszystkich pracowników. Brak jakiejkolwiek umowy, stawki głodowe, atmosfera to kitu, bo każdy próbuje się wybić, ale i tak z tego nic nie wynika, bo nawet jak sie starasz to szef i tak tego nie doceni, za to przyczepi się o każdą najmniejszą pierdołę i będzie to wypominał w nieskończoność

Zostaw opinię o rastauracja Ahmed - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie rastauracja Ahmed