Opinie o WSK Poznań Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy WSK Poznań Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w WSK Poznań Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.


Branże: Wyroby metalurgiczne - produkcja prętów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WSK Poznań Sp. z o.o. w Poznań

Na etacie
Inne
 Pytanie

Tego już chyba za wiele. Dowiedzieć się że pracownicy którzy spędzili tu całe życie są zbędni i tylko chowają się po kontach? Pierw zebrania na których jesteśmy nazywani filarem firmy a później pozbawić nas odpraw i jubileuszy? Teraz ino czekaj aż przyjadą do tej firmy z taczkom. Na hali pustki a biurach pełno i ciekaw jestem kto będzie produkcję robił. Wstyd! Nie dziwię się że Włodek nie chciał dalej robić

3
anonim
Inne
@anonim

To znaczy? Podasz jak wypłatę miałeś że aż zaczynałeś myśleć o odejściu? A ten brak rozwoju przekładał się też na szkolenia? Był do nich dostęp czy nie?

WSK
Były pracownik

Bardzo dobry zakład pracy o dużych możliwościach.

2
anonim
Inne

No ale to czemuś tam siedział ćwierć wieku prawie? Musiało coś być takiego, że nie odszedłeś po roku czasu. I musiało coś być, że po takim szmacie czasu jednak już jesteś byłym?

Pytanie
 Pytanie

Czy możliwa jest praca zdalna w firmie WSK Poznań Sp. z o.o. w przypadku pracy jako Specjalista ds. Marketingu?

Paula
Inne
@Becia

Ale ekstra, a hybryda może wchodzi w grę? Jak wtedy idzie dogadać się co do dni w domu, a dni w biurze? Jak ktoś się zdecyduje na pracę w domu to firma zapewnia cały sprzęt do pracy?

anonim
Pracownik

(usunięte przez administratora)

Romek Nowy wpis
Pracownik

Z tego co wiem to dyrektor CP sam odszedł ale zarząd z pewnością pomógł mu podjąć taką decyzję.

Benek Nowy wpis
Pracownik
 Pytanie

Siedzi tutaj też i czyta wszystkie komentarze. Nie ma za co dziękować, miała pole do obietnic i szantażazy to wykorzystała to a Wy wlepieni jak krowa w obraz tylko klaskaliście. A jak tam jej podnóżek? Już się dostosowała do nowego prezesa? Też będzie mu gacie prać i buty pastować? ta to jak kameleon, rynek pracy czeka i na jedną i na drugą.

Adrianno Nowy wpis
Były pracownik
@Benek

To pokazuje jakim mimo zajmowanego wysokiego stanowisko trzeba być mentalnie małym człowiekiem żeby wykorzystywać podwładnych do takich prostych zajęć, które oczywiście nie należą do ich obowiązków. A ludzi zwyczajnie boją się odmówić bo nie wiedzą czy nie spotkają ich za to jakieś konsekwencje.

Jędrek Nowy wpis
Inne

Widzę, że wieści o work-life balance dotarły i tutaj, przynajmniej w teorii. Bo wymienili to jako jeden z powodów, by się u nich zatrudnić na stanowisku Elektryka. W praktyce oznacza to brak nadgodzin i wolne weekendy?

Emeryt z Kicina
Inne
 Pytanie

To chyba plotka,że firma jest w złej kondycji finansowej i zaczyna zwalniać pracowników? Patrząc na dział handlu to aż spuchnięty z zamowien i zarobiony marketing po kokardy.

Worek
Pracownik
 Pytanie
@Emeryt z Kicina

A co na to magazyn? Skoro są zamówienia, to dlaczego magazyn jest spuchnięty ????

Gutek
Inne

Szukają automatyka, info ze strony firmy, szkoda tylko, że nie ma daty podanej, bo nie wiem czy jeszcze można aplikować. Faktycznie można się rozwijać na tym stanowisku, jak piszą w ogłoszeniu? Awanse czy po prostu jakieś szkolenia? No i najważniejsze, jaka kasa, bo o tym oczywiście nie było ani słowa? :D

logo firmy Rozbieracz
Ostrołęka
Zakłady Mięsne Pekpol Ostrołęka S.A.
(31 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Inżynier Serwisu Obrabiarek Laserowych
Leszno
Polscy Inżynierowie Rafał Janowski
(3 opinie)
Wyślij CV
logo firmy Ustawiacz, pracownik wypożyczalni narzędzi
Wiązowna
Mera Bellows Sp. z o.o.
(44 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
anonim
Inne

Mam takie pytanie co do oferty Specjalista ds. Marketingu. W takim ogłoszeniu sprzed roku mam okazję przeczytać różne obowiązki na tym stanowisku, domyślam się że za wiele się nie zmieniło tutaj. No ilu kanałach tam się teraz pracuje? Zwłaszcza że w obowiązkach naprawdę różne, łącznie z tym że trzeba dbać o wizerunek firmy w sieci. To mi się bardziej z PR kojarzy

anonim
Inne

W jakim sensie "reszta leży"? Nie zrozumiałam, czy chodzi o to, że nie ma pracy w innym zakresie czy o coś innego, wyjaśnij jak możesz. A ogółem obowiązki są dostosowane do czasu pracy, wyrabiacie się?

Święty
Pracownik
 Pytanie

Nowe przepisy od 21 lutego 2023 roku Rok 2023 przyniósł nowe przepisy dotyczące badań alkomatem w miejscu pracy. Ustawa wprowadza regulacje dotyczące możliwości przeprowadzenia takiego badania, odpowiada na pytanie, czy badanie alkomatem w pracy jest legalne oraz określa zasady, których pracodawcy muszą przestrzegać. Nowe przepisy stanowią ważny krok w kierunku zapewnienia bezpieczeństwa i ochrony zdrowia pracowników. Tak więc, czy można badać alkomatem w pracy? Zgodnie z nowymi przepisami pracodawca może zbadać alkomatem pracownika, pod warunkiem istnienia uzasadnionego podejrzenia, że znajduje się on pod wpływem alkoholu. Oznacza to, że pracodawca nie może przeprowadzać rutynowych badań trzeźwości bez konkretnych podstaw podejrzeń. Konieczne jest obiektywne uzasadnienie, na przykład nietypowe zachowanie pracownika (zataczanie się), wypadek przy pracy czy naruszenie wewnętrznych regulacji dotyczących spożywania alkoholu w miejscu pracy. Regulacje te dotyczą wszystkich pracowników, niezależnie od rodzaju zatrudnienia. Nie ma także znaczenia czy jest to praca stacjonarna, zdalna czy hybrydowa.

anonim
Inne

Nie ma jakiegoś naboru aktualnie do firmy? Interesowałoby mnie stanowisko Specjalista ds. Marketingu takie jak szukali w lutym np tylko no oczywiście interesuje mnie aktualne. Co jaki czas tam są nabory?

Na etacie
Inne
 Pytanie

Tego już chyba za wiele. Dowiedzieć się że pracownicy którzy spędzili tu całe życie są zbędni i tylko chowają się po kontach? Pierw zebrania na których jesteśmy nazywani filarem firmy a później pozbawić nas odpraw i jubileuszy? Teraz ino czekaj aż przyjadą do tej firmy z taczkom. Na hali pustki a biurach pełno i ciekaw jestem kto będzie produkcję robił. Wstyd! Nie dziwię się że Włodek nie chciał dalej robić

3
anonim
Inne
@Na etacie

Piszesz, że pozbawiono Was odpraw i jubileuszy? To znaczy, że kiedyś one były? I dlaczego właściwie teraz już ich nie ma? Od kiedy? Od tego roku? Możesz to jakoś rozjaśnić?

anonim
Były pracownik

To ja z końcem września z własnej woli zwolniłem się, a nie odwrotnie, nie wykręcaj kota ogonem. I nie sugeruj mi, że jestem ,,hamulcowym,, to przez brak zleceń wewnętrzny system i układy, które panują nie pozwalają pracownikowi na rozwój zawodowy. Co też było przyczyną mojego zwolnienia się, o wypłacie nie wspomnę, bo to jest tragedia.

anonim
Inne
@anonim

To znaczy? Podasz jak wypłatę miałeś że aż zaczynałeś myśleć o odejściu? A ten brak rozwoju przekładał się też na szkolenia? Był do nich dostęp czy nie?

anonim
Inne

Szukam pracowników działu utrzymania ruchu :) Firma szuka mechanika, co uważacie — czy warto wysłać na to stanowisko CV? Co z tymi benefitami, ktoś wspomniał, że są, a ktoś, że karta jest, jak sobie opłacisz samemu. Work life balance w ofercie znaczy, że nie ma możliwości nadgodzin? Jakie firma w ogóle stawki proponuje?

3
Tenor
Pracownik
@anonim

Daj sobie spokój..... Firma nie ma pieniędzy na nic bo i nie ma produkcji, kierownik (usunięte przez administratora) na niczym się nie zna, (usunięte przez administratora) i chce za wszelką cenę się wykazać (usunięte przez administratora) Zapomnij o narzędziach tych brak o częściach też brak, ubranie robocze prawdziwe brak, wypłata najniższa a w najlepszym wypadku jak negocjujesz to przyszłoroczna najniższa krajowa, nadgodziny bezpłatne. Kombinuje tylko jak nie zapłacić kontrahentom za towar więc szuka innych takich którym firma nie jest winna jeszcze pieniędzy. Jak ktoś niżej wspomniał wymyślił aby rozbierać stare silniki na miedź by pozyskać pieniądze angażując nas z produkcji bo na ur stawili opór dla jego pomysłów, szuka ludzi do robienia wszystkiego bo sam na niczym się nie zna(usunięte przez administratora)

@Kandydat
Kandydat
 Pytanie
@Tenor

Też chciałem złożyć CV ale czytając wpisy to sam nie wiem. Tak jak ktoś napisał same gniazda os i żmij. Wylewanie żali przez desperatów na forum. Wynika że wszyscy są głupi, to dlaczego tam pracujecie? Produkcja nie idzie? Nic nie robicie i wam za to płacą? To mnie przekonałeś bo rąk se nie powyrywam he he

Hela
Inne
@Tenor

Dużo tych nadgodzin się zdarza? Jeśli już są, to można je odebrać jako dzień wolny, skoro nie dostaje się za nie wynagrodzenia? Małżonek poszukuje pracy, więc robimy rozeznanie rynku ...

Pracownik
Pracownik

W WSK obowiązuje zero tolerancji dla alkoholików , i to jest bardzo dobra wiadomość : )

Zbigniew
Inne
@Pracownik

Wiadomo ze dobra. Zdarzało się że ludzie przychodzili do roboty pod wpływem? Jest na wejściu ochrona która to weryfikuje?

Waldek
Inne

Z administracji znaczy z biura? Kierownik tego nie widzi? Dziwne że zgadza się dopuszczać do pracy ludzi w takim stanie. Przecież za to grozi dyscyplinarka.

anonim
Inne

No tak, zakład na pewno "utona" i dlatego tydzień temu wrzucił świeże oferty pracy na parę stanowisk :D Kto mi powie, ile miesięcznie zarobi mechanik w Utrzymaniu Ruchu? Jaki klimat macie w UR? Paczki dzieciom ponoć są, a opieki medycznej nie zapewniają?

1
Apostoł
Pracownik
@anonim

Najniższa krajowa i brak narzędzi oraz ubrań roboczych normalnych. Przepychanie toalet malowanie szpachlowanie itp , oraz hit cięcie silników i złomu na miedź, bo nowy niby kierownik wymyślił że tak podliże się prezesowej wykazując zyski ze sprzedaży złomu. Zakład nie ma żadnych zamówień, już nawet nie produkują na magazyn bo ten pełen,każdy ucieka.

Zofia
Inne
@Apostoł

I nic nie wskazuje na to, żeby było lepiej z pracą tutaj? Mąż akurat czegoś szuka od nowego roku i ciekawi nas ta kwestia. Najniższa krajowa to max czy może jakieś premie czasem dają?

Pytanie
 Pytanie

Czy WSK Poznań Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

WSK
Były pracownik

Bardzo dobry zakład pracy o dużych możliwościach.

2
Syndyk
Pracownik
 Pytanie
@WSK

Ile ci płacą za te brednie?

anonim
Inne

No ale to czemuś tam siedział ćwierć wieku prawie? Musiało coś być takiego, że nie odszedłeś po roku czasu. I musiało coś być, że po takim szmacie czasu jednak już jesteś byłym?

Pytanie
 Pytanie

Czy możliwa jest praca zdalna w firmie WSK Poznań Sp. z o.o. w przypadku pracy jako Specjalista ds. Marketingu?

Becia
Pracownik
@Pytanie

tak tez pracujemy. nie ma problemu

Jerzy
Inne
@Becia

O to rewelacja, bo szukam właśnie pracy, którą mógłbym świadczyć zdalnie. Generalnie to w przypadku zdalnej pracy firma wymaga, aby w biurze się cyklicznie pojawiać, czy totalnie nie ma takiej potrzeby? Godziny rozpoczęcia pracy są elastyczne, czy pracujemy w sztywno ustalonych?

Jacuś
Pracownik
 Pytanie

A z odwyku alkoholowego możliwa praca zdalna ?

Paula
Inne
@Becia

Ale ekstra, a hybryda może wchodzi w grę? Jak wtedy idzie dogadać się co do dni w domu, a dni w biurze? Jak ktoś się zdecyduje na pracę w domu to firma zapewnia cały sprzęt do pracy?

anonim
Pracownik

(usunięte przez administratora)

Metr 50 w kapeluszu
Pracownik

I ten jego karłowaty synek ,lata po firmie i intrygi knuje, takie osobniki to wielki minus tej firmy , mòzgi popsute przez alkohol mają niestety. I wielu normalnych ludzi zmienia pracę żeby z takim czymś nie mieć kontaktu na co dzień.

Radek
Kandydat
 Pytanie

Czy w wsk można liczyć na kartę multisport?

Grzegorz
Inne
@Radek

Tak. Z tego co widziałem w sieci dają też dofinansowanie do wypoczynku pracowników i paczki na święta dla dzieci. Pytasz bo chcesz tu aplikować?

2
Borek
Pracownik
@Radek

Oczywiście ze można

2
anonim
Inne

witam, orientuje się ktoś w obecnych zarobkach? Na stronie mają ofertę dla tokarza, stawki brak. Jedynie informacja o premiowym systemie wynagrodzeń, co mało mi mówi. Opłacałoby mi się zmienić pracę? Piszą o work-life balance. Faktycznie jest to zachowane, nadgodzin nie ma albo jest bardzo mało? Z góry dzięki ;)

anonim
Pracownik

(usunięte przez administratora)

Leo

To chyba pytanie bezpośrednio do kierownika. Nie próbowałeś się dowiedzieć kiedy będą robić jakieś inwestycje? Tam gdzie pracujesz nie ma żadnej wentylacji? Innym pracownikom to też przeszkadza?

Agatka
Inne

Cześć, mój mąż chce do nich aplikować na Konstruktora Wyrobu, czy ktoś wie czy ta oferta na ich stronie jest aktualna? Ktoś by mi powiedział jak u nich wygląda work-life balance, o którym wspominają w ogłoszeniu oraz orientacyjne zarobki na tym stanowisku?

Tokarz.
Pracownik

firma chyba się kończy bo już od ludzi żądają za parkowanie ,jak pani prezes mówiła 9 tyś za parking to ogromny ciężar dla zakładu więc pracownicy muszą płacić ,żenada.

Zostaw merytoryczną opinię o WSK Poznań Sp. z o.o. - Poznań

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w WSK Poznań Sp. z o.o.?

  Zobacz opinie na temat firmy WSK Poznań Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 71.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w WSK Poznań Sp. z o.o.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 59, z czego 13 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

 • Jak wygląda rekrutacja do firmy WSK Poznań Sp. z o.o.?

  Kandydaci do pracy w WSK Poznań Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

WSK Poznań Sp. z o.o.
3/5 Na podstawie 72 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Unii Lubelskiej 3
  61-249 Poznań
 • NIP: 7822049929 KRS: 0000038010
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 634 470
 2. Pracuj.pl 3 137 130
 3. LinkedIn 3 035 232
 4. Olx.pl 2 564 298
WSK Poznań Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii