Opinie o WSK Poznań Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy WSK Poznań Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w WSK Poznań Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - produkcja prętów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WSK Poznań Sp. z o.o. w Poznań

Na etacie
Inne

Tego już chyba za wiele. Dowiedzieć się że pracownicy którzy spędzili tu całe życie są zbędni i tylko chowają się po kontach? Pierw zebrania na których jesteśmy nazywani filarem firmy a później pozbawić nas odpraw i jubileuszy? Teraz ino czekaj aż przyjadą do tej firmy z taczkom. Na hali pustki a biurach pełno i ciekaw jestem kto będzie produkcję robił. Wstyd! Nie dziwię się że Włodek nie chciał dalej robić

@anonim

To znaczy? Podasz jak wypłatę miałeś że aż zaczynałeś myśleć o odejściu? A ten brak rozwoju przekładał się też na szkolenia? Był do nich dostęp czy nie?

WSK

Bardzo dobry zakład pracy o dużych możliwościach.

Inne

No ale to czemuś tam siedział ćwierć wieku prawie? Musiało coś być takiego, że nie odszedłeś po roku czasu. I musiało coś być, że po takim szmacie czasu jednak już jesteś byłym?

Czy możliwa jest praca zdalna w firmie WSK Poznań Sp. z o.o. w przypadku pracy jako Specjalista ds. Marketingu?

Paula
@Becia

Ale ekstra, a hybryda może wchodzi w grę? Jak wtedy idzie dogadać się co do dni w domu, a dni w biurze? Jak ktoś się zdecyduje na pracę w domu to firma zapewnia cały sprzęt do pracy?

Romek Nowy wpis

Z tego co wiem to dyrektor CP sam odszedł ale zarząd z pewnością pomógł mu podjąć taką decyzję.

Benek Nowy wpis

Siedzi tutaj też i czyta wszystkie komentarze. Nie ma za co dziękować, miała pole do obietnic i szantażazy to wykorzystała to a Wy wlepieni jak krowa w obraz tylko klaskaliście. A jak tam jej podnóżek? Już się dostosowała do nowego prezesa? Też będzie mu gacie prać i buty pastować? ta to jak kameleon, rynek pracy czeka i na jedną i na drugą.

Adrianno Nowy wpis
@Benek

To pokazuje jakim mimo zajmowanego wysokiego stanowisko trzeba być mentalnie małym człowiekiem żeby wykorzystywać podwładnych do takich prostych zajęć, które oczywiście nie należą do ich obowiązków. A ludzi zwyczajnie boją się odmówić bo nie wiedzą czy nie spotkają ich za to jakieś konsekwencje.

Jędrek Nowy wpis
Inne

Widzę, że wieści o work-life balance dotarły i tutaj, przynajmniej w teorii. Bo wymienili to jako jeden z powodów, by się u nich zatrudnić na stanowisku Elektryka. W praktyce oznacza to brak nadgodzin i wolne weekendy?

Emeryt z Kicina
Inne

To chyba plotka,że firma jest w złej kondycji finansowej i zaczyna zwalniać pracowników? Patrząc na dział handlu to aż spuchnięty z zamowien i zarobiony marketing po kokardy.

Worek
@Emeryt z Kicina

A co na to magazyn? Skoro są zamówienia, to dlaczego magazyn jest spuchnięty ????

Gutek
Inne

Szukają automatyka, info ze strony firmy, szkoda tylko, że nie ma daty podanej, bo nie wiem czy jeszcze można aplikować. Faktycznie można się rozwijać na tym stanowisku, jak piszą w ogłoszeniu? Awanse czy po prostu jakieś szkolenia? No i najważniejsze, jaka kasa, bo o tym oczywiście nie było ani słowa? :D

logo firmy Rozbieracz
Ostrołęka
Zakłady Mięsne Pekpol Ostrołęka S.A.
(31 opinii)
logo firmy Inżynier Serwisu Obrabiarek Laserowych
Leszno
Polscy Inżynierowie Rafał Janowski
(3 opinie)
Wyślij CV
logo firmy Ustawiacz, pracownik wypożyczalni narzędzi
Wiązowna
Mera Bellows Sp. z o.o.
(44 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Inne

Mam takie pytanie co do oferty Specjalista ds. Marketingu. W takim ogłoszeniu sprzed roku mam okazję przeczytać różne obowiązki na tym stanowisku, domyślam się że za wiele się nie zmieniło tutaj. No ilu kanałach tam się teraz pracuje? Zwłaszcza że w obowiązkach naprawdę różne, łącznie z tym że trzeba dbać o wizerunek firmy w sieci. To mi się bardziej z PR kojarzy

Inne

W jakim sensie "reszta leży"? Nie zrozumiałam, czy chodzi o to, że nie ma pracy w innym zakresie czy o coś innego, wyjaśnij jak możesz. A ogółem obowiązki są dostosowane do czasu pracy, wyrabiacie się?

Święty

Nowe przepisy od 21 lutego 2023 roku Rok 2023 przyniósł nowe przepisy dotyczące badań alkomatem w miejscu pracy. Ustawa wprowadza regulacje dotyczące możliwości przeprowadzenia takiego badania, odpowiada na pytanie, czy badanie alkomatem w pracy jest legalne oraz określa zasady, których pracodawcy muszą przestrzegać. Nowe przepisy stanowią ważny krok w kierunku zapewnienia bezpieczeństwa i ochrony zdrowia pracowników. Tak więc, czy można badać alkomatem w pracy? Zgodnie z nowymi przepisami pracodawca może zbadać alkomatem pracownika, pod warunkiem istnienia uzasadnionego podejrzenia, że znajduje się on pod wpływem alkoholu. Oznacza to, że pracodawca nie może przeprowadzać rutynowych badań trzeźwości bez konkretnych podstaw podejrzeń. Konieczne jest obiektywne uzasadnienie, na przykład nietypowe zachowanie pracownika (zataczanie się), wypadek przy pracy czy naruszenie wewnętrznych regulacji dotyczących spożywania alkoholu w miejscu pracy. Regulacje te dotyczą wszystkich pracowników, niezależnie od rodzaju zatrudnienia. Nie ma także znaczenia czy jest to praca stacjonarna, zdalna czy hybrydowa.

Inne

Nie ma jakiegoś naboru aktualnie do firmy? Interesowałoby mnie stanowisko Specjalista ds. Marketingu takie jak szukali w lutym np tylko no oczywiście interesuje mnie aktualne. Co jaki czas tam są nabory?

Na etacie

@Na etacie

Piszesz, że pozbawiono Was odpraw i jubileuszy? To znaczy, że kiedyś one były? I dlaczego właściwie teraz już ich nie ma? Od kiedy? Od tego roku? Możesz to jakoś rozjaśnić?

To ja z końcem września z własnej woli zwolniłem się, a nie odwrotnie, nie wykręcaj kota ogonem. I nie sugeruj mi, że jestem ,,hamulcowym,, to przez brak zleceń wewnętrzny system i układy, które panują nie pozwalają pracownikowi na rozwój zawodowy. Co też było przyczyną mojego zwolnienia się, o wypłacie nie wspomnę, bo to jest tragedia.

Inne

Szukam pracowników działu utrzymania ruchu :) Firma szuka mechanika, co uważacie — czy warto wysłać na to stanowisko CV? Co z tymi benefitami, ktoś wspomniał, że są, a ktoś, że karta jest, jak sobie opłacisz samemu. Work life balance w ofercie znaczy, że nie ma możliwości nadgodzin? Jakie firma w ogóle stawki proponuje?

Tenor
@anonim

Daj sobie spokój..... Firma nie ma pieniędzy na nic bo i nie ma produkcji, kierownik (usunięte przez administratora) na niczym się nie zna, (usunięte przez administratora) i chce za wszelką cenę się wykazać (usunięte przez administratora) Zapomnij o narzędziach tych brak o częściach też brak, ubranie robocze prawdziwe brak, wypłata najniższa a w najlepszym wypadku jak negocjujesz to przyszłoroczna najniższa krajowa, nadgodziny bezpłatne. Kombinuje tylko jak nie zapłacić kontrahentom za towar więc szuka innych takich którym firma nie jest winna jeszcze pieniędzy. Jak ktoś niżej wspomniał wymyślił aby rozbierać stare silniki na miedź by pozyskać pieniądze angażując nas z produkcji bo na ur stawili opór dla jego pomysłów, szuka ludzi do robienia wszystkiego bo sam na niczym się nie zna(usunięte przez administratora)

@Kandydat
Kandydat
@Tenor

Też chciałem złożyć CV ale czytając wpisy to sam nie wiem. Tak jak ktoś napisał same gniazda os i żmij. Wylewanie żali przez desperatów na forum. Wynika że wszyscy są głupi, to dlaczego tam pracujecie? Produkcja nie idzie? Nic nie robicie i wam za to płacą? To mnie przekonałeś bo rąk se nie powyrywam he he

Hela
@Tenor

Dużo tych nadgodzin się zdarza? Jeśli już są, to można je odebrać jako dzień wolny, skoro nie dostaje się za nie wynagrodzenia? Małżonek poszukuje pracy, więc robimy rozeznanie rynku ...

W WSK obowiązuje zero tolerancji dla alkoholików , i to jest bardzo dobra wiadomość : )

Zbigniew
@Pracownik

Wiadomo ze dobra. Zdarzało się że ludzie przychodzili do roboty pod wpływem? Jest na wejściu ochrona która to weryfikuje?

Waldek
Inne

Z administracji znaczy z biura? Kierownik tego nie widzi? Dziwne że zgadza się dopuszczać do pracy ludzi w takim stanie. Przecież za to grozi dyscyplinarka.

Inne

No tak, zakład na pewno "utona" i dlatego tydzień temu wrzucił świeże oferty pracy na parę stanowisk :D Kto mi powie, ile miesięcznie zarobi mechanik w Utrzymaniu Ruchu? Jaki klimat macie w UR? Paczki dzieciom ponoć są, a opieki medycznej nie zapewniają?

Apostoł
@anonim

Najniższa krajowa i brak narzędzi oraz ubrań roboczych normalnych. Przepychanie toalet malowanie szpachlowanie itp , oraz hit cięcie silników i złomu na miedź, bo nowy niby kierownik wymyślił że tak podliże się prezesowej wykazując zyski ze sprzedaży złomu. Zakład nie ma żadnych zamówień, już nawet nie produkują na magazyn bo ten pełen,każdy ucieka.

Zofia
@Apostoł

I nic nie wskazuje na to, żeby było lepiej z pracą tutaj? Mąż akurat czegoś szuka od nowego roku i ciekawi nas ta kwestia. Najniższa krajowa to max czy może jakieś premie czasem dają?

Czy WSK Poznań Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

WSK

Bardzo dobry zakład pracy o dużych możliwościach.

Syndyk
@WSK

Ile ci płacą za te brednie?

Becia
@Pytanie

tak tez pracujemy. nie ma problemu

Jerzy
@Becia

O to rewelacja, bo szukam właśnie pracy, którą mógłbym świadczyć zdalnie. Generalnie to w przypadku zdalnej pracy firma wymaga, aby w biurze się cyklicznie pojawiać, czy totalnie nie ma takiej potrzeby? Godziny rozpoczęcia pracy są elastyczne, czy pracujemy w sztywno ustalonych?

Jacuś

A z odwyku alkoholowego możliwa praca zdalna ?

Paula

Metr 50 w kapeluszu

I ten jego karłowaty synek ,lata po firmie i intrygi knuje, takie osobniki to wielki minus tej firmy , mòzgi popsute przez alkohol mają niestety. I wielu normalnych ludzi zmienia pracę żeby z takim czymś nie mieć kontaktu na co dzień.

Radek
Kandydat

Czy w wsk można liczyć na kartę multisport?

Grzegorz
@Radek

Tak. Z tego co widziałem w sieci dają też dofinansowanie do wypoczynku pracowników i paczki na święta dla dzieci. Pytasz bo chcesz tu aplikować?

Borek
@Radek

Oczywiście ze można

Inne

witam, orientuje się ktoś w obecnych zarobkach? Na stronie mają ofertę dla tokarza, stawki brak. Jedynie informacja o premiowym systemie wynagrodzeń, co mało mi mówi. Opłacałoby mi się zmienić pracę? Piszą o work-life balance. Faktycznie jest to zachowane, nadgodzin nie ma albo jest bardzo mało? Z góry dzięki ;)

Leo

To chyba pytanie bezpośrednio do kierownika. Nie próbowałeś się dowiedzieć kiedy będą robić jakieś inwestycje? Tam gdzie pracujesz nie ma żadnej wentylacji? Innym pracownikom to też przeszkadza?

Agatka
Inne

Cześć, mój mąż chce do nich aplikować na Konstruktora Wyrobu, czy ktoś wie czy ta oferta na ich stronie jest aktualna? Ktoś by mi powiedział jak u nich wygląda work-life balance, o którym wspominają w ogłoszeniu oraz orientacyjne zarobki na tym stanowisku?

Tokarz.

firma chyba się kończy bo już od ludzi żądają za parkowanie ,jak pani prezes mówiła 9 tyś za parking to ogromny ciężar dla zakładu więc pracownicy muszą płacić ,żenada.

Zostaw merytoryczną opinię o WSK Poznań Sp. z o.o. - Poznań

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w WSK Poznań Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy WSK Poznań Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 71.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WSK Poznań Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 59, z czego 13 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy WSK Poznań Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w WSK Poznań Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

WSK Poznań Sp. z o.o.
3/5 Na podstawie 72 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Unii Lubelskiej 3