KS LOGISTIK

Swarzędz

Opinie o KS LOGISTIK

franek

Zgadzam się z tym że jest to obóz ciężkiej pracy a ten pajac J.R.K. chyba nigdy nie zaznał tak naprawdę ciężkiej pracy choć wszystko zawsze wie lepiej i wszystko musi być zrobione tak jak jaśnie Pan powie. Od czerwca zwolniło się 8 bardzo dobrych i większości długoletnich pracowników, przypadek nie sądzę to jest zasługa jednej osoby kierownika zakładu Pana nad Panami Jerzego Ryszarda który nie ma za grosz szacunku dla pracownika. Potwierdzam fakt że Ukraińcy wypieli się na tą robotę i nie chcą pracować w tym bagnie.

Pracowałem jakiś czas temu na magazynie i na produkcji. Prawda jest taka, że firma tak zeszła na psy, że nawet ukraińcy nie chcą pracować. Kończy im się visa na pobyt w PL i głośno mówią w firmie, że nie mają zamiaru wracać do tego obozu pracy. Wszystko dzięki wielmożnemu panu, królowi, kierownikowi zakładu, pajacowi, który uważa, że wszystko wie i na wszystkim się zna. Nikt go w firmie nie szanuje i większość uważa go za zwykłego błazna, debila, kretyna i tyrana, który wszystkich ma za nic. Na magazynie biegasz z wiązkami spakowanymi w skrzynie. Taka skrzynia z zawartością przewodów waży od ok 17 kg wzwyż. Dosłownie biegasz, ponieważ musisz pobrać wiązki z magazynu o numerze 3530 i biec kilkanaście metrów do klienta czyli VW. I tak w kółko. Dodatkowo na ten magazyn 3530 musisz zabukować (zapisać, zarejestrować) wiązki, które wyprodukuje produkcja (im więcej produkują tym więcej jest biegania (max do 4 min na wrzucenie 200kg (10 wiązek po 20kg) na regał) na magazynie ale na to nikt nie zwraca uwagi czy padniesz na ryj bo liczy się tylko plan na produkcji- wyprodukować jak najwięcej). Przykład: produkcja średnio produkuje 230 wiązek na 8 godzin. 230 wiązek x 20 kg= 4600kg plus liczba skrzyń, które trzeba dostarczyć do VW- średnio 200 wiązek x 20kg= 4000kg (prawie 9ton trzeba przerzucić ręcznie oczywiście). Po tej czynności pobierasz wiązki z magazynu 3530 i znów biegniesz do VW. I tak przez 2h bez wytchnienia. Po dwóch godzinach maratonu zmieniasz stanowisko na drugi magazyn gdzie są powiedzmy prace lżejsze. Po dwóch godzinach na tym magazynie znów trzeba się przygotować na bieganie przez 2h. A spróbuj usiąść na chwilę to momentalnie ktoś zwróci Ci uwagę. Praca jest tam naprawdę bardzo ciężka fizycznie a wynagrodzenie kiepskie. Nie mówiąc o podwyżkach, które są w przedziale 100 - 200 zł brutto na rok lub dwa.

Dominika
użytkownik zarejestrowany

Witajcie, Na poprzednie posty nikt od dawna nie udzielił odpowiedzi, czy wśród użytkowników forum znajdują się aktualni pracownicy firmy lub byli? Chyba bardzo popularnym stanowiskiem w firmie jest magazynier ? Dużo osób pytało jak wygląda praca na tym stanowisku, może ktoś udzieli informacji na ten temat?

@Dominika 07.08.2017, 14:57

magazynier jest tylko z nazwy a tak na poważnie to osoba na stanowisku magazyniera [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] z pojemnikami miedzy regałami.

juz tak

Jest ogłoszenie na Szefa zmiany, ktoś cos może powiedzieć czy warto próbować? Jak wygląda to stanowisko? Kogo ma pod sobą i nad sobą?

MisiuKolorowy

Solero praca w magazynie wygląda tak ,że na wózku jesteś może 5 % swojej pracy w ciągu 8h. A głównie jesteś od latania jak pokaże Tobie VW po jakie wiązki masz jechać i to tempem jak biegacze z Kenii. Teraz wiązka 20-30 kg do góry wsunąć i tak po 6 na jednym wózku. Robisz tak całe 8h w tempie mega szybkim.Tak około 200 sztuk robisz w przeciągu 8 h. Ogólnie syf syf jeszcze raz syf ta praca. Nie polecam nikomu.

solero

Jak wygląda praca w magazynie? Procentowo ile kompletacji ile jazdy wózkiem? Ciężka fizycznie?

wedrf
użytkownik zarejestrowany

@sonata wiesz co wydaje mi się że jednak nie ma na chwilę obecną żadnej rekrutacji u nich ale wiesz zawsze możesz się przekonać na 100 % i się z nimi jakoś spróbować skontaktować po prostu i tyle :)

Pracownik.Byly
@wedrf 10.10.2016, 22:36

Ta firma to syf straszny.Nie widziałem jeszcze aby na 1 stanowisko przychodziło 100 osób w miesiącu na rozmowę.I kilku dziennie odchodziło.Szczerze nie polecam nikomu.Nawet na rozmowę nie idźcie bo rozmowa trwa 2h. Śmiechu wartę to wszystko.A kierownik to powinni dawno zamknąć za to co wyprawia i zgłosić do Inspekcji Pracy,tylko niestety każdemu zależało na pracy.W tym momencie ze starego składu nie pracuję 3/4 osób. Na produkcji pracuję 12 osób.Magazyn porażka tak samo.

franek

Masz słuszną rację były pracowniku z tym urlopem na żądane ja dzwonisz po ,,NŻ" to wielkie śledztwo prowadzą, przesłuchania czy jest ten urlop konieczny, jakie są przyczyny tego że dzwonisz po taki urlop. Dzwoniąc do Pana A. i Pana Sz. (brygadzistów z nazwy) to mają pełne gacie ze strachu że mają Tobie ,NŻ'' udzielić, a sami jak korzystają z urlopu na żądanie to nikomu nie mówią jakie były tego przyczyny dlaczego skorzystali. PRZYPOMNĘ że prawo do urlopu na żądanie ma każdy pracownik zatrudniony w oparciu o umowę o pracę, który nabył prawo do urlopu wypoczynkowego (na podstawie artykułu 167/2 Kodeksu pracy).

franek

Pracownicy produkcji, magazynu, kontroli jakości jak przeciągną przerwę o parę minut to wielkie sapanie jest dlaczego przerwa trwała tak długo tylko nikt nie widzi tego jak pracownicy produkcji czy magazynu ciężko pracują ile ton dziennie dźwigają 15 min na 8 h pracy jeszcze takiej pracy to są jakieś kpiny, nawet ze spokojem kanapki nie idzie zjeść później J.R.K. dziwi się dlaczego nie ma ludzi chętnych do pracy albo pracownicy odchodzą z tego bagna, a za to pracownicy biurowi mają nie limitowany czas przerwy to jest sprawiedliwość. Volkswagen ma dwie przerwy 20 min i 10 min na 8 h pracy.

ByłyPracownik

Atmosfera najgorsza z możliwych.Sztywna jak na stypie.Do tego mała kasa,i ciągle robisz coraz szybciej.Nie polecam nikomu!Garba się dorobisz.Szkoda słów żeby pisać na ten temat bo bym musiał opowiadanie napisać chyba tylko jest tematów do poruszenia.W skrócie wyzysk,tony do dźwigania,nie szanowanie pracownika,problem z urlopem na żądanie (tłumaczenie co i jak dlaczego Ci się samochód popsuł a w jakim miejscu jesteś, czy nie da rady naprawić,kwit od mechanika,czy ktoś Ciebie nie podwiezie) a potem jeszcze przesłuchanie u Lidera 30 minut.

Guest

Co takiego będzie w porządku? Kierownik zakładu nadal będzie pomiatał ludźmi i dowartościowywał się ich kosztem? A może nadal będzie na nich oszczędzał i jechał do centrali aby odebrać za to premię? Nadal normy na produkcji i w magazynie będą nadal tak wyśrubowane? Wciąż będą takie "super zarobki?" Drogie lizusy i d*powłazy - kiedy już piszecie te ociekające wazeliną pozytywne opinie - to się bardziej postarajcie - bo bije wręcz z nich ściema! Widać chętnych do pracy już w KS Logistik nie ma i próbujecie w tej sposób zachęcać potencjalnych pracowników?

jadzia

Widzę że dużo opinii jest zbyt pięknych co do tej firmy to są same bzdury wypisywane przez samego kierownika zakładu lub pracowników HR.

jadzia

Wynagrodzenie nie wzrasta w górę ale za to wydajność na osobę to bardzo szybko rośnie w górę a to za sprawą brygadzistów (Pan A. i Pan SZ.) którzy myślą że pracownicy produkcji i magazynu to są jakieś robociki którym mogą podkręcać śrubkę tak aby szybciej mogli pracować a sami to śmierdzące nygusy, panuje atmosfera zastraszenia najchętniej żeby nikt do tych panów nie chodził z problemami bo oni mają strach i zamiatają problem pod dywan, jednym słowem to mają pracownika głęboko tam gdzie słońce nie dochodzi. Pan A. to bierze urlop tylko na rannych zmianach bo ma strach J.R.K. i najchętniej by chodził tylko na nocki żeby mieć święty spokój. ,,BOŻE TY WIDZISZ I NIE GRZMISZ"

SmiesznaFirma2

widzę że dużo opinii jest zbyt pięknych co do tej firmy to są same bzdury wypisywane przez samego kierownika zakładu lub pracowników HR.

AntyJola

@rolop - czyżby kierownik zakładu kazał Ci napisać tę jakże optymistyczną opinie ? Chcą dbać o pracowników? ... Buahahaha! Na pracownikach to tam kierownik robi oszczędności jak może a nie dba!

AntyJola

Wynagrodzenie w porządku? Grubo poniżej średniej! Kpina! Kiedy kierownik zakładu musi podpisać przelewy - gdy idą wypłaty chodzi cały dzień wkurw... bo go boli to że musi wynagrodzenie ludziom wypłacać. Cierpi jakby ze swoich płacił - a nie jest to jego firma - jest tu tylko zatrudniony - jak każdy inny pracownik. I to jest to własnie "wynagrodzenie w porządku" ...

ASD

@jola ile dostałaś za ten komentarz? !!! JAKIEŚ BREDNIE WYPISUJESZ

psss...

Firma sprowadza pracowników z Ukrainy bo nie mogą nikogo znaleźć za te grosze. A będzie jeszcze gorzej od przyszłego roku. Sobota zmiana ranna i popołudniowa- a to wszystko za wolne, które pseudo "kierownik" sam ci ustali kiedy możesz iść. Gdy prowadzą rekrutacje to ludzie nawet na rozmowy nie przychodzą :-) taka to super firma o której już chyba cała wielkopolska wie. Jeśli już kogoś zatrudnią to tylko na chwilę. Ktoś popracuje trochę w tej firmie to sam odchodzi bo widzi jakie tu absurdy i banały w tej firmie sie dzieją. Ciekawe kto "kierownikowi" zakładu będzie passata szorował jak odejdzie kolega z utrzymania ruchu:-)

VVVVVVVVVVVV
@psss... 31.08.2016, 11:09

Hmmm !!!!!

RK

To co napisał NICK to jest prawda w 100% niestety ! Również tam pracowałem :( ale już nie pracuję :)

alka

Centrala wie co tam się wyprawia, ale jak to usłyszałam u źródła: "Póki JRK przynosi dochód, póty będą przymykać oko na sposób traktowania ludzi". Nie ma mnie tam już od dawna, ale do dzisiaj odchorowuję traumę związaną z litościwie panującym...

pl

jola Tak, premie są. Naliczane po 3 miesiącach jeśli przepracujesz pół roku. Czyli coś dostaniesz po 9 miesiącach pracy.

spadam_stamtąd_niedługo

Te cytaty z bibli to jak łatwo się domyśleć pisał pewnie J.R.K. - kierownik zakładu, który nie raz mówił jak to mógłby być kaznodzieją. Te facet tam się czuje po prostu jak bóg - nikt inny takich idiotyzmów na forum związanym z oceną firm by nie pisał.

Michał

Nie rozumiem wartości merytorycznej wpisów cytujących Pismo Święte. Jesteśmy na forum oceniającym pracodawców, a nie na konkursie znajomości cytatów z Pisma Świętego.

ojciec

syn człowieczy przyjdzie

spadam_stamtąd_niedługo

Ciekaw jestem kto napisał ten ostatni komentarz? Czyżby wystraszony lider produkcji? A moze tak samo panicznie bojący sie swojego szefa kierownik działu technicznego? A może ktos z kadr? Bo cos takiego moze napisac tylko lizus albo przydupas z tej firmy -a jest tam kilka takich osób, które na codzień obserwuję. Ta firma to kpina, tam nic nie jest normalne. Atmosfera jest jak na stypie, cała masa bzdurnych zadań, które tu nazywają a do tego donosicielstwo kadry kierowniczej. Gorzej trafic nie można.

George

Niestety atmosfera pracy w tej firmie pozostawia wiele do życzenia. Brak pracy zespołowej, samodzielnego myślenia, szacunku dla pracownika. Zarobki odstają od realiów rynkowych.

LiderzyMajaNosJakPinokio

Sam fakt,że ogłoszenia "wiszą" cały rok może dać do myślenia.Pracowałem w Logistyce i powiem ,że dobrze ,że odszedłem.Nie polecam pracownikom produkcyjnym.Mnóstwo dźwigania.

SmiesznaFirma

Komentarze pozytywne piszą pracownicy HR. Bardzo proszę ludzi którzy byli tam w pracy o dodanie komentarzu.Momentalnie zrobi się tam tysiąc komentarzy (negatywnych oczywiście).Firma to totalne zero.Mimo ,że dali mi stanowisko pracownika technicznego i umowę o pracę odmówiłem.Liczy się atmosfera w pracy. A po drugie nie będę mył,szorował i nie wiadomo co jeszcze auta kierownikowi... Ludzie pracują bo muszą ,atmosfera mega pospinana.Wszędzie lepiej chyba.

Jack

Wiktor zapewniam Cię, ze kupy trzyma się wszystko. Po prostu ostatnio nawet dział HR się wykruszył :) Sama procedura zatrudnienia nowego pracownika jest tak czasochłonna i skomplikowana ze firma nie jest w stanie obrobić więcej niż 2 oferty. Ale gdybyś sledził ogloszenia firmy przez kilka miesiecy zobaczylbys ze ciagle wiszą jakieś oferty. Znikają na kilka tygodni (czasem miesięcy jak się trafi człowiek ktory ma na glowie zadluzenia i boi sie czukac pracy gdzie czlowieka szanuja i godnie placa) i pojawiaja sie od nowa. I zapewniam ze pojawiaja sie te same stanowiska nie dlatego ze firma sie rozrasta. O niiieee, dlatego ze ludzie odchodza!

Jack

Pracowalem tam i krązyły informacje, że pozytywne wypowiedzi na temat tej firmy piszą pracownicy którzy są związani z HRem. Czemu? Rotacja w firmie jest ogromna, w każdym dziale brakuje przynajmniej jednej osoby, a firma ma określone cele od zarządu dotyczące zatrudnienia. Zastanawiają się czemu ludzie nie chcą u nich pracować, odchodzą po jednym dniu pracy, narzekają... Za główne pole porażek uznali najwyrazniej ten portal... Płace są bardzo niskie, ale co najgorsze - panuje totalny brak szacunku do pracowników który napędza kierownik zakładu. Pracownicy na produkcji i magazynie mają rozliczane nadgodziny raz na rok! A ich pieniądze gdzie są? Firma sobie nimi obraca... Szkolenia, wyjazdy? No proszę.... Chyba, że podpiszesz lojalkę.

PracownikStaryNiePracujacyJuz

Stanowisko Pracownik Produkcyjny.Zacznę może od tego ,że w Firmie jest po.srana atmosfera.Pracują 3 osoby na produkcji + Lider.O liderach to inny artykuł powinnien być mają już chyba głowę zgrzaną od Kierownika.Chodzą jak zegarki.Praca jest bardzo kiepska. Cieżka wiązka waży ok.20 kg musisz ich zrobić 280 wyciągnąć ,wyrzucić na stół,na wózek itd.Bardzo dłonie dostanie,nadgarstki. Firmę chciałem pozwać do Sądu za mobbing i obrazę,ale ostatecznie dałem sobie spokój.(Miałem nagrania na dyktafon jak się Kierownik/Brygadzista odzywa). Nie polecam nawet wrogowi.

monika

Czy ta oferta na Mlodszego specjaliste ds. Logistyki też jest nieopłacalna finansowo?

Ania

A co z działem jakości? Tez chyba kogoś szukali. Zwolniły się miejsca?

BMW

Ogłoszenia są cały czas i będą, ale odradzam z całego serca tę firmę !!!

Mt 24,42a.14

„Czuwajcie, bo nie wiecie, w którym dniu Pan wasz przyjdzie. A to rozumiejcie: Gdyby gospodarz wiedział, o której porze nocy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ma przyjść, na pewno by czuwał i nie pozwoliłby się włamać do swego domu. Dlatego i wy bądźcie gotowi, bo w chwili, której się nie domyślacie, Syn Człowieczy przyjdzie."

ByłyPracownik

Nie polecam.Naprawdę nikomu tego nie polecam. Liderom już się odbija praca na psychikę bo są bardzo pospinani. Każda inna firma lecz nie ta. Przerwa 15 min w przeciągu 8 min i to w ciszy na stołówce. Każdy wie ,że ta praca jest kiepska. Nie pracuję już tam. Zmieniłem na VW jak większość ludzi tam pracujących. Niedługo nikt tam nie będzie pracować. Ludzie po 1 godzinie odchodzili.Przyjmowali na produkcje dziadków po 40-50 lat więc sami pomyślcie bo młodzi nie chcieli pracować .Ale co im po tym jak dziadek po godzinie dwóch szedł do domu i mówił ,że pierniczy taką robotę

xyz

Średni staż pracy w tej firmie to ok 5-6 lat, skoro jest tak źle a wokół tyle innych ofert pracy to dlaczego ci ludzie tam pracują? Kwestia do zastanowienie, czy naprawde jest tak źle.

Dokładny.

Witam, Firma totalne zero. Jak można pracować w firmię co Kierownik na spotkaniu ( codziennym) o 9.30 wyzywa pracowników biurowych od Idiotów a oni się jeszcze po tym cieszą,i uśmiechają do niego. Liderzy w tej firmię chodzą z językiem do ziemi tak aby polizać jak najwięcej. Pierwszy raz z czymś takim się spotkałem. Chcesz wziąć urlop na żądanie bo coś się stało? Na drugi dzień "mądrala Lider" tłumaczy Tobie ,że takich sytuacji nie może być więcej razy. Mówi to wszystko trzęsąc się w starchu przed Kierownikiem.Ręce Ci wysiądą po kilku dniach... Nie polecam wrogowi nawet.

p4

Firma wciąż szuka pracowników na magazyn i produkcję. Ludzie przychodzą i po chwili odchodzą. Wieczna rotacja. A to wszystko dzięki kierownikowi zakładu panu j.r.k.

p4

umowę o pracę zapewniają. Atrakcyjne wynagrodzenie- NIE!!! System premiowy- bardzo kiepski Rozwój zawodowy- NIE! Szkolenia- NIE!

xxx

Dareczek- na jakie stanowisko chcesz aplikować??? Jeśli na magazyn to szczerze odradzam!!! Rozmowa kwalifikacyjna jak stanowisko kierownicze. Godzina lub dwie. a i może dopiero za miesiąc lub dwa zadzwonią żebys przyszedł na drugą rozmowę. To co piszą w ofercie pracy to fikcja: - atrakcyjne wynagrodzenie- nie adekwatne do wykonywanej pracy, przewalasz kilka ton dziennie rękoma. Biegasz ze skrzynkami i wrzucasz na miejsce w regale ponad głowę (skrzynki ważą 20kg wzwyż), wózkiem jeździsz może godzinę dziennie!!! -premie- zależy od humoru kierownika zakładu (możesz się źle spojrzeć lub zrobić dziwną minę, źle odpowiesz na pytanie) to premia już niższa - żadnych możliwości rozwoju!!!!!!!!!!!!!!!!!! co najwyżej rozwinie Ci sie ból pleców i rąk - jakie szkolenia?? ludzie z KS logistik- dlaczego kłamiecie?? to nie są żadne szkolenia podnoszące kwalifikacje. To jest tylko instruktaż stanowiskowy i nic więcej. Przykład- ktoś kto nie ma pojęcia o prowadzeniu wózków widłowych i nie ma uprawnień-- uczy Cię i sprawdza czy umiesz jeździć- mimo , że masz doświadczenie!! - bogate zaplecze?? -świadczenia socjalne??- hahahaaaa- 400zl na wakcje na 3 dni pod namiot- socjal wakacyjny-śmiech!!! - Stypy (imprezy integracyjne w ks logitik) Nadgodziny wypłacane raz w roku (roczny okres rozliczeniowy)!!! a będą za Tobą chodzić żebys podpisał "polecenie wykonania godzin nadliczbowych" nikt Cie nie zapyta czy możesz czy chcesz przyjść "dorobić" sie garba na plecach. Dodatkowo od stycznia przyszłego roku mają być zmiany popołudniowe w soboty!!! od 14 do 22- za co dostaniesz dzień wolny w tygodniu!! firma juz dawno zeszła na PSY!!! pracowałem jakiś czas i ŻAłUJĘ.

Kiepsko

Najgorsza firma jaką widziałem.Za granicą dużo lepiej traktują ludzi. Ludziom słoma wystaję...

alka

Pracowałam rok. Rok katorgii. Mobbing w pełnej krasie. Ci co zostają i jakoś z nim dają radę to prawdziwi twardziele lub jak kto wspomniał przydupasy. Mam taką traume po tej firmie że jak kiedyś spotkałam tego pana w sklepie to wyszłam trzesac się. Nie poszłam do sądu. Nie chcę mieć z nim nic wspólnego, nawet spraw sądowych. Nie była to moja pierwsza firma ani ostatnia. I nie. Nie można mieć gorszego szefa. Jedno dała mi ta firma - doceniam każdego następnego szefa który tylko nie traktuje mnie jak gówna. Dziwię się że VW który szanuje pracowników chce współpracować z taką firmą.

Marek123

Najgorsza Firma w Jakiej pracowałem. Ludzie dostając umowę o pracę zwalniają się po kilku godzinach,max kilku dniach. Sami pomyślcie.

PotwierdzamZwolnienie

Kontrola na zwolnieniu to norma w tej pracy. Lider i kadrowa zjawią się bo Kierownik oczywiście chce wiedzieć czy nie symulujecie. Atmosfera w firmie mega sztywna.Z Liderami nie ma nawet co zamienić słowa.Kobieta- Lider nawet nie ma kultury żeby się przywitać albo odpowiedzieć ,brak słów po prostu. A sama praca? Wiązka 20- 30 kg.Jest ich 10 w skrzyni.Musisz ją przywieźć oczywiście bardzo szybko,wyciągnąć.Rozwinąć na stole,sprawdzić wszystkie błędy ( ewentualnie poprawić).Nawet gdy jest dużo błędów do sprawdzania ok.7 - zazwyczaj 4 to i tak musi być norma co jest logicznie nie zrozumiałe. Później rzucasz tą wiązkę na stół według schematu ( znów dźwigasz 20-30 kg) . I zaraz robisz następna bez przerwy. Przerwa w przeciągu 8 godzin to 15 min. Kontrola Jakości jest,ale i tak Ty robisz wszystkie podstawowe rzeczy z produkcją związane jak i kontrolą produktu oraz naprawianiem. W Firmie jest taka miła atmosfera jak piszą komentarze ,że Szef Zmiany przed przyjściem Kierownika odkurza 2 godziny i się cały trzęsie a w nocy śpi w baraku jak zwykle. Gdy jest spotkanie w Baraku to Kierownik zawoła Szefa Zmiany a on na wózku do 400 kg weźnie jak sprzątaczka naczynia po spotkaniu i je zawiezie do kuchni,oczywiście wszystko odkładając do zmywarki jak przystało na sługusa.

Dno

Firma jest naprawdę bardzo kiepska. Rozmowa jak na stanowisko kierownicze - a tu zwykły pracownik produkcji. Czy masz smykałkę do nowych pomysłów które musisz realizować w godzinach pracy,pomimo ogromnego planu produkcyjnego! Lider każdy strasznie się boi i trzęsie gdy widzi Kierownika. I robią nad normę jak osły... Co do zarobków na początek 1800- 2000 netto. Później kilka stów więcej netto po kilku latach. Ale szczerze? Nie jest to praca za tę pieniądze.Pensja powinna być dwa razy większa.Praca strasznie obciąża kręgosłup. Jak idziesz sam w sobote lub niedziele to latasz jak na red bulu.A sam musisz zrobić tylko 10 ton.... Jak nie ma magazyniera to nic nie szkodzi,Ty go zastąpisz ale Plan i tak się musi zgadzać bo Mądrzy Liderzy nie umieją logicznie myśleć i chyba nie mieli matematyki w szkole. Bardzo lubią się przypodobać Kierownikowi bardzo... Sobota,niedziela nadgodziny mus i zero ale to zero szacunku. Okres rozliczeniowy nadgodzin 8 miesięcy śmiech,wakacyjne 400 zł.... Jak ktoś usunie komentarz to potwierdzenie jaka to firma.

Prawdomówny

Komentarze negatywne znikają momentalnie. I dodawano są "podejrzane" pozytywy. Pracowałem tam i wiem ,że plusów tej pracy żadnej nie ma. Potwierdzi moją opinie nie tylko Pracownik Produkcji,ale i Kontrola Jakości, Dział IT,Jak i Logistyka. Wszyscy równo trzęsą portkami. Na pracownika produkcji poszukują CAŁY ROK.Raz anonimowo poprzez Agencje,raz bezpośrednio. Wszystko jednak weryfikuję pierwszy dzień w pracy na który ludzie przychodzą się poduczyć i wychodzą tego samego, lub po tygodniu. Mądrzy idą na zwolnienie lecz ciężko i do tego przetrzymać. 300 x ok.20 kg = 6 ton dziennie mega tempo. Czy jest sens??? Zero Szacunku

to_juz_nie_moje_bagno

Ciekawe że jakimś cudem co jakiś czas znikają stąd te mniej przychylne opinie?

to_juz_nie_moje_bagno.

Porządny? Czyli taki totalny przydupas który zrobi wszystko aby się przypodobac Kierownikowi Zakładu - czy taki który wykonuje sumiennie swoje obowiązki, daje coś z siebie i kiedy trzeba pracuje po godzinach? Bo pracowałem tam kilka lat - i tylko ta pierwsza kategoria była "doceniana".

Zostaw opinię o KS LOGISTIK - Swarzędz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KS LOGISTIK