2 Dodaj opinię
2 161 145 5 1

Opinie o "DAGAT-ECO" sp. z o.o.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 1 dzień.

Czy "DAGAT-ECO" sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

Rychu

Dzień dobry Panie Prezesie, uprzejmie proszę o informację, dlaczego w taki krótkim czasie jest 2 rekrutacja na zakupowca? Dziękuję za feedback.

@Rychu

Dzień dobry Panie Rychu, niezwykłe, że są osoby tak bardzo nam kibicujące jak Pan, czujność przede wszystkim :-). Jak Pan zauważył rozwijamy się, poszerzamy zestaw wykwalifikowanych i uzdolnionych pracowników. Rekrutacja była owocna, wyłoniono kandydata i została zamknięta. Dziękuję. Być może za jakiś czas znowu ją uruchomimy poszukując nowego pracownika, tak to już jest w pracy rekrutera w firmie, gdzie rozwój jest na pierwszym miejscu. Niech moc będzie z Nami, miłego dnia i moc życzliwości przesyłam.

@rekruter

jak bylem na rozmowie ostatnio to ponad pol godziny czekałem na Panią a potem waliła Pani do mnie na ty jak do gowniarza jakiegoś, a na koniec mialem od zaraz iść na badania, nawet nie moglem się zastanowić czy chce pracować w tej firmie. to była najgorsza rozmowa na jakiej byłem

@Jaro

Szanowny Panie Jaro, 1- rozmowy umawiane są tylko i wyłącznie po uprzednim ustaleniu telefonicznym dnia i godziny 2- na każda rozmowę zarezerwowana jest godzina, by nie było opóźnień 3- każda osoba jest traktowana z należytym szacunkiem niezależnie od wieku, pochodzenia czy kultury osobistej 4- decyzja o podjęciu współpracy NIGDY nie odbywa się bez przemyślenia obu stron 5- jeżeli otrzymał Pan propozycję współpracy już na spotkaniu, oznacza to, że zaprezentował się Pan wyjątkowo profesjonalnie i po ustaleniu obustronnym oraz deklaracji, chęci i gotowości do współpracy "OD ZARAZ" otrzymał szansę zrobienia badań i przystąpienia do pracy. Nic tylko pogratulować. Ze swojej strony dziękuje, ze opinie szkoda tylko, że nie wyrażona już na spotkaniu, jakikolwiek dyskomfort można już wtedy zniwelować. Z wyrazami szacunku, mocą serdeczności i życzeniami powodzenia w dalszych poszukiwaniach zatrudnienia. Serdeczny i bezpośredni rekruter Dagat-Eco

@rekruter

Szanowna Pani rekruter takie rzeczy to pani może opowiadać swojemu przełozonemu, to moze uwierzy wiem, co mówie, byłem i doswiadczylem niech pani nie opowiada takich bzdur zadzwoniłem i mialem przyjsc z marszu bez umawiania na godzine to o jakich pani mowi rezerwowanych godzinach? nie doswiadczyłem jeszcze takich rzeczy tak na koniec mam nadzieje że pani wyciągnie wnioski

Tak1Nie1
@Jaro

Pragnąc spełnić Pańskie nadzieje, zdecydowanie wyciagam ...wnioski. W tej sytuacji, nie pozostaje już nic innego jak tylko życzyć...zdrowia.

@rekruter

i w tym momencie wyszło z pani prawdziwe oblicze. totalny brak kultury osobistej i bezczelnośc a o zdrowie nech pani dba sama u odpowiedniego specjalisty i jeszcze jedno - nie zostawie tak tego...

Tak2Nie2
Nazwa działu: HR
@Jaro

Szanowny Panie Jaro, Jedyne co jeszcze mogę dla Pana zrobić, to serdecznie zaprosić na kawę do biura, by wreszcie móc się poznać i w miłej atmosferze omówić złe doświadczenia jakie ma Pan ze spotkań rekrutacyjnych. Ku Pańskiej niepotrzebnej irytacji, nie potrafię ich odnieść do realiów u Nas panujących i mam poczucie, że może myli Pan miejsce/firmy. Nie zaryzykuję już również jakichkolwiek życzeń w Pańskim kierunku, bo zdaje mi się, nie odbiera ich Pan zgodnie z przekazem. Spotkanie do którego serdecznie namawiam, można umówić po wcześniejszym kontakcie telefonicznym i wyznaczeniu terminu. Temat uznaję ze swojej strony za wyczerpany.

Tak3Nie2
zastanawiajacasieDoKsiegowosci
@rekruter

Witam, widzę, że szukają do księgowości na portalu praca.pl Dlaczego? Ktoś się zwolnił czy powiększają dział księgowości? Jak wygląda przebieg rekrutacji? Kto uczestniczy w spotkaniu? @Jaro dlaczego masz złą opinię o rozmowie kwalifikacyjnej? Jaka atmosfera panuje w dziale księgowości? Ile osób pracuje w zespole? Jaki styl zarządzania ma przełożony? Czy godziny pracy są elastyczne czy stałe? Czy jest jakaś premia za zamknięcie roku 'bilansówka'? Czy można uzyskać dofinansowanie do szkoleń i studiów podyplomowych? Czy w księgowości wymaga się używania języka obcego? Czy po okresie próbnym jest szansa na umowę na czas nieokreślony? I ostatnie pytanie jak wygląda kwestia finansowa? Czy 4,5 tys zł na rękę miesięcznie uda się wyciągnąć jako księgowa? bo nie wiem, czy warto wysłać CV Pozdrawiam i z góry dziękuję za wszelkie informacje

Nowy wpis

Pracodawca

@zastanawiajacasieDoKsiegowosci

Dzień dobry Pani zastanawiającej się do księgowości, Szukamy zawsze gdy chcemy się rozwijać i tym razem mamy tą sytuacje. Na pokładzie księgowym z Szefowa jest 5 Pań. Najlepiej przyjść i uzyskać odpowiedzi na wszelkie pytania na spotkaniu rekrutacyjnym, na które jako rekruterka w firmie serdecznie Panią zapraszam. Spotkanie najlepiej poprzedzić wysyłając CV i pod podany numer telefonu zgłoszę się osobiście, by wspólnie ustalić wygodną datę i czas. Spotkanie trwa około 45 minut a rozmowie uczestniczy zawsze główna Księgowa z uwagi na to, że to jej dział i wie najlepiej kogo szuka, kto będzie wpisywał się swoimi umiejętnościami . Jako rekruter również zwracam szczególną uwagę na osobowość, ponieważ zależy mi na zgranym i kompatybilnym zespole. Praca to jednak lwia cześć naszej doby i zapewne zgodzi się Pani ze mną, ze w dobrej atmosferze lepiej się pracuje. Po 3 miesięcznym okresie próbnym jest szansa na umowę na czas nieokreślony a poziom oczekiwań finansowych najlepiej ustalić w oparciu o kompetencje kandydata/kandydatki na spotkaniu rekrutacyjnym. Czy warto aplikować? Osobiście uważam, że zawsze warto dać sobie szanse na sprawdzenie miejsca a niezależnie od wyniku rozmowy, każde spotkanie z drugim człowiekiem coś wnosi, czegoś uczy i rozwija. Zapraszam do kontaktu.

Do księgowości Nowy wpis
@"DAGAT-ECO" sp. z o.o.

Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź. Jakie są godziny pracy? Czy są elastyczne?

Rychu

Stanowisko specjalista. Ds zakupów - jakie warunki finansowe? Jest jakiś socjal?

@Rychu

W ogłoszeniu z interesującym Cię stanowiskiem pracy - specjalistą do spraw zakupów - firma "DAGAT-ECO" nie podaje szacunkowej kwoty dla potencjalnych kandydatów. A jej realna wysokość może zależeć od naprawdę wielu czynników, w tym doświadczenia, kwalifikacji i osobistych preferencji kandydata, więc zachęcam byś osobiście udał się na rozmowę kwalifikacyjną i zwyczajnie sam zapytał o wszystkie interesujące Cię kwestie. Informacje zaczerpnięte bezpośrednio u źródła są tymi najbardziej precyzyjnymi. A może na takiej rozmowie uda Ci się nawet wynegocjować coś więcej na swoją korzyść. Rozważasz kandydować na to stanowisko?

@Iza

Iza, a z kim mam przyjemność? Jesteś pracownikiem DAGAT? Nie, nie aplikuję. Zrobiłem risercz. Firma nie ma dobrej opinii.

Tak7Nie

Prezes zarządu
@Rychu

Szanowni Państwo, chciałbym się odnieść do tzw "riserczu" pana o nicku Rychu. wpisy z lat 2015-2017 w znaczne części są czymś co dzis nazywamy "hejtem" zwolniony , za ewidentne naruszenia kodeksu pracy lub jawne lekceważenie swoich przełożonych lub spieprzenie po raz n-ty wykonywanej pracy , pracownik rozładowywał swoje negatywne emocje poprzez wpis złośliwie negatywny i kłamliwy . Zarząd firmy nie reagował ,mimo ewidentnego naruszenia tym wpisem Kodeksu Karnego , bo uznawał że walka z hejtem jest walką z wiatrakami a policja i prokuratura i tak umorzą sprawę. Dlatego sugeruję weryfikację poprzez bezpośredni kontakt na rozmowie kwalifikacyjnej gwarantując rzetelną odpowiedz na każde zadane pytanie. Mam nadzieję że dzisiejsza zmiana podejścia tzw służb do hejtu da do myślenia PRZED wpisaniem kłamstw i tekstów naruszających dobre imie firmy i ludzi którzy pracują w niej od wielu lat . Dziś firma będzie reagowała na kłamstwa i hejt , z wykorzystaniem kancelarii prawniczych , w celu ustalenia IP kompa i nazwiska osoby naruszającej prawo . Dziś w internecie hejt dotyczy także zamordowanych prezydentów , ich rodzin ,osób kalekich , chorych lub ośmielających się mieć inne zdanie niż hejter. Łatwo jest , z za zasłony NICKa i przekonaniu o anonimowości , oskarżyć każdego osobę lub fimę o wszystko , licząc na brak odpowiedzialności i konsekwencji . Każej firmie /osobie zdarzają sie błedy i wpadki - naszej pewnie też- za co przepraszamy , ale wobec wpisów z pogranicza wulgarności i ewidentnego kłamstwa nie będziemy pozostawiali bez maksymalnie osiągalnej reakcji prawnej. Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu osobistego z przedstawicielami firmy.

@Prezes zarządu

praca w księgowości Nowy wpis
@Prezes zarządu

Witam serdecznie Panie Prezesie, widzę, że szukają Państwo księgowej do pracy w księgowości na portalu praca.pl - chciałabym dowiedzieć się kilka rzeczy o tym ogłoszeniu, tak jak Pan napisał - warto spotkać się na rozmowie, jednak czytając niektóre komentarze mam dylemat, czy wysłać aplikację. Dlaczego szukają Państwo księgowej? Ktoś się zwolnił czy powiększa się dział księgowości? Jak wygląda przebieg rekrutacji? Kto uczestniczy w spotkaniu? Jaka atmosfera panuje w dziale księgowości? Ile osób pracuje w zespole? Jaki styl zarządzania ma przełożony? Czy godziny pracy są elastyczne czy stałe? Czy jest jakaś premia za zamknięcie roku 'bilansówka'? Czy można uzyskać dofinansowanie do szkoleń i studiów podyplomowych? Czy w księgowości wymaga się używania języka obcego? Czy po okresie próbnym jest szansa na umowę na czas nieokreślony? I ostatnie pytanie jak wygląda kwestia finansowa? Czy 4,5 tys zł na rękę miesięcznie uda się wyciągnąć jako księgowa? bo nie wiem, czy warto wysłać CV... Pozdrawiam i z góry dziękuję za wszelkie informacje

Kalisia

Wszystko fajnie, ale szkoda że pracownicy palą w miejscach niedozwolonych.........

Alitea

Pierwsza firma, w której mogę się podzielić problemami ze swoim przełożonym i wiem, że zrobi wszystko, żeby mi pomóc. Problemy są jak w każdej innej firmie, ale tutaj z nimi nikt cię nie zostawi. I to co jest powiedziane - jest realizowane, czasem trwa to trochę dłużej, czasem udaje się to zaskakująco szybko, ale masz pewność, że tak będzie. W ciągu ostatnich dwóch lat rozbudowa, nowe maszyny. Jak wykazujesz chęci i chcesz się rozwijać - droga wolna. Podsumowując - polecam.

Szostak

mnie osobiście, to się bardzo podoba

Harnas
@Szostak

mnie też się podoba. firma jest super. pracuje juz prawie rok i jest mi tu dobrze. koledzy mnie nauczyli zeby za szybko nie robic, bo jak wolniej robie to zostane w nadgodzinach albo w sobote przyjde i mam dwa razy więcej kasy. a najlepiej jest na nockach troche popracuje troche pospie a potem i tak przyjde w sobote i jeszcze zarobie dodatkową kase, a jak sie postawimy to daja wiecej takrze polecam. nikt nikogo nie pilnuje nie sprawdza, jest git

Anka

Jeśli ktoś szuka miejsca z duża ilością wyzwań, lubi się rozwijać wśród fajnych ludzi to niech da sobie szanse i dołączy, bo warto. Jest tu chyba z ponad 200 osób ale nie ma bezosobowego podejścia, na mój uśmiech zawsze zwrotnie go też otrzymuję. Pieniądze w Dagat na 10 każdego miesiąca i bez spóźnień a wiem jakie to ważne, bo w poprzedniej firmie często miały miejsce opóźnienia. Warunki ustalone na rekrutacji zostały zrealizowane i cały harmonogram podwyżek wraz ze wzrostem umiejętności też. Więc serio ja nie wiem o co ludzie się czepiają, może gdy człowiek sobie olewa i nie chodzi albo coś przeskrobie, to ma jakieś inne doświadczenia ale ja robię swoje i wszystko jest ok . Jedyne czego mi brakuje to multisport ale ponoć ma być, ok. Wszystkim miłego dnia i możne do zobaczenia w Dagacie :-)

Tak3Nie1
Tomasz

Jaką macie atmosferę w pracy? Warto aplikować? Czy jest tak dobrze, że nie widzicie potrzeby pisania?

Gruby
@Tomasz

Cześć, Serio jest spoko. Jak obiecali, tak jest. Mi pasuje, kieras pozytywny koleś i wszystko git.

Bop
@Tomasz

Klimat zdrowy. Warto. Przyjdź pogadasz sam będziesz miał zdanie

Bop
Nazwa działu: Produkcja

Bez zbędnego pi... jest ok. Robota do zrobienia, kasa na czas, ekipa zajefajna.

Nazwa działu: Produkcja

UWAGA...PREZES GROZI PROKURATOREM!!! (usunięte przez administratora) CIEKAWE KOGO ZA CO SIĘ PYTAM>>>? ..teraz taka moda, że niiby fejnjóóóóósy haha bo jebne..

@Nikkt

Do tego trzeba dodać, że mobing tez jest karalny. Trzeba miec klase P. prezes

Tak1Nie2
@Nikkt

Ogólnie to bez języka hm..polskiego każdy znajdzie robote tam..

@Nikkt

w sumie fajna firma..jednak trzeba znać języki: ukraiński, rosyjski..indonezja to w sumie angielski..a polski ..czasami przy śniadaniu. Nic dodać..

Tak1Nie2
prezes zarzadu
@Nikkt

Szanowny Panie, jeżeli zacznę (schowany za nickiem ) wypisywać na opinie o Panu że jest Pan (usunięte przez administratora) , na tym portalu ale także innych , to ma Pan prawo donieść do prokuratury i/lub policji że popełniam przestępstwo o ile to jest nieprawda ( a może prawda?) . Jeżeli Pan lub ktokolwiek inny będzie wypisywał kłamstwa i oszczerstwa na temat firmy i/lub osób w niej uczciwie pracujących to wykorzystam wszystkie narzędzia prawne do jego ukarania zgodnie z prawem. W Dagat pracują obywatele Ukrainy , Indii , Pakistanu i nie jest to tajemnicą dla nikogo , a będzie ich więcej . Pracują także w Biedronkach , Amazonach ,Tesco , Leroy Merlin i tysiącu firm w Polsce i jakoś nikogo z klientów to nie drażni -Pana drażni bo jest Pan lepszy - bo biały ? , bo mądrzejszy? , bo Polak , bo genialny profesjonalista w zawodzie a cudzoziemcy są głupsi / gorsi od Pana??? Ja nie grożę prokuratorem tylko uprzedzam że będę reagował na " fake news " ( tak to się pisze po angielsku znawco języków obcych) naruszające prawa firmy i jej pracowników. (usunięte przez administratora) P.S. Jak mi się będzie chciało to wieczorem prześlę Panu paragrafy Kodeksu Karnego pod które podlegają tzw fake news-y.Prosze o maila pod który mam to wysłać - poczyta Pan sobie . ( będzie po polsku bo po ang ; ukrainsku lub rosyjsku do Pana inteligecji to nie dotrze).

prezes zarządu
@Nikkt

Szanowny Panie Nikkt, uzupełniam moją odpowiedz na tzw " grożenie prokuratorem". NIgdy nikomu nie groziłem i nie zamierzam ale Art.212.par.1 Kodeksu karnego oraz par 2 definiuje odpowiedzialność karną za wpisy typu fake news i noszące znamiona tzw stalkingu za pomocą środków masowego komunikowania. generalnie moja deklaracja że nie odpuszczę każdej możliwej drogi prawnej dla piszących na GoWork lub innych portalach teksty podlegające pod Art 212 KK nie jest mobingiem a jedynie informacją. Pana wpis u że do mnie że " (usunięte przez administratora)jast karalny" chce potraktować jako informację a nie oskarżenie o (usunięte przez administratora). Proszę poczytać w internecie definicję mobingu i jeżeli Pan uważa że kogokolwiek mobinguję to proszę o konkrety na podstawie definicji prawnej . Poddam się ocenie Sądu . pozdr. Piotr Gulczewski - Prezes Zarządu

@prezes zarzadu

Panie PREZES, chce mnie Pan obrazić w czasie przyszłym niedokonanym (usunięte przez administratora) zoofil, brudas..) ??? Jeśli chodzi o obcokrajowców to chyba Pan ma z tym problem mówiąc..pisząc o antysemityzmie i takich tam bzdurach. Każdy wie, że nie o to chodzi i nie tędy droga. Człowiek..ludzie się zastanawiają dlaczego nie zatrudnia się "tam" Polaków? Myśli Pan, ze nie wiem jak się piszę fake news???? Naprawdę masz słabe pojecie o ludziach, lub Pan zgrywasz...wiadomo kogo. To tyle i pozdrawiam.

@prezes zarzadu

P.S. Dotrze to do mnie w wielu jezykach

@prezes zarządu

Pa Prezes wykazuje się powagą i odwagą przedstawiając sie. Ja nie mam na tyle odwagi ponieważ nie mam tylu prawników..pieniędzy..

prezes zarządu
@Nikkt

Nikogo , w tym Pana nie chcę obrażać. Nigdy nie pisałem o "antysemityzmie" i ciesze się że Pan tez nazywa to bzdurą. Odpowiedz na pytanie dlaczego nie zatrudnia sie " tam " Polaków należy postawić nie Dagat-owi ale tysiącom firm w Polsce zatrudniającym obywateli Ukrainy , Indii , Pakistanu , Bangladeszu , Białorusi itp. Także firmom w Angli zatrudniającym ponad milion Polaków lub Norwegom gdzie pracuje mnóstwo obcokrajowców. Takie czasy i tzw "globalizacja " czy jak ją tam nie nazwać - temat rzeka. aha - i nikogo nie zgrywam . Dziekuję za wpis o "powadze i odwadze " ale podpisując sie imieniem i nazwiskiem zakładam że nie daję nikomu powodu do pozywania mnie przez prawników "drugiej strony" więc nie muszę się martwić o prawników i pieniądze na nich żeby się bronić' miło się rozmawiało ale chyba dyskusja zeszła z wątku głównego na poboczne- z pozdrowieniami i miłego weekendu Prezes Zarządu

@prezes zarządu

Jestem pod wielkim wrażeniem Panie (usunięte przez administratora)no i szacunek (czapki z głów) Pozdrawiam Panie (usunięte przez administratora)i to bardzo powaznie Podpis ..

..też Go polubiłem ;)

@prezes zarządu

wiadomo, że jeśli na zebraniach pokazuję się( włąściwie wybranych THE BEST chocby kilku i na zawsze) to wiadomo, że cała reszta nawet nie spróbuje ich gonić..a nawet oleją taki wyscig.. Może stąd ta ciągła rotacja. Pewnie to taka sytuacja polityczna

@prezes zarządu

..dobrze jest czasami wymienić kila słów z człowiekiem o którym się słyszy "samo zło". . Wynik okazał się pozytywny, dlatego tez polecam robotę. No trzeba robić i w (usunięte przez administratora)nie lecieć. To tyle Prezes Żegnam

@Nikkt

P.S. ..dobrze jest czasami wymienić kila słów z człowiekiem o którym się słyszy "samo zło". . Wynik okazał się pozytywny ( w sensie człowiek pozytywny, a nie wynik) dlatego tez polecam robotę. No trzeba robić i w (usunięte przez administratora)nie lecieć. To tyle Prezes Żegnam

WGW

Byłem umówiony w sprawie pracy na produkcję. Po 20 minutach czekania na kierownika który nie przychodził, i nie raczył nawet poinformować za ile będzie, wyszedłem. Takim zachowaniem kierownictwo pokazuje brak szacunku do ludzi.

Prezes

Zweryfikowany użytkownik

@WGW

jako Prezes Zarządu chcę Pana przeprosić za zaistniałą sytuację. Osoba która miała z Panem rozmawiać była na Naradzie Produkcyjnej która się przedłużyla o kilka minut. NIE POWINNO się to zdarzyć i wyciągnę wnioski żeby się w przyszłości nie zdarzyło. Jeszcze raz SORRY. Prezes Zarządu

Tak4Nie

Dyrektor prezesa
@Prezes

Widać, że tam u Was jest patologia

Bartosz

Nawet najlepszym zdarzy się wpadka i coś pójdzie nie tak jak powinno!!

EM

Obecnie firma poszukuje osoby na stanowisko konstruktor-technolog. Chciałbym zapoznać się z kilkoma faktami, dlatego proszę Was o pomoc. - Ile osób liczy dział konstrukcyjno-technologiczny? - Czy praca w tym dziale jest jednozmianowa, czy są nadgodziny? - Czy pensja jest stała, czy podzielona - podstawa + premia? - Z jakiego programu CAD się korzysta

Frans
@EM

dzielona podstawa i premie, system równoważny np. jednego dnia możesz mieć 12h, a drugiego 4h

Witold

Czy firma potrzebuje aktualnie pracowników? Jakieś wskazówki dla kandydata przed rozmową?

Tak48Nie

Zuza

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie jakieś rekrutacje?

TakNie

Zawsze warto po zakończeniu współpracy z firmą dodać małe podsumowanie współpracy. Czy Ty jesteś taką osobą i chcesz się wypowiedzieć o swojej historii w "DAGAT-ECO" sp. z o.o.?

lupilu

Nie zawracajcie sobie głowy. Opis stanowiska i to co rzekomo firma oferuje - śmiech na sali. Stabilne zatrudnienie? w ciągu roku wyleciało od nas kilkunastu biurowych, tak świeżych, jak i ze stażem. Powód znany tylko kierownikom, a Ty masz godzinę i spadaj do domu. Nie znasz dnia ani godziny, gdy nie zastaniesz kolegi za biurkiem w innym pokoju, bo zwalnia się szybko, po cichu i bez informowania zespołu. Zarządzanie, relacje, strategie - to tutaj nie istnieje. Odbębnij swoje i idź do domu, a jak się coś nie spodoba, to nie wracaj. A i nigdy nie próbuj się dowiedzieć, po co pracujesz. Zero rozwoju zawodowego, zero współpracy z przełożonymi, brak zaznajomienia z obowiązkami. Bardzo nie polecam. Szkoda czasu na wysyłanie CV.

Tak32Nie1

Iza

@maro a na jakie stanowisko złożyłeś cv? Byłeś w firmie osobiście, czy też odpowiedziałeś na zamieszane w sieci ogłoszenie? Obecnie firma prowadzi ich całkiem sporo.

Tak5Nie

Iza

@11 w jakim sensie godziny są aż tak nienormowane? Czyli umowa, jaką zawiera się z pracodawcą to jest umowa zlecenie? Warunki, jakie są zapisane w umowie są wiążące i dla pracownika i dla pracodawcy. Jak to wygląda w Zone IT?

TakNie

Panie "Prezes" ładnie to pan opisał, warto dodać do swojej wypowiedzi jeszcze, ze w pensji 1800,- jest zawarta premia uznaniowa. Warto poinformowac nowych kandydatów, że jesli ktos zachoruje i przyniesie zwolnienie L4 żegna sie z premia uznaniowa czyli zostaje pensja bez premii, i napewno nie jest to wtedy 1800,- .Praca w systemie "nienormowanego czasu pracy". Dla przykladu gdy pracy jest malo pracownicy wysylani sa na "wolne", oczywiscie musisz to pozniej odrobic. Zaklad nie posiada zadnego systemu motywacyjnego, wrecz odwrotnie, szuka mozliwosci dorobienia sie na pracowniku. Przed zatrudnieniem warto poczytac opinie, zadnej pochlebnej, co swiadczy o pracodawcy i zarządzie.. Zaklad pracy jest w tej chwili "opanowany" przez Ukraińców.... Polacy uciekaja jak najdalej, nawet kierownicy w ostatnim czasie rezygnuja, wiec to tez o czyms swiadczy, nie wspomne o Polskich pracownikach. Ciekawe kto bedze tam pracowal gdy Ukraincom otworza zachodnia granice...

Tak19Nie

AA

"Czarne chmury" nad dagatem?

Benio

@Łysy, jak na osobę zarządzającą, dość dziwnie się podpisujesz, co daje do myślenia.

Eda

Widzę że niezły kupisz w tej firmie powinni ją w powietrze [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] za wyzysk na ludziach .

Tajny

Nie polecam pracy w tej firmie. Zapier***sz za 5 a wypłata 1200

Łysy
@Tajny

Panie Tajny, W firmie którą zarządzam NIKT nie ma pensji netto poniżej 1800,- ,- za pełen etat a i ta płaca dotyczy pracowników bez kwalifikacji w początkowej fazie szkolenia i sprawdzania czy ma predyspozycje do proponowanego stanowiska. Rozpowszechnianie fałszywych informacji jest zagrożone w Kodeksie Karnym i internet nie zapewnia Panu bezkarności za czyny karalne. Oficjalnie - jeżeli będzie Pan kłamał na temat firmy złożę wniosek o ściganie przez Prokuraturę i ujawnienie IP pana kompa, telefonu lub tabletu. Gotów jestem udowodnić Panu że mówię prawdę , o ile starczy Panu odwagi i odpowiedzialności za to co Pan twierdzi , i pokażę dokumenty w kontakcie osobistym. ZAPRASZAM Prezes Zarządu

Maxx
@Łysy

Właśnie chciałem do nich aplikować... Ale dobrze przedtem poczytać trochę wpisy

Tak8Nie

ktoś

Widze że na lakierni anonimowe szczury sra***ją do wlasnego gniazda,w oczy to żaden nikomu nic nie powie. Niby dorośli a jednak dzieci... ciekawe dlaczego tematem jest lakiernia i jej kierownictwo o ile pamietam są tam jeszcze inne dzialy: scania, man, gientarki itd... w tyłkach wam sie poprzewracalo i tyle,za dobrze macie. Dali by wam kierownika produkcji na lakiernie, to dopiero pewne osoby by lamentowaly że musza pracowac a nie stolik podpierać... Odpowiadajac na pytania: kary są ale bez przesady, trzeba pamietac o pewnych sprawach jak odbijanie karty godzinowej i podpisywanie sie na liscie obecnosci. Brak odbitej karty to chyba dniowka w plecy brak podpisow na liscie obecnosci to 50zl. Do wc bez problemu mozna chodzic i tam pracownicy sobie palarnie zrobili. Generalnie wyplata na czas. Zarobki nie sa ok jesli mieszkasz blisko, jesli jestes z okolic poznania to lepiej z kims jeździc bo samemu to malo oplacalne. Zarobki od 1600 do ok 2500 jest umowa o prace caly etat. Brak szkodliwego co jest wielka patologia w tej firmie.

Tak6Nie

Lakiernia

Powiem szczeze tu istnieje realistyczny wyzysk na pracownikach.. kierownicy lakierni wogole nie wiedza co sie wyprawia na dziale, mowie tu o zmianie dupowlaza Mirka ktory biega caly dzien popedza pracownikow zeby robili ponad normy ponad to kapuje i szuka powodu aby utrudnic jaka kolwiek komunikacje z innymi pracownikami w zasadzie to ludzie po takim dniu wracaja bardziej psychicznie niz fizycznie zmeczeni.Osobiście nie widze perspektyw tutaj dla nikogo moje zarobki to 1600zl ms dodam ze jest tu tez duzo kar za nie odbicie karty, za brak posluszenstwa brygadziscie, za opuszczanie hali w trakcie pracy itp.. no i szkodliwe masa pylu i farby w powietrzu a jak dojdzie dojdzie do blendu to jest pierw szukana wina pracownika no i oczywiste ukaranie jego.Nie Polecam

poszukiwacz pracy

Witam panowie. Na dzień dobry UMOWA O DZIEŁO na miesiąc ( podpisanie umowy na koniec PRZEPRACOWANEGO MIECHA). Później umowa o pracę. stawka 10/h netto, nadgodziny oddawane w innym terminie bliżej nie określonym jakim. Bardzo duża rotacja. max zarobki 2100. tyle zdążyłem się dowiedzieć

Prawda Boli

Odpowiadam aggag2 : przepraszam masz rację do tego stopnia że po pół roku tu zajrzałem!!! faktycznie nie pracuje 1000m od zakładu tylko 2000m i nie zarabiam 2500netto tylko 3200netto! co tu dużo mówić dziękuje wam wszystkim że nic nie potrafiłem i mnie wyrzuciliście z tej super firmy Dagat , do tego stopnia że jak zrobie 30nadgodzin to mam tyle co Dagacie w 2miesiące! ludzie troche odwagi i spierdalac z tej nory (usunięte przez administratora)

ttm

Na manie też odchodzą heheh,nawet na odchodne głodowe podwyżki dawają

mam wypiete

No proszę pustak to z ciebie zaganiarko i wszystko się wydało , akurat jestem na innym dziale niz piszesz i gotuj się na lakierni.

Zostaw opinię o "DAGAT-ECO" sp. z o.o. - Poznań

Chcę opublikować:

×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie