"DAGAT-ECO" sp. z o.o.

Poznań

Opinie o "DAGAT-ECO" sp. z o.o.

lupilu

Nie zawracajcie sobie głowy. Opis stanowiska i to co rzekomo firma oferuje - śmiech na sali. Stabilne zatrudnienie? w ciągu roku wyleciało od nas kilkunastu biurowych, tak świeżych, jak i ze stażem. Powód znany tylko kierownikom, a Ty masz godzinę i spadaj do domu. Nie znasz dnia ani godziny, gdy nie zastaniesz kolegi za biurkiem w innym pokoju, bo zwalnia się szybko, po cichu i bez informowania zespołu. Zarządzanie, relacje, strategie - to tutaj nie istnieje. Odbębnij swoje i idź do domu, a jak się coś nie spodoba, to nie wracaj. A i nigdy nie próbuj się dowiedzieć, po co pracujesz. Zero rozwoju zawodowego, zero współpracy z przełożonymi, brak zaznajomienia z obowiązkami. Bardzo nie polecam. Szkoda czasu na wysyłanie CV.

Iza

@maro a na jakie stanowisko złożyłeś cv? Byłeś w firmie osobiście, czy też odpowiedziałeś na zamieszane w sieci ogłoszenie? Obecnie firma prowadzi ich całkiem sporo.

Iza

@11 w jakim sensie godziny są aż tak nienormowane? Czyli umowa, jaką zawiera się z pracodawcą to jest umowa zlecenie? Warunki, jakie są zapisane w umowie są wiążące i dla pracownika i dla pracodawcy. Jak to wygląda w Zone IT?

Panie "Prezes" ładnie to pan opisał, warto dodać do swojej wypowiedzi jeszcze, ze w pensji 1800,- jest zawarta premia uznaniowa. Warto poinformowac nowych kandydatów, że jesli ktos zachoruje i przyniesie zwolnienie L4 żegna sie z premia uznaniowa czyli zostaje pensja bez premii, i napewno nie jest to wtedy 1800,- .Praca w systemie "nienormowanego czasu pracy". Dla przykladu gdy pracy jest malo pracownicy wysylani sa na "wolne", oczywiscie musisz to pozniej odrobic. Zaklad nie posiada zadnego systemu motywacyjnego, wrecz odwrotnie, szuka mozliwosci dorobienia sie na pracowniku. Przed zatrudnieniem warto poczytac opinie, zadnej pochlebnej, co swiadczy o pracodawcy i zarządzie.. Zaklad pracy jest w tej chwili "opanowany" przez Ukraińców.... Polacy uciekaja jak najdalej, nawet kierownicy w ostatnim czasie rezygnuja, wiec to tez o czyms swiadczy, nie wspomne o Polskich pracownikach. Ciekawe kto bedze tam pracowal gdy Ukraincom otworza zachodnia granice...

AA

"Czarne chmury" nad dagatem?

Benio

@Łysy, jak na osobę zarządzającą, dość dziwnie się podpisujesz, co daje do myślenia.

Eda

Widzę że niezły kupisz w tej firmie powinni ją w powietrze [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] za wyzysk na ludziach .

Tajny

Nie polecam pracy w tej firmie. Zapier***sz za 5 a wypłata 1200

Łysy
@Tajny 09.01.2016 11:05
Nie polecam pracy w tej firmie. Zapier***sz za 5 a wypłata 1200

Panie Tajny, W firmie którą zarządzam NIKT nie ma pensji netto poniżej 1800,- ,- za pełen etat a i ta płaca dotyczy pracowników bez kwalifikacji w początkowej fazie szkolenia i sprawdzania czy ma predyspozycje do proponowanego stanowiska. Rozpowszechnianie fałszywych informacji jest zagrożone w Kodeksie Karnym i internet nie zapewnia Panu bezkarności za czyny karalne. Oficjalnie - jeżeli będzie Pan kłamał na temat firmy złożę wniosek o ściganie przez Prokuraturę i ujawnienie IP pana kompa, telefonu lub tabletu. Gotów jestem udowodnić Panu że mówię prawdę , o ile starczy Panu odwagi i odpowiedzialności za to co Pan twierdzi , i pokażę dokumenty w kontakcie osobistym. ZAPRASZAM Prezes Zarządu

Maxx
@Łysy 17.04.2016 22:50

Właśnie chciałem do nich aplikować... Ale dobrze przedtem poczytać trochę wpisy

ktoś

Widze że na lakierni anonimowe szczury sra***ją do wlasnego gniazda,w oczy to żaden nikomu nic nie powie. Niby dorośli a jednak dzieci... ciekawe dlaczego tematem jest lakiernia i jej kierownictwo o ile pamietam są tam jeszcze inne dzialy: scania, man, gientarki itd... w tyłkach wam sie poprzewracalo i tyle,za dobrze macie. Dali by wam kierownika produkcji na lakiernie, to dopiero pewne osoby by lamentowaly że musza pracowac a nie stolik podpierać... Odpowiadajac na pytania: kary są ale bez przesady, trzeba pamietac o pewnych sprawach jak odbijanie karty godzinowej i podpisywanie sie na liscie obecnosci. Brak odbitej karty to chyba dniowka w plecy brak podpisow na liscie obecnosci to 50zl. Do wc bez problemu mozna chodzic i tam pracownicy sobie palarnie zrobili. Generalnie wyplata na czas. Zarobki nie sa ok jesli mieszkasz blisko, jesli jestes z okolic poznania to lepiej z kims jeździc bo samemu to malo oplacalne. Zarobki od 1600 do ok 2500 jest umowa o prace caly etat. Brak szkodliwego co jest wielka patologia w tej firmie.

Lakiernia

Powiem szczeze tu istnieje realistyczny wyzysk na pracownikach.. kierownicy lakierni wogole nie wiedza co sie wyprawia na dziale, mowie tu o zmianie dupowlaza Mirka ktory biega caly dzien popedza pracownikow zeby robili ponad normy ponad to kapuje i szuka powodu aby utrudnic jaka kolwiek komunikacje z innymi pracownikami w zasadzie to ludzie po takim dniu wracaja bardziej psychicznie niz fizycznie zmeczeni.Osobiście nie widze perspektyw tutaj dla nikogo moje zarobki to 1600zl ms dodam ze jest tu tez duzo kar za nie odbicie karty, za brak posluszenstwa brygadziscie, za opuszczanie hali w trakcie pracy itp.. no i szkodliwe masa pylu i farby w powietrzu a jak dojdzie dojdzie do blendu to jest pierw szukana wina pracownika no i oczywiste ukaranie jego.Nie Polecam

poszukiwacz pracy

Witam panowie. Na dzień dobry UMOWA O DZIEŁO na miesiąc ( podpisanie umowy na koniec PRZEPRACOWANEGO MIECHA). Później umowa o pracę. stawka 10/h netto, nadgodziny oddawane w innym terminie bliżej nie określonym jakim. Bardzo duża rotacja. max zarobki 2100. tyle zdążyłem się dowiedzieć

Prawda Boli

Odpowiadam aggag2 : przepraszam masz rację do tego stopnia że po pół roku tu zajrzałem!!! faktycznie nie pracuje 1000m od zakładu tylko 2000m i nie zarabiam 2500netto tylko 3200netto! co tu dużo mówić dziękuje wam wszystkim że nic nie potrafiłem i mnie wyrzuciliście z tej super firmy Dagat , do tego stopnia że jak zrobie 30nadgodzin to mam tyle co Dagacie w 2miesiące! ludzie troche odwagi i spierdalac z tej nory (usunięte przez administratora)

ttm

Na manie też odchodzą heheh,nawet na odchodne głodowe podwyżki dawają

mam wypiete

No proszę pustak to z ciebie zaganiarko i wszystko się wydało , akurat jestem na innym dziale niz piszesz i gotuj się na lakierni.

Yhym

Na Którym dziale pierdzisz pustaczku ? Bo Jak Nie Na lakierni to szllifuj swoje rurki za 9 zl h [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Lakiernia zarabia nawiecej od zawsze nara. reszta TOP SECRET.

Do Wyboru

Tak doświadczenie i wprawa w tym co się robi. Jak się nie chodzi i nie bręczy robi się to co trzeba i nie skacze wyżej niż sra to się ma więcej. Proste i logiczne. A większość chodzi tylko i i beczy o Elastyczne godziny(usunięte przez administratora)

@Do Wyboru 26.06.2014 20:32

No tak masz więcej bo należysz do elity co kierownikom w 4 litery wchodzi i zaganiasz na swoich kolegów z działu.

Do Wyboru

(usunięte przez administratora)A co do zarobków to mam więcej o 300-400 zł od innych. Trzeba się znać na tym co sie robi a nie chodzić z i ciągle bręczeć że godziny takie że elastyczne że to że tamto. Jak ktoś jest głupi to nigdy nie zrozumie na czym to polega. Tyle Dziękuje.

mam wypiete

Teraz od 1 lipca 2014 bedziemy białymi robalami bo panowie z VW każą robić w elastycznym systemie pracy,ciekawe czy podobnie z wypłatami będzie za 120 euro żeby pracować.

Nick

Powiem szczerze, że pracowałem w gorszych firmach a tu przynajmniej płacą na czas - a pensję masz taką na jaką się zgodziłeś - przecież nikt cię nie zmuszał do pracy w tym zakładzie...

PrawdaBoli

hehe fajnie że ktoś wkońcu coś pisze weźcie sie wszyscy w garść i spieprzać z Dagatu , mnie frajer w...lił ale teraz się z tego śmieje!!! praca 1000m dalej a podstawa 2500netto plus inne dodatki ! każdy kto tam jeszcze pracuje jest albo młody(co rozumiem) , albo głupi (...) albo dobrze robi gałe i ma więcej kasy...Marek lubi galki

aggag2
@PrawdaBoli 20.03.2014 22:31

wypierdolil cie bo nic nie umiales i robiles gimele i nie opowiadaj ze 1km dalej robisz i masz 2500netto bo w okolicy nikt nie placi tam takiej kasy. kity wciskaj swoim kolegom wiesniakom ale nie ludziom ktorzy znaja rynek. W wielu firmach jest podobnie jak w DAGAT ale to tylko zawdzieczamy rzadzacym i sobie ze pozwalamy sie traktowac jak psy i wykorzystywac... Zaklad ten mozna traktowac jako na chwile i szukac intensywnie innej pracy. Maxymalnie 3 miesiace na przeczekanie.

xxx

Nadgodziny za wolne robi się z tego zakładu cyrk,ludzie mają rodziny do utrzymania a pan(usunięte przez administratora)chce z ludzi murzynów by mieć do siebie jak najwięcej siana do siebie , z jego toku myślenia to pracownicy zarabiają grube siano i więcej im nie potrzeba.

śmierć_frajerom

Dobrze, że odchodzą jak perspektyw brak. Systemu motywacyjnego brak. Należy to zrobić w czasie kryzysu by firmę to zabolało. Co raz częściej powtarzające się sytuacje gdzie pracownik musi odpowiadać za maszyny i towar z którym coś było nie tak nie koniecznie z jego winy. Technologia w tej firmie to jakiś żart. Podejrzewam że rekrutacje na nią prowadzą tak jak na lakiernie. Polityką firmy jest by na okres wiosna-lato zatrudnianić pracowników w ilości pewnie 30-40 którzy są surowi i zwolnienie ich na jesień i zimę. Takie coś przynosi same straty jak możliwe że oni tego nie widzą po tylu latach? Na stronie można przeczytać że firma zatrudnia 170 "wysoko wykwalifikowanych pracowników" ja się pytam k**rwa gdzie? :P Na lakierni prawie nikt z wcześniejszym doświadczeniem, spawacze bez potrzebnych uprawnień a na maszynach bez kursów. Nie piszę, że ktoś taki nie umie dobrze pracować tyle że nie jest wysoko wykwalifikowany. A najgorsze, że my pracownicy nie możemy się zmobilizować kilku się zbuntuje na soboty ale znajdzie się ktoś kto przyjdzie nawet na 16h i jest lipa. Pozdro wszystkim rozgarniętym z firmy.

titi

Ludzie spojrzeli w oczy i opuszczaj [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nawet na giętarkach odchodzą , żeby (usunięte przez administratora) za chwile sie nie zdziwil.

haha

Jest oferta sezonu , Dagat potrzebuje na lakiernie nawet po podstawówce , tu nie potrzeba nic potrafić tylko poruszać rękoma! na początek pewnie 1300 , pod warunkiem ze nie podpadniesz i bedzie premia...

Prawda Boli

Jak jest w tej firmie : zmuszają Cię do sobót za marne grosze , a nie przyjdz to dostaniesz polecenie służbowe (pomijam fakt ze lista na sobote lezy od srody - osoby które się wpiszą dobrowolnie , będą miały zapłacone do najbliższej wypłaty a godziny rozpiszą w tygodniu)! Na dzień dobry umowa śmieciowa , wszystko po to by ominąć koszty , gdy pracownik jest testowany! Praca w warunkach szkodliwych tj.: antoks , farba w proszku , ogólnie bardzo duże zapylenie , ale złotówki nie dostaniesz bo w Dagacie : brak jest czynników szkodliwych - buahaha! Aha a jak coś nie na rękę to i tak z tej strony usuną!

świerzak

W dagacie na początek dają od 1600-1800(w tej stawce nie ma zawartej premi, dopiero pracownicy na normalną umowe taką premię muszą dierżyć...), zależy na jakie stanowisko, umowa zlecenie na 3 msc. Po tym okresie podobno mało komu dają podwyżke. Atmosfera ciężka, pracownicy ze sobą żartują i się śmieją a za plecami tak obgadują, że ciężko uwierzyć iż przed chwilą wyglądali jak przyjaciele, tak jest w całym dagacie. Młodzi przychodzą i odchodzą... Dziękuje, dobranoc.

Anonim

Witam wszystkich, mam pytanko: jakie warunki pracy i płacy są na stanowisku konstruktor, technolog?? Jaka jest atmosfera, bo z opinii widzę że nie ciekawa... Dzięki z góry za wszelkie komentarze... Pozdro

gość

jakie warunki pracy są w kontroli jakości

jak masz możliwość pracy gdzie indziej odpuść sobie ten zakład, szkoda nerwów.

gość

Witam! Jestem zainteresowany pracą w firmie Dagat. Jakiej umowy mogę się spedziewać na początku? Podstawa + premia? Ile premii

gosc

anonim - 2013-07-12 20:40:38 słuchajcie koledzy jak obecne warunki pracy w Dagacie eco bo po wysłaniu cv trzeba wiedziec na co sie przygotowac na rozmowie?jakie place srednie?jest połowa miesiąca a ja na koncie bankowym mam 20 zł :-( [usunięte przez administratora]

nowy

witam. mam zaproszenie do tej firmy na rozmowe. poprawily sie w niej warunki?

anonim nie gal

PLUSY ???? No może że wypłaty są na czas i to tyle,.......lekkim minusem w tym plusie jest to że wypłaty są żenująco niskie(dodając ze 1/4 twojej wypłaty to premia uznaniowa i jeżeli się spodobasz wchodząc w ... to ją otrzymasz w całośći). Ale chorobowego sobie nie weźmiesz tylko musisz na urlop się wybrać gdyż inaczej potrącą ci z tej premii a. Dodać należy jeszcze jak profesjonalna jest ta firma, gdy idzie o systemy audytów i wizyt kooperantów czy kontrahentów. Czysta komedia, 3 dni przed wizytą cały zakład postawiony na baczność, minuta po wizycie wszystko po staremu. Wielki szacunek dla pracowników na hali którzy pracując w tym kołchozie pozostali w miare normalni.

prawie wysłałem

hehe a już miałem wysłać cv ale po opiniach widzę ze nie ma co.dzieki i powodzenia

babol w WC

Tak sie warunki pracy poprawiły,że ludzie zaczynają odchodzić... Lecz kierownictwo niczym nie zrażone ( nie widzące problemu ) zatrudnia nowicjuszy. Którzy bez urazy będą generować koszty, bo to oczywiście osoby do przyuczenia... Głupi dwa razy traci, Pazerny dwa razy płaci... i interes sie kręci.

manek

co tu tak cicho? warunki pracy sie poprawily?

...

Co tak się u Nas poprawiło że wszyscy o stanowiska się boimy??? Moja opinia nadal się nie zmieniła!! Śmiać mi się chce z tego wszystkiego jak były pracownik przyjeżdza pod naszą firmę po zakupy do sąsiadów firmową furą którą jeździ na codzień i zarabia prawie jeszcze raz tyle co zarabiał u [usunięte przez administratora] a dziadki nawet nie maja odwagi wyjść i się z nim przywitać bo robili mu koło dupy a teraz ich szlak trafia i nie maja odwagi mu sie przyznać że mu koło dupy robili i nadal złą opini9e mu wystawiają wraz sprzątaczką ( pseudo ). Z tego co widziałem swego czasu to nawet[usunięte przez administratora] nie miał odwagi wyjść ze swojej dziury i się przywitać z szacunkiem jak do byłego pracownika... Chłopie ale mi pokazałeś hehehe a mieli Ciebie za wielkie zero a teraz TY możesz mieć magazynowców za zera... Pozdrawiam Ciebie i byle tak dalej...

Anonim a co ma sie dziać, poprostu ludziskom sie oczy otwieraja i odchozda na wasze własne rządanie. Straszycie to macie... za cgwile W waszej katowni tylko desperaci w włazidupy będą pracowały!!!!! Jak ja sie cieszę że mnie juz tam od dawna nie ma. Teraz zarabiam Minimum 2200 do tego premia kierownicza i sie smieje z Was desperaci bo nie musze nadgodzi zasówać a mam co mam czy stoje czy leżę a kierownik mi pierwszy w pas sie kłania bo wie dzieki jakiej klasie społecznej owa firma funkcjonuje z powodzeniem . Wiedza ze jak sie pracownika doceni to pracownikowi sie chce pracować i nie opłaca mu sie robić wałków na boku... No nie panie kierowniku magazynu ze swoimi pieskami... Pan kierownik magazynu w waszej firmie tak sie udzielał i tak ludzmi pomiatał że sprawiedliwośc go sama dopadła i pikaweczka mu siadła hihihihi. Ciekawe czy nadal mu bryle zaparowóją ze złości... Ma na co ZASŁÓŻYŁ

Co się dzieje że ludzie tak się zwalniają? Czyżby rynek pracy się ożywił? Cwaniaki pewnie podwyżki sobie załatwiają, reszta będzie na nich robić :/

Dagat to jest tak wspaniała firma co w chcecie HE HE kur-a. Narobiłem nadgodzin i co wyruwnali mi pęsje zabierając mi premie uznaniową wiec morał tego jest taki że w tym obozie pracy nie wolno tam robić więcej niz 40 godzin tygodniowo i szukać innej pracy w tępie na wczoraj 1 z kierowników ciągle chodzi i straszy ze zabieze tyle premi za to za tamto tyle ze jak cos nie pasóje pracownikowi to moze sie zwolnic.Jak bym takiego nagrał na dyktafon to odrazu jade do Państwowej Inspekcji Pracy i robie tam PLAY. Te chamy nie mają szacunku do pracowników.

Dobry pracownilk.

Witajcie koledzy zniechęceni do DAGATU i ja należę do waszej elity fakt jest taki że praca w tym zakładzie doprowadza cie do skrajnego wykończenia psychicznego. Ale od początku trochę opowiem czego ja uraczyłem w dagacie i co ja widziałem co tam sie dzieje . A więc sprawa wygląda tak jak sie przyjmiesz to oczywiście pierwsze chwile są nawet przyzwoite zależy jeszcze kto cie przyjmuje (znaczy pod jaka opiekę idziesz ) tzn. scania ,man giętarki ,robot,obr,volvo ,polernia ,przygotowalnia,czy lakiernia i chemia fakt jest taki panowie że kierownicy walą ogromna kupę pod siebie jak tylko dostana jakieś polecenie od szanownego pana Bossa lub jesli maja isc do Bossa w jakiejś sprawie dotyczącej pracownika .... ale ta sprawa mnie nie dziwi jesli chodzi o co niektórych pracowników z akwarium dalej zwanymi kierownikami bo i tu jest ta sama sytuacja co u zwykłego pracownika zwanym dalej robolem jak by mieli gdzie odejść to by pewnie juz dawno odeszli ale jak co muszą w tym syfie pracowac .Sami dobrze wiemy ze władza Bossa jest nieograniczona i że jego obietnice nigdy lub w znacznym procęcie sa nie wykonywane przypomnijmy sobie słynne 13-stki he he pierwsza transza poszła tej słynnej trzynastki do reki oczywiście omijając podatek następnie drugiej juz nie było i miał to głęboko co pracownicy mówią a fakt ze motywacja w takiej sytuacji spada i to okropnie a kogo to obchodzi... przypomnijcie sobie jak musieliśmy pracować za odrobek czyli nie płacili za nadgodziny i nie było ze ktoś nie przyjdzie nie przyjdziesz zapraszam do agnieszki .... he he nie wspomne o wigilijnej przemowie po której wywołano nazwiska i popędzili niczym śwoiatło w kierunku biura [usunięte przez administratora] by dostać wypowiedzenie umowy ... fakt ze przeważnie były to umowy na czas określiny bo nie spotkłem się z nikim tam co miał na stałe no i oczywiście trzeba powiedzieć o umowach o dzieło co ludzie tacy byli waleni w rogi jak tylko sie dało ... Byłeś na L4 premi nie dostajesz ,,premia w tej firmie była tylko po to by ja miozna było zabrac i jak będziesz na l4 firma ci zapłaci ochłapy więc dlatego ludzie przychodzili do firmy zababoleni z gorączką ale kogo to obchodzi a powinno właśnie szanownego pana Bosa obchodzić że jeśli przychodzi pracownik chory to chce pracować i nie udaje ale nie jak pójdzie na l4 to premia won i tak było jest i bedzie zapierdzielaliśmy za odrobek którego nie mozna było później wziąć bo robota robota nie wyrobimy sie .... pamietam akcje z alkomatem to była ściema u grubego na scani brygadzista ciagle chleje najebany w pracy i pracuje pewnie do dzisiaj ale gruby czyli Szef wszystkich szefów moze wszystko jest tam drugim bogiem po Bosie ile żeczy robi ten gosć zza plecami Bossa i co nikt nic nie może powiedzieć a jak by i tak powiedział to nikt by nie uwierzył tylko takiego pracownika zaraz by wywalili .Jak jego pracownicy spierdziela cała partie pogietych rur to tylko przyjdzie i powie ugiac na nowo i fujjjj nikogo to nie może interesować a powinno bo włśnie jak to Boss mówi że firma nie wyrobiła zysków tylko ma straty to to tez własnie są te straty wliczone w zakup materiału jaki roboczogodziny pracownika nie wspomne o prądzie itp ... żeby Boss wszystko wiedeział co sie dzieje w tej firmie to na pewno pracowało by sie owiele lepiej w DAGACIE a firma nie traciła by w oczach innych jeśli chodzi o tego typu wypowiedzi. W tej firmie co niektórzy kierownicy robia co chca poniżanie pracowników mobbing jest na początku dziennym ... fakt jest taki ze bhp w tym zakładzie ma duzo do zyczenia ale weźcie pod uwagę jedną istotna rzecz ze jeśli byście mieli mniej psychozy w pracy a więcej mobilizacji do pracy i szacunku to byście na to nie spojrzeli lub na spokojnie rozwiazali problem bo firma to nie tylko Boss kadry akwarium lecz tak samo my a wszczegulnosci my my robole tak zwani serce firmy , to powinno wygladać tak aby raz na jakiś czas mozna było coś powiedzieć przekazać przez kierownika do wyższych sfer do Bossa bo ten zwykły pracownik ten robol moze mieć taki mały pomysł ale czasem jak ważny dla firmy w pomocy rozwoju lub ulepszenia ,przyspieszenia pracy w firmie co idzie w parze zwiększonymi dochodami firmy a co z kolei idzie z większymi płacami pracowników ale w tej firmie system wynagrodzenia jest do bani fakt jest taki że dobry dla pracodawcy a pracownik bity w tyłek. Nie bede opowiadał co słyszałem od kogoś bo nie lubie mowić o rzeczach których nie widziałem ale prawdą jest że co niektórzy z kierowników to barany do potęgi entej i nie chce tu sie wkrecac aby ktoś mi powiedziąl że zazdroszcze cz tym podobne ale czasami myslałem skąd oni sie wzieli kto ich zatrudnił ... za chwile moze mi ktoś tu zarzucić że tak jest ze zawsze kierownik bedzie tym głupszym od pracownika itp itd . ale nie ! , sa tam kierownicy całkiem wpozo i znajacy sie na robocie choc pewnie troche zastraszeni bo i oni chyba sami sobie sraja w tym akwarium co do bossa wiemy ze jest ich dwoch choć jeden ma większa władze czemu nie wnikam sprawy wewnetrz

młody

Grabarz to się może czasem przejechać na tych kopertach co mu podsuwają z każdej strony. Oj polecisz z hukiem i wtedy ja się pośmieję..

Były pracownik korpusu DAGAT-eco

Ja teraz [usunięte przez moderatora] zarabiam w 2 góra 2i pół tyg to co u was miałem w miesiąc;)! I z miła chęcią wstaje do pracy;)! Jak mnie poproszą żebym został to nie umiałbym odmówić bo robią to w kulturalny sposób Panie ... czy mógłby pan dzisiaj zostać 2-3h? I nikt nie traktuje mnie jak śmiecia;)! Zresztą w Dagacie wytrzymałem pół roku i uwarzam to za stracony czas w mojim życiu;)! Obiecują złote góry, a wykorzystają okłamią i hooja Ci dadzą młody;)! Kierownictwo to banda cyrkowych małpek które łysy nauczył obracać się, robić fikołki i śpiewać;)! Ot prawda o DAGACIE-eco;)! P.S. jedna małpka śmieszniejsza od drugiej;)! I choć każdy z nich ma pół mózgu to wszyscy razem mają ćwierć;)! Pozdro dla wszystkich [usunięte przez moderatora], którzy są motorem napędowym tego zakładu;)! A jak tam odbywa się sezon odstrzału w dobie pseudo kryzysu to można zobaczyć czego można nauczyć małpek w 5minut;p! będą biegać klaskać i roznosić takie ulotki;)! hahahahahaahahahahaahah i myślą,że są boscy;)! Pozdro dla ludzi z jajami czyli nie dla was akwarzyści;)!

o

pewnie [usunięte przez moderatora] poleciał przez GRABARZA

JESZCZE PRACOWNIK

he he masz racje[usunięte przez moderatora] siedzi i obgryza paznokcie wpisując pozytywy!!! a [usunięte przez moderatora] zamiata mu pod biurkiem!!!! co za ŻENADA!!! pozdro

Chłopie, czy ty czasmn nie z kadry nierobów z za biurka?? Powiem Tobie tylko tak... , pracowałem tam trzy lata i wiem gdzie jest granica tych wpisów.... Tylko biurowcy pozytywne opinie tu wpisywali no i [usunięte przez moderatora]

anonim - 2011-04-01 22:43:22 Wiesz co stary, nie słuchaj tych wszystkich flustratów, którzy się wypowiadają na tym forum. Są to w dużej części nieudacznicy życiowi, którym nic w życiu nie wychodzi, a winy szukają u wszystkich, tylko nie u siebie. Tu łatwo się wypowiadać, bo żaden się nie ujawni a do tego wypowiadają się na tematy, o których pojęcia nie mają. Np. że wybuchły gazy na lakierni, tyle że na lakierni nie ma żadnych gazów hi hi. Nie dowiesz się, jaka jest prawda, jak sam tego nie sprawdzisz. Oj kierownictwo chemii się nie uczyło a tlen i azot to już nie są gazy? Sądząc po poziomie tego postu czuć kierownikiem ;)

JESZCZE PRACOWNIK

Jak to, co się stało w tym cyrku??? [usunięte przez moderatora] pokazał, że każdy człowiek ma swoją godność i temu łysemu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w okularach pokazał, że są granice rządzenie i poniewierania pracownikami i nam teraz pewnie współczuje, że jeszcze pracujemy w tym [usunięte przez moderatora]. A ci wazeliniarze w akwarium to [usunięte przez moderatora], którzy siedzą w pampersach bo są posrani ze strachu przed …. , wiadomo He He. Ogromny podziw i SZACUN dla [usunięte przez moderatora]!!! Pozdrawiam

Co sie stało ?? szerzej prosze, bo nie wiem co wesolego w waszym cyrku sie dzieje??? jwstem szczęśliw wiem y że mnie tam nie ma... [usunięte przez moderatora] szacu dla Ciebie choć nie wierm co sie stało...

[usunięte przez moderatora] masz jaja!!!!!!!!!!!! SZACUN za to co dzisiaj zrobiłes!!!!!!!!!! Jeden z niewielu odważnych!!!!!!!!!! Szacun!!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o "DAGAT-ECO" sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "DAGAT-ECO" sp. z o.o.