"DAGAT-ECO" sp. z o.o.

Opinie o "DAGAT-ECO" sp. z o.o.

Witam, Czy firma poszukuje obecnie pracownika na stanowisko konstruktora ? Pozdrawiam.

@Zainteresowany

Dzień dobry, aktualnie wszystkie wakaty są zajęte w dziale konstrukcji i technologii. Zawsze można dostarczyć CV z klauzulą RODO i prośbą by zachować aplikację, w momencie ewentualnego wakatu ( co w związku z szybkim rozwojem firmy jest możliwe) to właśnie do tych aplikacji złożonych osobiście sięgamy w pierwszej kolejności. Pozdrawiamy z działu HR

Witam. Chciałbym się dowiedzieć jak kształtują się wynagrodzenia. Wiadomo, że zależy im d stanowiska umiejętności itp ale tak średnio taki świeżak ile może otrzymać na start? Pozdrawiam

@Zainteresowany

Witam, serdecznie namawiam do spotkania, "świeżak" "świeżakowi"nierówny :-) konkretnie i rzeczowo, w oparciu o Pańskie umiejętności zaproponujemy stawkę. 603 071 284-proponuję przedzwonić i umówić się na spotkanie, bez poznania się nie udzielamy informacji o wynagrodzeniach..

Targetinio

Czy osoby które chcą zacząć przygodę ze ślusarstwem spawaniem są mile widziane/maja szanse na zatrudnienie ?

@Targetinio

Tak, zapraszamy na spotkania rekrutacyjne, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i sprawdzimy predyspozycje. Dział HR

Targetinio
@Targetinio

Wysłałem CV w takim razie :) Czekać na odpowiedz czy są już ustalone spotkania rekrutacyjne ?

@"DAGAT-ECO" sp. z o.o.

Wysłałem CV w takim razie. Czekać na odpowiedź czy są jakieś konkretne dni w których mógłbym porozmawiać?

@Targetinio

Dziękujemy za aplikację, jeżeli zawiera numer kontaktowy mówimy dziś do usłyszenia i do zobaczenia w najbliższym czasie. Dział HR

Dziewczyny jaki styl panuje w "DAGAT-ECO" sp. z o.o.?

Jeżeli chodzi o damski skład, to jest już Pań na produkcji dość sporo i to prawie we wszystkich działach. Każdy z pracowników w Dagat-Eco ma równe prawa i obowiązki, niezalezienie od płci, koloru skóry czy pochodzenia, wszyscy traktowani są równo. Dziewczyny pokazują swoją pracą, że ich zaangażowanie, skrupulatność i odpowiedzialne podejście można stawiać za wzór. Nasze kochane kobietki szefowe działów, koordynatorki, pracownice przygotowalni, ślusarni czy lakierni oraz magazynu są niesamowite i bardzo cenimy ich profesionalną pracę. Koledzy a jest ich większość , jak to Panowie bywają niesforni w żartach ale nasze dziewczyny mają do tego dystans i świetnie sobie z tym radzą, dzięki ich obecności mamy bardzo zdrową atmosferę. W Dagat liczy się człowiek, jego umiejętności, podejście i zaangażowanie. Czujesz się na siłach, zapraszamy na spotkanie rekrutacyjne, gdzie w miłej atmosferze odpowiemy sobie wspólnie na pytanie czy to miejsce dla Ciebie.

Kontroler jakości

Nie wiem na ile jest to podstawne ale od kilku lat nie rozmawiałem tak...rzeczowo...i to już na pierwszej rozmowie. Oczywiście były pewne kwestie wymagające wyjaśnienia ale ani Pani Patrycja czy Pani Sara (pozdrawiam obie Panie) po prostu nie bały się tego wyjaśnić i co ważniejsze - wiedziały jak to wygląda. Dlaczego to piszę? Bo trudno się z tym spotkać już w PL i to na wstępie. Reasumując - "kawa na ławę", konkretnie, rzeczowo bez wypełniaczy (bądź jak kto woli bez owijania w bawełnę) i ... trochę trudno to przyznać ale za mało takich Firm w Polsce. Panie odniosłem wrażenie znają realia i też osoba w toku rozmowy będzie z tego sprawdzana. Wielu sukcesów życzę i powodzenia bo naprawdę z mojej perspektywy dużo można stracić a firma na b.dobrej drodze - tylko tak trzymać. Mimo tego, że nie dostałem pracy to naprawdę dobrze było z Paniami porozmawiać - bardzo miła odmiana ;) Pozdrawiam serdecznie.

1. Przebieg historii zawodowej - dlaczego tak a nie inaczej, konkretne uzasadnienie. 2. Sprawdzenie znajomości rysunku technicznego oraz warsztatowego/montażowego. 3. Jaki kierunek kandydat obrał zawodowo.

Kandydatka

Rozmowa kwalifikacyjna przebiegała w miłej atmosferze i była rzeczowa. Pani z HR prowadziła rekrutację profesjonalnie i badała szczegółowo moje kompetencje.

@Kandydatka

Dziękujemy za Twoją opinię, mamy nadzieje, ze rozmowa zaowocuje przyjęciem w Nasze szeregi. Serdeczności moc HR Dagat-Eco.

Mikomiko

Jak dla mnie ok. Jak każda praca i ten zakład nie każdemu musi przypaść do gustu. Ja jakoś się odnalazłem. Są plusy i minusy jak wszędzie...

@Mikomiko

MIKOMIKO cieszymy się, ze się odnalazłeś i życzymy wielu sukcesów i satysfakcji w naszych szeregach. Dagatowcy

Szostak

mnie osobiście, to się bardzo podoba

Harnas
@Szostak

mnie też się podoba. firma jest super. pracuje juz prawie rok i jest mi tu dobrze. koledzy mnie nauczyli zeby za szybko nie robic, bo jak wolniej robie to zostane w nadgodzinach albo w sobote przyjde i mam dwa razy więcej kasy. a najlepiej jest na nockach troche popracuje troche pospie a potem i tak przyjde w sobote i jeszcze zarobie dodatkową kase, a jak sie postawimy to daja wiecej takrze polecam. nikt nikogo nie pilnuje nie sprawdza, jest git

a to niby o czym....ech...szkoda słów na komentarz

@"DAGAT-ECO" sp. z o.o.

Oczywisci chodzilo mi o podejście pracownika. "Wolniej robić to przyjdę na nadgodziny", "na nockach trochę porobię, trochę pośpię". Gratuluję pracownikowi podejścia. Na miejscu pracodawcy z marszu bym takich leserów zwalniał ;)

Dlatego szkoda strzępić sobie język na tego typu prowokację. Rozczaruje tych zainspirowanych przez nijakiego "HARNAS". Profil działalności jest znany i nie prowadzimy noclegowni a tym bardziej nie zbieramy ludzi o wyuczonej bezradności. Niemniej ów HARNAS widać miał potrzebę pofantazjować i napisać właśnie tak, czym rozbawił zapewne wielu ale..... wolny kraj, kto marzycielowi zabroni ;-) Zapraszamy do zweryfikowania rzeczywistości.

@"DAGAT-ECO" sp. z o.o.

Rzeczywistość jest dużo lepsza, jedyny minus to zarobki początkowe ;)

Miło to czytać, zdecydowanie jest to słuszna obserwacja. "Początkowe"- to kluczowe słowo. Zaangażowanie, profesjonalne podejście pozwalana na szybki rozwój a to gwarantuje wzrost wynagrodzenia. Wiedzą o tym wszyscy pracujący rzetelnie od wielu lat w Naszej firmie.

@"DAGAT-ECO" sp. z o.o.

Oczywiście, jednak proszę zauważyć ile co kosztuje, za 2500 tysiąca można sobie pozwolić co najwyżej na wynajęcie pokoju i wegetację...

Zadowolona

Rozmowa kwalifikacyjna przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Główna księgowa sprawia wrażenia bardzo sympatycznej osoby. Jestem pozytywnie nastawiona po tej rozmowie.

Karol

Jestem po rozmowie kwalifikacyjnej w tej firmie.Rozmowa była rzetelna i przebiegła w miłej atmosferze.Pani która prowadziła spotkanie zna się ma swojej pracy ,rysunek techniczny ma w małym palcu i wie sporo na temat ślusarstwa.

@Karol

Dziękuję Panie Karolu za miłe słowa.:-) To najlepsza nagroda za moja pracę. Raz jeszcze dziękuję za zaangażowanie podczas rekrutacji i życzę wielu sukcesów oraz ciekawych wyzwań w naszej firmie.

Witam, chciałbym zapytać jak obecnie wygląda sytuacja w firmie? Zastanawiam się nad pracą na produkcji. Jak wyglądają godziny pracy, wynagrodzenie? O jakich stawkach można w ogóle myśleć? Jak kierownictwo, przełożeni? Wiadomo na rozmowie często wszystko jest idealnie a po miesiącu wychodzi szydło z worka. Pozdrawiam

@Zainteresowany

Witam, sytuacja w firmie wygląda od ponad 30 lat stabilnie, łódka się nie chwieje i nie kołysze, a to powód do dumy ale może irytować, ze jednak nie każdemu jest dane u Nas podjąć zatrudnienie. Zawsze rozmowa rekrutacyjna na której sprawdzamy znajomość rysunku technicznego i inne praktyczne umiejętność trwa około godziny. Cieszy mnie, ze Pan się zastanawia i bardzo chętnie udzielę odpowiedzi na wszystkie pytania na miejscu. I tu Pewnie Pan pomyślał....no właśnie ale jak chcę wiedzieć, czy warto? Odpowiem bez wątpienia- WARTO, zawsze. Każde stanowisko ma inne oczekiwania, dzieli się na poziomy kompetencji, a co za tym ma rożny poziom wynagrodzenia. Zatem najlepiej zderzyć oczekiwania z możliwościami i rzeczywistością u Nas, gdzie poczuje Pan atmosferę od progu i nie będzie to zapach cebuli ;-) Lepiej raz zobaczyć, niż tysiąc razy usłyszeć. Do miłego zobaczenia.

@"DAGAT-ECO" sp. z o.o.

Witam, dziękuję za odpowiedz. Mam nadzieję, że będzie okazja i dojdzie do tej rozmowy kwalifikacyjnej. Zapach cebuli niestety coraz częściej czuć od pracowników, którzy pracy nie traktują powaznie i szukają tylko sposobu na markowanie pracy, obijanie sie, a co gorsza utrudnianie pracy i życia innym. Jestem ciekawy jak pod tym względem wygląda sytuacja w firmie? Wiadomo, że ciężko jest o dobrego pracownika przez co w załodze trafia się ludzie i ludziska. Pozdrawiam

Rychu

Dzień dobry Panie Prezesie, uprzejmie proszę o informację, dlaczego w taki krótkim czasie jest 2 rekrutacja na zakupowca? Dziękuję za feedback.

@Rychu

Dzień dobry Panie Rychu, niezwykłe, że są osoby tak bardzo nam kibicujące jak Pan, czujność przede wszystkim :-). Jak Pan zauważył rozwijamy się, poszerzamy zestaw wykwalifikowanych i uzdolnionych pracowników. Rekrutacja była owocna, wyłoniono kandydata i została zamknięta. Dziękuję. Być może za jakiś czas znowu ją uruchomimy poszukując nowego pracownika, tak to już jest w pracy rekrutera w firmie, gdzie rozwój jest na pierwszym miejscu. Niech moc będzie z Nami, miłego dnia i moc życzliwości przesyłam.

@rekruter

jak bylem na rozmowie ostatnio to ponad pol godziny czekałem na Panią a potem waliła Pani do mnie na ty jak do gowniarza jakiegoś, a na koniec mialem od zaraz iść na badania, nawet nie moglem się zastanowić czy chce pracować w tej firmie. to była najgorsza rozmowa na jakiej byłem

@Jaro

Szanowny Panie Jaro, 1- rozmowy umawiane są tylko i wyłącznie po uprzednim ustaleniu telefonicznym dnia i godziny 2- na każda rozmowę zarezerwowana jest godzina, by nie było opóźnień 3- każda osoba jest traktowana z należytym szacunkiem niezależnie od wieku, pochodzenia czy kultury osobistej 4- decyzja o podjęciu współpracy NIGDY nie odbywa się bez przemyślenia obu stron 5- jeżeli otrzymał Pan propozycję współpracy już na spotkaniu, oznacza to, że zaprezentował się Pan wyjątkowo profesjonalnie i po ustaleniu obustronnym oraz deklaracji, chęci i gotowości do współpracy "OD ZARAZ" otrzymał szansę zrobienia badań i przystąpienia do pracy. Nic tylko pogratulować. Ze swojej strony dziękuje, ze opinie szkoda tylko, że nie wyrażona już na spotkaniu, jakikolwiek dyskomfort można już wtedy zniwelować. Z wyrazami szacunku, mocą serdeczności i życzeniami powodzenia w dalszych poszukiwaniach zatrudnienia. Serdeczny i bezpośredni rekruter Dagat-Eco

@rekruter

Szanowna Pani rekruter takie rzeczy to pani może opowiadać swojemu przełozonemu, to moze uwierzy wiem, co mówie, byłem i doswiadczylem niech pani nie opowiada takich bzdur zadzwoniłem i mialem przyjsc z marszu bez umawiania na godzine to o jakich pani mowi rezerwowanych godzinach? nie doswiadczyłem jeszcze takich rzeczy tak na koniec mam nadzieje że pani wyciągnie wnioski

@Jaro

Pragnąc spełnić Pańskie nadzieje, zdecydowanie wyciagam ...wnioski. W tej sytuacji, nie pozostaje już nic innego jak tylko życzyć...zdrowia.

@rekruter

i w tym momencie wyszło z pani prawdziwe oblicze. totalny brak kultury osobistej i bezczelnośc a o zdrowie nech pani dba sama u odpowiedniego specjalisty i jeszcze jedno - nie zostawie tak tego...

@Jaro

Szanowny Panie Jaro, Jedyne co jeszcze mogę dla Pana zrobić, to serdecznie zaprosić na kawę do biura, by wreszcie móc się poznać i w miłej atmosferze omówić złe doświadczenia jakie ma Pan ze spotkań rekrutacyjnych. Ku Pańskiej niepotrzebnej irytacji, nie potrafię ich odnieść do realiów u Nas panujących i mam poczucie, że może myli Pan miejsce/firmy. Nie zaryzykuję już również jakichkolwiek życzeń w Pańskim kierunku, bo zdaje mi się, nie odbiera ich Pan zgodnie z przekazem. Spotkanie do którego serdecznie namawiam, można umówić po wcześniejszym kontakcie telefonicznym i wyznaczeniu terminu. Temat uznaję ze swojej strony za wyczerpany.

zastanawiajacasieDoKsiegowosci
@rekruter

Witam, widzę, że szukają do księgowości na portalu praca.pl Dlaczego? Ktoś się zwolnił czy powiększają dział księgowości? Jak wygląda przebieg rekrutacji? Kto uczestniczy w spotkaniu? @Jaro dlaczego masz złą opinię o rozmowie kwalifikacyjnej? Jaka atmosfera panuje w dziale księgowości? Ile osób pracuje w zespole? Jaki styl zarządzania ma przełożony? Czy godziny pracy są elastyczne czy stałe? Czy jest jakaś premia za zamknięcie roku 'bilansówka'? Czy można uzyskać dofinansowanie do szkoleń i studiów podyplomowych? Czy w księgowości wymaga się używania języka obcego? Czy po okresie próbnym jest szansa na umowę na czas nieokreślony? I ostatnie pytanie jak wygląda kwestia finansowa? Czy 4,5 tys zł na rękę miesięcznie uda się wyciągnąć jako księgowa? bo nie wiem, czy warto wysłać CV Pozdrawiam i z góry dziękuję za wszelkie informacje

@zastanawiajacasieDoKsiegowosci

Dzień dobry Pani zastanawiającej się do księgowości, Szukamy zawsze gdy chcemy się rozwijać i tym razem mamy tą sytuacje. Na pokładzie księgowym z Szefowa jest 5 Pań. Najlepiej przyjść i uzyskać odpowiedzi na wszelkie pytania na spotkaniu rekrutacyjnym, na które jako rekruterka w firmie serdecznie Panią zapraszam. Spotkanie najlepiej poprzedzić wysyłając CV i pod podany numer telefonu zgłoszę się osobiście, by wspólnie ustalić wygodną datę i czas. Spotkanie trwa około 45 minut a rozmowie uczestniczy zawsze główna Księgowa z uwagi na to, że to jej dział i wie najlepiej kogo szuka, kto będzie wpisywał się swoimi umiejętnościami . Jako rekruter również zwracam szczególną uwagę na osobowość, ponieważ zależy mi na zgranym i kompatybilnym zespole. Praca to jednak lwia cześć naszej doby i zapewne zgodzi się Pani ze mną, ze w dobrej atmosferze lepiej się pracuje. Po 3 miesięcznym okresie próbnym jest szansa na umowę na czas nieokreślony a poziom oczekiwań finansowych najlepiej ustalić w oparciu o kompetencje kandydata/kandydatki na spotkaniu rekrutacyjnym. Czy warto aplikować? Osobiście uważam, że zawsze warto dać sobie szanse na sprawdzenie miejsca a niezależnie od wyniku rozmowy, każde spotkanie z drugim człowiekiem coś wnosi, czegoś uczy i rozwija. Zapraszam do kontaktu.

Do księgowości
@"DAGAT-ECO" sp. z o.o.

Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź. Jakie są godziny pracy? Czy są elastyczne?

Księgowa
@"DAGAT-ECO" sp. z o.o.

Jaka panuje atmosfera w dziale księgowości? Czy przełożony jest proppracowniczy zy, czy dba o rozwój swoich pracowników ? Jakie są benefity? Czy jest premia uznaniowa?

Niedoszły pracownik
@rekruter

Dziwne, ale na rozmowę ze mną Pani rekruter też się spóźniła ???? nie byłem profesjonalny na tyle żeby mnie przyjąć, ale po trzech miesiącach kolejna rekrutacja na to stanowisko, ciekawe w takim razie czym kieruje się rekruterka, czy źle dobiera pracowników, czy jest tam tak źle że ktoś przychodzi i zaraz ucieka

Zadowolony

Po kilku latach spędzonych w tej firmie muszę przyznać, że nie był to stracony czas. Kasa taka jak umówiona i zawsze na czas. Jeśli dobrze wykonujesz swoje obowiązki i pokazujesz, że chce Ci się pracować możesz liczyć na większe premie i podwyżki. Kierownicy i zarząd w porządku, zawsze można się dogadać. Atmosfera w pracy bardzo dobra. Podsumowując jeśli zależy Ci na pracy i wykazujesz minimalne zaangażowanie to zarobisz i praca tam będzie sprawiała Ci przyjemność. Ogólnie polecam.

Rychu

Stanowisko specjalista. Ds zakupów - jakie warunki finansowe? Jest jakiś socjal?

Iza
@Rychu

W ogłoszeniu z interesującym Cię stanowiskiem pracy - specjalistą do spraw zakupów - firma "DAGAT-ECO" nie podaje szacunkowej kwoty dla potencjalnych kandydatów. A jej realna wysokość może zależeć od naprawdę wielu czynników, w tym doświadczenia, kwalifikacji i osobistych preferencji kandydata, więc zachęcam byś osobiście udał się na rozmowę kwalifikacyjną i zwyczajnie sam zapytał o wszystkie interesujące Cię kwestie. Informacje zaczerpnięte bezpośrednio u źródła są tymi najbardziej precyzyjnymi. A może na takiej rozmowie uda Ci się nawet wynegocjować coś więcej na swoją korzyść. Rozważasz kandydować na to stanowisko?

@Iza

Iza, a z kim mam przyjemność? Jesteś pracownikiem DAGAT? Nie, nie aplikuję. Zrobiłem risercz. Firma nie ma dobrej opinii.

Prezes zarządu
@Rychu

Szanowni Państwo, chciałbym się odnieść do tzw "riserczu" pana o nicku Rychu. wpisy z lat 2015-2017 w znaczne części są czymś co dzis nazywamy "hejtem" zwolniony , za ewidentne naruszenia kodeksu pracy lub jawne lekceważenie swoich przełożonych lub spieprzenie po raz n-ty wykonywanej pracy , pracownik rozładowywał swoje negatywne emocje poprzez wpis złośliwie negatywny i kłamliwy . Zarząd firmy nie reagował ,mimo ewidentnego naruszenia tym wpisem Kodeksu Karnego , bo uznawał że walka z hejtem jest walką z wiatrakami a policja i prokuratura i tak umorzą sprawę. Dlatego sugeruję weryfikację poprzez bezpośredni kontakt na rozmowie kwalifikacyjnej gwarantując rzetelną odpowiedz na każde zadane pytanie. Mam nadzieję że dzisiejsza zmiana podejścia tzw służb do hejtu da do myślenia PRZED wpisaniem kłamstw i tekstów naruszających dobre imie firmy i ludzi którzy pracują w niej od wielu lat . Dziś firma będzie reagowała na kłamstwa i hejt , z wykorzystaniem kancelarii prawniczych , w celu ustalenia IP kompa i nazwiska osoby naruszającej prawo . Dziś w internecie hejt dotyczy także zamordowanych prezydentów , ich rodzin ,osób kalekich , chorych lub ośmielających się mieć inne zdanie niż hejter. Łatwo jest , z za zasłony NICKa i przekonaniu o anonimowości , oskarżyć każdego osobę lub fimę o wszystko , licząc na brak odpowiedzialności i konsekwencji . Każej firmie /osobie zdarzają sie błedy i wpadki - naszej pewnie też- za co przepraszamy , ale wobec wpisów z pogranicza wulgarności i ewidentnego kłamstwa nie będziemy pozostawiali bez maksymalnie osiągalnej reakcji prawnej. Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu osobistego z przedstawicielami firmy.

@Prezes zarządu

praca w księgowości
@Prezes zarządu

Witam serdecznie Panie Prezesie, widzę, że szukają Państwo księgowej do pracy w księgowości na portalu praca.pl - chciałabym dowiedzieć się kilka rzeczy o tym ogłoszeniu, tak jak Pan napisał - warto spotkać się na rozmowie, jednak czytając niektóre komentarze mam dylemat, czy wysłać aplikację. Dlaczego szukają Państwo księgowej? Ktoś się zwolnił czy powiększa się dział księgowości? Jak wygląda przebieg rekrutacji? Kto uczestniczy w spotkaniu? Jaka atmosfera panuje w dziale księgowości? Ile osób pracuje w zespole? Jaki styl zarządzania ma przełożony? Czy godziny pracy są elastyczne czy stałe? Czy jest jakaś premia za zamknięcie roku 'bilansówka'? Czy można uzyskać dofinansowanie do szkoleń i studiów podyplomowych? Czy w księgowości wymaga się używania języka obcego? Czy po okresie próbnym jest szansa na umowę na czas nieokreślony? I ostatnie pytanie jak wygląda kwestia finansowa? Czy 4,5 tys zł na rękę miesięcznie uda się wyciągnąć jako księgowa? bo nie wiem, czy warto wysłać CV... Pozdrawiam i z góry dziękuję za wszelkie informacje

Kalisia

Wszystko fajnie, ale szkoda że pracownicy palą w miejscach niedozwolonych.........

Alitea

Pierwsza firma, w której mogę się podzielić problemami ze swoim przełożonym i wiem, że zrobi wszystko, żeby mi pomóc. Problemy są jak w każdej innej firmie, ale tutaj z nimi nikt cię nie zostawi. I to co jest powiedziane - jest realizowane, czasem trwa to trochę dłużej, czasem udaje się to zaskakująco szybko, ale masz pewność, że tak będzie. W ciągu ostatnich dwóch lat rozbudowa, nowe maszyny. Jak wykazujesz chęci i chcesz się rozwijać - droga wolna. Podsumowując - polecam.

Anka

Jeśli ktoś szuka miejsca z duża ilością wyzwań, lubi się rozwijać wśród fajnych ludzi to niech da sobie szanse i dołączy, bo warto. Jest tu chyba z ponad 200 osób ale nie ma bezosobowego podejścia, na mój uśmiech zawsze zwrotnie go też otrzymuję. Pieniądze w Dagat na 10 każdego miesiąca i bez spóźnień a wiem jakie to ważne, bo w poprzedniej firmie często miały miejsce opóźnienia. Warunki ustalone na rekrutacji zostały zrealizowane i cały harmonogram podwyżek wraz ze wzrostem umiejętności też. Więc serio ja nie wiem o co ludzie się czepiają, może gdy człowiek sobie olewa i nie chodzi albo coś przeskrobie, to ma jakieś inne doświadczenia ale ja robię swoje i wszystko jest ok . Jedyne czego mi brakuje to multisport ale ponoć ma być, ok. Wszystkim miłego dnia i możne do zobaczenia w Dagacie :-)

Tomasz

Jaką macie atmosferę w pracy? Warto aplikować? Czy jest tak dobrze, że nie widzicie potrzeby pisania?

Gruby
@Tomasz

Cześć, Serio jest spoko. Jak obiecali, tak jest. Mi pasuje, kieras pozytywny koleś i wszystko git.

Bop
@Tomasz

Klimat zdrowy. Warto. Przyjdź pogadasz sam będziesz miał zdanie

Bop

Bez zbędnego pi... jest ok. Robota do zrobienia, kasa na czas, ekipa zajefajna.

Nikkt

UWAGA...PREZES GROZI PROKURATOREM!!! (usunięte przez administratora) CIEKAWE KOGO ZA CO SIĘ PYTAM>>>? ..teraz taka moda, że niiby fejnjóóóóósy haha bo jebne..

@Nikkt

Do tego trzeba dodać, że mobing tez jest karalny. Trzeba miec klase P. prezes

@Nikkt

Ogólnie to bez języka hm..polskiego każdy znajdzie robote tam..

@Nikkt

w sumie fajna firma..jednak trzeba znać języki: ukraiński, rosyjski..indonezja to w sumie angielski..a polski ..czasami przy śniadaniu. Nic dodać..

prezes zarzadu
@Nikkt

Szanowny Panie, jeżeli zacznę (schowany za nickiem ) wypisywać na opinie o Panu że jest Pan (usunięte przez administratora) , na tym portalu ale także innych , to ma Pan prawo donieść do prokuratury i/lub policji że popełniam przestępstwo o ile to jest nieprawda ( a może prawda?) . Jeżeli Pan lub ktokolwiek inny będzie wypisywał kłamstwa i oszczerstwa na temat firmy i/lub osób w niej uczciwie pracujących to wykorzystam wszystkie narzędzia prawne do jego ukarania zgodnie z prawem. W Dagat pracują obywatele Ukrainy , Indii , Pakistanu i nie jest to tajemnicą dla nikogo , a będzie ich więcej . Pracują także w Biedronkach , Amazonach ,Tesco , Leroy Merlin i tysiącu firm w Polsce i jakoś nikogo z klientów to nie drażni -Pana drażni bo jest Pan lepszy - bo biały ? , bo mądrzejszy? , bo Polak , bo genialny profesjonalista w zawodzie a cudzoziemcy są głupsi / gorsi od Pana??? Ja nie grożę prokuratorem tylko uprzedzam że będę reagował na " fake news " ( tak to się pisze po angielsku znawco języków obcych) naruszające prawa firmy i jej pracowników. (usunięte przez administratora) P.S. Jak mi się będzie chciało to wieczorem prześlę Panu paragrafy Kodeksu Karnego pod które podlegają tzw fake news-y.Prosze o maila pod który mam to wysłać - poczyta Pan sobie . ( będzie po polsku bo po ang ; ukrainsku lub rosyjsku do Pana inteligecji to nie dotrze).

prezes zarządu
@Nikkt

Szanowny Panie Nikkt, uzupełniam moją odpowiedz na tzw " grożenie prokuratorem". NIgdy nikomu nie groziłem i nie zamierzam ale Art.212.par.1 Kodeksu karnego oraz par 2 definiuje odpowiedzialność karną za wpisy typu fake news i noszące znamiona tzw stalkingu za pomocą środków masowego komunikowania. generalnie moja deklaracja że nie odpuszczę każdej możliwej drogi prawnej dla piszących na GoWork lub innych portalach teksty podlegające pod Art 212 KK nie jest mobingiem a jedynie informacją. Pana wpis u że do mnie że " (usunięte przez administratora)jast karalny" chce potraktować jako informację a nie oskarżenie o (usunięte przez administratora). Proszę poczytać w internecie definicję mobingu i jeżeli Pan uważa że kogokolwiek mobinguję to proszę o konkrety na podstawie definicji prawnej . Poddam się ocenie Sądu . pozdr. Piotr Gulczewski - Prezes Zarządu

@prezes zarzadu

Panie PREZES, chce mnie Pan obrazić w czasie przyszłym niedokonanym (usunięte przez administratora) zoofil, brudas..) ??? Jeśli chodzi o obcokrajowców to chyba Pan ma z tym problem mówiąc..pisząc o antysemityzmie i takich tam bzdurach. Każdy wie, że nie o to chodzi i nie tędy droga. Człowiek..ludzie się zastanawiają dlaczego nie zatrudnia się "tam" Polaków? Myśli Pan, ze nie wiem jak się piszę fake news???? Naprawdę masz słabe pojecie o ludziach, lub Pan zgrywasz...wiadomo kogo. To tyle i pozdrawiam.

@prezes zarzadu

P.S. Dotrze to do mnie w wielu jezykach

@prezes zarządu

Pa Prezes wykazuje się powagą i odwagą przedstawiając sie. Ja nie mam na tyle odwagi ponieważ nie mam tylu prawników..pieniędzy..

prezes zarządu
@Nikkt

Nikogo , w tym Pana nie chcę obrażać. Nigdy nie pisałem o "antysemityzmie" i ciesze się że Pan tez nazywa to bzdurą. Odpowiedz na pytanie dlaczego nie zatrudnia sie " tam " Polaków należy postawić nie Dagat-owi ale tysiącom firm w Polsce zatrudniającym obywateli Ukrainy , Indii , Pakistanu , Bangladeszu , Białorusi itp. Także firmom w Angli zatrudniającym ponad milion Polaków lub Norwegom gdzie pracuje mnóstwo obcokrajowców. Takie czasy i tzw "globalizacja " czy jak ją tam nie nazwać - temat rzeka. aha - i nikogo nie zgrywam . Dziekuję za wpis o "powadze i odwadze " ale podpisując sie imieniem i nazwiskiem zakładam że nie daję nikomu powodu do pozywania mnie przez prawników "drugiej strony" więc nie muszę się martwić o prawników i pieniądze na nich żeby się bronić' miło się rozmawiało ale chyba dyskusja zeszła z wątku głównego na poboczne- z pozdrowieniami i miłego weekendu Prezes Zarządu

@prezes zarządu

Jestem pod wielkim wrażeniem Panie (usunięte przez administratora)no i szacunek (czapki z głów) Pozdrawiam Panie (usunięte przez administratora)i to bardzo powaznie Podpis ..

..też Go polubiłem ;)

@prezes zarządu

wiadomo, że jeśli na zebraniach pokazuję się( włąściwie wybranych THE BEST chocby kilku i na zawsze) to wiadomo, że cała reszta nawet nie spróbuje ich gonić..a nawet oleją taki wyscig.. Może stąd ta ciągła rotacja. Pewnie to taka sytuacja polityczna

@prezes zarządu

..dobrze jest czasami wymienić kila słów z człowiekiem o którym się słyszy "samo zło". . Wynik okazał się pozytywny, dlatego tez polecam robotę. No trzeba robić i w (usunięte przez administratora)nie lecieć. To tyle Prezes Żegnam

@Nikkt

P.S. ..dobrze jest czasami wymienić kila słów z człowiekiem o którym się słyszy "samo zło". . Wynik okazał się pozytywny ( w sensie człowiek pozytywny, a nie wynik) dlatego tez polecam robotę. No trzeba robić i w (usunięte przez administratora)nie lecieć. To tyle Prezes Żegnam

WGW

Byłem umówiony w sprawie pracy na produkcję. Po 20 minutach czekania na kierownika który nie przychodził, i nie raczył nawet poinformować za ile będzie, wyszedłem. Takim zachowaniem kierownictwo pokazuje brak szacunku do ludzi.

Prezes
@WGW

jako Prezes Zarządu chcę Pana przeprosić za zaistniałą sytuację. Osoba która miała z Panem rozmawiać była na Naradzie Produkcyjnej która się przedłużyla o kilka minut. NIE POWINNO się to zdarzyć i wyciągnę wnioski żeby się w przyszłości nie zdarzyło. Jeszcze raz SORRY. Prezes Zarządu

Dyrektor prezesa
@Prezes

Widać, że tam u Was jest patologia

Zostaw merytoryczną opinię o "DAGAT-ECO" sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w "DAGAT-ECO" sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy "DAGAT-ECO" sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "DAGAT-ECO" sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 7 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy "DAGAT-ECO" sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w "DAGAT-ECO" sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

"DAGAT-ECO" sp. z o.o.