Opinie o TIP-TOPOL Sp. z o.o. w Pobiedziska

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie TIP-TOPOL Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie TIP-TOPOL Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TIP-TOPOL Sp. z o.o. w Pobiedziska

Ff

Gdyby nie tak duża firma to byc nie płacili dodakownjak co niektórzy ale musza , palić tez nie można jest kilka miejsc kieras się sra ale sam pali na terenie i No odpuszcza

Czy przyjmują praktykantów? Np na dział marketingu

Szanuj

Nie bądź ofiarą Nie bądź zasobem Bądź człowiekiem Nie bądź bierny Zmieniaj otaczającą Cię rzeczywistość Skończy z myśleniem rób zawsze co Ci mówią albo wynoś się Szanuj innych i ich zdanie Szanuj się sam

Witam. Jest tu sporo informacji o nadgodzinach. Czy to setki?

Murzyn rabotaju
@Marek

W tygodniu 50 , w soboty 100

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie TIP-TOPOL Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Serwisant maszyn i urządzeń do warsztatów samochodowych
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Gaku

Cudze byście chwalili a swego nie znacie.... Do prawdziwej i porządnej roboty Was niektórych trzeba wysłać (możliwe, że i większość) , nic nie wiecie o 8 godzinnym dniu pracy!!

tom
@Gaku

Tu sie zgodze ledwo przychodza i juz narzekaja masakra lenie smierdzace A jeszcze jak to oni sie napracowali A nie wspomne o jedynym dziale ktory jakos na akord nie musi robic i wiecznie marudza moze tak na akordzik i zobaczymy wtedy jak bedzie milo sie wspolpracowalo

Dario
@tom

Nie wyzywaj kolegów z pracy, nie kapuj! O to chodzi aby nas skłócić i nakręcić na zapie.... Potem się nie ma co dziwić, że zarobki takie są. Trzeba razem walczyć o swoje o warunki pracy a nie dawać się szczuć na siebie!

Qq
@tom

Sa dwa działy kolego na godzinowce. Czas się douczyć

tom
@Qq

Moze zle to ujalem :) bardzo dobrze wiem ze sa 2 dzialy na godzinie haha i bez spiny I love tiptopus :))

P. pamiętnik

Spójrzmy na fakty. P. nie został P. ze względu na kompetencje, nie wypracował tego a dostał genealogiczne. Brakuje umiejętności, brakuje jednoczenia ludzi. Otoczył się też złymi doradcami i chyba przydałoby się trochę odświeżenia. Czas przewietrzyć - wpuścić świeżego powietrza bo nas ta stęchlizna dusi.

Putin

Ile dostali premi pracownicy jak premier przyjechał na oględziny firmy .

Władek
@Putin

Wszystko tylko na pokaz. Od początku przy przyjęciu opowieści co to nie będzie a potem nic z tego. Kto nie czuję się porobiony? Sami sobie odpowiedzcie na to pytanie.

Familija

Najgorsze te układy i podwójne standardy. Inne dla familiji inne dla plebsu. Brak szacunku, wyzysk, zerowa motywacja.

Maniek

A czy tam było kiedykolwiek stabilnie musisz się pilnować bo jeden drugiego (usunięte przez administratora) albo musisz ukrywać wyniki jeden przed drugim a teraz z tym wirusem mają przewagę.

Mari

Zrobiło się bardzo niestabilnie.. nie wiadomo co będzie..

xd
@Mari

Kierowniczki nadgorliwosc gorsza od faszyzmu ! Sluzcie swojemu panu :)

TK
@Mari

Niestety atmosfera i warunki są jakie są :( wielu chciałoby odejść ale teraz zrobił się słaby czas na zmianę..

Zdzich
@xd

Niespotykany nepotyzm, układziki i lubrykant. Każdemu chcącemu zachować zdrowie fizyczne i psychiczne polecam omijać szerokim łukiem. Żeby nikt potem nie mówił że nikt nie ostrzegał.

Nikt taki murzyn

Już zaczyna się straszenie, że jak nie pojdziesz na nadgodziny to wszystkich zwolnią....

zdzis
@Nikt taki murzyn

No to niech zwolnia Przeciez tylu za brama czeka haha Podobno na jedno miejsce jest 10 haha A jakie nadgodziny przeciez nie mamy spotykac sie z innymi zmianami bo wirus wiec o czym mowa bo czegos nie rozumie

Aga

Czy firma zatrudnia kobiety ?

on
@Aga

Tak pracuje kilka kobiet Raczej lekka praca to nie jest Zalezy na jaki dzial beda potrzebowac

Ile jest zmian w TIP-TOPOL Sp. z o.o.?

Na dwóch wydziałach produkcyjnych są trzy zmiany. Reszta pracowników ma jedną zmianę.

To wy podpisaliscie umowy? Po co pewnie prezes kazał żeby niedprowadzac zbyt dużo składek ale co do urlopu to ma (usunięte przez administratora) co do gadania z tego co wiem to młody PREZES to chytry jest... tatuś dał firmę to teraz rządzi...

Robol33333

Jak to jest możliwe że, podpisując umowy 4/5 etatu pracownicy nie mogą wykorzystać wolnych dni w danym miesiącu? Jak to jest możliwe że teraz nagle mogą pracować normalnie na cały etat a dni wolne dopiero wykorzystać w grudniu. A jak to jest możliwe że firma w pandemii ma kryzys finansowy?

Terminator

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w TIP-TOPOL Sp. z o.o.? Tzn? Masz na myśli awanse na produkcji? A może myślisz o kierowniku zmianowym, nie jest łatwo, Nepotyzm na ogromnym poziomie sięgający K2. Ekipa (usunięte przez administratora) w kilku osobach stawia opór nie do przebicia a są to prawdziwe gwiazdy :):) (usunięte przez administratora) is the best. Haha, aż się śmiać chcę).

Nickk

W trosce o rodziny pracowników Tip-Topol oraz najbliższe otoczenie, zważywszy na obecną sytuacje w kraju i na świecie oraz zalecenia Prezydenta, Premiera, Służb Epidemiologicznych, apeluje, aby osoby o podwyższonym ryzyku zakażenia koronawirusem nie miały styczności z pracownikami. Z informacji jakie krążą po firmie, kierownik wydziału produkcji gumowej, zjawił sie dziś normalnie na stanowisku pracy po powrocie z Czech.

Miech
@Nickk

A jakże był , jeszcze ostentacyjnie ze wszystkimi się witał i wielce obrażony że pracownicy się dopytują czy nie powinien mieć kwarantanny tak jak inni pracownicy z Z1 powracających z różnych wyjazdów( taka prewencja przez Prezesa). Twierdził że go to nie dotyczy. Panie Prezesie czy to nie jest działanie na szkodę Pana firmy ? Widać że świadomość pracowników jest większa niż KWPG . Ale cóż przecież ten człowiek jest Panu potrzebny jak to zostało przedstawione na omawianiu ankiet , ale chyba nie do tego by ten zakład zamknąć ? Życzę zdrowia pracownikom i Prezesom

Koronawirus
@Nickk

Jurek to (usunięte przez administratora) a Prezes w nim zakochany wole l4 niz tam pracować bo nie wiesz z kim ma styczność....

Covid-19
@Nickk

Premier Morawiecki obiecał pomoc przedsiębiorcom, to dlaczego firma nadal działa, skoro sytuacja zmienia się tak dynamicznie? Coraz więcej zachorowań. Czy Prezes nie zdaje sobie sprawy z powagi sytuacji? VW walczy obecnie o zamknięcie fabryki, to może my też powinniśmy walczyć, albo masowo iść na L4 dla własnego bezpieczeństwa...

Zzz

To siedź w robocie od rana do wieczora jak ci to pasuje. Pewnie niezle dziobiesz, tylko ciekawe któremu kierownikowi.

Wu
@Zzz

Wiadomo jaka jest sytuacja i kazdy sie boi bo nie wiadomo kogo chwyci :( tylko ciekawe jak bedzie firma zamknieta przez miesiac badz dluzej bo po 2 tyg nic sie nie zmieni i jakie beda wyplaty ? A pozniej zeby nadrobic to bedziemy chodzic 24h/7 takie moje zdanie

Co19

Kolego popieram tylko ze co do niektorych to w ogole higieny nie stosuja Kilka przykladow Do ubikacji czlowiek wchodzi a tam obsrany caly kibel Nastepne nawet wody po sikach nie potrafia splukac I kolejne totalny brak higieny wychodzi z toalety nie myjac rak chce sie przywitac ! totalna porazka ! Ciekawe czy tak w domu robicie ?

Vod

Zlodzieju jeden nie zarabiasz malo a plyn za 30zl ukradles tragedia ciekawe co jeszcze kradniesz ? Szkoda slow ????

Konfekcjoner

Niestety kiedyś ten zakład słynną z najlepszych zarobków w okolicy Pobiedzisk teraz słynie z nazwy (usunięte przez administratora) strzeżonej. Wszystko się zaczęło od zatrudnienia Pana Jerzego Łakomego :/ sam mówił że zarobki spadną jeszcze przedział od 2500-3000

Elektryk
@Konfekcjoner

Koledzy z produkcji myślicie ze te kometarze coś zmienią a tej firmie to się grubo mylicie (usunięte przez administratora)

Kiedyśturobotaju
@Elektryk

Ludzie ludzią zgotowali ten los. Aktualny poziom płac spowodowany jest tym, że niektórzy pracownicy po prostu za dużo pokazali. Robili 200% normy. To długo nie trzeba czekać na obniżki stawek akordowych. Obudźcie się wreszcie to nie jest wina kierownika WPG. Miał słabych przeciwników do gry w szachy i to wykorzystał. Pozdrawiam ;)

Xd
@Konfekcjoner

Za 2500-3000 to prace znajdziesz wszedzie i na godzinowce a nie na akord :)

Wielki brat

Jak doświadczony pracownik I fazy konfekcji czuje się codzień oszukiwany przez świeżych pracowników, którzy nie wykonują wszystkich czynności przy wykonywaniu rur konfekcyjnych, mowa tu o rolowaniu i przebijaniu pęcherzy przez co dokonują ogromnych akordów, choć niektórzy nie wykonujący tych czynności mimo to sobie na tym dziale zupełnie nie radzą.

Zostaw merytoryczną opinię o TIP-TOPOL Sp. z o.o. - Pobiedziska

• Jak się pracuje w TIP-TOPOL Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TIP-TOPOL Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 59.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TIP-TOPOL Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 9 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TIP-TOPOL Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 114 ocen.

TIP-TOPOL Sp. z o.o.