Opinie o bdsklep.pl Sp. z o.o. w Białystok

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy bdsklep.pl Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w bdsklep.pl Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o bdsklep.pl Sp. z o.o. w Białystok

Janex 95

Pracowałem w BDSKLEP-ie i przyznam się, że dobrze wspominam pracę, ludzie mili i pomocni. Pracowałem na stanowisku bandowania paczek oraz dbania o porządek w hali magazynu, nie raz bywało tak że nie było czasu na przerwę, ale pomimo iż miałem umowę zlecenie mogłem skorzystać z przerwy 20. minutowej. Kierownik magazynu p. Rafał jest osobą dobrze zarządzającą, fakt że czasem trzeba było pracować dość szybko bo zamówień było sporo bo trafiłem na sezon czerwiec- Wrzesień i praca była ciężka ale przynajmniej płacili na czas. Natomiast jedyne co mnie rozśmieszyło w tejże firmie to to, że jak przyjeżdżał prezes p. Wiktor( Białorusin)to zawsze witał go "komitet powitalny".

grażyna

czy cos sie zmieniło w białymstoku?

spog

Firma jest zła. I pracownicy są źle traktowani. Poniżani i wyzyskiwani.

K4

Kochani! Niech 2016 przyniesie wszystkim pracownikom bdsklepu nową pracę i szybką ucieczkę z tego wszechogarniającego chlewu! Niech gotują się tu we własnym sosie ci, którzy zwą siebie menadżment i właściciel handlujący pokątnie proszkami do prania. Hejże ha, uciekajmy stąd!!! Nowej pracy i lepszych perspektyw w 2016!!! Na pohybel bdsklepowi!!!

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Osoba do pracy przy załadunku - lotnisko
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
finger-breaker

@Miśka, a może raczej powinno być Jacek, ależ to słabe jest, pisać samemu o sobie takie pamflety pochwalne. To tak jakbyś sam sobie próbować zwalić konia mordą, ty mały żałosny pedałku. Powinieneś się w końcu nauczyć, że zarządzanie firmą to coś więcej niż chodzenie w marynarkach, pieprzenie w kółko tych samych głupot i udzielanie wywiadów dla mało znanych vlogerów. Ale widzę, że ty wolisz jedynie dbać o swój wizerunek medialny i usilnie wpływasz na usuwanie tutejszych komentarzy. Trzymaj się biedaku, bo już wkrótce popłyniesz jak gówienko w kiblu.

ema

Pracowałem tam jakiś czas temu i to dość długo jak na tą firmę ;). Jak widać nic się nie zmieniło. Wychodzenie po 8h pracy nie jest mile widziane. Musisz być pod mailem, telefonem, skypem 24h. Wiktora Sawosza nie interesuje twoje zycie prywatne. Jeżeli nie będziesz sie wyrabiał to osobiście ci wręczy książkę jak zarządzać swoim czasem, a później z niej przepyta. Na początku podpisujesz mnóstwo papierów m.in. o zakazie konkurencji na przewalonych warunkach. Wyzyskiwanie, mobbing, wyścig szczurów, podkładanie jeden - drugiemu świń, zastraszanie przez sawosza. Polecam tę pracę jedynie młodziakom, którzy zaczynają przygodę z zarabianiem hajsów. Popracuj tam choć chwilę zeby dowiedzieć się jakiej pracy unikać w przyszłości i zrywaj sie stąd jak najprędzej. Dziwią mnie ludzie którzy narzekają na to, że w swoich pracach nie mogą wyrwać sie na poł godziny, albo ze nie mogą spoźnić się 5 minut. Popracuj tam a każda inna firma w promieniu 50km będzie lepsza. Pozdrawiam starą ekipę

Miśka

Finger-breaker, nawiązujesz często do naszego prezesa - Jacka. To niesamowity facet. Większość dziewczyn z firmy się w nim kocha. Jest przystojny, inteligentny, opiekuńczy. A przy okazji świetnie zarządza firmą. Jest 100%-wym facetem i 100%-wym biznesmenem.

niewiele

niewiele wymagają, niewiele oferują :)

klop

Nie warto! Nie warto! Nie warto!

2Shy

Jaca, bierz do buzi, nie wypluwaj! Na Białołęce wszyscy już wiedzą! :)

twoja stara

Jasiu widzę znowu skargę złożył, bo opinia zniknęła. A że chłopak lubi polatać to wiedzą wszyscy którzy go znają. Podobno na kolejnych rozmowach o pracy znowu fiasko :)

To nasz pilot tak dokazuje? :) W końcu jest samcem alfa :)

lelka

A widzicie, że opinie znikają? Pewnie postraszyli Goworka sądem albo już zapłacili...

demaskator

Patrzcie co wasza firma próbuje ukryć, lizusy i stare kapcie, co ze strachu słowa nie wyduszą. opiniowo(kropka)firmowo(kropka)net

pion

Ale poziom. Ziewam z nudów.. Stać cię na ciekawsze obrażanie ludzi.

NU-nu

UWAGA! Odradzam WSZYSTKIM pracy w tym czymś. Wyzysk, mobbing, brak współpracy, etc. Kandydaci do pracy w tym tworze popromiennym, nie dajcie się omamić! Niech nikt tu nie składa swojego CV bo jak zostanie przyjęty to będzie żałował!

inny

A ja zakupuje czesto w bdsklep.pl Wszyscy tylko krytykuja a niech ktoś powie dla mnie czy jest jakiś sklep bez wad? A tutaj ja na dostawe nie muszę długo czekać, zamiast tracić czas na zakupy mogę poświęcić go swojej rodzinie! Pasaż bdsklep.pl to wygodne zakupy, jedno konto pozwala na dostepność do wielu sklepów, jedno logowanie i jeden koszyk dla całego pasażu!! Zakupy są wygodne a wybór produktów na prawde duży. Na plus dla mnie należy zaliczyć dobrą obsługę klienta i możliwość zwrotu. Polecam!

serio?
@inny

A co ma piernik do wiatraka? Tu ocenia się wnętrzne firmy, a nie sklep z perspektywy *klienta. *pracownika firmy/dyrektora/prezesa czy innego ktosia, który próbuje nieudolnie poprawić wizerunek firmy.

bla bla bla
@serio?

o, i dotknęliśmy sedna sprawy. Dziękuję w końcu za trzeźwy osąd. Bo w tej dyskusji chodzi o to czy w tej firmie jest dobrze pracownikowi, a nie czy klient odzyskuje czas na rzeczy wazne czy mniej ważne, co usilne wciska na tym forum ktoś z tzw HR. Wszyscy ci mądrzy naczytali się Briana Tracy i podniecają się nim bez przerwy, a czytali Richarda Bransona? On chyba najlepiej wskazał jaka jest zależność między pracownikiem, klientem i sukcesem firmy. Tylko po co, nie? Najlepiej brać wygodny bełkot i żyć dalej we własnym świecie bajek i snów. Byle tak dalej, a zostaniecie pracodawcą dziesięciolecia na Podlasiu i Mazowszu.

anon

ja myślę, że to właściciel napisał, bo tak trochę nie po polsku ale na bank takie marketingowe nieobiektywne sranie, widać jak żywcem przepisane z jakiegoś bio firmy.

Aleksandra

Pika, coś mi się wydaje, że tak naprawdę pod tym nickiem kryje się dyrektor gen. bdsklep.pl Paweł P.

Adam Mickiewicz wielkim poetą BYŁ

Zostaw merytoryczną opinię o bdsklep.pl Sp. z o.o. - Białystok

• Jak się pracuje w bdsklep.pl Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy bdsklep.pl Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w bdsklep.pl Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 0 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy bdsklep.pl Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w bdsklep.pl Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

bdsklep.pl Sp. z o.o.
1.3/5 Na podstawie 206 ocen.

bdsklep.pl Sp. z o.o.