DGP DOZORBUD Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o DGP DOZORBUD Sp. z o.o.

jagoda
użytkownik zarejestrowany

nie sądzę, by Dozorbud nie oferował umowy o pracę, skoro piszą o tym w praktycznie każdym swoim ogłoszeniu dla kandydatów. A mają ich całą masę, przez menadżerów sprzedaży aż do specjalistów ds. rekrutacji i wdrożeń. Jak dla mnie, najciekawsza jest oferta na kierownika kuchni.

ochrona

Jak to w firmie ochroniarsko sprzątającej, płacą minimalną. Wypłaty zawsze na czas.

Jaka[usunięte przez moderatora]. opinia??? Do tej firmy biorą k a ż d e g o ! ! ! Pijaki, inwalidzi, emeryci, renciści... A zarobki? Nawet nie ma po co wołać o pomstę do nieba... [usunięte przez moderatora]komuchy co żerują na ciężkiej i niewdzięczniej pracy innych...

Zostaw opinię o DGP DOZORBUD Sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DGP DOZORBUD Sp. z o.o.