2 Dodaj merytoryczną opinię
counter
2 700 3667 5 1

Opinie o Carry Sp. z o.o.

Ela Nowy wpis

Hej, Ile mnie więcej zarabia zastępca Kierownika ?

Ola Nowy wpis
@Ela

Chodzi Ci o starszego zastępcę czy o sprzedawcę zastępcę?

Asia

Mam pytanko jak wygląda w waszych sklepach kwestia urlopów? Czy u was też wydają 2 tyg w lipcu i sierpniu? Podobno to niezgodne z wytycznymi a jednak można

Hmmm
@Asia

Z tego co wiem to nie można i u nas w salonie nikt takiego urlopu nigdy nie dostał(chodzi o miesiące (czerwiec, lipiec,sierpień).

@Asia

Na urlop 2 tyg. w miesiącach wakacyjnych trzeba mieć indywidualną zgodę, taką informację uzyskałam z działu kadr. Podejrzewam że Twój kierownik nie pytał o taką zgodę, tylko wydaje urlopy bez porozumienia z kadrami.

@Hmmm

Wiem, że nie można a znam 2 osoby które dostały taki urlop i na pewno poruszę ten temat na spotkaniu z regionalną. Myślę że, każdy by chciał mieć taki urlop i to trochę niesprawiedliwe

Joli
@Hmmm

U nas tez zabronione i nikt nie mia w sezonie typowo wakacyjnym

Kaka
@Asia

Pracuje ponad 15 lat w tej firmie i nie znam nikogo kto w okresie wakacyjnym dostałby zgodę na 14 dniowy urlop,ale może przez ten covid (urlopy przeniesione z marca i kwietnia)w dużych zespołach aby urlopy nie kumulowały się na przyszły rok wyrażają taką zgodę

@Pracownik

No to albo są jakieś wytyczne z działu kadr które dotyczą WSZYSTKICH pracowników albo nie! Przy podpisaniu umowy zapoznajemy się z zasadami i zgadzamy się na nie. Myślę że każdy pracownik mógłby podać jakiś powód do wzięcia długiego urlopu w czasie wakacyjnym...

Hulk Nowy wpis
@Hmmm

U nas też nikt nigdy nie dostał w tych miesiącach, w wytycznych jest wyraźnie napisane że nie. Więc jak Nie to powinno być nie dla wszystkich, co to za dogadywanie się, każdy by tak chciał.

Hania Nowy wpis
@Asia

To dotyczy tylko salonów, centrala a w tym RKSi i kpv mają długie urlopy w tych miesiącach, dostają też w grudniu, więc są równi i równiejsi w tej firmie.

Weronika
Klient

Dlaczego firma na kierowniczki zatrudnia dziewczyny po maturze? Bez doświadczenia?

Xy
@Weronika

Bo tylko one będą pracować za tak marne pieniadze

@Weronika

To zależy gdzie, u nas jest doświadczona manager po studiach, fajny i zgrany zespół stworzyła, rotacja się skończyła, każdy chętnie i bez stresu przychodzi do pracy. Więc można.

Tak7Nie
Kojot
@Xy

Ciężko o doświadczonych i wykształconych kierowników, to nie jest lekka praca i stanowisko, rzadko kto się nadaje i ma siłę pociągnąć ten wózek. Jeszcze zrobić to w taki sposob żeby zadowolić centralę, wyciągnąć utargi, a przy tym szanować swój zespół i mądrze zarządzać. To jest sztuką!

Tak6Nie1
@Weronika

Jeżeli taka osoba jest solidna i potrafi zarządzać sklepem i ludźmi, to wykształcenie a raczej jego brak nie przeszkadza. Z własnego doświadczenia jednak wiem, że im większe doświadczenie na stanowisku tym lepiej, a najlepiej doświadczenie poparte wykształceniem oraz szacunek do pracy, załogi, klientów,centrali(pomimo wszystko).

Ewelina
@Kasia

Znam u mnie w wojewodztwie, co najmniej 3 kierowniczki, od razu po maturze przyszły, to ich pierwsza praca. Dla mnie wstyd skladac cv na kierownika nie pracując nigdzie.

TakNie2
@Ewelina

Serio? Raczej nie wierzę w to że na kiero zatrudniają bez doświadczenia i zaraz po maturze. Taka osoba nie poradzi sobie w zarządzaniu sklepem, to byłaby porażka.

Ola

Jestem bardzo ciekawa jak taki salon funkcjonuje :D musi być bardzo "wesoło"!

Tak1Nie
@Ewelina

Od razu po maturze to można sprzedawcę zatrudnić, a nie kierownika, i to jeszcze bez doświadczenia, żadna firma tak nie zrobi to by była porażka na całego.

młodaambitna
@Ola

Tyle rzeczy już widziałam w carry, że nie zdziwiłoby mnie że zatrudniają na kierowników dziewczyny po maturze.

Premia

Myślicie ze będzie premia w sierpniu?

m.
@Premia

lepiej się zastanowić czy w końcu będzie normalna wypłata

Layla
@Premia

Premie zawsze wysyłał kierownik do centrali przez formularz, teraz juz nie ma takiej możliwości wiec centrala sama uznaje premie

Jane
@Layla

Otóż premii kierownik nie wysyła przez formularz, tylko plik poprzez maila na adres premia@carry.pl do 2 dnia każdego miesiąca. Od 4 lipca premie wróciły, więc w tym miesiącu są uwzględniane.

@Layla

Słucham? Tabele premiowe wysyla się @,od 4 lipca wróciły pełne etaty i premie,gdzie wy pracujecie, że takich podstawowych informacji nie macie:)

Tak6Nie
Me myself and I

Drodzy kierownicy i dekoratorzy. Jak wam poszedł test z VM Book 2020?

Xxx
@Me myself and I

Dla mnie test na wyczucie spokojnie mozna zrobic, niektóre pytania w ogole nie zgadzają się z tym co sami pisali w podręczniku ;) ale pomysl ogolnie bardzo na plus, wreszcie ujednolicenie zasad w firmie i nie ma, że na wizycie KPV mówi cos innego a później pan Adam, albo pani Dorota cos innego. Teraz zawsze można się podeprzeć tym co sami napisali :)

@Xxx

Są sytuację, że nie da się zrobić wg standardów, i wtedy trzeba uruchomić własną kreatywnosc, sklep to nie urząd żeby wszystko robić według przepisów itp ale jakiś ogólny zarys vm powinien być, i każda sieciowka go ma.

Kiero
@Me myself and I

Nie był trudny, wystarczy chwilę przeanalizować bo niektóre odpowiedzi mogą wydawać się podchwytliwe i uważnie przeczytać przed przyatapieniem vm book.

Tak2Nie

Co myślicie o Pani Marcie, nowej KPV z Gdańska?

Ktośka
@..

No ogółem miła dziewczyna ale szału nie ma (usunięte przez administratora) nie urywa nos wyżej zawarty niż powinna pracuje chwilę A zachowuje się jak Bóg wiedzacy , wszystkie rozumu zjadła... prywatnie spk można pogadać ale nie ogarnia WGL co i jak zrobić jak już coś robi to w taki sposób że trzeba wszystko poprawiać wiedze ma tylko wyuczona nic własnej inwencji ... No ogólnie jako pracę kpv oceniam dość negatywnie ...

Llala

Czy nosicie Rękawiczki? Slyszlama że połowa salonów nosi a druga połowa nie...

@Llala

Nie nosimy, one bardzo utrudniają prace, dezynfekujemy ręce, tych przylbic świetnych też nie nosimy.

Tak4Nie1
Lolka

Czy nosicie Rękawiczki?

Me myself and i
@Lolka

U mnie w salonie nie nosimy, po 10 min masz tak spocone i mokre ręce... wolimy dezynfekować co chwile płynem

Taa
@Me myself and i

Kobieto daj se spokój z tym płynem, zniszczysz sobie warstwę ochronną skóry. Od tych ciuchów i kurzu i tak ma się zmasakrowane ręce

Tak2Nie1
Sylwia
Kandydat

Jakie trzeba mieć kfalifikacje żebybzostać sprzedawcąc Carry? Już parę razy składałam cv i zero odzewu.

@Sylwia

Odezwa się jak będą potrzebowali. Ogłoszenia są wystawiane nawet jak nie ma przyjęć do pracy. Nie ma żadnych większych wymogów nawet bez doświadczenia w sprzedaży można się dostac

@Sylwia

To że jest ogłoszenie, nie znaczy że akurat przyjmują do pracy, zbierają bazę CV na przyszłość, tak więc nie bierz tego osobiście bo pewnie akurat wakatu nie ma w danym salonie, dlatego nikt się nie odzywa do Ciebie w tej sprawie.

Tak5Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 16 dni.

Co myślicie o Pani Marcie, nowej KPV z Gdańska?

Zagubiona

Czy ktoś miała na salonie Inspekcję Handlową? Czego mogą szukać ? Jak się zachować podczas kontroli?

hxcbjkx
@Zagubiona

na pewno niczego nie podpisywać. jak nie ma kierownika podczas kontroli natychmiast telefon do niej a potem do centrali

?

Jak wyglądają inwentury z nowym Panem?

Halka

On jest nowy więc pewnie się jeszcze wdraża :)

Tak3Nie1
Lola
@?

Spoko jest

Nowa

Hej czy dostał ktoś może promesę w tej firmie i u kogo można to załatwić tzn. Kierownik salonu czy już w kadrach?

Lola
@Nowa

Spółka nie wystawia promes, pisałam w tej sprawie bezpośrednio do kadr, nie dadzà

Moli

Czy wiecie może jak wygląda kwestia zwolnienia? Czy przekazuje się je kierownikowi salonu czy wysyla do centrali?

@Moli

Chodzi Ci o wypowiedzenie umowy o pracę?

Jaro

Wypowiedzenie dajesz kierownikowi

Ja

Do kierownika

A

Tu akurat zgodzę się. Przykre jest kiedy trzeba klienta przekonać, że nie może czegoś zwrócić po terminie czy bez paragonu. Często klient robi dym na cały salon. Potem wraca z szyderczym tekstem" no i po co to pani było".

kania

Dokładnie,albo są jakieś procedury i się ich wszyscy trzymamy albo je znieśmy. To nie może być tak, że jeden klient nie może zwrócić towaru po terminie, zrozumie to nie zrobi awantury bo jest normalny, a drugi zrobi dym w centrali bo jest roszczeniowym typem i centrala ulega mu bo się boi. Nie mówiąc już jak my pracownicy sklepów w tej sytuacji wyglądamy, na pierwszej linii walczymy z typem a on później przychodzi z uśmiechem bo dostał zgodę od centrali. Coś tutaj chyba jest nie tak :) zresztą sklep to nie urząd a klient to nie petent, są różne sytuacje, więc czy zwrot piżamki ,która ma wszystkie oryginalne metki , bez śladów użycia to jakieś przestępstwo? chyba nie, to i tak się sprzeda na sklepie. Durne procedury, utrudniające życie sprzedawcom i klientom, jak coś jest oryginalnie zapakowane, nie użyte, powinno być możliwe do oddania skarpety,szlafroki,piżamki, bokserki ect.

Tak6Nie
kasia

Firma, powinna pochylić się i przyjrzeć swoim procedurom na nowo, moim zdaniem rzeczy,które mają metki i oryginalne opakowania powinny być możliwe do zwrotu, nawet skarpety,piżamki, bokserki,kostiumy kap. itp są różne sytuacje , a klienci później robią dym, bo w zapisie jest tylko bielizna a dla niektórych skarpety ,szlafroki to nie bielizna :) i kłóć się później z ludźmi.....ta procedura jest krzywdząca dla ludzi, tym bardziej że się nauczyli zwracać wszystko i myślą że jak coś nie było noszone i ma oryginalne opakowanie to można bez problemu zwrócić.Nie mówiąc już jak łamią że np.sprzedawca podał dłuższy termin niż jest faktycznie,potrafią wymyślać i kłamać perfidnie żeby swoje osiągnąć.

Tak8Nie
Xxxx

U was też zdegradowali po jednym z-ca?

@Xxxx

Co? Póki co nie, i mam nadzieję że tak zostanie :)

Ilona

Tak, już w maju

@Xxxx

A jaki macie skład osobowy na salonie? Bo 2 sp zast jest od 7 etatów wzwyż.

Xxxx
@Koko

Niestety mniej nas jest

Zainteresowany

Spotkanie przedstawicieli załogi. Ciekawe. A Kto ich wskazał ?

@Zainteresowany

Każdy dostał @ w tej sprawie, kto ich wskazał? Zostali wybrani, każdy miał prawo się zgłosić. Dlaczego ty nie masz takich informacji, czy ks lub RKS nie przekazał tego?

Zainteresowany

Spotkanie przedstawicieli załogi ? Ciekawe. A w jaki sposób zostali tymi przedstawicielami, kto ich wskazał ?

@Zainteresowany

Każdy pracownik mógł się zgłosić na Przedstawiciela załogi. Kadry dzwoniły do ks'ow w tej sprawie, a ks mieli informować swoją załogę. Jeżeli salon jest bez ks info miał przekazać RKS.

Ktos

Wie ktoś może co jest napisane w tym porozumieniu co bylo to zebranie związków zawodowych? Co strony ustaliły?

TakNie3
Heyka
@Ktos

Nie związków zawodowych, a przedstawicieli załogi :) a co konkretnie chcesz wiedzieć? Dlaczego pytasz o to?

Tak7Nie1
Anonimek
@Heyka

Bo ma do tego prawo, dokument nigdzie nie był dostępny, ktoś podpisal cos o czym nikt nie wie.

Tak1Nie7
@Anonimek

To chyba pracujesz w innej firmie :) każdy dostał PZ na maila, a założenia tarczy są dostępne na stronie ministerstwa. Więc nie wprowadzaj w błąd, bo akurat w tej kwestii wszystko było jasno przez firmę przedstawione, a swoją wypowiedzą pokazujesz brak wiedzy.

Tak9Nie1
@Heyka

Spotkanie przedstawicieli załogi, ciekawe, a kto ich wskazał ?

xkohkm

czy my wgl jesteśmy ubezpieczone w tej firmie??? bo nigdy o tym nam nie mówiono

Hulk
@xkohkm

Chodzi Ci o ubezpieczenie w ZUS, czy np. Na życie w PZU. Pierwsze jest obowiązkowe, a drugiego nie mamy musisz na własną rękę jeżeli chcesz być ubezpieczona.

Tak5Nie
Kate
@xkohkm

Tak, na umowie o prace zawsze jest odprowadzana składka zdrowotna

Zostaw merytoryczną opinię o Carry Sp. z o.o. - Poznań