Opinie o carry.pl - CARRY sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Carry Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Carry Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Carry Sp. z o.o. w Poznań

Była zastępczyni

Mówię tu o Carry w Pruszkowie. Nie ma to jak dowiedzieć się o zwolnieniu z pracy tego samego dnia. Jako zastępczyni kierownika robiłam za samego kierownika sprzątaczkę „informatyka” i nie wiem kogo jeszcze. Zarobki wydają się dobre ale nie adekwatne do obowiązków. Robiłam większość rzeczy za kierowniczkę podczas gdy ta rozmawiała przez telefon, odpisywała na mess, plotkowała, zachowywała się jakby miała 20 lat bądź wychodziła na „godzinne” przerwy z partnerem. Pracowałam tam ponad rok i przez kierowniczkę zwolniło się tam łącznie 10 osób. Grafiki ? Beznadziejne robione jak dla robota: poniedziałek wtorek 11h środa wolne czwartek 9 h piątek i sobota 11h. Odkąd zaczęłam tam prace nie miałam czasu na nic innego. Kierowniczka kompletnie nie uwzględnia próśb i potrzeb pracownika ponieważ jej pójście do spa czy zrobienie ust jest ważniejsze niż twoja wizyta u lekarza czy wizyta u notariusza i tym podobne. Od kierowniczki jedyne co słyszałam to „może i schudnąć możesz ale nie w tym życiu” „ nie jedz tego bo będziesz gruba” „gdybys miała diety pudełkowe jak ja to byś schudła. Regionalna ma totalnie w (usunięte przez administratora) to co się dzieje na sklepie. Zatem jeśli lubisz być poniżany , wykorzystywany (często się zdarzało ze kierowniczka stała za kasą z pracowniczką która jej lizała d**ę i gadały całe dnia a ja pracowałam sama) i nie mieć życia prywatnego pracując po 11 h codziennie to polecam Ci prace w Carry w Pruszkowie.

Beti
@Była zastępczyni

Jak jest możliwe że ta firma jeszcze istnieje ,jest coś takiego ja 40godxinny tydzień pracy. Mam nadzieję że chociaż placą nadgodziny. A przerwy należą się każdemu ,może ktoś to zglosi do inspekcji pracy albo nagłośni w mediach

Marlenka

Witam was wszyscy byli oraz teraźniejsi pracownicy! Mam do was pytanie odnośnie kierownictwa w waszych salonach:) Po pierwsze: Czy pracując 12 godzin macie przerwę 45 minutową, czy również wam kierownik ucina do 30 minut bez żadnego konkretnego powodu a raczej z jego upodobań? Po drugie: jak wyglada wasza praca będąc po 4 osoby na zmianie mając dość duża dostawę? Tez jedna osoba klipsuje na kasie a reszta chodzi i klepie wieszaki bez sensu mimo, ze można robić dostawę? Po trzecie: czy u was na salonie każdy musi być rozdzielony i najlepiej zeby ze sobą w ogóle nie rozmawiać bo to przecież zbrodnia wymienić z koleżanka kilka słów:))) mimo iż nie stoi się bezczynnie i zaczyna rozmawiać, a nadal pracuje. Czy tak powinna wyglądać atmosfera w pracy? Czy u was kierownictwo potrafi zrobić Vm? Czy zna tylko teorie, a w praktyce nie potrafi nic zrobić, ale twoja pracę ocenia i poprawia mimo iż jest zrobiona dobrze? :) Czy również chcąc mieć wolny dzień, trzeba się o niego prosić z minimum 2 miesięcznym wyprzedzeniem? Czy u was kierownik sam wybiera wam urlop nie pytając was o zdanie, bo przecież po co prawda? Chętnie dowiem się jak to u was wygląda!

@Marlenka

Nasz kierownicza chodząc po 8 h robi sobie przerwę pół godzinna i czasem idzie jeszcze na 15 min gdzie przy 8h pracy powinna mieć tylko 15 min. Ty jeśli wyjdziesz 3 min później ze swojej przerwy to już pouczania. Jeśli się nie podlizujesz kiero to jesteś traktowana po prostu jak sprzątaczka. A panie zastępczynię razem z kiero siedzą i nic nie robią. Kawę pić za kasą i gadać. Kraków

Dekor

dekorator za cały miesiąc układania i starania się dostał 50 złoty od sprzedawców więcej juz się nie ma po co starać

Dekor1
@Wszyscy są ważni

Co z tego, że są instrukcje i wytyczne od centrali? Wyobraź sobie sklepy różnią się od siebie, mają inny układ, meble, inne zatowarowanie. Nie zbudujesz wszystkiego tak jak jest w instrukcji więc musisz użyć swojego mózgu aby ten towar logicznie rozłożyć i aby miało to ręce i nogi a na moim sklepie no niestety nawet osoby funkcyjne nie ogarniają Vm, więc wychodzi na to że nie jest tak proste jakby mogło się wydawać. Ja doskonale zdaję sobie sprawę z obowiązków osób funkcyjnych ale ja im pomagam. Przeceniam sklep, zdejmuje zwroty, pakuje zwroty, uzupełniam formularze, liczę dostawy, przyjmuje je jak i również klipsuje i rozwieszam. Przestańcie już się użalać nad swoim życiem, jak to wy nie macie ciężko jako osoba funkcyjna bo każdy zasługuje na godne wynagrodzenie nie tylko Wy. W poprzedniej pracy byłam osobą funkcyjną i wiem z czym to się wiąże ale nigdy nikomu nie powiedziałam że dane stanowisko nie zasługuje na premię…

Benjamin
Inne

Wielkie podziękowania dla Pani Kamilii ze sklepu za pomoc. W sklepie internetowym Carry nie było danego rozmiaru 2 sukienek. Po obdzwonieniu przez telefon sklepów Carry Bydgoszcz Toruń Gdańsk i inne miasta czy mają tam dostępne modele. Nie mieli ich i rozmiaru S. Zadzwoniłem tutaj do Carry w King Cross Marcelin. Odebrała Pani Kamila sprawdziła po kodzie produktów czy posiada sukienki na stanie sklepu i uwaga jako jedyna zaoferowała możliwość sprawdzenia w systemie gdzie te sukienki są dostępne w innych sklepach Carry w Polsce. Poprzednie moje 11 tel. Po sklepach i nikt nie wpadł na ten pomysł. Okazało się że sukienki dostępne są 130 km dalej ode mnie. Pani Kamila skontaktowała się z tamtym sklepem i zrobiła mi ich rezerwacje bym mógł w weekend pojechać i zakupić je tam. Bardzo dziękuję Pani Kamili za pomoc; inicjatywę serdeczność i rozwiązanie problemu. Pozdrawiam i życzę sukcesów w pracy i spełnienia zawodowego. Pracownik z energia inicjatywą i pozytywnym działaniem w celu uzyskania zadowolenia klienta.

Guest 12234

Ale jak wejdziesz na stronę Googla King crossa to tam też jest taka sama opinia i to raczej z autentycznego konta więc widać jaka zawiść ludzka panuje a klient może faktycznie był bardzo zadowolony z tego co jest napisane a klienci tu też wydają opinie (?)

Justice

Firma powinna zrobić porządek z fikcyjnymi zwolnieniami chorobowymi, pracownicy na okresach wypowiedzenia oraz Ci, którym praca się nie podoba, a nie mają na tyle przyzwoitości żeby się zwolnić, bardzo często naginają zasady i biorą tzw lewe zwolnienia chorobowe, żeby uciec od pracy. Każdy z Nas wie, i odczuł na własnej skórze tego typu działania, są to bardzo dziecinne zachowania, nikt z wysokim poczuciem odpowiedzialności i empatii, takich rzeczy nie robi. Zdarza się też, że idą na te L4 ,żeby wyłudzić ekwiwalent za urlop.Czyli nie dosyć, że wyłudzają nie prawnie , bo nie są chorzy, zasiłek chorobowy, to jeszcze wyłudzają od pracodawcy ekwiwalent za urlop.Tak potrafią, się urządzić, kosztem zespołu oraz pracodawcy, który to opłaca. Wystarczy każde tego typu podejrzane zwolnienie chorobowe podać do ZUS, do sprawdzenia, i od razu się ukróci proceder. To już nie są jednorazowe sytuacje, tylko nagminne, moim zdaniem firma powinna reagować na to, bo ma instrumenty do tego. Porządni pracownicy, i podatnicy nie powinny płacić ze swoich podatków za takie machloje innych. Powinni też zająć się wszelkimi uz,sw itp , które traktowane są jako wolny dzień a nie nagła potrzeba, bo są już sytuacje na salonach, że nagle okazuje się, że na zmianie została jedna osoba bo ktoś od rana zgłosił nieobecność, nie patrząc na drugą osobę. Urlopy na żądanie, siły wyższe,itp to nie są dodatkowe dni wolnego, które sobie biorę jak mi się zachce kosztem zespołu, ale możliwość skorzystania w pilnej i nagłej sytuacji życiowej. Praca to nie jest przedszkole, tylko odpowiedzialność, i jak ktoś mentalnie to tego nie dojrzał to proponuję nie podejmować zatrudnienia, na salonach pracują tez ludzie, którzy nie tworzą takich patologicznych sytuacji, więc chcemy pracować z podobnie podchodzącymi do zatrudnienia kolegami.

Poziomka
@Justice

O Jezu jakie wypociny. Myślisz, że ktoś weźmie sobie to do serca i przestanie brać l4, albo nz, bo jest ładna pogoda? Żarty. Każdy ma to w nosie czy Ty musisz zostać przez kogoś dłużej w pracy, lub dzień, który miał być wolny z grafiku jest zabrany. Każdy myśli tylko o sobie. Nikogo to nie interesuje.

Marzenia
@Justice

Boże na jakim Ty żyjesz świecie? Obudź się Hahahah… nikt raczej sobie tego do serca nie weźmie ,każdy patrzy na siebie a nie na zespół niestety, przynajmniej większość .

Tak
@Justice

Może firma już robi porządek

Rozbawiona????
@Justice

Poczucie odpowiedzialności i empatii???? Dobre! Jakim prawem masz czelność oceniać kogokolwiek i podawać w wątpliwość jego absencję? Tak moja droga....są ludzie, są ludzie pracujący, nie żyjący tylko pracą i dla pracy????????

Haha
@Justice

Ty wypłacasz, że tak cię to boli? Trzeba umieć dawać sobie radę w życiu, żenada

Ju tu
@Haha

Żenada ro jest robić w ch* pracodawce i koleżanki z pracy

Duśka
@Justice

Mam 4 dni w roku MOJEGO URLOPU WYPOCZYNKOWEGO, które mogę wykorzystać jako urlop na żądanie. G ó w n o powinno obchodzić Cię to czy w tym czasie będę chora, czy pójdę na browara. Nie mam ochoty pójść do pracy, biorę UŻ, co w tym złego? Moje? Moje! Nie mam UŻ, wtedy biorę siłę wyższą. Moje? Moje! Mam prawo. Nie chcesz mi dać Uż na ból zęba, idę do lekarza. Mam prawo? Mam! A w ogóle to chyba Cię ludzie (usunięte przez administratora) i biorą L4, bo z taką francą jak Ty, to nikt wytrzymać nie mogą! Hahah

Iga Nowy wpis
@Duśka

Najgorsi są ludzie z takim podejściem "mi się należy". Mi się też wiele należy i nie korzystam z tego, ponieważ mam szacunek do innych ludzi a nawet poświęcam się dla dobra innych. Na tym polega praca zespołowa. Ja szanuję swój zespół i zespół szanuje mnie. Dorośnij do życia w społeczeństwie bo jesteś aspołeczna i roszczeniowa jak 6-latek.

Wiktoria Nowy wpis
@Iga

A ja się częściowo z Tobą nie zgodzę. Każdy ma prawo korzystać z tego co im przysługuje, jeśli tego potrzebują. Oczywiście, jak wszędzie są pracownicy, którzy robią coś nagminnie lub przesadzają. Czytając jednak komentarz @justice odnoszę wrażenie, że zachowanie pracowników jej podległych to wynikową tego jakim sama jest kierownikiem.Ja pełniłam i pełnię funkcję kierownika od kilkunastu lat w różnych sieciach z różnymi ludźmi i wiem jedno: JEŚLI JESTEŚ WPORZĄDKU WOBEC PRACOWNIKÓW, PRACOWNICY SĄ WPORZĄDKU WOBEC CIEBIE.:)) Pozdro:)

Exa Nowy wpis
@Duśka

Jesteś takim najgorszym roszczeniowym typem pracownika i nigdy nic nie osiągniesz zawsze będziesz tylko sprzedawca

Nina Nowy wpis
@Duśka

Dokładnie, to wszystko z czym ty @justice masz problem jest zgodne z prawem. Dlaczego mam nie korzystać z tego co mi przysługuje? Przez twoje widzimisię i twoje żale?

@Zainteresowany
Kandydat

Witam, Jak wygląda praca na magazynie w Żernikach koło Poznania? Na jaki zarobek miesięczny można liczyć na rękę? Praca jest jednozmianowa od poniedziałku do piątku?

Gerard
@@Zainteresowany

Marna.. szkoda twojego czasu wolnego

@Zaintersowany
@Gerard

A tak konkretniej? Możesz coś więcej na temat pracy na magazynie tam powiedzieć? Jak marna płaca to ile na miesiąc można tam zarobić?

Sylwia
Inne

Wspominaliście niedawno o rotacjach w firmie. Zwalniają ludzi bo są niewypłacalni, zadłużeni czy o co chodzi? Chciałam aplikować na pracownika magazynu i teraz sama nie wiem...

@Sylwia

Firma dobrze przędzie, więc aplikuj na magazyn, rotacja jest na sklepach ale to inne względy, nie chodzi o wzg ekonomiczne.

Sprzedawca

U nas natomiast kierownik ma 2 weekendy wolne a reszta rypie … (usunięte przez administratora) nie sprawiedliwe ale nim się obejrzy będą wypowiedzenia i na salonie nikt nie zostanie . Wiadomo że między sobą już gadają a to kwestia czasu jak zaczną odchodzić bo jaka to sprawiedliwość jak kierownik ma 2 a sprzedawca np żadnego wolnego weekendu bądź jeden … niech wszyscy będą równi a nie zawsze ona ma więcej niż reszta i soboty do 16 tak to każdy może pracować … nie pozdrawiam

@Sprzedawca

Mówię tu o wschodzie niech firma coś zrobi z obecną rks bo ona nie reaguje nawet na najmniejsze uwagi pracownika . Niech będzie sprawiedliwość w zespole , nie długo żegnam się z firmą i nie wspominam tego dobrze

Pracownik 2
@Pracownik

U nas też jej mają już po dziurki w nosie. Ciekawe komu robi dobrze, że jeszcze tam pracuje. Można sobie gadać i jak grochem o ścianę. W moim salonie też będą lecieć wypowiedzenia.

@Sprzedawca

To trochę dziwne, że ktoś na to pozwala, ale jak widać salon , salonowi nie równy, i często tak bywa , że jest różnie. Ja na przykład pracuje 1 SB do 16.30, druga 13-21, trzecia 12h, i tylko jedna mam całą wolną, nie wzięłabym dwóch sobót wolnych wiedząc, że innym pracownikom nie jestem w stanie też tego dać.Po prostu głupio by mi było tak robić.

Pracownik 2
@Terka

Sprawiedliwie. To bardzo miłe z Twojej strony. U nas tak nie ma. Ten co wchodzi kierownikowi w (usunięte przez administratora) ma najlepiej. Dwa wolne weekendy w miesiącu, rzadko kiedy ma zmiany 12h. Teraz jak okres letni, to bardzo często kończy o 16-17. Jak wypada długi weekend, to zawsze ma wolne. Nie docierają prośby o wolny dzień. Jak na złość da inny, bo akurat nie ma obsady na ten, który ja chciałabym mieć wolny. Ja jej w d u p ę wchodzić nie będę. Robię swoje. Ale już niedługo.....

@Sprzedawca

Jeszcze raz wspomnę, ktonakceptuje takie grafiki. Ja nie mam więcej niż jedną sobota na rano, jedna ewen wolna albo i nie. A zmiany po 8h maja być równe ranki i wieczory. A jak nie wychodzi rowno to ma być więcej popołudniu. Inaczej poproszona jestem o korektę. Juz nawet nie próbuję naginać tych ich zasad. Więc jakim cudem waszym Ks tak przechodzi

Sprzedawca
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Niedawno byłam na rozmowie kwalifikacyjnej w jednym ze sklepów w Wielkopolsce. Rozmowa kwalifikacyjna (o ile tym można ją nazwać) była conajwyżej przeciętna. Pani kierownik sklepu mówiąc krótko nie ma obycia. Nie przedstawiła się, nie podała ręki, ogólnie nie była przygotowana na tę rozmowę (nie miała wydrukowanego CV, nie zapytała jak się nazywam, nie znała mojej dotychczasowej ścieżki zawodowej), co moim zdaniem jest niedopuszczalne. Od razu zaznaczyła, że praca za najniższą krajową + premia, ktorą można dostać, ale nie trzeba, praca ciężka, cały dzień na nogach. Zmiany od 9:30-21, to jej zdaniem 11h pracy, najwidoczniej matematyka jest jej obca. Podkreśliła, że może w styczniu będą podwyżki, ale to nie wiadomo jak dostosuje się firma do ustaleń rządu , może jeden weekend wolny w miesiącu, ale też nie gwarantuje - zero znajomości prawa pracy.. Uważam taka osoba nie powinna zajmować takiego stanowiska. Czy dostałabym tam pracę - nie wiem, bo kierowniczka ma zadzwonić tydzień po rozmowie. Czy przyjęłabym pracę w tej firmie - stanowcze NIE. Niby nie powinnam się sugerować przebiegiem rozmowy o pracę, jednak na pewno nie zakupie w tym sklepie już ani jednego ubrania.

Pytania

W sumie jedyne pytania to czy jestem dyspozycyjna oraz czy najniższą krajowa jest satysfakcjonująca pensją.

• Poziom rozmowy:
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
(42 opinii)
logo firmy Kasjer-sprzedawca
D. Wiśniewski i Wspólnicy sp.j.
Aplikuj na wiele ofert
DO CENTRALI

Czy centrala zdaje sobie sprawę co robią wrzucając ogłoszenie o pracę dla wszystkich szczebli w sklepie? Ludzie przychodzą i pytają się czy co chwilę zwalniają kogoś u nas. Rzeczywiście robi nam to świetną renomę jako sklep….a osobą szukającym pracy proszę wytłumaczyć czemu firma tak postępuje. Zwykły człowiek pomyśli że firma leci w kulki tak na prawdę i ludzie sami z niej odchodzą….mam nadzieję że usuniecie te durne wpisy o szukaniu pracy w miejscach gdzie w carry nie szukamy osób do pracy pozdrawiam

@DO CENTRALI

Może w końcu do tego dojrzeją, żeby dawać ogłoszenie jak faktycznie jest wakat na dane stanowisko.To źle wygląda wizerunkowo, tak jakby nikt nie chciał tutaj pracować i ciągle musieli szukać. Dobrze jest też dawać ogłoszenia na regionalne portale, na dane miasto, grupy na FB itp To też dziwne uczucie jak ktoś przychodzi i pyta się o pracę na Twoje stanowisko bo widział ogłoszenie a Ty pracujesz już dobre kilkanaście lat i masz umowę na czas nieokreślony:)

Zainteresowana
@DO CENTRALI

Rok jest ogłoszenie na kierownika Lublin? Czy ktoś wie o co chodzi?

@Zainteresowana

Ogłoszenia widnieją nawet jak nie ma wakatu, zbierane są CV do bazy, w razie potrzeby, są sklepy gdzie praktycznie rotacji nie ma, są też sklepy z większą rotacją pracowników.

@DO CENTRALI

Przy rekrutacji, kierownicy powinni dostawać jak najświeższe CV, a nie uzbierane kiedyś tam, człowiek bez sensu traci czas na kandydatów, którzy już dawno gdzieś pracę znaleźli, i są już niezainteresowani naszą ofertą. Przeprowadzanie rekrutacji w ten sposób jest mocno męczące, okazuje się że 80% otrzymanych CV to niewypały, a ks traci czas na ludzi, którzy już dawno gdzieś pracują. Większość KS to ludzie, którzy pracują na sklepie, równo z zespołem, my nie mamy czasu na takie zabawy z nieaktualnymi starymi aplikacjami kandydatów. To chyba nie jest dziwne w dzisiejszych czasach, że składane CV szybko tracą ważność.

@Terka

Tu zgodzę się. Nie aktualne CV. Czasami mam już dość dzwonienia.

Zainteresowana
Kandydat

Hej. Może mi ktoś napisać jak jest w carry Kłodzko? Non stop mają ogłoszenia o pracę, zastanawia mnie dlaczego i czy warto składać cv?

Aga
@Zainteresowana

To, że jest ogłoszenie nie znaczy, że mają wakat,najlepiej podejść lub zadzwonić do Salonu i dopytać.

Nikolaa
@Aga

Często tak jest ze ogłoszenie jeszcze jest a oferta już nie jest aktualna

Tosz
@Aga

Nie polecam. Beznadziejna firma wierząca plotka szeregowych pracowników. Dyrektor sprzedaży na Polskę do zmiany nie wiem jakim cudem utrzymuje się na stanowisku. Wszystkie ambitne zaangażowane osoby będące potencjalnym zagrożeniem mające pomysły będące kreatywne są szybko z firmy usuwane bo są niewygodne dla zarządu. Firma porażka.

Do tosz
@Tosz

Eeeee a kim ty jesteś ze nazywasz innych pracowników "szeregowych" ? Kapitanem statku jesteś? Wierzę że jesteś bardzo ambitna/y i zaangażowana/y w swoją pracę ale zastanów się trochę nad szacunkiem do innych bo chyba ci go brakuje

Niepewna

Proszę o informację czy w Carry można liczyć na stałą umowę o pracę? Czy są osoby, które dostały już umowę na stałe? Myślę o pracy w tej firmie w dłuższej perspektywie.

@Niepewna

Dostaniesz. Ale równie dobrze, mogą cię wyrzucić z dnia na dzień, a jak kończy ci się umowa to w ostatni dzień się dowiadujesz, że już nie chcą z tobą współpracować

@Niepewna

Tak, można mieć taką umowe, są pracownicy z umową na czas nieokreślony, są też pracownicy pracujący po kilkanaście lat na sklepach.

Magda

Czy w każdym salonie jest tak że najpierw kierownik idzie na urlop dwutygodniowy później zastępcy a na końcu sprzedawcy? I o terminie wakacyjnym można sobie pomarzyć?

Salon
@Magda

Coś w tym jest. Ks najpierw wybiera sobie terminy urlopów, następnie funkcyjne i na końcu sprzedawcy.Nie wiem czy takie są wytyczne ale tak to wygląda

@Salon

Straszna kicha jeśli ktoś ma dziecko w wieku szkolnym :/ moja kierownik powiedziała mi że w przyszłym roku też nie pójdę w okresie wakacyjnym na urlop bo oni mają pierwszeństwo. Dlatego pytam bo nie wiem czy to taka polityka w carry czy wymysły kierownik.

XXX
@Magda

Dziewczyno po pierwsze to wymysł twojej kierowniczki. Totalne bzdury mówi.A po drugie wszystkie takie pytania najlepiej zadzwoń do kadr. Tam pracują naprawdę osoby które udzielą prawdziwej odpowiedzi.

Pracownica

U nas kierownik robi np grafiki zawsze pod siebie. Każda sobota do 15/16. A jako zastepca zawsze od 9 do 21.. albo od południa do końca. Potem mówi, że idzie na koncert/impreze/urodziny nas nikt nie pyta czy mamy jakieś plany. Niestety.

@Pracownica

Jakim cudem Twój Ks ma soboty do południa jak mnie np bardzo pilnują i nie mam szans bym miała więcej niż 1 sobotę na rano. Kto wam sprawdza grafik bo ja mam bardzo skrupulatną panią w kadrach i mi takiego ułożenia grafiku nie przepuści

@Magda

Absolutnie nie. U mnie chyba każda z dziewczyn ma jakiś urlop latem, nie mowie że długie po 2 tygodnie ale 7-9 dni, żeby jak najwięcej dziewczyn mogło skorzystać (czerwiec lipiec sierpień)

@Ks

Ja otrzymałam kartkę z urlopem jako 5 osoba z 6 możliwych pracowników. Miałam do wyboru koniec maja lub koniec września..... Nawet na kilka dni nie da rady w wakacje, bo oni swoje urlopy wybierają. Sobotę czasem mam jedną wolną, a czasem w ogóle. Za to zdarza mi się mieć dwa dni wolnego pod rząd w tygodniu. Sprawa już jest dla mnie jasna.(usunięte przez administratora)

@Magda

Soboty, fakt nie ma szans wstawic więcej niż jedną wolna. A wiesz dlaczego, dlatego że weekendów jest 4 lub pięć, pracowników jest np 6 A dekorator ma wszystkie wolne. A składy osobowe mają rosnąć na weekend. To juz są niestety wymogi firmy Nie obdzielisz sobotami 6 pracowników jak sobót jest tylko 4

@Magda

Urlopy są planowane w styczniu, my nie bierzemy długich latem, tylko krótkie, żeby każdy mógł skorzystać z ciepłej pogody, to kwestia dogadania się między ludźmi. Staramy się żeby było sprawiedliwie.

Ewelina

Czy ktoś wie czy Pan Oskar S. zastępuje Pana F. ? Był już u Was?

@Ewelina

Tak, on objął jego stanowisko. U nas jeszcze go nie było.

KTOS

Praca w firmie Carry Bielany Wrocławskie niestety nie spełniła moich oczekiwań. Atmosfera w pracy jest bardzo negatywna, a obietnice składane podczas rozmowy kwalifikacyjnej szybko okazały się nieprawdziwe. Obiecywano złote góry, ale rzeczywistość wygląda inaczej. Premie miały być jednolite dla wszystkich, jednak w rzeczywistości każdy otrzymuje inną kwotę, a wzięcie L4 lub urlopu na żądanie skutkuje całkowitym brakiem premii. Grafik bywa bardzo niekorzystny, zdarza się, że trzeba pracować cztery dni pod rząd, co jest niezwykle męczące. Plotki i obgadywanie są na porządku dziennym, a najważniejsze wydaje się być dobre układy między kierownikiem a regionalnym kierownikiem, co prowadzi do niesprawiedliwego traktowania pracowników. Wiele osób decyduje się na zwolnienia lub ciągłe branie L4 z powodu panującej tam atmosfery. Szczerze odradzam pracę w tym miejscu.

@KTOS

W regulaminie i zasadach przyznawania premii jest jasno napisane, za co i ile się pomniejsza przy przyznawaniu, nikt sobie tego z kapelusza nie przyznaje, wszelkie informacje są dostępne na panelu i każdy może się z nimi zapoznać.

Ela

W tamtym roku wyprzedaż była robiona monoasortymentem. Zastanawiamy się z zespołem kiedy w tym roku wejdzie ? Ktoś coś wie ?

@Ela

Tak będzie w tym tygodniu wchodzi i będą szafy mono. Dział Vm na pewno was poinformuje ,spokojnie.

no ja

a to przecież chyba różnie. są z innych działów przecież..

Ewa
Kandydat

Hej:) Czy ktoś się może wypowiedzieć na temat pracy w Carry w Kaliszu?Czy warto składać tam podanie, jaki klimat, zarobki?

Agnieszka
@Ewa

To, że jest ogłoszenie, nie znaczy, że mają wakat, firma zbiera CV na poczet przyszłych rekrutacji.

Danka
@Agnieszka

Wy tak serio z tym ze oni dodają ofertę nawet nieaktualną żeby sobie CV od ludzi uzbierać? Zastanawiam się czy można chociaż info takie dostać bo ja bym w nieskończoność bez sensu czekała chyba

Mialkot
Kandydat

Dzień dobry, napiszcie proszę jakie są zarobki na stanowisku kierownika sklepu.

Lala
@Mialkot

Zarobki KS zależne są od miasta w którym się znajduje, wielkości salonu itp, na rozmowie o pracę wszystko się dowiesz

Aga
@Lala

Dokładnie tak jest, zarobki różnią się od siebie, bo salony są różnej wielkości i różne obroty mają, najlepiej aplikować i dowiedzieć się przy okazji rozmowy rekrutacyjnej.

Amelia
Inne

Nie wiem czy ja dobrze zrozumiałam więc utwierdźcie mnie w tym ale czy nazwaliście premie kwartalną po prostu uznaniową czy może o jeszcze inną wtedy chodziło? Po prostu nie rozumiem jak jej zasady nie mogą być spisane na umowie. to co tam na niej jest?

@Amelia

Premie są uznaniowe, poczytaj sobie w necie na jakich zasadach się takowe przyznaje i jak to działa.

Deko

Hej dostaliście premię kwartalne(dekoratorzy) ? Bo miała być na początku tygodnia, jest wtorek i nadal nie ma. Ciekawe czy osobom z centrali też się tak spóźniają z premiami?! Ludzie mają opłaty z którymi np nie mogą się spóźnić !!!!!

Deeko
@Deko

Niedostalismy nic , przecież premie maja być wypłacane 20. Mogliby uprzedzić o jakichkolwiek spóźnieniach. Nie rozumiem takich sytuacji, my musimy być na czas ze wszystkim, informować jak coś nam nie pójdzie. A z ich strony? Za taka pracę jaka wykonujemy? Jesteśmy rozczarowani.

@Deko

Premie są uznaniowe czyli wypłacane wg woli i uznania pracodawcy, więc może po prostu się nie należą z jakiegoś względu. Nie ma też określonych wytycznych odnośnie premii deko z działu vm, jest tylko regulamin premii za sprzedaż.

Deko
@Ania

Premie uznaniowe sa przyznawane co miesiac i wypłacane do 20-dnia kolejnego miesiaca z zachowaniem stawek obowiazujacych w sieci. A wiemy że są przyznane, bo kpv dawał znać Ja tylko czekam, aż przyjdą i zgłaszam to do PIP, że to nie pierwszy raz jak tak się spóźniają, za każdy dzień spóźnienia należą się odsetki. A od tej firmy nawet nie usłyszysz przepraszam za spóźnienie

@Deko

Wynagrodzenie musi być na czas wg kodeksu pracy, z premia tak już nie jest.

Nie
@Deko

To jest premia uznaniowa ! Żadnych odsetek za spóźnienie nie zapłacą ,takie ciś dotyczy jedynie wynagrodzenia podstawowego.

@Deko

Przeczytajcie sobie w internecie informacje odnośnie premii uznaniowych, od razu rozwieją się Wam wszystkie wątpliwości.

Marcela
@Deko

A można zapytać, ile wynoszą te uznaniówki tak z grubsza? Przyznam, że jestem po liceum plastycznym i właśnie jako dekoratorka chcę pracować, ale jeszcze nie wiem w jakiej sieci. Poznanie Waszych stawek+premii to już będzie podstawa do podejmowania decyzji, czy aplikować :))

drama

już nie dramatyzuj. co jak co, ale vm to najlepszy dział

@drama

Najlepszy dla tych co ogarniają od a do z, ciężko o dobrego Dekoratora.

Pyk pyk
Inne

Ma ktoś z was sprawdzone info dlaczego Pan F. zakończył współpracę z firmą?

dekoratorka

jestem zażenowana tym że już 5 dni temu miały być premie kwartalne a dalej ich nie ma i nikt nie chce nam powiedzieć kiedy będą i czy będą one. Jak się pytamy kpv to nic nie wie a Pan ziembiewicz milczy na ten temat. Co 3 miesiące ten sam problem. aż się pracować nie chce!

Malwa
Inne

Hejo, jest wolne stanowisko dla sprzedawcy tu w Poznaniu, niestety nie napisali konkretnie lokalizacji. Mniejsza z tym, awansował ktoś z was i przedstawi mi jak to wyglądało. W ofercie piszą o kilku ścieżkach rozwoju i awansu w zależności od predyspozycji, a z drugiej strony szukają teraz kierowników i ich zastępców, co daje mi do myślenia

Ja
@Malwa

Ogłoszenia są ciągle nawet jak nie ma wolnych etatów, budują sobie baze tak robią na każdy sklep mimo ze nie szukają.

Nikita

Oni od zawsze czytają wpisy. Wątpię że jakiś wpis śmieszny posunął centralę do zwolnienia pracownika. Gdyby tak było, to regionalni i kierownicy byliby wymieniani jak rękawiczki. Pan Filip był najbardziej w porządku z nich wszystkich, kulturalny, z poczuciem humoru. Czasem jakimś sarkazmem zarzucił, trzeba mieć dystans do siebie, by potrafić je zrozumieć. Wam zawsze będzie w (usunięte przez administratora) źle.

Heh
@Nikita

Dla nas był mega chamski bez powodu i za grosz kultury nie miał. Odzywał się w taki sposób, że wszyscy byli w osłupieniu jak to możliwe żeby przełożony tak śmiał się odezwać. Nic nie umiał załatwić, kontakt był trudny i trudna relacja. Jeden toksyk mniej. Niech zatruwa życie komuś innemu teraz.

Zostaw merytoryczną opinię o Carry Sp. z o.o. - Poznań

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Carry Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Carry Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 885.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Carry Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 776, z czego 37 to opinie pozytywne, 216 to opinie negatywne, a 523 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Carry Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Carry Sp. z o.o. napisali 25 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Carry Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 786 ocen.

1. GoWork.pl 3 634 470
  2. Pracuj.pl 3 137 130