Star Jade Centrum Chińskie Opole ul. Ozimska 72

Opole

Opinie o Star Jade Centrum Chińskie Opole ul. Ozimska 72

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo istotną rolę. Czy tak samo jest w Star Jade Centrum Chińskie Opole ul. Ozimska 72? Napiszcie, co sądzicie na ten temat!

Mariusz

Często robię tutaj zakupy. Ekspedientki zawsze pomocne. Sklep, do którego chce się wracać! Polecam

ernest hemi

Ha ha ha ha

anonymaus

Hmm to chyba Pani mało zna się na ludziach! Czasami pozory mylą, w tym czasie co zaistniała taka sytuacja na sklepie były jeszcze dwie Panie które z pewnością to słyszały,starsza Pani w rudych włosach i Pani w ciemnych włosach z okularami.Na pewno będę ten sklep omijać szerokim łukiem.

@BolesnaPrawda 31.01.2018 15:07

Klient i Bolesna Prawda to jest jedna i ta sama osoba. Obecnie pracuję w tej firmie i nikt niewie dlaczego wypisuje takie Anonsy??? A może chce się poczuć ważna??? Lub jest dwulicowa!!!

Gosia

Witam starych znajomych i tych których już nie zdążyłam poznać hehe... Jak widzę nic się nie zmieniło... Są ludzie,którzy pracują i są normalni i są belzebuby które nie dość,że nie pracują,to w dodatku chcą za to kasę...... MAKABRA!!! Tu się nigdy nic nie zmieni na tym Forum... Zamiast wymieniać miło zdania i zmienić coś na lepsze,to tylko narzekanie,narzekanie i wyzwiska... Spostrzeżenia Pani Anonymaus??? Kobieto,czego Ty się nawąchałaś????Co niektórzy muszą się jeszcze dużo i długo uczyć by nauczyć się obiektywnego oceniania ludzi! Pani chamska i opryskliwa? Ta Pani jest najmilszą osobą jaką znam,dała się poznać jako osoba zdyscyplinowana, poważnie traktująca swoje zadania.Człowiek człowiekowi wilkiem.... Nie podoba się to się zwolnijcie... Ja już nie pracuje a jakoś mimo,iż różne czasy bywały nic przeciwko tej Firmie nie mam....., Bo Firma jak firma pracować trzeba... A jak ktoś ma szersze ambicje, to popracuje i postudiuje i idzie dalej. Nikt tam na siłę nie trzyma... A obowiązki leżące w zakresie obowiązków należy wykonywać rzetelnie i odpowiedzialnie,a jak ktoś tego nie rozumie niech sobie zajrzy do umowy.... A jak płaca dla Was za mała.... No cóż w Polsce tak bywa.... Dużo osób zarabia gorzej i jakoś nie narzekają.... PODSUMOWANIE: Jeśli jesteś nastawiony na 8 h odbębnienia swojego,poznania ludzi do imprez, i zarobienie na te imprezy to nie aplikuj,bo będziesz wystawiał takie same złe opinie jak poprzednicy!!! Dobry pracownik zawsze sobie poradzi.Gorzej z osobami,które wolą biadolić na Forum a do pracy mają dwie lewe rączki!!!! Jak kogoś coś boli i jedynie co w życiu osiągnął to orgazm,to będzie narzekał nawet jak mu zapłacą za sranie na złotym klozecie. Pozdrawiam

ktoś

Haha

anonymous

Byłem dzisiaj . Tragedia . Pani chamska ' opryskliwa . Kazała mi wyjść że sklepu z dzieckiem bo jest zakaz wjazdu z wózkami sklepowymi ( dziecko siedziało w wózku autku ' koszyki były puste ) kazała wyjechać zesklepu ! Na co jej powiedzialam ze on jest mały a ja w 9 mc ciąży nie będę go nosić na rękach to powiedziała ' Ze to nie jest jej problem . Chamska Stara blond baba !!!! Jak takich beda tam przyjmować ludzie przestaną tam chodzić ... dodam ' Ze w tej samej galeri ' W tym samym chińskim sklepie ( z ozdobami ' zabawkami itd ) Pani widząc że w ciąży pozwoliła slokojnie jechać autkiem ...

ma....

Potwierdzam to co wyżej, pracowałam tam. Mnie również oszukano nie wypłacając mi wypłaty. Ostrzegam !!! Oraz przestrzegam przed regionalną dorotą (specjalnie napisane z małej litery, bo jej zachowanie na dużą nie zasługuje), uważajcie co podpisujecie. Mi podsunęła do podpisania kartkę, że otrzymałam wypłatę, której do dnia dzisiejszego nie otrzymałam. Gdybym miała pieniądze nie odpuściałabym jej.

ftch

Sklep, którego właścicielami są Chińczycy, wyzyskujący nas - Polaków. Przez okres kiedy tam pracowałam zdarzyło się wiele sytuacji, które nie powinny mieć miejsca. Tj. próba wciśnięcia nagany, za to, że ktoś się źle czuje, zgłasza to osobie przełożonej i idzie do domu. A później dowiaduje się, że pseudo kierownik regionalny chce nałożyć naganę o której nie ma pojęcia w jakich sytuacjach ją można nałożyć (pozdrowienia dla Pana Wiesia :P ). Kolejna sprawa to ta, że szefostwo każe pracować po 12 godzin, w weekendy również. A na oficjalnych grafikach jest, że ludzie pracują po 8 godzin. Umową też na to wskazuje, jeżeli ktoś dostanie umowę o pracę. następna kwestia to sytuacja taka, że ktoś poszedł na chorobowe, gdy wraca czeka już na niego wypowiedzenie gotowe do podpisania, co więcej z nieprawidłowym okresem wypowiedzenia (zbyt krótkim). Ale szefowa oczywiście daje szanse odrobienia tego chorobowego, za darmo - wtedy rozważy możliwość zostania w pracy. Kierownicy gdy przyjeżdżają (wspomniany wcześniej P. Wiesio i P. Dorota) stosują mobbing wydzierając się na pracowników. Opisałam nie tylko moją sytuację, ale również innych osób.

Zostaw opinię o Star Jade Centrum Chińskie Opole ul. Ozimska 72 - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Star Jade Centrum Chińskie Opole ul. Ozimska 72