Star Jade Centrum Chińskie Opole ul. Ozimska 72

Opole

Opinie o Star Jade Centrum Chińskie Opole ul. Ozimska 72

anonymous

Byłem dzisiaj . Tragedia . Pani chamska ' opryskliwa . Kazała mi wyjść że sklepu z dzieckiem bo jest zakaz wjazdu z wózkami sklepowymi ( dziecko siedziało w wózku autku ' koszyki były puste ) kazała wyjechać zesklepu ! Na co jej powiedzialam ze on jest mały a ja w 9 mc ciąży nie będę go nosić na rękach to powiedziała ' Ze to nie jest jej problem . Chamska Stara blond baba !!!! Jak takich beda tam przyjmować ludzie przestaną tam chodzić ... dodam ' Ze w tej samej galeri ' W tym samym chińskim sklepie ( z ozdobami ' zabawkami itd ) Pani widząc że w ciąży pozwoliła slokojnie jechać autkiem ...

ma....

Potwierdzam to co wyżej, pracowałam tam. Mnie również oszukano nie wypłacając mi wypłaty. Ostrzegam !!! Oraz przestrzegam przed regionalną dorotą (specjalnie napisane z małej litery, bo jej zachowanie na dużą nie zasługuje), uważajcie co podpisujecie. Mi podsunęła do podpisania kartkę, że otrzymałam wypłatę, której do dnia dzisiejszego nie otrzymałam. Gdybym miała pieniądze nie odpuściałabym jej.

ftch

Sklep, którego właścicielami są Chińczycy, wyzyskujący nas - Polaków. Przez okres kiedy tam pracowałam zdarzyło się wiele sytuacji, które nie powinny mieć miejsca. Tj. próba wciśnięcia nagany, za to, że ktoś się źle czuje, zgłasza to osobie przełożonej i idzie do domu. A później dowiaduje się, że pseudo kierownik regionalny chce nałożyć naganę o której nie ma pojęcia w jakich sytuacjach ją można nałożyć (pozdrowienia dla Pana Wiesia :P ). Kolejna sprawa to ta, że szefostwo każe pracować po 12 godzin, w weekendy również. A na oficjalnych grafikach jest, że ludzie pracują po 8 godzin. Umową też na to wskazuje, jeżeli ktoś dostanie umowę o pracę. następna kwestia to sytuacja taka, że ktoś poszedł na chorobowe, gdy wraca czeka już na niego wypowiedzenie gotowe do podpisania, co więcej z nieprawidłowym okresem wypowiedzenia (zbyt krótkim). Ale szefowa oczywiście daje szanse odrobienia tego chorobowego, za darmo - wtedy rozważy możliwość zostania w pracy. Kierownicy gdy przyjeżdżają (wspomniany wcześniej P. Wiesio i P. Dorota) stosują mobbing wydzierając się na pracowników. Opisałam nie tylko moją sytuację, ale również innych osób.

Zostaw opinię o Star Jade Centrum Chińskie Opole ul. Ozimska 72 - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Star Jade Centrum Chińskie Opole ul. Ozimska 72