Opinie o Bonito.pl Sp. z o.o. w Warszawa Komandosów 1 lok. 3

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Bonito.pl Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Bonito.pl Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bonito.pl Sp. z o.o. w Warszawa Komandosów 1 lok. 3

Tratata

Jeśli masz tzw plecy, kablujesz i liżesz tyłek przełożonym to premie masz, ale jak jesteś zwykłym szarakiem to 1500 i nic więcej.i ta kwota dynamicznie nie rośnie

Tratata

Wynagrodzenie to 1500 netto.

Takitam

Mnie zastanawia jak to jest że słynna Agatka jak jest kierownik to zapie.prza równo ale w momencie kiedy idzie kierownik do domu to jej praca ogranicza się do siedzenia przed kompem drukowania list i dyrygowaniem innym tak jak i jej przyjaciółka gabryska i jak to jest ze premie dostaje za nic nie robienie, a pracownik który przez całe 8 godzin zapie.prza nie zostanie nawet doceniony słowami a już nie wspomne o premi. W tej firmie trzeba mieć plecy i tyle tak to jesteś zwykłym szarakiem do pomiatania. A kordynatorzy to debile po zawodowce i robią karierę bo przyszli z obi z wózków widlowych hahahahaha

n
@Takitam

te dziewczyny kolego pracują tam dluzej niz niejeden koordynator kierownik i cala reszta i powiem ci ze nie zarabiaja wiele wiecej od ludzi ktorych przyjmuja teraz do pracy , nie wszystko jest takim jakie sie wydaje.

nickname

Pracowałem w tej firmie sporo czasu. Trudno oczekiwać wyższych zarobków na najniższych szeregowych stanowiskach, gdzie nie wymaga się posiadania określonego wykształcenia czy uprawnień. Również kompletowane/pakowane są książki - towar lekki, w magazynie temperatura nie wynosi tyle ile na hali z mrożonkami, nie przepakowuje się kontenerów asortymentu. Na stanowiskach biurowych oczekuje się jedynie chęci do pracy, gdyż w 95% obowiązki są proste i powtarzalne. Niezadowolonym, oczekującym wyższego wynagrodzenia polecam podnieść swoje kwalifikacje i/lub zdobyć unikalny zawód.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Bonito.pl Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant w Dziale Wsparcia Sprzedaży
Polenergia Fotowoltaika S.A.
BBBBBBB

Ja również pracowałem przez Agencję pracy.Tak to jest prosta praca, tylko nie rozumiem jednego jeśli ktoś dobrze pracuje i chce pracować to kierownictwo mu na to nie pozwala.Po 4 lub 6 godzinach idzie się do domu.A w ogłoszeniu było napisane ze praca po 8 godzin.Poza tym jest się wyśmiewanym i żle traktowanym.

Gnz

Nie polecam, na 2 zamówienia w każdym dostałem po jednej używanej (niezafoliowanej) książce. Są tańsze i lepsze księgarnie, wystarczy poszukać.

bil

Pracowałem w Bonito na magazynie w Modlniczce,byłem zatrudniony przez agencję.Traktowali mnie tam jak złodzieja i popychadło.Jeśli już tam się zatrudnisz notuj sobie wszystkie przepracowane godziny,mnie co druga wypłata oszukiwali tak na 30 40zł.

boern
@bil

popychadłem??? prosta robota, albo się podoba albo nie, robisz swoje,

wolter

Witam mam pytanie właśnie w sprawie pracy w Krakowie Modlniczce w bonito, ile na rękę można zarobić jako pakowacz i w jakich godzinach się pracuje? Dodam że jest to praca przez agencję.

sali

Powiem coś o magazynie w Krakowie. Jesli się jest stałym pracowinikiem to w sumie nie jest najgorzej ale jak się jest z agencji to się jest popychadłem,

Opinia

FANTASTYCZNA KSIĘGARNIA.!!! Zakupy na tej stronie to czysta przyjemność. Wybór książek ogromny, realizacja oraz wysyłka zamówienia w okresie przedświątecznym była expresowa. Oceniam na szóstkę z plusem. Dziękuję

mowie jak jest

Powiem coś o Magazynie w Krakowie. Wyzysk i złodziejstwo. Oczywiście że można zarobić 2000 tyś ale musisz po 12h dziennie pracować i jeszcze burczą jak nie chcesz w weekend przyjść do pracy. Na stałe pracują tam jedynie osoby które są nieporadne życiowo czyli nieudacznicy. Właściciel nawet dzień dobry ci nie powie. Jeśli jesteś nowy to kup szefowi bilet do Tel-Avivu albo zarecytuj Talmud, na pewno wtedy będziesz lepiej traktowany.

zarobki

Witam Ile można zarobić w magazynie albo punkcie odbioru ?

Radzik
@zarobki

1500-2000

tratata
@zarobki

W punkcie odbioru górna granica to 1600, nie ma więcej podwyżek bez względu na staż, czy wyniki.

bida
@Radzik

Zwykły pracownik magazynu (czyli taki bez możliwości awansu - jakieś 90% pracowników) zarobki na rękę na poziomie 1500zł, gdy wyprosisz 1600zł. Maksymalnie 1700zł mają "zasłużeni" (czyli staż min. 2 lata i/lub "układy i układziki" z kierownictwem). Koordynatorzy zarobki od 1700-2000zł (powyżej 2000zł "zasłużeni").

Primek

slyszalem ze w wakacje i grudniu mozna wyciagnac ponad 2000 na reke, jest to prawda?

Konkol
@Primek

To prawda, obecnie pracuję i jestem mega zadowolony. Jest duzo pracy ale i mozna duzo zarobic jak sie chce. To moja 4 firma w ktorej pracuje i jaknarazie najlepsza.

Aaa

czy w tym roku dadzą bony na święta? Ktoś wie?

marcin

co z tego ze warunki rewelacyjne jak kaza ci zapieprzac 12 h i masz tylko 15 min przerwy , a jak pojdziesz chocby wypic szklanke wody to afera ze sie opierdzielasz i ci " nie zależy"

Rocky

Praca przyjemna. Warunki w nowym magazynie rewelacyjne (szanie, natryski, kuchnie). Obecna stawka to 8-9 zł/h za prace na magazynie.

mck

praca jest do bani sama w sobie ale mozna ja przetrwać dzieki ludziom którzy są naprawde ok.

Guesss-whooo

A czy ktoś się orientuje na jakiej ulicy w Warszawie jest ten cały magazyn? I jak można się tam zgłosić do pracy? Bo na stronie internetowej bonito.pl nic nie znalazłam o ofertach pracy.

krk

firma ta od 10 lat zwalnia i przyjmuje na okrągło osoby, często ogłasza się na gumtre,(usunięte przez administratora)

koti

(usunięte przez administratora)nie ma co liczyc na zrozumienie czy chocby podstawowa kulture osobista osob zarzadzajachych. panuje tam chaos i calkowity brak jakiejkolwiek organizacji pracy na czym cierpia pracownicy. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Bonito.pl Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Bonito.pl Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bonito.pl Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bonito.pl Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 0 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Bonito.pl Sp. z o.o.
4.8/5 Na podstawie 2732 ocen.

Bonito.pl Sp. z o.o.