Opinie o Orsay/Ordipol w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Orsay/Ordipol. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Orsay/Ordipol o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Orsay/Ordipol w Poznań

Olga

Każdy ucieka z tej pracy jak najszybciej się da. Zero perspektyw! Nie ma żadnych awansów, premie to rzadkość a jak już to max 70zl pomimo zrobieniu celów. Praca po 12h,brak wolnych weekendów człowiek który ma rodzine nie da rady tam pracować a studenci szybko uciekają. Na czysto maja 9,70zl na umówie o prace! Dla przykładu c&a ok 14zl umowa o prace:) Zacznijcie dbać o pracowników bo to co robicie to żenada. Wszystko pod i dla klienta i to jestem w stanie zrozumieć ale jak pracować za takie śmieszne pieniądze ? Najgorsza firma!

Marzena

Czekam ponad tydzień na rzeczy zamówione w sklepie online i dzisiaj nowa wiadomość, że są jakieś problemy i będzie to jeszcze trwało. Pytam się ile? Beznadziejna firma, gdybym wiedziała nie zamawiałabym. Nie kupujcie online, bo się nie doczekacie za szybko rzeczy!

Zuzanna

Widzę, że opinie dotyczące tego pracodawcy są raczej mieszane. @AmeLIA, możesz powiedzieć czy umowa jest na pełen etat? Można liczyć na jakieś benefity pozapłacowe, karty rabatowe dzięki, którym pracownicy są upoważnieni do specjalnych zniżek w miejscu pracy? @Anita, możesz powiedzieć jak długo pracujesz w Orsay/Ordipol, jak wygląda system premiowy, godziny pracy? Zachęcam Ciebie do dłuższego komentarza na temat warunków pracy oraz umowy u tego pracodawcy.

JA CI POWIEM
@Zuzanna

mieszane? dobry żart. umowa na pełen etat a nadgodzin tyle że wychodzisz dwa etaty. benefit pozapłacowy jest taki, że możesz się cieszyć, że siedzisz całymi dniami w robocie i nie wiesz jak wygląda dom czy życie prywatne. karty rabatowe masz jak każdy klient. Zapisz się do OC to na urodziny dostaniesz bon.

Beti

Pracowałam w sklepie Orsaya i było nas zawsze tak mało że klienci wynosili nas dosłownie, co skutkowało brakiem premii bo tu tak jest. Nie byłyśmy w stanie upilnować wielkiego sklepu kiedy 1 osoba na zmianie a przy bardzo dużym ruchu klientów maksymalnie były 2. Ale firma miała to w nosie bo ewentualne straty to tylko ich rzeczy zakupione za grosze, a co do tego płacić premii nie musieli to ich.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Orsay/Ordipol.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
Była pracownica C.H Morena !

Kierowniczka jednego ze sklepów jeździła po pracownikach oszukiwała na zniżkach nie wydawała paragonów potem dobijała zniżki pracownicze a różnice brała z kasy ! Reklamówkami wynosiła biżuterię i myślała że my pracownice tego nie widzimy ! Ale tak se regionalna owinęła że wszystko to jej na sucho uchodziło bo miała utargu to że okradała firmę nie miało znaczenia do pracownic które z nią nie trzymały stosowała mobbing ! Szlak mnie trafia bo się zwolniłam a ostatnio byłam w centrum na morenie i widzę że dalej pracuje !!! Szok i wstyd dla firmy !

Groszek
@Była pracownica C.H Morena !

Może warto zrobić konfrontacje ? Serdecznie zapraszam

Moniczka

najgorsza praca jaką miałam

yogoyogo

odradzam podjęcie pracy na jakimkolwiek stanowisku u tego pracodawcy

Zlozylam Cv

Wczoraj wyslalam cv, ale na kierownika. Podkusilo mnie sprawdzic opinie... Az zaczelam sie bac... ???? Ile i jakie etaty przypadaja na jaki metraz? Jak z urlopami wakacyjnymi? Daja 2 tygodnie bez problemu? Jakie sa benefity? Jaka stawka na kierowniku/zastepcy/doradcy? Jak wyglada system premiowy? Licze na jakas konkretna odpowiec, bo samo "nie idz tam, tam jest beznadziejnie" nic kompletnie nie wnosi... Z gory dzieki za odpowiedz.

Zlozylam Cv
@Zlozylam Cv

Mialo byc "odpowiedz"! XD Wybaczcie taki blad!

O.N.A

Hej dziewczyny i chłopaki, jesli mam być szczera to po przepracowaniu w Orsayu na stanowisku sprzedawcy kilkunastu tygodni uciekłam stamtąd i nie zamierzam wrócić,(usunięte przez administratora)i pensja tragiczna, żałosna, żenująca, (usunięte przez administratora)I WSZYSTKIE ZŁE RZECZY CO TU PISZECIE

Sprzedawczyni

pracodawca ten mało płaci, bardzo mało w porównaniu do innych podobnych stanowisk sprzedażowych

Magda

nie polecam pracy w Orsay/Ordipol Moje sugestie dla Orsay/Ordipol: nie mam sugestii, tam się już nic nie zmieni na lepsze Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: zamknąć firmę,(usunięte przez administratora)

Lolo

Czy gdzieś można zgłosić fakt, że kierowniczka każe odrabiać L4? A jeżeli się postawisz i tego nie zrobisz w nagrodę dostajesz piękne pisemko zwane wypowiedzeniem. Żart przez duże Ż. Serdecznie odradzam pracę w tym bajzlu bo szkoda nerwów i życia. Moja pensja była niższa niż czynsz... a nie mieszkam w pałacu otoczonym fosą i prywatną stajnią jednorożców...

nick

inspekcja pracy się kłania żeby sprawdzić tego żenującego pracodawcę, to wszystko co mam do powiedzenia na temat firmy Orsay

Lala
@nick

no ja niestety też nie polecam, traktowanie przez osoby na wyższych stanowiskach pozostawia wiele do życzenia

Boże za jakie grzechy

Przychodzisz do pracy i już na dzień dobry cię okłamują co do wynagrodzenia, szurnięta kierowniczka wymaga od ciebie wszystkiego czego ona się uczyła przez kilka lat już na następny dzień, obowiązków multum, godzin jeszcze więcej, przychodzi dzień wypłaty, trzeba porobić przelewy... za co nie zapłacić w tym miesiącu? Generalnie jeden wielki koszmar, cyrk i żenada! Absolutnie odradzam, bo prawda jest taka, że tam ma dobrze tylko kierowniczka która dostaje więcej niż pozostałe pracownice razem wzięte. Mnóstwo kasy, zero obowiązków bo wszystko zrobią za nią inni... grunt to, żeby o piętnastej już się wybić i jechać do domku, coś się dzieje niedobrego w sklepie, ahahahah wyłącze telefon, niech se dziewczyny radzą... i tak to niestety wygląda

Alicia
@Boże za jakie grzechy

święta prawda, tragiczna firma, nie polecam nikomu tu składać cv

nowa dyrektorka phihihihihi

pracodawca powinien przynajmniej podwoić pensje pracownicze i zmienić kadrę zarządzającą sklepami, bydło się lepiej traktuje niż pracowników w tych sklepach, dać dyrektorce auto służbowe, a nie za każdym razem opłacać z pensji pracowniczych jej przeloty samolotem na najmniejszych odcinkach krajowych

AAAAAAA

Pracuje w tej firmie już dłuższy czas, ale zaczynam rozglądać się za czymś innym... Podstawowy i najważniejszy problem to wynagrodzenie, które jest żałośnie niskie.Ja jak i moje koleżanki z pracy mamy podobne odczucia- nasza praca nie jest doceniana. Co z tego, że mamy masę stałych klientek, że zawsze jesteśmy miłe i uśmiechnięte. W innych sklepach obsługa ma w (usunięte przez administratora) kontakt z klientem, przychodzą do pracy odklepią swoje i mają wszystko gdzieś. Sama nie raz robiąc zakupy w 'konkurencyjnym sklepie' byłam załamana podejściem do klienta. A tutaj prawie biegam za klientką po sklepie i co z tego mam? Zupełnie nic. Już nie mówiąc o tym, że idzie się upocić przy ciągłym tłumaczeniu klientce o co chodzi z tymi punktami klubowymi, dlaczego na jedne rzeczy wchodzi na drugie nie... I te promocje, które nawet dla mnie są nie logiczne, a co dopiero dla klientki. Cele które są do zrobienia są czymś nierealnym, więc nie ma szans na premię. Mam sporo znajomych, które pracują w różnych innych sieciówkach i chyba naprawdę tu wynagrodzenie i system premiowy jest najgorszy. Naprawdę szkoda, bo lubię tą prace i jej charakter- czyli nastawienie na kontakt z klientem, ale za tak małe pieniądze naprawdę traci się chęci.

Nicolaola

pracowałam w tej firmie zaledwie kilka tygodni, gratuluję osobie, która wytrzyma dłużej, porąbana atmosfera, nieciekawe zarobki to mało powiedziane

renata

Odradzam każdemu. Wynagordzenie to jakaś kpina. Na umowie jak ma się np. 1/2 etatu to i tak potem w grafiku macie dolozone wiecej w ramach nadgodzin (studentom nie polecam), atmosfera strasznie sztuczna, dziewczyny obgadują za plecami, duzo pracy fizycznej. W Posnani zapomnijcie o sprzataczce trzeba przychodzic wczesniej zeby umyc wszystko i poodkurzac i to jeszcze za darmo bo wbijacie sie do systemu dopiero po wykonaniu tych czynnosci. przy jakimkolwiek bledzie z waszej strony spodziewajcie sie ze wszystkie beda o tym wiedziec co za tym idzie-obgadywanie. jak ktos chce harowac za marne grosze orsay jest idealny.

renata
@renata

zapomnialam wspomniec o mobbingu.

PupciaDupcia

Co masz na mysli?konkret

Candy
@renata

fakt tez tam pracowalam jakis czas... kazdy nawet najmniejszy błąd wytknięty palcem. mobbing i obgadywanie na porzadku dziennym. ciesze sie ze juz mnie tam nie ma.

allegro

"firma nie warta żadnego poświęcenia"

bajabongo

w skali od 1-10 oceniam tą firmę na 0

Zostaw merytoryczną opinię o Orsay/Ordipol - Poznań

• Jak się pracuje w Orsay/Ordipol?

Zobacz opinie na temat firmy Orsay/Ordipol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Orsay/Ordipol?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 1 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Orsay/Ordipol