TM Sytem

Opinie o TM Sytem

aga

Praca dla kumatych ludzi. Jezeli masz smykałkę do sprzedazy to arabowi piasek sprzedaż. No i o to chodzi w tej firmie. Po co szkolenia? Albo "to" masz albo nie, proste. Na kazdym etapie pracy kierowniczki pomagają.

Zostaw opinię o TM Sytem - Poznań

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TM Sytem