Opinie o Jeronimo Martins Biedronka w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników na temat firmie Jeronimo Martins Biedronka, jak również Klientów firmy. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Jeronimo Martins Biedronka o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jeronimo Martins Biedronka w Poznań

Klient

Biedronka Małachowskiego Poznań- Kierowniczka jawnie i przy klientach PONIŻA swoich podwładnych w bardzo brutalny sposób. Jestem oburzoną klientką, która ZA KAŻDYM razem jak widzi ową "kierowniczkę" to zawsze na kogoś wrzeszczy (aż ją na dworze słychać) albo poniża. Następnym razem zadzwonię na policję!!!!!

Dawid

Firma generalnie ma dobra opinię. Praca nie należy do lekkich ale zarobki są w miarę przyzwoite.

Klient

Kierowniczka Magda K. w biedronce przy ul. Sielskiej nadaję się jedynie do zwolnienia i do oskarżenia o (usunięte przez administratora) Kierowniczka powinna godnie reprezentować sklep a nie wyżywac się na swoich pracownikach, zresztą kierownik chyba powinien być wykształcony a nie być po zawodówce, nie jedna osobę doprowadziła w tej biedronce do depresji, jedna wielka kpina z firmy i godności Jeronimo Martins, reklamuja się jako dobry sklep a tak naprawdę zwykła (usunięte przez administratora) nia skoro o pracowników nie umieją zadbać, sprawy tak nie zostawię i będę dążył do tego by kierowniczka tego sklepu odpowiedziała za swoje zachowanie.

anonim Nowy wpis
@Klient

W BIEDRONCE SĄ KIEROWNICZKI PO PODSTAWÓWKACH CHORE KOBIETY NA GŁOWĘ NIE WYKSZTAŁCONE Z NISKIM POZIOMEM NAUCZANIA

Czy w Jeronimo Martins Biedronka możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Sierra Nowy wpis

Nie

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 38 dni.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Jeronimo Martins Biedronka?

Zainteresowana Nowy wpis
Kandydat

Jak wygląda praca w księgowości, czy zarobki są w miarę okej?

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Jeronimo Martins Biedronka? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Frezer narzędziowy
logo firmy Przedstawiciel Regionalny
Rayner Intraocular Lenses Limited
Aplikuj na wiele ofert
G

Dobra płaca, dla osób wytrzymałych psychicznie. Nagminny (usunięte przez administratora) i hasło "wysoka jakość niskim kosztem", czyli kosztem pracowników. Kierownicy sklepów w większości dobierani chyba ze względu na uwielbienie dla firmy, ponieważ najczęściej starszy kasjer lub zastępca jest bardziej kompetentny. Brak szacunku do pracownika zaczyna się już u góry, więc tak jak poniżani są kierownicy, tak idzie w dół drabinki. Wielozadaniowość nabiera innego znaczenia, bo jednocześnie wykonujesz 5 czynności, przy okazji obsługując niezadowolonych klientów. Ciągłe upominanie za zbyt duże straty, ale prośby o nie przysyłanie z centrum mięsa lub warzyw, których się nie chce, bo się nie sprzedają spełzają na niczym. Dlatego kierownik dostaje po głowie za straty które generuje centrum, przysyłając towar, którego kierownik nie zamawia. Cyrk. Bardzo dużo niedociągnięć organizacyjnych, które wynikają z bałaganu w centrach, a obrywają sklepy. Dobry socjal, paczki, zasilenia kart. Tylko trzeba się zastanowić, czy ważniejsze zdrowie czy jednak pieniądze.

Bartek
Klient

Może by ktoś się zajął w końcu biedronką przy ul. Sielskiej może jakiś sanepid albo coś kolejny raz z rzędu kupiłem mięso w tym sklepie i po jednym dniu spleśniało żenada

Renata
@Joanna

To prawda! Ta kierowniczka to Dorota. Taka niska i piskliwa…nie jedną osobę do depresji doprowadziła a reakcji BRAK!

@Renata

wiedziałam, że nie tylko ja to widziałam.... przeraża mnie ZNIECZULICA społeczna jaka panuje! Nigdy w swoim życiu nie widziałam, żeby człowiek człowieka tak traktował, to jest absurdalne i nikt nie reaguje. Ciekawe czy "góra" o tym wie? Olewacie to jak w innych przypadkach o których czytam w internecie?

Konrad
@Joanna

To prawda, kierowniczka Dorota bardzo źle traktuje pracowników. Dziwie się, że nikt nic z nią jeszcze nie zrobił

Karolina
@Joanna

Szanowni Państwo, około miesiąca temu wywiązała się burza na łamach zarówno internetu jak i personalnie w związku z panującym rażącym zachowaniem kierowniczki z biedronki na Małachowskiego w Poznaniu w stosunku do pracowników. I zauważyliśmy to MY KLIENCI! Niestety już minął miesiąc a sprawa się jedynie pogorsza, pracownicy są dalej traktowani jak gó***o albo nawet po zgłoszeniu tej sprawy- GORZEJ. Zebraliśmy się obecnie w 10 rodzin z osiedla sąsiadującego z niniejszym sklepem (a zbieramy więcej). Jeżeli w przeciągu NAJBLIŻSZEGO TYGODNIA sprawa nie zostanie rozwiązana- a teraz oczekujemy konkretnych kroków! To składamy wszyscy doniesienia do prokuratury- skoro Wy sobie nie potraficie poradzić z niekompetentną, terroryzującą innych, krzykliwą kobietą, która "mianuje się" kierowniczką- to MY KLIENCI ZROBIMY Z TYM PORZĄDEK. Dosyć!

Wasz dedektyw
@Karolina

Zamiast pisać to się już nie zbierajcie tylko złóżcie zawiadomienie do prokuratury czy gdzie tam chcecie . Oni sprawdzą adresy IP wszystkich komentarzy na ten temat , zaproszą ludzi na rozmowę i może się okaże że to nie klienci tylko dawni pracownicy którzy maja wysokie mniemanie o sobie.

Ela
Klient

Obecna kierowniczka na armii krajowej w Poznaniu to okropna osoba. Widziałam nie raz robiąc zakupy że źle traktuje pracowników. Trzeba by coś z tym zrobić bo potem klienci mają pretensje ze kasjerzy mają zły humor. Trudno mieć dobry jak w pracy (usunięte przez administratora)

Wonder Woman

Biedronka osiedle Sobieskiego Poznań wszystko było by naprawdę spoko gdyby nie kierowniczka sklepu Ewa K. Która stwierdzi że Cie nie lubi to masz jak w banku Wszystkiego wekendy pracujące = oczywiście popołudniu Planowanie urlopu pracownika bez konsultacji z nim bo zainteresowana uważa że nie musi pytać o to pracownika Wysyłanie pracowników 1 dzień przed urlopem na zmianę 11h i 30min ale tylko niektórych Nawet jeśli przy świadkach obieca Ci ranne zmiany to i potem i tak nie dotrzymuje słowa i broń Boże żeby się upomina o to bo wtedy można usłyszeć to : " To że na coś z Tobą umawiam to nie znaczy ze jestem do czegokolwiek zobowiązana " Kierowniczka Ewa K, ma na sklepie też swojego ulubieńca Jakuba K, któremu pozwala absolutnie na wszystko łącznie na picie alkoholu 0,1 i 0,2 oczywiście smakowe i nie można się na niego skarzyć bo to Ty dostaniesz zjebkę nie On Na sklepie było 1 wolne stanowisko na który kierowniczka sklepu zatrudnia sobie 1 osobę na zlecenie na miesiąc czasu potem zwalnia i nast osobę zatrudnia - kierowniczka rejonu to wie i ma to gdzieś Zmiany w grafikach bez konsultacji z pracownikami - co z tego że mogłeś się umówić np do lekarza Ewa K. lubi wymyślać dodatkowe zadania pracowniką które są jej wymysłem a nie obowiązkiem z polecenia firmy ale jak ich nie wykonasz to np masz odebraną premię za wyrobienie budżetu przez sklep Ochroniarz który o wszystkim mówi Ewa K, Wytrzymałem tam 1,5 roku i wylądowałem u Psychologa i Psychiatry na których wydałem nie małą kasę żeby wrócić do normalności

Ile jest zmian w Jeronimo Martins Biedronka?

Ola

Czasem 2 czasem 3

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Jeronimo Martins Biedronka?

Kys

Jedna coroczna impreza jest

Biedronka

Pracowałam atmosfera ciężka . Że kroić nożem. Pracownik. Lata zamiata kasuję sprząta wykłada włazi w (usunięte przez administratora) kierownikowi nie włazi.jest gnębiony Ogólny chaos. Towar przychodzi sprzeczny zapotrzebowaniem. Dziwny system magazynowy. Podstawowe zeczy tygodnikami. Nie przychodzą. A zeczy mało używane nagminnie. Ci dostawa przychodzą. Każą ich się pozbyć poukładać. (usunięte przez administratora) gdzie. Się pytam. Upychasz. A kierownik mówi że tam nie. Chciałam siku po 5 godzinach. Pracy. Zakaz. Patrzyłam na Pampersy bo ich było. Od groma. Ale małe. Nie wiem czemu zawsze jest (usunięte przez administratora) w Biedronce na półkach a pracownicy latają. Jak. Mrówki po 3 daniach. Poszłam. I czułam cholerna dumę. Pracowałam na akord na produkcji. Ciężkiej. Produkcji. Ale piłam jadłam i sikalam. Bo było można. Tu kurde nic i zastanawia mnie czemu jest tam zawsze taki chaos. Ludzie zaszczyci. Czy co.

Podróżna
Klient

Biedronka jak to Biedronka... Ale na Dworcu PKP w Poznaniu jest mega.... Jestem tam praktycznie codziennie bo dojeżdżam do pracy i mogę powiedzieć tyle że jak potrzebujesz jakieś bombonierki czy czekoladki tam zawsze są świetnie ułożone na samym wejściu do sklepu i zawsze jest duży wybór. No i ta sympatyczna pani blondynka w okularach na którą mówią rejonowa czy jakoś tak jest super, zawsze uśmiechnięta. Polecem tam zakupy....

Dawid

Ja
@Dawid

Przyzwoite tz netto za 3/4 etaru????

Z Poznania
@Dawid

Zarobki 2000zł netto to dużo? pełny etat, pracując w tej Firmie niemałe obroty, nie potrafią wypłacić pensji na poziomie 2500zł + 400zł premia 2900zł netto to minimum. Ciężka praca, nie opłacona dobrze. W Poznaniu brak pełnej obsady stanowisk na sklepach, rotacja duża, o czymś to świadczy. Obecnie rynek pracy i zjawisko (usunięte przez administratora): (usunięte przez administratora) nazwa używana w stosunku do Firm: praca w jednej hali produkcyjnej, sprzedaży na 3 zmiany ( od 6-14, 14-22, 22-6) wypłaty na poziomie 2000zł netto (bywają mniejsze). Człowiek i zegar biologiczny: człowiek powinien od 22-6 ten czas przeznaczyć na odpoczynek, regenerację ( ważny organ to mózg, mózgowie, OUN) praca fizyczna, umysłowa powinna odbywać się w porze dziennej od 7:30 - 15:30, czas na odpoczynek i obiad ( główny, ważny posiłek w ciągu doby), czas dla rodziny itd. Pojawiło się zjawisko w Firmach ( wolnorynkowcy) tworzy się miejsce pracy, tworzy się system pracy na wzór (usunięte przez administratora), jak najwięcej zarobić/ wyprodukować ( przychód), w jednym miejscu pracy, kosztem zdrowia ludzi/pracowników. Zmniejszenie kosztów produkcji/sprzedaży ( pensje niskie). Można w jednym miejscu pracy postawić więcej linii produkcji ( praca w godzinach: (14-22, 22-6) powinna być przeniesiona na 1. zmianę: 7:30-15:30. Po co? Większy koszt przy uruchomieniu produkcji. Za jakiś czas przy tej formie pracy pojawią się zaburzenia psychiczne: psychozy ( zaburzenia chorobowe), zaburzenia struktury osobowości ( socjopatia, psychopatia), zaburzenia innych organów: serce, nerki, układ krążenia. Określona grupa wolnorynkowców zarabia niemałe pieniądze kosztem zdrowia ludzi.

Olga
@Z Poznania

Leszno 2200 brutto plus premia to jest duzo ???a pracujesz jak beduin

Buk
@Dawid

Jeżeli dla kogoś 2100 zł jest przyzwoite to nie ma szacunku dla swojej osoby... Pracowałeam w tej firmie pół roku i o pol roku za dużo.... Tymi sklepami niech zajmie się porządnie sanepid i bhp... Kierowniczki rozumu pozjadaly na swoich stanowiskach... Najlepiej jak byś umiała fruwac... A jak już im się przeciwstawisz to ciągle na kasie cię siadają.... Brak podejścia do człowieka rąk profesjonalizmu..... BIEDRONKA BUK DO ZAMKNIECIA

Marcus
@Z Poznania

JMP. to jeden wielki mobbing, żałosne tzw. procedury, które mają sprawiać wrażenie uporządkowanego systemu, a tak naprawdę to najnowsza forma niewolnictwa.

xyz

@Ruda co robiła ta kierowniczka?

Ruda
Klient

Biedronka galeria Dębiec Poznań. Jedna z kierowniczek (Małgorzata), to jakaś masakra. Byłam ostatnio świadkiem mobingu! (usunięte przez administratora) W ogóle nie miło się odzywa do klientów.

Klient

Moim zdaniem wszystko zależy od pracowników. A w szczególności od kierownictwa. Regularnie robię zakupy w Biedronce na dworcu PKP w Poznaniu. Od pewnego czasu biedronka ta zmieniła się o 360 stopni. Jest uporządkowana, zawsze jest pełno towaru, jest czysto a samo wejście do sklepu zawsze jest idealne. zauważyłam że jest inny kierownik. A więc można. Inne biedronki powinny brać przykład, a i ceny są niskie.

AdrianP
@Klient

360 stopni? Czyli wróciła do stanu początkowego. Bywam tam czasem i jest jak w większości przypadków raz porządek, raz (usunięte przez administratora) ale to wina klientów.

Ada K
Kandydat

Dzien dobry, Czy ktos może się wypowiedzieć na tenat pracy w dziale finansowym? Jaka jest stawka za młodsza księgowa, podana niżej w 2017 roku to 2800 brutto... A może jest możliwości, rozwoju czy awansu albo chociaż podwyzki, jak to wygląda w praktyce? Jak atmosfera? Pozdrawiam

Wiera

Nie polecam pracy pod firmą Biedronki, jest to jedna wielka sekta, w której panuje nieustanny mobbing i brak pomocy nawet po zgłoszeniach na infolinii.

Stały klient
@Wiera

Nic dodać, nic ująć. Biedronka, która tak chwali się dbałością o relacje z klientem, nic nie wspomina o stosunkach międzyludzkich wewnątrz firmy. Chodzi głównie o sklepy. Moim zdaniem w Biedronce jest fatalny dobór pracowników na kierowników sklepów, od których przecież zależy w głównej mierze atmosfera w pracy. A zgrany kolektyw + atmosfera to decydujące czynniki o dobrych wynikach. Dlatego polecam nie tylko głównie tym kierowniczkom, które nie mają żadnych predyspozycji kierowania zespołami ludzkimi ale i menadżerom rejonowym oglądanie popularnego 'Kryptonim Szef". Może się czegoś nauczą, właśnie dla dobra firmy?

Adam
Kandydat

Jeżeli szukacie dobrych ofert pracy, to ja je znalazłem na stronie jobs.pl

Zostaw merytoryczną opinię o Jeronimo Martins Biedronka - Poznań

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Jeronimo Martins Biedronka