Opinie o Jeronimo Martins Biedronka w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Jeronimo Martins Biedronka. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Jeronimo Martins Biedronka o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jeronimo Martins Biedronka w Poznań

Maecin

Biedronka reklamuje sie ze przy zakupie 2 szesciopakow dostaje sie gratis brykiet Kupilem 3 szesciopaki Czy ja mam sie upominac o to? Pracownicy majcha cyba to w (usunięte przez administratora) Zenada, a te reklamy sobie darujcie

Witek

Nikt nie mówi, że jest lekko ale za to dobre pieniądze każdemu pomogą !

biedronka6

plusy pracy w biedronce : stala umowa ( nikt cie nie zwolni dopoki czegos nie przeskrobiesz), bogaty socjal i pakiet medyczny, pozyczki bez oprocentowania,fajni ludzie, dogodnosc dopasowania grafiku, minusy pracy w biedronce: ciagly brak ludzi do pracy- towar stoi i trzeba sie dwoic troic by zdarzyc go rozlorzyc w danym dniu, stres i bole kregoslupa to norma,zarobki nie sa male ale na wykonywanie takiej pracy i tylu obowiazkow te 3000na reke plus premia powinno byc norma.

Żeton

Biedronka kórnik :miło robi się zakupy tylko jest jedno ale :ten śmierdzący, pod wpływem alkoholu Pan który żebra pieniądze od klientów pod biedronką za w odprowadzenie wózka szkoda że kierownictwo nic z tym nie robi

Mati
@Żeton

Takich Panów pod wpływem i żebrających ma wyganiać ochrona sklepu. Tylko,że ochroniarzy to coś ostatnio nie widać na sklepach..

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Jeronimo Martins Biedronka? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Poznań
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Ryszard

Wiadomo, że nie wszystkim się dogodzi. Zawsze znajdzie się coś co może przeszkadzać a praca lekka nie jest.

Rosie

Nie polecam tej firmy, pracowałam rok czasu i to co tam się dzieje to przechodzi ludzkie pojęcia. Wieczny ruch, wieczne pretensje od rejonowych, klientów.. Pracownicy strasznie fałszywi, obgadują za plecami, ale w prost nie powiedzą i wynikają afery.. Ludzie wytykają błędy innych, a nie widzą swoich. Brak ludzi do pracy, przez co obciążeni i zmęczeni są Ci którzy aktualnie pracują po 12 godzin. Jest multum zadań do wykonania, a przez brak wykwalifikowanego personelu i braku czasu nawet priorytety nie są zrobione porządnie tylko po łebkach byle by było.. Rejonowi zamiast zrozumienia i zaradzenia w jaki kolwiek sposób by pomóc i polepszyć funkcjonowanie sklepu to olewają sprawę i nie odbierają telefonów. Jak już im się zdarzy przyjechać to wieczne uwagi, wieczne wytknięcia: to źle, tamto nie dobrze, a to mi się nie podoba.. Nic nie dają od siebie. Firma żenada. Trąbią o podwyżkach i tak się zachwalają premiamii jakie to pracownicy dostają, a w rzeczywistości budżety są zakładane za wysokie do możliwości sklepu i tu załoga jest w czarnej dziurze, bo premii na oczy nie widzą. Niedociągnięć jest jeszcze dosyć sporo i pisać można było by całą noc o tym, jednak firma nic z tym nie robi więc po co? A odchodzą z niej naprawdę rzetelni pracownicy. Smutek Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Doceniać pracowników którzy jeszcze w niej zostali. Zmniejszyć swoje wymagania i zatrudnić więcej personelu.

Zainteresowana

A może ktoś coś o Biedronce w Kórniku i zarobkach ?

Riccardo

Zaczynam pracę w biedronce w Poznaniu czy warto chciałbym się dowiedzieć od osoby która teraz tam pracuje jak jest jacy są ludzie i kierownictwo

Witam! Czy jest szansa na początek dostać na stanowisku kasjer sprzedawca 3-4 tysiące brutto?

Rozpacz
@anonymous

Mi Biedronka zaoferowała pracę na 3/4 etatu za 1800 zł i teraz po 12 h w piątki, soboty i pracujące niedziele,a jeszcze mam być na każde zawołanie w razie braku pracownika w tygodniu, podziękowałam

Rozpacz

1800 brutto oczywiście bo na cały etat mają 2500 brutto

Wiola
@anonymous

Ja mam coś grubego na biedronke mój kontakt szwecwioleta@gmail.com

Kuropatwa

A ma ktoś opinie o pracy w Biedronce w Galerii Jurajskiej w Częstochowie?

...

Młodsza ksiegowa dostaje na poczatek 2800 zł brutto.

mnx

zastanawiam się nad pracą w centrum księgowym, może ktoś powiedzieć jakie zarobki na takim stanowisku w Poznaniu?

Jula

Pracuje od stycznia w sklepie wysokoobrotowym.Wykladanie towaru,obsluga kasy,sprzatanie-musisz umiec wszystko.Zarobki 2200 brutto na poczatek,do tego premia-czasem wieksza,czasem wcale. Nie chorujesz,nie bierzesz urlopu na zadanie-dodatkowa kasa. Socjal ok.-karta rabatowa o prawda w Poznaniu niewiele jest miejsc gdzie ja wykorzystasz ale karta Multisport wazna 2 miesiace za 50 PLN z dostępem do ponad 100 miejsc w Poznaniu to już cos.(karnet na silownie to min.90/mies.) Pilnowane godziny pracy-masz skonczyc o 15 kończysz i nie masz prawa nic już robic na sklepie(możesz umyc swój kubek:)

oli

Te 2500zł to brutto .

biedronka syf

moja żona pracowała. Najgorsza praca jaką miała. A na dodatek miała zastępce kierownika który się za bardzo wczuwał w role i darł ryja na moją żone więc go spotkała kara w ciemnej uliczce haha

kotka

dużo się kiedyś negatywnego od biedronce słyszało ale chyba obecnie to wszystko jednak idzie ku dobremu, pewnie już żadne takie ekstremalne sytuacje się nie zdarzają, prawo pracy wydaje się wszędzie idealnie przestrzegane. a napiszcie prosze czy nich można się starać o stanowiska tylko na kasdie czy ewentualnie dają coś więcej

posen

Nie jest tajemnicą, że pracownik jednego sklepu w Poznaniu jest "kibolem".

larweczka

hej, ja jestem niecały rok w tej firmie na stanowisku ZKS. CZASAMI JEST CIĘŻKO, ALE ŻYCZE WSZYSTKIM TAKIEGO SOCJALU JAK MA BIEDRA

mam pytanie ponieważ mam iść na rozmowę do biedronki na stanowisko młodszej księgowej może ktoś się orientuje jakie zarobki proponują. czy to prawda że biedronka zapewnia swoim pracownikom szeroki pakiet socjalny i paczki na święta

biedroneczka

Nie wiem jak wy ale ja jestem bardzo zadowolona. Pracuję odbieram wypłatę i mam wspaniałe kierownictwo owszem wymagające ,ale jak by nie to to byśmy się rozpuścili a pracować trzeba. Pracuję na zawadach i nie zamieniłabym się na inny sklep. Mój kierownik P.[usunięte przez moderatora] nie jest zły ale jak trzeba to jest ostry no i muszę też wyróżnić zastępcę P. [usunięte przez moderatora] wspaniała osoba jak trzeba to też potrafi być ostra ale zawsze są uśmiechnięci pomagają, wytłumaczą jak czegoś się nie wie.

Zostaw merytoryczną opinię o Jeronimo Martins Biedronka - Poznań

• Jak się pracuje w Jeronimo Martins Biedronka?

Zobacz opinie na temat firmy Jeronimo Martins Biedronka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jeronimo Martins Biedronka?

Jeronimo Martins Biedronka