Opinie o Importal w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Importal. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Importal o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Importal w Poznań

Kinga Nowy wpis

@lucyna a ile już w firmie pracujesz ?

oig Nowy wpis

W przypadku spedytora powinno być ponad 2500 netto.

lucyna Nowy wpis

nie ma czegoś takiego moim zdaniem jak depresyjna rozmowa kwalifikacyjna, to wszystko zależy od naszego pdejścia ale też trzeba mierzyć siły na zamiary, jak się startuje na wysokie stanowisko względem swoich umiejętności i kwalifikacji to może rzeczywiście się tak skończyć. ale to tylko moje bardzo słuszne zdanie

mac Nowy wpis

Hej, tak własnie czytam rozmowy rekrutacyjne tutaj na forum i trochę jestem w szoku, ktoś napisał, że rozmowa jest jakas depresyjna, czy coś takiego. Trochę mnie to zaintrygowało, może ktoś napisać coś jeszcze? bo może komuś rozmowa nie poszła, to i krytykował. Napiszcie prosze o co takiego pytają jesli chodzi o stanowisko telemarketera.

Telemarketer

pani ktora rekrutowala ma chyba depresje...... masakra!

Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
TOCZO

Cześć, wszystkich którzy szukają aktualnie pracy polecam nowe ogłoszenie firmy Importal, moim zdaniem warto się zainteresować. pilne szukamy sekretarka znajomosci angilski lub niemecki  prosze o wyslaniu cv lub tel  praca w gorzowa wlkp ... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5665101?keywords=&region=

Jak najbardziej ok! Dobra miła rodzinna atmosfera.

Aneta

Pracowałam tam przez rok, i to co jakaś nie dowartościowana osoba wypisuje to po prostu wszystkim dookoła śmieszy. Jak ktoś się do tego nie nadaje to po prostu niech nie przychodzi do tego typu firm.

BEATA

NO KINGA TY NA PEWNO BYŁAS OFIARĄ!

Leon

(usunięte przez administratora) smiech na sali! placa grosze, trzeba dzwonic i dzwonic a jak nie ma sie wynikow patrza na pracownika jak na ofiare losu ;) hehe (usunięte przez administratora) nie praca! Ocena gorsza niz niedostateczny!!!!! pracowalem od stycznia do kwietnia 2014.

@Leon

W okresie czasu od stycznia do kwietnia 2014 nie pracowała żadna osoba płci męskiej. Sprawa do wyjaśnienia jak w/w.

gigabajt

Nikomu nie polecam tej firmy. Sztywna atmosfera, marna płaca, ze wszystkiego się trzeba tłumaczyć. Z każdego wolnego, które się chce wziąć trzeba się tłumaczyć, a i tak dostaje się je z łaski. Nie można mieć nawet swojego telefonu komórkowego włączonego, bo to też jest problem, więc trzeba go chować, ukrywać. A między przerwami lepiej w ogóle się nie podnosić z krzesła. I ciągle się słyszy popędzanie do pracy, narzekanie, że zła sprzedaż itp. To wszystko bardzo niekorzystnie wpływa na atmosferę w firmie i nie motywuje, wręcz odwrotnie. Jeszcze żeby można bylo chociaż zarobić, ale nie idzie, (usunięte przez administratora). Nie polecam!!!

@gigabajt

Oczywiśćie najlepiej nie przychodzić do pracy i nawet nie informować pracodawcy. Nikt nie zabrania korzystania z prywatnych telefonow komorkowych, w sprawach ważnych. Nikt nikomu nie zabrania wychodzić w trakcie przerwy. Wszystkie opinie umieszczone przez osoby zawistne, zostały już podane do sądu o zniesławienie firmy. Internet jest masowym środkiem przekazu, i niestety z wyciągnięte będą z tego konsekwencje. (art. 212 § 2 KK).

towerson

bardzo mało płacą!!!atmosfera fatalna wiecznie jakieś zakazy typu nie wchodzimy po 2 osoby do kuchni nie odbieramy prywatnych telefonów,nie wiadomo kto rządzi w tej firmie (usunięte przez administratora)zdecydowanie nie polecam strata czasu i nerwów jak najdalej od firmy IMPORTAL

gość

nie polecam tej firmy. słabo płacą i próbują zrobić z siebie zakład pracy. zero luzu atmosfera jak (usunięte przez administratora) strata czasu żeby tam iść nawet na rozmowe kwalifikacyjna. nie polecam zdecydowanie!!!

@gość

Osoby, które myślały, że za siedzenie w pracy i patrzenie w ekran monitora dostaną 2 tyś złotych, to się mylą. Do pracy przychodzi się, aby pracować a nie czytać horoskopy lub fora modowe. Oczywiście można korzystać z komputera w celach prywatnych ale wszystko ma swoje granice.

Zostaw merytoryczną opinię o Importal - Poznań

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Importal?

Kandydaci do pracy w Importal napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Importal
3.1/5 Na podstawie 7 ocen.
  • ul. Jugosłowiańska 52f lok. 3
    60-149 Poznań