Opinie o Schrader Internationale Logistic Sp. z o.o w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Schrader Internationale Logistic Sp. z o.o. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Schrader Internationale Logistic Sp. z o.o na temat rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Schrader Internationale Logistic Sp. z o.o w Poznań

Jolka Nowy wpis
Inne

Sporo osób pisało, że słabe stawki a do tego kiepskie traktowanie ludzi w pracy, to w sumie nie wiem już, co myśleć. Oczywiście konkretów nie widziałam podanych tu, ale w jednym ogłoszeniu dali 27,7 zł za godzinę. Może chociaż premie jakieś porządne, bo tak to czemu iść tutaj?

Nick Nowy wpis
Inne
@Jolka

O premie za nadgodziny nie można się doprosić, dwa tygodnie chodzenia i proszenia dla 150-200 zł.

Podstawowa informacja dla Pani Nowy wpis
Pracownik

Firma która zwalnia pracownika jest zobligowana do wystawienia karty obiegowej na której są pełne informacje co powinien pracownik zdać i do kiedy. Niestety nasza firma tego nie robi bo Pani która się tym zajmuje nie ma o tym pojęcia. I tak pracujemy dalej zero kompetencji i wiedzy ????

1
Straszne
Pracownik

Straszna firma bez kultury tolerancji, okropna. Taka firma nic dla ludzi i świata nie wnosi. Upodlenia poniżenia i wyzysk coś strasznego. STRASZNA

1
S.K
Były pracownik

Możecie gadać te swoje wymysły o lenistwie itp ale mam swoich świadków zachowań pracowników w firmie, mam kilka nagrań i nawet jeśli w mojej sprawie nikt nic nie zrobi to i tak odpowiednie służby coś na firmę znajdą. Tak więc wymyślajcie dalej i dajcie mi więcej argumentów do dalszego działania. Kończę dyskusję bo widzę że ktoś musi wymyślać by się jakoś obronić. Pozdrawiam serdecznie.

Nie zgodne
Pracownik
@S.K

Myślę że jeśli dyrektor przy innych pracownikach zwalnia jednego z nas co jest nie zgodne z prawem bo zwolnienie pracownika powinno odbyć się w inny sposób i utwierdza innych że w jego firmie nie ma tolerancji i nie ma jej na całym świecie to nie powinien być dyrektorem.

Ktoś
Pracownik
@Nie zgodne

Nie chodzi tu o tolerancje, a o NIE WYKONYWANIE należytych obowiązków. Gdyby pracował Pan tak jak należy to nie zostałby Pan zwolniony

2
S.K
Były pracownik
@Ktoś

Na kamerach proszę sprawdzić jak pracownicy wykonują swoje polecenia i wtedy rozmawiać o mojej osobie. Dodatkowo z rozmowy z dyrektorem wynika że nie chodziło o moją pracę.

Ktoś
Pracownik
@S.K

To jest po prostu skandal, aby tak na forum wylewać swoje frustracje

1
S.K
Były pracownik
@Ktoś

Skandal to patrzeć jak pracuje jedna osoba zamiast patrzeć na całość. Wymienię teraz listę rzeczy które pracownicy firmy Schrader robią w trakcie pracy na nocnej lub dziennej zmianie: oglądanie porno na wózkach widłowych, naśmiewanie się z innych, granie w gry, plotkowanie, oglądanie filmów czy też śledzenie osób i ich mediów społecznościowych. I uwaga uwaga nie są to frustracje lecz prawda a że prawda was boli to inna sprawa. Serdecznie pozdrawiam.

Taki ktoś Nowy wpis
Pracownik
@Ktoś

To jest po prostu skandal kiedy jeden z naszych pracowników zostaje zwolniony zestresowany a drugi chodzi po firmie i opowiada jak chciał go pobić i jak ten zwolniony się bał. Przyzwolenie w tej firmie dyrekcji i zarządzających jest karygodne. Nie ma złego co by na dobre nie wyszło, może wreszcie ktoś to zgłosi i będzie bezpieczniej.

Pogromca krokodyli.
Były pracownik

Castingi na pracowników są na najwyższym poziomie. Nowy pracownik po okresie próbnym zaczyna często chorować. Starzy pracownicy ogarniają robotę za nich. Niektórzy NOWI PRACOWNICY posiadają brak zaangażowania oraz silne bóle głowy podczas myślenia. Naj gorzej na tym wychodzi garstka pracowników, która uczciwie pracuje, jest dyspozycyjna i po przez brak nadgodzin, i weekendowe castingi nie może zarobić dodatkowych pieniędzy. Mam nadzieje, ze osoby decyzyjne wyciągną wnioski z zatrudnianiu byle kogo i zaczną doceniać tych którzy pracują solidnie.

2
 Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Schrader Internationale Logistic Sp. z o.o szukała nowego pracownika na stanowisko ROBOTNIK MAGAZYNOWY. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
(10 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Administrator
Warszawa
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Administrator

Interesuje mnie praca na stanowisku Operator Wózka Widłowego. Czy 0 PLN podczas pracy na pełen etat są w tej branży satysfakcjonujące?

Łowca krokodyli
Pracownik
 Pytanie
@Administrator

Praca za 0 zł? W firmie Schrader obowiązuję stawkamiędzy 24-25 zł

Seba
Inne

Oczekiwanie na rozładunek w tej firmie to jakaś porażka, czekam już 3h i nic się nie dzieje a obsługa kierowców w biurze zachowuje się jakby pracowała za karę. Nie polecam... omijać szerokim łukiem. Tragedia

Kandydat
Kandydat

Byłem na rozmowie o pracę. Stawka godzinowa to kpina. Robią sobie jaja z ludzi. Zaraz za darmo tam będą pracować.

Pracodawca

@Kandydat

Każdy kandydat podczas rozmowy kwalifikacyjnej informowany jest o składnikach pensji. Jednym z elementów pensji jest stawka godzinowa ale nie jest to jedyny składnik pensji. Firma regularnie wypłaca premie kwartalne, premie uznaniowe, wypłaca nadgodziny w pełnej wysokości (tzn. bez konieczności wybrania dni wolnych za okres przepracowany w nadgodzinach), wypłacamy świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, pracownicy z dobrą opinia kierowników zmiany mają skracany okres próbny, bony świąteczne i premia roczna świąteczna to stały składnik. Mamy świadomość, że nigdy nie zadowolimy wszystkich ale czy płaca netto na poziomie 3.500 do 7.000 to kpina pozostawiam każdemu do rozważenia.

Były
Pracownik
@Kandydat

Fakt można zarobić i 7k z premiami jeśli przepracujesz ponad 250 godzin w miesiącu.

Pytanie
 Pytanie

Czy firma Schrader Internationale Logistic Sp. z o.o w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

2

Pracodawca

@Pytanie

Tak, firma finansuje w całości szkolenia dla pracowników. Firma pokrywa również podnoszenie kwalifikacji dotyczące obsługi wózków widłowych i egzaminów UDT.

Michał
Były pracownik
@Schrader Internationale Logistic Sp. z o.o

Podpisujesz cyrograf na 2 lata zasowania prawie za darmo. Jeżeli się zwolnisz to zwracasz im pieniążki za szkolenia.

Pracodawca

 Pytanie
@Michał

Ten cyrograf nazywa się Umowa. Każda ze stron świadomie podpisuje ten dokument - dlaczego Panie Michale podpisał Pan umowę? Czy był Pan przez kogoś zmuszany do tego? Czy osiągnął Pan dochody, które nie były oparte na podpisanej umowie?. Trudno sobie wyobrazić aby firma pokrywała koszty szkolenia i egzaminu (wcale niemałe) a pracownik po krótkim czasie porzucił pracę. Taka sytuacja rzutowałaby znacząco na sytuację finansową firmy ze stratą dla pozostałych pracowników. A może zatem lepiej poszukać pracę na budowie z minimalnym ubezpieczeniem a pieniądze dostawać "pod stołem" - bez ubezpieczenia - jaką wtedy zagwarantuje Pan sobie emeryturę? Oczywiście nie polecam tylko ostrzegam.

Robert
Pracownik

Bardzo niskie wynagrodzenie. Problem z dostaniem urlopu. Dużo pracy i zasówanie jak (usunięte przez administratora)

Facet45
Pracownik

Byłem niedawno na rozmowie o pracę. Rozmowa bardzo miła i merytoryczna. Właściwie na wstępie sprawdzono moje umiejętności prowadzenia wózka widłowego, co uważam za bardzo właściwe. Magazyn czysty, dobrze oświetlony i co ważne ogrzewany, urządzenia w dobrym stanie technicznym. Kierownik magazynu (zmiany) oraz Pan od utrzymania ruchu bardzo sympatyczni. I na tym koniec bajki a szkoda. Jak usłyszałem stawkę za godzinę, to najpierw pomyślałem, że to w Euro ale przecież jesteśmy w Polsce!!! Szkoda bo to bardzo fajne miejsce do pracy. Apel do niemieckiego pracodawcy- w Polsce jedzenie kosztuje tyle samo co w Niemczech. Za chwilę nie będzie tam ludzi do pracy bo Ci, którzy jeszcze pracują przejdą na emerytury. Podnieście stawki a będzie dobrze.

Pracownik
Pracownik
 Pytanie
@Facet45

Ogrzewanie? Wnioskujesz to po halasujacych dmuchawach? Zatrudnij sie, przepracuj zime, wtedy sie wypowiedz na temat ogrzewania jak sople z nosa beda Ci zwisac do kolan.

Pracodawca

@Pracownik

Szanowny Pracowniku prosimy o kontakt pod e-mail schrader@schrader.pl lub bezpośrednio z kierownikiem magazynu w celu uszczegółowienia problemu. Będziemy starali się zaradzić temu zdarzeniu.

WD40
Pracownik
 Pytanie

Ludzie się zwalniają i bardzo dobrze. Chyba nie myśleliście, że podwyżki, które nawet nie pokrywają inflacji, zadowolą kogokolwiek?

Operator czarnej gajgi
Pracownik
 Problem
@WD40

Mam propozycję aby firma SILVAN wykupiła magazn Schredera wraz z obsługa aby ludzie mogli godnie żyć. A całemu zarządowi proponuje szkolenie w Silvanie jak zarządzać magazynem i ludźmi aby nie być stale pod kreską, a nasze podwyżki nie będą zależeć od podwyżki prądu. My przy swieczkach nie siedzimy nas takie podwyżki też dotyczą.

On85
Kandydat

Byłem dzisiaj na rozmowie 18 brutto magazynier operator wózka widłowego wysokiego składu. Ludzie oderwani od rzeczywistości a baba która prowadziła ze mną, rozmowę wielce zdziwiona że nie chce tej pracy. Dla mnie jest to proste zwykli (usunięte przez administratora)

Głupota Piechotą chodzi
Inne
 Pytanie

Halo, A pracownicy Schradera jaką mają opinię na temat zwolnienia najlepszego z kierowników zmianowych? Dla kolegi pytam.

7
Hans Schrader
Pracownik
@Głupota Piechotą chodzi

To nie był najlepszy kierownik zmianowy

Payoff

Przydała by się podwyżka inflacyjna na aktualny rok. Zarabiając tyle co w poprzednim roku nie zarabiamy tyle samo tylko mniej ponieważ jesteśmy wstanie zakupić mniejszą ilość dóbr niż w ówczesnym roku. Inflacja na żywności jest największa od kilku lat, płaca minimalna podskoczyła o 2 zł brutto na godzinę, każda osoba odrobinie świadoma ekonomicznie zdaje sobie sprawę, że wzrost minimalnej krajowej napędza inflacje. Liczę na merytoryczną odpowiedz, Pozdrawiam

5
Vyjc
Były pracownik
@Payoff

Dej se spokoj. Ta nigdy nie zarobisz. Niemiec tylko szuka ludzi do taniej sily roboczej. Robilem tam 8 lat. Nawet podobno ucial ta marna kwartalke z powodu covida. Tragedia

2
ryba

firma nie do polecenia wszyscy chronią swoją (usunięte przez administratora) zwłaszcza biurowi , nic nie jest robione dla pracownika (usunięte przez administratora)

1
Inny
Inne
@ryba

Tak było i będzie pracownik jest nikim

Jami

Jak coś to robota za najniższa krajowa prawie. Nic dziwnego operator wózka to nie jest jakiś wykwalifikowany zawód- nie polecam. No chyba ze 2600 netto cię zadowala

Pytanie
 Pytanie

Wiecie czy Schrader Internationale Logistic Sp. z o.o udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

złota widła
@Pytanie

Firma udostępnia bezpłatnie skaner z pistoletem zawierającym dwa lasery oraz długopis koloru niebieskiego. Zdalnie pracujemy na tradycyjnym papierze ksero 80g/ m2.

Były pracownik
@Pytanie

Laptop telefon??? Haha proszę cię żart dekady .(usunięte przez administratora)

Czekajacy na podwyzke

Pismo o podwyzke zlozone w grudniu. W odpowiedzi "do tematu podwyzek wrocimy w kwietniu" Mamy prawie pazdziernik i zgadnijcie co. Temat podwyzek ucichl :)

Operator
@Czekajacy na podwyzke

Bądź wiarygodny, wszyscy wiedzą, że ostatnia podwyżka była w marcu, przynajmniej ja dostałem. Jeżeli ty nie dostałeś to znaczy, że nie zasłużyłeś.

Niedziela
@Operator

Barani lbie jakbys byl doinformowany to bys wiedzial, ze tamta "zetka" to nie byla odpowiedz na nasze pismo tylko stawka zostala podniesiona bo byla potrzeba zatrudnic nowych pracownikow. A nowych pracownikow widac nie bylo

Beata
Inne
@Niedziela

Wiesz, wyzywanie innych na forum publicznym jest bardzo słabe. Dobrze by było, gdybyś więcej tego nie robił. Szukam tu właśnie informacji o pracy w Schrader Internationale Logistic i nie ukrywam, że liczę na Twoją pomoc. Powiedz mi, czy firma zatrudnia na okres próbny, czy może od razu można liczyć na stabilność pracy?

Zaniepokojony

Ciekawi mnie aktualny poziom rekrutacji a dokładnie jego brak, masz problemy z alkoholem, jesteś chory psychicznie lub ledwo co mówisz po Polsku zapraszamy?

jaajuu
@Zaniepokojony

Zaniepokojony jak chcesz zabłysnąć to obsyp się brokatem, w Schraderze pracują sami najlepsi, pozdrawiam załogę.

adams
 Pytanie

czesc mam pyt.ile netto zarabia magazynier-operator wózka? praca ilu zmianowa?

Zostaw merytoryczną opinię o Schrader Internationale Logistic Sp. z o.o - Poznań

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Schrader Internationale Logistic Sp. z o.o?

    Zobacz opinie na temat firmy Schrader Internationale Logistic Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Schrader Internationale Logistic Sp. z o.o?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 1 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Schrader Internationale Logistic Sp. z o.o
2.7/5 Na podstawie 66 ocen.
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 634 470
  2. Pracuj.pl 3 137 130
  3. LinkedIn 3 035 232
  4. Olx.pl 2 564 298
Schrader Internationale Logistic Sp. z o.o
Przejdź do nowych opinii