Chempo Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jarosław Walorek

Poznań

Opinie o Chempo Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jarosław Walorek

Wark

Nie polecam firmy. Bardzo niemiły właściciel, szczególnie po wpłaceniu zaliczki. Nie rozpatrują reklamacji. Poza tym zamontowali nam najtańsze silńiki do rolet jakie sa na rynku no i sie psują... Lepiej poszukać inna firmę.

asykar

Nie polecam firmy! Jeśli idziesz zamówić wszyscy są bardzo mili. Zamówiliśmy w tej firmie rolety. Po jakimś czasie jedna się zepsuła. No i się zaczęło!! Reasumując po 5 miesiącach "walki" z bardzo niesympatycznym Panem poszukaliśmy innej firmy, która nam tą roletę naprawiła. Jak tylko wybijał się nasz numer telefonu to Pan nie odbierał, jak dzwoniliśmy z innego nagle odbierał!! OMIJAJCIE ICH SZEROKIM ŁUKIEM!

Zostaw opinię o Chempo Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jarosław Walorek - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Chempo Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jarosław Walorek