Supon Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo-Techniczne Oddział

Łódź

Opinie o Supon Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo-Techniczne Oddział

pracowni

Dnie i noce za kierownicą, wieczne pretensje "góry", "górę" w osobie dzieciaka co sam nie za wielkie pojęcie ma w organizacji, eliminacje jednostki po przez dorzucanie jej kolejnych obowiązków, brak narzędzi podręcznych u instalatorów nie mówiąc o propozycjach "to weź z domu...". Słowo dane przez przełożonego działu instalatorów jest nic nieznaczące... (totalnie bez pokrycia) nie mówiąc o wsparci czy szkoleniu merytorycznym- jakimkolwiek. Ogólnie sam budynek świadczy o firmie- dosłownie. Co do załogi długoletni pracownicy odcinający do emerytury są w porządku, to właśnie tylko co pozostało w tej długowiecznej firmie. Ludzie jeszcze ci wierni jej- lecz to z racji wieku i zasiedzenia. Młodzi wszyscy co chcieli, chcą bądź będą chcieć...... ZAPOMNIJCIE a wynagrodzenie jak nie zarobisz dla firmy zapomnij o pożal się boże prowizyjności, lecisz za najniższą KRAJOWĄ.

kraken

Łaa; szkoda bo tu na form najlepiej sie dowiedzieć ale widzisz nie ma chetnych by ktos opisał aktualną pozycje i sytuację w firmie.

Macie doświadczenie w pracy w firmie Supon Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo-Techniczne Oddział ? Wiecie jak wyglądają u nich nadgodziny? Czy często trzeba zostawać dłużej w pracy? Podziel się z nami swoją opinią.

Zostaw opinię o Supon Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo-Techniczne Oddział - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Supon Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo-Techniczne Oddział