Cermax Sp. j.

Radom

Cermax Sp. j.
2 3

Opinie o Cermax Sp. j.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Gruby

Widziałem na olx ogłoszenia kilka razy i dlatego pytam czy to kolejny shit radomski...

Natalia

@Gruby czy jesteś zainteresowany złożeniem dokumentów aplikacyjnych do Cermax? Co spowodowało, że to właśnie tę firmę wybrałeś na potencjalnego pracodawcę? Jakieś konkretne stanowisko Cię interesuje czy na razie jesteś na etapie zbierania informacji o tym jakim pracodawcą jest Cermax?

Gruby

Witam jakie warunki płacowe oferuje firma i czy warto z nimi współpracować ???

Jakie są zalety pracodawcy Cermax Sp. j.? Te informacje są przydatne w poszukiwaniu pracy.

Zenon

Pieniądze minimalne i rotacja ludzi jedni przychodzą drudzy odchodzą,straży praciwnicy nie doceniani finansowo i dlatego non stop ktoś odchodzi.

Nowicjusz

Witam,czy ktoś może wypowiedzieć się o tej firmie jakie płacę czy ludzie normalni i jakie tempo pracy z góry dzięki

kabat
@Nowicjusz 24.09.2017 22:18

płaca minimalna, ludzie w większości w porządku, warunki marne, lato skwar, zima zimno, praca na kilka miesięcy, chyba że jesteś hardkorem i lubisz być robiony na sucho... to jak wola

Zostaw opinię o Cermax Sp. j. - Radom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cermax Sp. j.