Opinie o Cermax sp.j. R.Kun J.Bełczyk w Radom

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Cermax sp.j. R.Kun J.Bełczyk. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Cermax sp.j. R.Kun J.Bełczyk o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cermax sp.j. R.Kun J.Bełczyk w Radom

Tomi

Nie polecam nikomu tam pracy kierownik zachowuje się jak wielki pań i władca nie szanuje wogole ludzi

Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.

Obecnie Cermax sp.j. R.Kun J.Bełczyk do swojego zespołu szuka osoby do pracy jako specjalista e-commerce. Na Pracuj.pl dodano ogłoszenie 15 czerwca.

Tomi Nowy wpis

Maniek Nowy wpis

Na halach zimno i nie ład brak odzieży roboczej i zasad BHP

Jak przebiega proces rekrutacji w firmie Cermax sp.j. R.Kun J.Bełczyk? Na Pracuj.pl jest 15 czerwca kilka ogłoszeń.

Firma Cermax sp.j. R.Kun J.Bełczyk w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Specjalista ds. E-commerce. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Zastępca Office Managera
Businessface Sp. z o.o.
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
Tomi

Praca cieszka źle podeście kierownictwa do ludzi

Czy jest możliwość pracy w Cermax sp.j. R.Kun J.Bełczyk na część etatu?

asia.luczak@vp.pl

DO (usunięte przez administratora) zamówienie złożone wysłane. a za chwile anulowane. czy to jest prawne. z tym trzeba iść do sądu. nie ma czegoś takiego jak umowa słowna. Konkurencja jest bardzo dobrym przykładem. NIE POLECAM TEGO SKLEPU. WOLNY RYNEK. JAK MOŻNA TAK POSTĘ POWAĆ. SZKODA GADAĆ. BRAK SŁÓW.

Jak jest z pakietem medycznym w Cermax sp.j. R.Kun J.Bełczyk? Można dołączyć rodzinę?

Dzień dobry, Oczywiście można ubezpieczyć oraz zapewnić prywatną opiekę zdrowotną również rodzinie. Pozdrawiamy, Monika

Daniel

Cześć Jak wygląda sytuacja z kadrą kierownicza w cermax ? I jak prezentują się zarobki na magazynie ?

Eryk

Dobry pracodawca, fajni ludzie w firmie no i można nieźle zarobić dlatego polecam ale osobom którym chce się pracować.

Realista
@Eryk

Eryk nie fantazjuj. Praca bardzo ciężka-kręgosłupy strzelają, monotonna, słabo płatna dla ludzi ze wsi bez wykształcenia z małymi wymaganiami.

@Realista

"Dla ludzi że wsi" - smutne takie osądy... Bo wśród ludzi z miasta wszyscy mają wyższe wykształcenie i wysokie wymagania...

Realista
@Tomi

To nie ja osądzam tylko szefostwo tak twierdzi że ludzie z miasta mają większe wymagania a ludzie ze wsi mniejsze i takich chcą zatrudniać.

Pacjent szpitala

Witam pracowałem w firmie 2 lata przeszedłem 3 operacje kręgosłupa... Pozdrowienia dle twardzieli.

Alan

@Rekruter a ta kasa to na rękę czy brutto? I czy dają np. jakąś odzież ciepłą w zimie na halę?

Witam. Polecam. Bardzo szybka i merytoryczna odpowiedź na zapytanie mailowe. Dostawa zgodna z zamówieniem. Szybko i na czas. Dziękuję i pozdrawiam Kasia

Jarek

Jak przebiega proces rekrutacji? na ile jest podzielonych etapów ?

Joanna

Dziękuję za przesyłkę. DOTARŁA SZYBKO I BEZPIECZNIE. Wszystkim pracownikom Cermax-u życzę radosnych i miłych świąt.

Benek

@Rekruter Czy nie zapomniałeś przypadkiem o dodatkach do podstawy?

Gruby

Witam jakie warunki płacowe oferuje firma i czy warto z nimi współpracować ???

Rekruter
@Gruby

Nie warto byłem na rozmowie i zaproponowano mi 1900 a po roku to moze 2200-2300 i powiedziano żeby się przygotować bo hala jest nie ogrzewana czyli zima zimno a latem skwar.

Gruby

Widziałem na olx ogłoszenia kilka razy i dlatego pytam czy to kolejny shit radomski...

Natalia

@Gruby czy jesteś zainteresowany złożeniem dokumentów aplikacyjnych do Cermax? Co spowodowało, że to właśnie tę firmę wybrałeś na potencjalnego pracodawcę? Jakieś konkretne stanowisko Cię interesuje czy na razie jesteś na etapie zbierania informacji o tym jakim pracodawcą jest Cermax?

Zenon

Pieniądze minimalne i rotacja ludzi jedni przychodzą drudzy odchodzą,straży praciwnicy nie doceniani finansowo i dlatego non stop ktoś odchodzi.

Zostaw merytoryczną opinię o Cermax sp.j. R.Kun J.Bełczyk - Radom

• Jak się pracuje w Cermax sp.j. R.Kun J.Bełczyk?

Zobacz opinie na temat firmy Cermax sp.j. R.Kun J.Bełczyk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cermax sp.j. R.Kun J.Bełczyk?

Cermax sp.j. R.Kun J.Bełczyk
2.2/5 Na podstawie 6 ocen.

Cermax sp.j. R.Kun J.Bełczyk