Cermax Sp. j.

Radom

Opinie o Cermax Sp. j.

Zenon

Pieniądze minimalne i rotacja ludzi jedni przychodzą drudzy odchodzą,straży praciwnicy nie doceniani finansowo i dlatego non stop ktoś odchodzi.

Nowicjusz

Witam,czy ktoś może wypowiedzieć się o tej firmie jakie płacę czy ludzie normalni i jakie tempo pracy z góry dzięki

kabat
@Nowicjusz 24.09.2017 22:18

płaca minimalna, ludzie w większości w porządku, warunki marne, lato skwar, zima zimno, praca na kilka miesięcy, chyba że jesteś hardkorem i lubisz być robiony na sucho... to jak wola

Zostaw opinię o Cermax Sp. j. - Radom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cermax Sp. j.