Opinie o Cermax sp.j. R.Kun J.Bełczyk w Radom

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników na temat firmie Cermax sp.j. R.Kun J.Bełczyk, lecz też Klientów firmy. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Cermax sp.j. R.Kun J.Bełczyk o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cermax sp.j. R.Kun J.Bełczyk w Radom

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 16 dni.

Czy w Cermax sp.j. R.Kun J.Bełczyk odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Eryk Nowy wpis

Dobry pracodawca, fajni ludzie w firmie no i można nieźle zarobić dlatego polecam ale osobom którym chce się pracować.

Kamil Nowy wpis

@Pacjent szpitala ale przez prace miałeś operacje?

Pacjent szpitala Nowy wpis

Witam pracowałem w firmie 2 lata przeszedłem 3 operacje kręgosłupa... Pozdrowienia dle twardzieli.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Alan

@Rekruter a ta kasa to na rękę czy brutto? I czy dają np. jakąś odzież ciepłą w zimie na halę?

Kasia

Witam. Polecam. Bardzo szybka i merytoryczna odpowiedź na zapytanie mailowe. Dostawa zgodna z zamówieniem. Szybko i na czas. Dziękuję i pozdrawiam Kasia

Jarek

Jak przebiega proces rekrutacji? na ile jest podzielonych etapów ?

Joanna

Dziękuję za przesyłkę. DOTARŁA SZYBKO I BEZPIECZNIE. Wszystkim pracownikom Cermax-u życzę radosnych i miłych świąt.

Benek

@Rekruter Czy nie zapomniałeś przypadkiem o dodatkach do podstawy?

Gruby

Witam jakie warunki płacowe oferuje firma i czy warto z nimi współpracować ???

Rekruter
@Gruby

Nie warto byłem na rozmowie i zaproponowano mi 1900 a po roku to moze 2200-2300 i powiedziano żeby się przygotować bo hala jest nie ogrzewana czyli zima zimno a latem skwar.

Gruby

Widziałem na olx ogłoszenia kilka razy i dlatego pytam czy to kolejny shit radomski...

Natalia

@Gruby czy jesteś zainteresowany złożeniem dokumentów aplikacyjnych do Cermax? Co spowodowało, że to właśnie tę firmę wybrałeś na potencjalnego pracodawcę? Jakieś konkretne stanowisko Cię interesuje czy na razie jesteś na etapie zbierania informacji o tym jakim pracodawcą jest Cermax?

Jakie są zalety pracodawcy Cermax Sp. j.? Te informacje są przydatne w poszukiwaniu pracy.

Zenon

Pieniądze minimalne i rotacja ludzi jedni przychodzą drudzy odchodzą,straży praciwnicy nie doceniani finansowo i dlatego non stop ktoś odchodzi.

Nowicjusz

Witam,czy ktoś może wypowiedzieć się o tej firmie jakie płacę czy ludzie normalni i jakie tempo pracy z góry dzięki

kabat
@Nowicjusz

płaca minimalna, ludzie w większości w porządku, warunki marne, lato skwar, zima zimno, praca na kilka miesięcy, chyba że jesteś hardkorem i lubisz być robiony na sucho... to jak wola

Zostaw merytoryczną opinię o Cermax sp.j. R.Kun J.Bełczyk - Radom

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Cermax sp.j. R.Kun J.Bełczyk
2.8/5 Na podstawie 4 ocen.
Cermax sp.j. R.Kun J.Bełczyk