Synektik Sp. z o.o.

Opinie o Synektik Sp. z o.o.

Mathew

andros - warto do nich aplikować ? Widziałem na stronie ofertę pracy , ale wymagania to wyjebane w kosmos. Jak z zarobkami jako programista?

Mathew

andros

Synektik jest firmą rozwijającą się. Widać to na każdym kroku, problemy z planowaniem i brak procesów scalających przedsięwzięcia jest dużym problemem podczas codziennej pracy. Niestety potrzeba rozwoju odbija się również na niskich zarobkach i oszczędzaniu na szkoleniachh. Na plus jest jednak dobra i rodzinna atmosfera w firmie.

Zostaw opinię o Synektik Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Synektik Sp. z o.o.