Conbelts S.A.

Opinie o Conbelts S.A.

tommy

Zakładu nie ma!!! Od wczoraj wszyscy pracownicy odbierają miesięczne wypowiedzenia.

XYZ
@tommy 18.10.2018 10:06

A CO SIĘ STAŁO ???????????????/

@XYZ 18.10.2018 17:37

Były igrzyska, zabrakło na chleb

SS
@tommy 18.10.2018 10:06

A czemu miesięczne? Przecierz nie ma upadłości!

tommy
Zweryfikowany użytkownik

Firma przestaje istnieć. Od wczoraj wszyscy pracownicy dostają wypowiedzenia.

Ddd

Firma Conbelts jest dobrym zakładem solidny pracodawca wypłaty terminowe praca jak kazda sa + I - POZDRAWIAM kolegów z Conbelts.

XYZ
@Ddd 21.02.2018 19:07

Minęło pół roku. Coś się zmieniło ?

@XYZ 19.07.2018 11:01

Minęło pół roku. Coś się zmieniło ?

@XYZ 19.07.2018 11:01

???????????????????

Patryk

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy. Potrzebujecie pracowników?

@Patryk 17.05.2018 11:31

Jasne ze potrzeba ludzi smialo uderzaj

@Pracownik 17.05.2018 20:41

Sarkazm?

@Patryk 17.05.2018 11:31

Hehehe???? ciekawe kto Ci takich rzeczy nagadał????????????????????

Były
@Patryk 17.05.2018 11:31

Wiele młodych osób nazbiera tutaj pierwszych poważnych doświadczeń w pracy. Jest też spora kadra doświadczonych pracowników. Jak to z ludźmi, jednych lubisz mniej innych bardziej. Najważniejsze czego sam chcesz od życia. Widziałem na fb że jest znowu rekrutacja

Relrutacja
@Patryk 17.05.2018 11:31

Ruszyła rekrutacja. Pomimo aktualnej dyskusji w której nie brakuje emocji aktualnych i byłych pracowników uważam że warto spróbować pracy w Conbelts i nauczyć się trochę prawdziwego życia. Kokosów nie zarobisz ale doświadczenia są bezcenne.

Zainteresowany

Witam. Co dzieje się z firma obecnie ? Słychać coś więcej na temat jej dalszych losów?

@Zainteresowany 16.07.2018 11:32

Są dni że fabryka idzie pełną parą ale zdarzają się też dni przestoju. Cała ekipa pracownicza wspomaga się i liczy że zarządowi uda się ustabilizować nasz zakład. W jedności siła!

@Pracownik 16.07.2018 18:34

Co Ty gościu wygadujesz??? Czasami przestoje??? Chyba czesciej niż praca. Ile Ci dali za tą wypowiedź??

Nadzieja
@Zainteresowany 16.07.2018 11:32

Ponoć niedługo wszystko ma ruszyć. Ci co się śmieją i marudzą już dawno tu nie pracują i dobrze bo to marni ludzie a tym bardziej pracownicy.

zainter

potrzebujecie kogos z biegłym angielskim do działu zakupow|?

@zainter 08.06.2018 09:58

No przecież Alicja, jeden z administratorów Gowork, osoba jak najbardziej kompetentna napisała 23 maja, że Spółka prowadzi stałą rekrutację, o której informacje, jak i adres mailowy do wysłania CV można znaleźć na stronie conbelts.com w zakładce Kariera. Spróbuj (albo jakby to napisał "IF" sprubuj) wysłać, to się dowiesz.

serwis
@zainter 08.06.2018 09:58

Aktualnie poszukujemy przede wszystkim pracowników do działu serwisu.

Ytulu
@zainter 08.06.2018 09:58

Praca w zakupach to placa na poziomie (usunięte przez administratora)zl (usunięte przez administratora) Szkoda zachodu. Praca dobra na pierwsza prace jak chcesz sie czegos nauczyc ale na stale to zapomnij, bo jest mega stres za kiepskie pieniadze. Nie warto marnowac zdrowia.

@zainter 08.06.2018 09:58

Pracowałem tutaj kilka lat. Dobra atmosfera choć w większych firmach faktycznie płacą więcej tyle że grafik bardziej napięty.

Gengyo

Kolejne dni PRZYMUSOWEGO! urlopu. Conbelts S.A. w restrukturyzacji leci ostro w kulki! Jutro jadę w tej sprawie do Państwowej Inspekcji Pracy.

@Gengyo 24.05.2018 21:38

No słyszałem że znowu 2 tyg. przymusowego urlopu.

Elektryk
@Gengyo 24.05.2018 21:38

Gengyo hehe smieszne (usunięte przez administratora) w wlasne gniazdo , jak bys zagadal do Pana Słupskiego to Twoj mistrz by na 100 % Ci cos znalazl do roboty !!!

@Gengyo 24.05.2018 21:38

Panie Gengyo. Podobno w każdej plotce jest jakieś ziarno prawdy. Tak też pewnie jest z Pańskimi wypowiedziami. Lecz z całą pewnością usiłujesz lansować niepoprawną, a przede wszystkim nieprawdziwą nazwę spółki. Sprawdzałem w KRS (niedowiarkom też polecam to zrobić) i nazwa brzmi: Conbelts Spółka Akcyjna. Ponadto, gdyby miał Pan za grosz poczucia odpowiedzialności za to co Pan wypisuje, znalazłby Pan i podzielił się informacją, że uprawomocniło się już postanowienie o zatwierdzeniu układu wydane przez Sąd Rejonowy w Katowicach i postępowanie restrukturyzacyjne już się zakończyło, w związku z czym nie ma już obowiązku posługiwania się dopiskiem „w restrukturyzacji”, ponieważ był to obowiązek o charakterze przejściowym, który wygasł wraz z zakończeniem postępowania. Wiedziałby Pan również, że pozostaje jeszcze wyrównać rachunki z wierzycielami i ten termin też został określony. A ty Agnieszko ... uppps Alicjo czytaj co piszesz, bo Twoje wypowiedzi nie świadczą dobrze o firmie, z którą jak dobrze rozumiem cały czas się identyfikujesz. W jednym poście podajesz gdzie można znaleźć informacje o rekrutacji, a kilka linijek niżej pytasz, gdzie szukać informacji o rekrutacji. Zresztą, na oficjalnej stronie Spółki nie ma żadnych interesujących, a przede wszystkim aktualnych informacji. Od życzeń Barbórkowych w zeszłym roku pojawił się w maju tylko wpis z zachętą do obejrzenia propagandowego filmu o powstawaniu taśm. I nic więcej. Widocznie nie ma się czym chwalić.

I co dalej Gengyo - urlop się skończył - Pozdrawiam

Gengyo
@Gość 05.06.2018 13:40

Wszystko w porządku, zakład ruszył pełną parą. Sporo pracy, ale miła atmosfera i dobre zarobki rekompensują drobne zawirowania, które zdarzają się najlepszym. I nikt nie powie, że białe jest białe, a czarne jest czarne.

@Gengyo 12.06.2018 14:04

Hehehe????co za zmiana zdania i podejscia????

Daniel

Widziałem ostatnio, że potrzebują pracownika do serwisu. Czy podpowiecie coś więcej?

Pracapopłaca
@Daniel 22.04.2018 17:40

Poszukujemy pracowników serwisowych (praca przy połączeniach taśm na kopalniach) oraz tokarzy (praca na warsztacie)

@Pracapopłaca 17.05.2018 22:26

Da się dobrze zarobić?

JestOK
@Daniel 22.04.2018 17:40

Nie dla mięczakow. Swoje się nanosisz na plecach ale też zarobisz swoje.

Tadek

Jak to jest, że firma robiąca dobre taśmy dwa razy była w stanie upadłości. Takie inwestycje i problemy. Czy to błędy w zarządzaniu? Zdarzają się najlepszym. Czy to prawda, że produkcja ruszyła? Przecież według prawa firma będąca w stanie upadłości nie może brać udziału w przetargach.

Marek
@Tadek 01.07.2018 18:09

Układ restrukturyzacyjny to nie upadłość. Firma jest za mocno związana z górnictwem i mocno odczuwa wszystkie problemy samych kopalń. Nowe inwestycje powinny pozwolić w końcu się na to uodpornić.

Alicja

@Daniel, na stronie internetowej firmy w zakładce Kariera można znaleźć informację odnośnie stałej rekrutacji prowadzonej w firmie. Podany jest adres email pod który można wysyłać CV i list motywacyjny bezpośrednio do firmy. @Watchmen, firma rzeczywiście stale rekrutuje ludzi do pracy. Jesteś zainteresowany pracą w firmie Conbelts? A może już wziąłeś udział w rekrutacji i możesz podzielić się z nami szczegółami dotyczącymi procesu rekrutacyjnego w firmie? @Pracapopłaca, czy jesteś pracownikiem firmy Conbelts? W jakim miejscu można znaleźć informacje o wspomnianej przez Ciebie rekrutacji na podane stanowiska?

Wulkanizator

Z pewnością poszukują ludzi do serwisu, bo trzech najlepszych od połączeń złożyło rezygnację na koniec miesiąca. Jest miejsce dla młodych i.......odważnych.

Brak
@Wulkanizator 08.05.2018 10:20

Trzech najlepszych? Dobrych, lecz nie najlepszych.

Co tam w Conbelts ??

@Gość 05.04.2018 15:30

A co ma być? Wszystko wporzo. Rekrutancja, studęci, nowe kontrakty. Są kireownicy, dyrektorowie i dyrektorki, majstry, pracownicy i zażąd. Fszystko na mjejscu i gra i bóczy.

@Watchmen 08.04.2018 00:23

gratuluje :) odpowiedzi Watchmen

Bogdan
@Watchmen 08.04.2018 00:23

@Watchmen... ortografia na kolanach

Watchmen

Mugłbyś napisać kąkretnie co spiepszyli, albo czego niezrobili w ostatnim czasie? I ile jest ta kupa kasy? Bo słyszałem że jakos nikt sie nie garnie dozatrudnienia sie w utzrymaniu ruchu i są problemy z rekrutancją.

ojoj :(:(

Gość

Kolega chyba za dużo popił w nocy.

@Gość 08.04.2018 19:28

Nie jestem Twoim kolegom. I nie pije

Alicja

@Annie czyli studenci są co roku w fabryce Conbelts S.A. A czy Ty byłaś jednym z nich, który firmę odwiedził? Możesz opowiedzieć co konkretnie firma pokazuje na takim zwiedzaniu? @Miedziak administrator Gowork.pl może usunąć tylko wpisy, które naruszają regulamin: https://www.gowork.pl/regulamin a niewygodne firmie wpisy zostają na forum.

Praca

Dla zainteresowanych - Conbelts prowadzi rekrutację na pracowników serwisu - pilnie poszukujemy tokarza.

Praca

https://www.gowork.pl/oferta/pracownik-serwisu,7OAz8lwJDRavkVVPDfJNiG,bytom Dla zainteresowanych - Conbelts prowadzi rekrutację na pracowników serwisu.

@Praca 08.03.2018 11:00

Polecam. Dobra możliwość dorobienia. Praca jest trudna fizycznie ale satysfakcjonująca.

GOŚĆ

ALE TU CISZA PO TAK WCZEŚNIEJSZEJ WIELKIEJ BURZY

Miedziak
@GOŚĆ 18.03.2018 19:34

Dyskusja tutaj nie ma sensu. Serwis usuwa niewygodne dla pracodawcy komentarze.

Alicja

Na stronie firmy Conbelts S.A. wyczytałam, że są organizowane dla studentów z Politechniki Śląskiej spotkania podczas, których mogą oni zwiedzać fabrykę. Czy ktoś z Was był na takim zwiedzaniu? Kiedy ostatnio się ono odbyło?

Annie
@Alicja 06.12.2017 10:06

Co roku studenci technologii chemicznej w ramach zajęć zwiedzają fabrykę i poznają produkcję taśm.

Alicja

Ze strony firmy Conbelts S.A. można się dowiedzieć, że prowadzi współpracę z uczelniami wyższymi, by móc otworzyć ścieżki kariery młodym, zdolnym studentom. Dlatego również firmę możecie spotkać na różnego rodzaju targach pracy. Czy ktoś może potwierdzić, że właśnie w ten sposób dostał staż lub pracę w firmie?

Jaturacuję
@Alicja 19.02.2018 12:06

Tak, Conbelts kilkukrotnie prowadził nabór młodych, którzy dopiero co ukończyli szkołę. Dzisiaj, wielu z nich to doświadczeni pracownicy miedzy innymi i ja. Dodatkowo, co roku przyjeżdżają na praktyki studenci z całego świata i to w Conbelts zdobywają swoje pierwsze doświadczenia.

Annie
@Alicja 19.02.2018 12:06

Też tu zaczynałam kilka lat temu w ramach stażu studenckiego - dobra firma na rozpoczęcie kariery. A o płatny staż było wtedy bardzo trudno.

Zainteresowany

Witam....zatem jakie są rokowania firmy w najbliższym czasie ?

ŚMIECH NA HALI
@Zainteresowany 26.02.2018 18:16

Po co odpowiadac na Twoje pytania skoro komentarze negatywne sa usuwane... duzo mozna by mowic ale i tak nie zostanie to dlugo w swietle dziennym... pyrsk.

@ŚMIECH NA HALI 28.02.2018 11:39

To dlaczego są usuwane wpisy? Zatem co się dzieje w firmie ?

Alicja

@Jaturacuję czyli można powiedzieć, że firma Conbelts S.A. dając szansę młodym, niedoświadczonym pracownikom kształci specjalistów. @PracownikConbelts uważacie, że konkurencja pisze negatywne wypowiedzi o firmie? Jeżeli coś waszym zdaniem nie jest prawdą, macie prawo zgłosić to do admina forum (admin@goworkpl).

MIEDZIAK

DZIWNYM ZBIEGIEM OKOLICZNOŚCI NA DRUGI DZIEŃ OD EMISJI REPORTAŻU ZARAZ Z RANA PEWNA FIRMA ( KONKURENCJA CONBELTS ) ZACZEŁA WYSYŁAC DO NAS LINKI SPRAWA WG MNIE JEST DUŻYM NADUŻYCIEM , DLATEGO CONBELTS POWINIEN JAK NAJSZYBCIEJ SPRAWE ODDAĆ DO SĄDU. A FIRMIE , KTÓREJ ZALEŻY NA ZNIESŁAWIENIU CONBELTS DORADZAM ABY WALCZYŁA Z KONKURENCJA MERYTORYCZNIE , BO TO CO ROBI- JESTPO PROSTU SMIESZNE

Xdd

Przestańcie pisać głupoty dobra firma jedna z wiekszych w bytomiu daje prace i chleb wielu rodziną pozdrawiam

Bytomski
@Xdd 21.02.2018 19:08

Tak jest!

Kazda firma ma problemy no widziałem w tv nie ma co o tym dyskutowac konkurencja się nakreciła a firma przetrwała już nie jedno pozdrawiam solidnego pracodawce i miejmy nadzieje ze wyjda na prosta i dalej beda produkowac dobre tasmy.

Kolega

Panowie i panie przestańcie pisać głupoty wescie się do solidnej pracy i kazdy bedzie zadowolony Góenicza brać pozdrawiam

Gość z Piekar

Pracuję w konkurencji w Piekarach, myślałem o przejściu rok temu do Conbelts, ale teraz wszystko się zmieniło. Firmę kupili Niemcy i będą budować nowy wielki zakład produkujący taśmy, kilometr od naszej obecnej fabryki. Poczekajcie, do Conbelts to 5 kilometrów! Za dwa lata będzie tam miejsce dla wszystkich, bo przecież w Bytomiu mówią, że kończą z taśmami i przechodzą na mieszanki.

Gość79
@Gość z Piekar 18.02.2018 13:33

Jak to jest, że jako naród tak bardzo Niemców nienawidzimy ale za to chętnie im służymy? Dwa lata to bardzo dużo czasu. Skąd informacja, że nie będzie w Conbelts produkcji taśm ?

Pracownik Conbelts
@Gość z Piekar 18.02.2018 13:33

Jedną z wad Polaków jest to ,że w czasie pokoju skaczemy sobie do gardeł .Zaletą ,że w przypadku wojny stajemy na jednej barykadzie. Uważam ,że ten kto pluje na firmę, która dawała mu prace i nadal daje , powinien założyć swój biznes zatrudnić pracowników i zobaczyć jak to jest !

STARY

NIGDY TU NIE WCHODZIŁEM .ALE KREW MNIE DZIS ZALAŁA. JESTEM Z PRODUKCJI I WIEM CO PRODUKUJĘ ,CAŁA MOJA RODZINA TO RODZINA GÓRNICZA I NIE POZWOLĘ ABY KONKURENCJA NAS SZKALOWAŁA, ZE TASM NIE UMIEMY ROBIĆ. JAK MY ROBILIŚMY PIERWSZE TAŚMY DLA GÓRNICTWA , TO ONI GUME DO MAJTEK PRODUKOWALI I TYLE W TYM TEMACIE.

młody
@STARY 21.02.2018 14:18

Masz rację stary !

Różowa

Firma Conbelts , to firma , która jest prekursorem w produkcji taśm górniczych . Nie ma lepszych taśm na rynku .Wszyscy Ci co starają się szkalować ( wszyscy wiemy kto) firmę Conbelts , to mali ludzie z małym ego. W Bytomiu wszyscy mają,, jaja'' , a szczególnie kobiety . Pył pomówień opadnie a Conbelts otrzepie się z tego kurzu i dalej będzie WIELKI. pozdrawiam wszystkich z CONBELTS

kamrat z Wesołej

Chopy i baby z Conbelts! To co robi waszo konkurencjo to HAMSTWO, jo na waszych taśmach zęby zjodł. Ni ma lepszych taśm jak z Conbelts Zaczyno mnie to wk.. jak paniska z Galicji godają nieprowda. trzymom za wos kciuki!

Jestem z GRUBY

Rynek odbiorców taśm gumowych drastycznie się kurczy. Dlatego narasta napięcie , firmy , które nie mogą poradzić sobie merytorycznie , zaczynają szkalować Conbelts w perfidny , niegodny , mijający się z prawdą sposób. .

Zostaw opinię o Conbelts S.A. - Bytom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Conbelts S.A.