Conbelts S.A.

Opinie o Conbelts S.A.

Ktos

Ktoś wie kiedy będą jakieś pieniądze? Albo kiedy będzie ten wyrok? Ile jeszcze mamy czekać? Juz nie licze na odprawę ale gdzie nasze zaległe wypłaty? Z czego mamy żyć? Czy ktoś odpowie w końcu za to co się stało?

@Ktos 12.12.2018 17:26

Naprawdę liczysz, że ktoś Ci tutaj odpowie? Pytaj w firmie. Przecież tam chyba nie wszyscy odeszli.

Erwin

No i mamy grudzień. Ja bywa w takich przypadkach, załoga tym razem zakładów gumowych została rozgoniona, telefony wyłączone, a pieniędzy nie wypłacono. Żadnej sanacji nie ma, wniosek o sanację nawet nie został rozpatrzony. Pozostaje upadłość tylko kiedy. I w taki to sposób przewrócono firmę z wieloletnią historią. Wcześniej wyprowadzono dywidendy. W modelowy sposób buta i arogancja tych, których sygnały były aż za jasno czytelne od lat, skasowały znanego producenta taśm. Grupa o cechach haremu który nigdy nie była na hali i „zarządzała” zza biurka, wykonując tylko polecenia prezia. Liczyła się wysokość szpilek i dobre samopoczucie. Zniszczono wszystko, począwszy od kontaktów handlowych, a kończąc na infrastrukturze technicznej, niemożliwej do odpalenia bez ludzi o szczegółowej wiedzy technicznej. A ludzi zwolniono. Przyjdą mrozy, i żaden ewentualny nabywca nie ruszy z instalacjami, bo nie będzie wiedział jak je uruchomić. Posypią się pozwy. Syndyk będzie miał ludzi za nic, pomimo iż są wierzycielami. Drugi największy pracodawca Bytomia upadł. Z hal wywiezie się co się da, a prasy i inne urządzenia pójdą pod palnik. W nocy zakład będzie ograbiany z metalu i wyposażenia. Za rok, dwa będzie tylko wspomnienie. Tym którzy dokonali tego zniszczenia powinno się zakazać pełnienia funkcji zarządczych. Gdzie jest dobra zmiana? Gdzie jest nowy Prezydent Bytomia????

były pracownik
@Erwin 04.12.2018 12:06

Zgadzam się z Tobą w stu procentach. Nie wiem jakim trzeba być geniuszem, żeby "zabić" taką firmę. Nawet nie było przepraszam, wszystko wina konkurencji i kontrahrentów. Liczę, że dostanę chociaż zaległe wypłaty, nie napalam się na żadne odprawy. A w mediach "Bytomskich" kompletna cisza o tym co się stało. Po prostu gen przedsiębiorczości...

Oszukany
@Erwin 04.12.2018 12:06

Wczoraj była porzegnalna kawka i ciastko kadry, a potem zgasili światło . Nikt nie odważył się powiedzieć, że farbowany oszukał wszystkich: ludzi na wypowiedzeniach, znajomych i dostawców na kasie. Banki, ZUS , US. Czego Wy się Wszyscy boicie? Wniosku o upadłoścć nie miał odwagi nikt złożyć... Przecież to jest NIKT! Wyrąbał Nadwiślańską Spółkę Węglową na miliony, ale poszli siedzieć prezesi, on był dyrektorem finansowym!!! Odkrył w sobie geniusz finansowy, niestety.. jak wielu złodziei przed nim. Jak nie ruszymy (usunięte przez administratora) to stanie się to co pisze kolega. Podpisaliśmy miesiąc wypowiedzenia, zgłośmy to do PIPU, Sądu Pracy, oszukał nas! Nadal czuję się pracownikiem Conbelts! .. jeszcze przynajmniej 2 miesiące.. Podsunął mi dokument w złej wierze, inne były intencje, miało być WSZYSTKO wypłacone z FGSS!! (usunięte przez administratora) Moją pensją opłaca teraz ogrzewanie wody w swoim basenie!!!! K....

J
@Oszukany 04.12.2018 22:32

A możeby tak pojechać na wycieczkę na basen do Mysłowic? Weźmie od nas za bilety? Myślę że przez 2 miesiące za darmo..Konkurencja dawała karty fitnes, wybrałem Conbelts. Teraz mam czas to bym popływał????????????

ProfiCadr

ProfiCadr 05.11.2018 09:31 Dzień dobry, Szanowni Państwo, firma ProfiCadr poszukuje obecnie pracowników do firmy w Zabrzu o bardzo zbliżonym profilu do Conbelts, na bardzo podobne stanowiska. Zachęcamy do kontaktu pod nr tel 506450203 lub rekruter@proficadr.com.pl Pozdrawiam

J
@ProfiCadr 16.11.2018 10:46

Czy ktoś dostał wynagrodzenie za wrzesień?

@J 28.11.2018 07:46

Nie chyba nikt....może papiery do sądu...? Bo tak bd czekac i czekać....

K.K.
@Były pracownik 02.12.2018 19:17

W firmie jest nowy-stary nadzorca. Pan Klepacz jest z Kancelarii Tobor-Możdżeń. Był od „szybkiej restrukturyzacji”. Teraz ocenia sanację!!!!! A gdzie jest prokurator? Oszukali nas na wypowiedzeniach. Jak nie dostanę teraz w tym miesiącu wynagrodzenia za wrzesień, to zapłacę 1000 zł za złożenie wniosku o likwidację. Jak ktoś się dołoży to uzbieramy 4100,- na nadzorcę ( syndyka) - sprawdziłem w internecie. Jak będzie syndyk to odda kasę.

były pracownik
@ProfiCadr 16.11.2018 10:46

Jest szansa na zalegle pieniadze, w grudniu ma byc postanowienie sadu czy sanacja czy likwidacja. Nie wazne jakie bedzie postanowienie sadu, pieniadze prawdopodobnie dostaniemy tylko nie wiadomo dokladnie kiedy, bo fundusz swiadczen gwarantowanych wyplaca pieniadze w sanacji jak i w upadlosci. Na zakladzie zostali tylko ludzie, ktorzy sa oddelegowani na brame (ochrone), bo nie dostali wypowiedzen bo sa chronieni. No i zarzad oczywiscie. I to tyle. Szkoda firmy, bo robota nie byla az taka zla i ludzie tez nie byli zli.

Szukasz pracy?

Marta J.S Hamilton Poland

Szanowni Państwo, firma J.S Hamilton Poland poszukuje obecnie pracowników; laborantów, próbkobiorców, pracowników biurowych. Zapraszamy do kontaktu, postaramy się pomóc w tej ciężkiej sytuacji. Mail praca@hamilton.com.pl(usunięte przez administratora)Zapraszamy!

tommy

Zakładu nie ma!!! Od wczoraj wszyscy pracownicy odbierają miesięczne wypowiedzenia.

XYZ

A CO SIĘ STAŁO ???????????????/

@XYZ 18.10.2018 17:37

Były igrzyska, zabrakło na chleb

@tommy 18.10.2018 10:06

A czemu miesięczne? Przecierz nie ma upadłości!

ABC

dlaczego nie ma ?

neo

a co się stało ?

Gigi
@SS 19.10.2018 15:43

Zakład już raz był w upadłości teraz jest likwidowany. Po prostu. Taki biznes. O przyczyny pytaj władz firmy, może Ci odpowiedzą.

@SS 19.10.2018 15:43

Jeżeli macie trzymiesięczny okres wypowiedzenia NIE WOLNO podpisać wypowiedzenia w takiej formie. Podpisując to wypowiedzenie wyrażamy zgodę na skrócenie okresu wypowiedzenia. TO PUŁAPKA! Od 01.12.2018r przyjdzie syndyk ( mija termin spłaty szybkiej restrukturyzacji 23 mln zł) . Wszyscy którzy podpisali wypowiedzenia skracające do jednego miesiąca nie będą kosztem syndyka, lecz wejdą do Masy Upadłościowej na trzeciej pozycji po wierzycielach zabezpieczonych hipotecznie i podatkach). Żadnego funduszu!!!!!!!! Z Funduszu Gwarantowanych Świadczeń Socjalnych bierze pożyczkę syndyk jak musi przeprowadzić sam zwolnienia. Nie dostaniecie nic !!!!!!

@SS 28.10.2018 21:51

Syndykt nie przyjdzie, bo firma wystąpiła o separację. Separacja jest "nadrzędna" do innych form upadłości i zamraża wszelkie zobowiązania.

@SS 28.10.2018 21:51

Sanację oczywiście:)

@tommy 29.10.2018 12:02

O ile sąd zatwierdzi wniosek o sanację, a w obecnej sytuacji finansowej zakładu marne szanse.

@Dobra dusza 29.10.2018 19:41

Wniosek o sanację to tylko wybieg aby dojechać do 01.12.18. !!!!!! Wniosek został złożony z celowymi brakami. Sąd wystąpił o uzupełnienie!!! Chodzi tylko o uratowanie (usunięte przez administratora) zarządowi za złożenie wnisku w terminie i ochronę przed wierzycielami do czasu „przekształcenia” w likwidację. Sprawdziłem u prawnika: Syndyk będzie musiał uznać terminy trzymiesięczne wypowiedzeń. Wierzyciele zaczynają sięgać po maszyny... Wniosek o sanację jest dla firm które się „potknęłły” a nie dla tych które się „zamknęłły”?!?! Dla takich jest syndyk i prokurator.

Kasia
@SS 30.10.2018 21:09

W takim razie jak widzisz dalszy przebieg wydarzeń? CO MAMY ROBIĆ? Co to znaczy: syndyk będzie musiał uznać 3 miesiące wypowiedzenia? Co będzie po 1 grudnia???

@XYZ 18.10.2018 17:37

Bytomski Zakład Usług Górniczych chce jak najszybciej „wyrwać „ włoską wytłaczarkę do gumy Colmec.!!!!!,!!, Bez tego nowa linia kuleje. Jak wyrwą szafy sterujące to pozamiatane. Chcą za nią 1,5 mln!!! Dla czego się spieszą? Bo nie wierzą Fiszerowi że znajdzie pieniądze, skoro do tej pory nie znalazł. Boją się syndyka. Jak to zrobią to będzie jak z niewypłacalnością Banku. Wszyscy się rzucą. Jak patrzyłem w oczy Pojkertowej, to nawet Ona nie wierzy. Już podejrzewa w co ją Fiszer wpakował..... Nie Ona Pierwsza.. Wszystkich nas wydymał i za chwilę poleci do domku w Tajlandii. W końcu wziął dwa racy po 8 mln dywidendy za 14 i16 rok.

Kolega
@SS 31.10.2018 18:00

Klasyka polskości. Rozszarpać swojego żywiciela. Bardzo głupie pisać tu takie rzeczy.

olek
@SS 31.10.2018 18:00

No to co lub kto morze pomóc ?. Skoro wiesz porada by się pilnie przydala .Za cwilę nie bedemy mieli pieniedzy! Co nam po nazwiskach ,jak nie ma pracy.CO ROBIĆ?

@Kolega 01.11.2018 00:15

Żywiciela, który od dwóch miesięcy nie przelewa wpłat, a pewna pani wyraziła się o pracownikach hali "hołota".

@Kolega 01.11.2018 00:15

Wypłat oczywiście.

zenek bembenek
@Dobra dusza 01.11.2018 17:55

Jeśli po pierwszym grudnia nie będzie osób zajmujących się wnioskiem do Funduszu Świadczeń Gwarantowanych to będzie jazda , kadrowa jak i inne osoby dostały wypowiedzenia więc kto się zajmie wnioskiem nie wiadomo .Za chwilę wyłonczą komórki ,odetną prąd to się dowiecie w jak ciemnej cześci jesteście . TAka firma ,chcieli zawojować cały świat , zwykla słupologia .

@zenek bembenek 02.11.2018 10:36

Firma mogła złożyć wniosek do FGŚP, ale syndyk jak przyjdzie z wiadomo której kancelarii, to chce mieć komfort! On odpowiada własnym majątkiem, więc zarząd wolał wręczyć wypowiedzenia dające mu komfort finansowy. Gdyby Zarząd Był uczciwy to by dał normalne wypowiedzenia a wtedy Syndyk wziąłby pożyczkę. Sprawdźcie sobie sami, ja sprawdziłem: po 01.12.2018r. NIE JESTEŚMY PRACOWNIKAMI CONBELTS, tylko Wierzycielami! Zaspokoją nas w trzeciej kolejności . Tyle w temacie. Pani Prezes mówi to co jej powie Fiszer. Będziecie go widzieli dopiero jako świadka w przyszłości w Sądach Pracy. Jak przyjdzie uczciwy Syndyk to wywali te wypowiedzenia, wywali „sprzedaż wytłaczarki” ale zrobi to z grzeczności, jak będzie wiedział że ma na swoje koszty.

ProfiCadr

tommy

Firma przestaje istnieć. Od wczoraj wszyscy pracownicy dostają wypowiedzenia.

Ddd

Firma Conbelts jest dobrym zakładem solidny pracodawca wypłaty terminowe praca jak kazda sa + I - POZDRAWIAM kolegów z Conbelts.

XYZ
@Ddd 21.02.2018 19:07

Minęło pół roku. Coś się zmieniło ?

@XYZ 19.07.2018 11:01

Minęło pół roku. Coś się zmieniło ?

@XYZ 19.07.2018 11:01

???????????????????

Patryk

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy. Potrzebujecie pracowników?

@Patryk 17.05.2018 11:31

Jasne ze potrzeba ludzi smialo uderzaj

@Pracownik 17.05.2018 20:41

Sarkazm?

@Patryk 17.05.2018 11:31

Hehehe???? ciekawe kto Ci takich rzeczy nagadał????????????????????

Były
@Patryk 17.05.2018 11:31

Wiele młodych osób nazbiera tutaj pierwszych poważnych doświadczeń w pracy. Jest też spora kadra doświadczonych pracowników. Jak to z ludźmi, jednych lubisz mniej innych bardziej. Najważniejsze czego sam chcesz od życia. Widziałem na fb że jest znowu rekrutacja

Relrutacja
@Patryk 17.05.2018 11:31

Ruszyła rekrutacja. Pomimo aktualnej dyskusji w której nie brakuje emocji aktualnych i byłych pracowników uważam że warto spróbować pracy w Conbelts i nauczyć się trochę prawdziwego życia. Kokosów nie zarobisz ale doświadczenia są bezcenne.

Zainteresowany

Witam. Co dzieje się z firma obecnie ? Słychać coś więcej na temat jej dalszych losów?

@Zainteresowany 16.07.2018 11:32

Są dni że fabryka idzie pełną parą ale zdarzają się też dni przestoju. Cała ekipa pracownicza wspomaga się i liczy że zarządowi uda się ustabilizować nasz zakład. W jedności siła!

@Pracownik 16.07.2018 18:34

Co Ty gościu wygadujesz??? Czasami przestoje??? Chyba czesciej niż praca. Ile Ci dali za tą wypowiedź??

Nadzieja
@Zainteresowany 16.07.2018 11:32

Ponoć niedługo wszystko ma ruszyć. Ci co się śmieją i marudzą już dawno tu nie pracują i dobrze bo to marni ludzie a tym bardziej pracownicy.

zainter

potrzebujecie kogos z biegłym angielskim do działu zakupow|?

@zainter 08.06.2018 09:58

No przecież Alicja, jeden z administratorów Gowork, osoba jak najbardziej kompetentna napisała 23 maja, że Spółka prowadzi stałą rekrutację, o której informacje, jak i adres mailowy do wysłania CV można znaleźć na stronie conbelts.com w zakładce Kariera. Spróbuj (albo jakby to napisał "IF" sprubuj) wysłać, to się dowiesz.

serwis
@zainter 08.06.2018 09:58

Aktualnie poszukujemy przede wszystkim pracowników do działu serwisu.

Ytulu
@zainter 08.06.2018 09:58

Praca w zakupach to placa na poziomie (usunięte przez administratora)zl (usunięte przez administratora) Szkoda zachodu. Praca dobra na pierwsza prace jak chcesz sie czegos nauczyc ale na stale to zapomnij, bo jest mega stres za kiepskie pieniadze. Nie warto marnowac zdrowia.

@zainter 08.06.2018 09:58

Pracowałem tutaj kilka lat. Dobra atmosfera choć w większych firmach faktycznie płacą więcej tyle że grafik bardziej napięty.

Gengyo

Kolejne dni PRZYMUSOWEGO! urlopu. Conbelts S.A. w restrukturyzacji leci ostro w kulki! Jutro jadę w tej sprawie do Państwowej Inspekcji Pracy.

@Gengyo 24.05.2018 21:38

No słyszałem że znowu 2 tyg. przymusowego urlopu.

Elektryk
@Gengyo 24.05.2018 21:38

Gengyo hehe smieszne (usunięte przez administratora) w wlasne gniazdo , jak bys zagadal do Pana Słupskiego to Twoj mistrz by na 100 % Ci cos znalazl do roboty !!!

@Gengyo 24.05.2018 21:38

Panie Gengyo. Podobno w każdej plotce jest jakieś ziarno prawdy. Tak też pewnie jest z Pańskimi wypowiedziami. Lecz z całą pewnością usiłujesz lansować niepoprawną, a przede wszystkim nieprawdziwą nazwę spółki. Sprawdzałem w KRS (niedowiarkom też polecam to zrobić) i nazwa brzmi: Conbelts Spółka Akcyjna. Ponadto, gdyby miał Pan za grosz poczucia odpowiedzialności za to co Pan wypisuje, znalazłby Pan i podzielił się informacją, że uprawomocniło się już postanowienie o zatwierdzeniu układu wydane przez Sąd Rejonowy w Katowicach i postępowanie restrukturyzacyjne już się zakończyło, w związku z czym nie ma już obowiązku posługiwania się dopiskiem „w restrukturyzacji”, ponieważ był to obowiązek o charakterze przejściowym, który wygasł wraz z zakończeniem postępowania. Wiedziałby Pan również, że pozostaje jeszcze wyrównać rachunki z wierzycielami i ten termin też został określony. A ty Agnieszko ... uppps Alicjo czytaj co piszesz, bo Twoje wypowiedzi nie świadczą dobrze o firmie, z którą jak dobrze rozumiem cały czas się identyfikujesz. W jednym poście podajesz gdzie można znaleźć informacje o rekrutacji, a kilka linijek niżej pytasz, gdzie szukać informacji o rekrutacji. Zresztą, na oficjalnej stronie Spółki nie ma żadnych interesujących, a przede wszystkim aktualnych informacji. Od życzeń Barbórkowych w zeszłym roku pojawił się w maju tylko wpis z zachętą do obejrzenia propagandowego filmu o powstawaniu taśm. I nic więcej. Widocznie nie ma się czym chwalić.

I co dalej Gengyo - urlop się skończył - Pozdrawiam

Gengyo
@Gość 05.06.2018 13:40

Wszystko w porządku, zakład ruszył pełną parą. Sporo pracy, ale miła atmosfera i dobre zarobki rekompensują drobne zawirowania, które zdarzają się najlepszym. I nikt nie powie, że białe jest białe, a czarne jest czarne.

@Gengyo 12.06.2018 14:04

Hehehe????co za zmiana zdania i podejscia????

Daniel

Widziałem ostatnio, że potrzebują pracownika do serwisu. Czy podpowiecie coś więcej?

Pracapopłaca
@Daniel 22.04.2018 17:40

Poszukujemy pracowników serwisowych (praca przy połączeniach taśm na kopalniach) oraz tokarzy (praca na warsztacie)

@Pracapopłaca 17.05.2018 22:26

Da się dobrze zarobić?

JestOK
@Daniel 22.04.2018 17:40

Nie dla mięczakow. Swoje się nanosisz na plecach ale też zarobisz swoje.

Tadek

Jak to jest, że firma robiąca dobre taśmy dwa razy była w stanie upadłości. Takie inwestycje i problemy. Czy to błędy w zarządzaniu? Zdarzają się najlepszym. Czy to prawda, że produkcja ruszyła? Przecież według prawa firma będąca w stanie upadłości nie może brać udziału w przetargach.

Marek
@Tadek 01.07.2018 18:09

Układ restrukturyzacyjny to nie upadłość. Firma jest za mocno związana z górnictwem i mocno odczuwa wszystkie problemy samych kopalń. Nowe inwestycje powinny pozwolić w końcu się na to uodpornić.

Alicja

@Daniel, na stronie internetowej firmy w zakładce Kariera można znaleźć informację odnośnie stałej rekrutacji prowadzonej w firmie. Podany jest adres email pod który można wysyłać CV i list motywacyjny bezpośrednio do firmy. @Watchmen, firma rzeczywiście stale rekrutuje ludzi do pracy. Jesteś zainteresowany pracą w firmie Conbelts? A może już wziąłeś udział w rekrutacji i możesz podzielić się z nami szczegółami dotyczącymi procesu rekrutacyjnego w firmie? @Pracapopłaca, czy jesteś pracownikiem firmy Conbelts? W jakim miejscu można znaleźć informacje o wspomnianej przez Ciebie rekrutacji na podane stanowiska?

Wulkanizator

Z pewnością poszukują ludzi do serwisu, bo trzech najlepszych od połączeń złożyło rezygnację na koniec miesiąca. Jest miejsce dla młodych i.......odważnych.

Brak
@Wulkanizator 08.05.2018 10:20

Trzech najlepszych? Dobrych, lecz nie najlepszych.

Co tam w Conbelts ??

@Gość 05.04.2018 15:30

A co ma być? Wszystko wporzo. Rekrutancja, studęci, nowe kontrakty. Są kireownicy, dyrektorowie i dyrektorki, majstry, pracownicy i zażąd. Fszystko na mjejscu i gra i bóczy.

@Watchmen 08.04.2018 00:23

gratuluje :) odpowiedzi Watchmen

Bogdan
@Watchmen 08.04.2018 00:23

@Watchmen... ortografia na kolanach

Watchmen

Mugłbyś napisać kąkretnie co spiepszyli, albo czego niezrobili w ostatnim czasie? I ile jest ta kupa kasy? Bo słyszałem że jakos nikt sie nie garnie dozatrudnienia sie w utzrymaniu ruchu i są problemy z rekrutancją.

ojoj :(:(

Gość

Kolega chyba za dużo popił w nocy.

@Gość 08.04.2018 19:28

Nie jestem Twoim kolegom. I nie pije

Alicja

@Annie czyli studenci są co roku w fabryce Conbelts S.A. A czy Ty byłaś jednym z nich, który firmę odwiedził? Możesz opowiedzieć co konkretnie firma pokazuje na takim zwiedzaniu? @Miedziak administrator Gowork.pl może usunąć tylko wpisy, które naruszają regulamin: https://www.gowork.pl/regulamin a niewygodne firmie wpisy zostają na forum.

Praca

Dla zainteresowanych - Conbelts prowadzi rekrutację na pracowników serwisu - pilnie poszukujemy tokarza.

Praca

https://www.gowork.pl/oferta/pracownik-serwisu,7OAz8lwJDRavkVVPDfJNiG,bytom Dla zainteresowanych - Conbelts prowadzi rekrutację na pracowników serwisu.

@Praca 08.03.2018 11:00

Polecam. Dobra możliwość dorobienia. Praca jest trudna fizycznie ale satysfakcjonująca.

GOŚĆ

ALE TU CISZA PO TAK WCZEŚNIEJSZEJ WIELKIEJ BURZY

Miedziak
@GOŚĆ 18.03.2018 19:34

Dyskusja tutaj nie ma sensu. Serwis usuwa niewygodne dla pracodawcy komentarze.

Alicja

Na stronie firmy Conbelts S.A. wyczytałam, że są organizowane dla studentów z Politechniki Śląskiej spotkania podczas, których mogą oni zwiedzać fabrykę. Czy ktoś z Was był na takim zwiedzaniu? Kiedy ostatnio się ono odbyło?

Annie
@Alicja 06.12.2017 10:06

Co roku studenci technologii chemicznej w ramach zajęć zwiedzają fabrykę i poznają produkcję taśm.

Alicja

Ze strony firmy Conbelts S.A. można się dowiedzieć, że prowadzi współpracę z uczelniami wyższymi, by móc otworzyć ścieżki kariery młodym, zdolnym studentom. Dlatego również firmę możecie spotkać na różnego rodzaju targach pracy. Czy ktoś może potwierdzić, że właśnie w ten sposób dostał staż lub pracę w firmie?

Jaturacuję
@Alicja 19.02.2018 12:06

Tak, Conbelts kilkukrotnie prowadził nabór młodych, którzy dopiero co ukończyli szkołę. Dzisiaj, wielu z nich to doświadczeni pracownicy miedzy innymi i ja. Dodatkowo, co roku przyjeżdżają na praktyki studenci z całego świata i to w Conbelts zdobywają swoje pierwsze doświadczenia.

Annie
@Alicja 19.02.2018 12:06

Też tu zaczynałam kilka lat temu w ramach stażu studenckiego - dobra firma na rozpoczęcie kariery. A o płatny staż było wtedy bardzo trudno.

Zainteresowany

Witam....zatem jakie są rokowania firmy w najbliższym czasie ?

ŚMIECH NA HALI
@Zainteresowany 26.02.2018 18:16

Po co odpowiadac na Twoje pytania skoro komentarze negatywne sa usuwane... duzo mozna by mowic ale i tak nie zostanie to dlugo w swietle dziennym... pyrsk.

@ŚMIECH NA HALI 28.02.2018 11:39

To dlaczego są usuwane wpisy? Zatem co się dzieje w firmie ?

Alicja

@Jaturacuję czyli można powiedzieć, że firma Conbelts S.A. dając szansę młodym, niedoświadczonym pracownikom kształci specjalistów. @PracownikConbelts uważacie, że konkurencja pisze negatywne wypowiedzi o firmie? Jeżeli coś waszym zdaniem nie jest prawdą, macie prawo zgłosić to do admina forum (admin@goworkpl).

MIEDZIAK

DZIWNYM ZBIEGIEM OKOLICZNOŚCI NA DRUGI DZIEŃ OD EMISJI REPORTAŻU ZARAZ Z RANA PEWNA FIRMA ( KONKURENCJA CONBELTS ) ZACZEŁA WYSYŁAC DO NAS LINKI SPRAWA WG MNIE JEST DUŻYM NADUŻYCIEM , DLATEGO CONBELTS POWINIEN JAK NAJSZYBCIEJ SPRAWE ODDAĆ DO SĄDU. A FIRMIE , KTÓREJ ZALEŻY NA ZNIESŁAWIENIU CONBELTS DORADZAM ABY WALCZYŁA Z KONKURENCJA MERYTORYCZNIE , BO TO CO ROBI- JESTPO PROSTU SMIESZNE

Xdd

Przestańcie pisać głupoty dobra firma jedna z wiekszych w bytomiu daje prace i chleb wielu rodziną pozdrawiam

Bytomski
@Xdd 21.02.2018 19:08

Tak jest!

Kazda firma ma problemy no widziałem w tv nie ma co o tym dyskutowac konkurencja się nakreciła a firma przetrwała już nie jedno pozdrawiam solidnego pracodawce i miejmy nadzieje ze wyjda na prosta i dalej beda produkowac dobre tasmy.

Kolega

Panowie i panie przestańcie pisać głupoty wescie się do solidnej pracy i kazdy bedzie zadowolony Góenicza brać pozdrawiam

Zostaw opinię o Conbelts S.A. - Bytom

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Conbelts S.A.