counter
4 11 38 5 1
Filip

Firma się rozbudowuje, ma dobre opinie pod każdym względem więc nie dziwi mnie, że konkurencja tak mocno inspiruje do oskarżeń

Byly pracownik
@Filip

(usunięte przez administratora) pracowalem tam 3 dni i najwiekszemu wrogowi nie zyczylbym tam pracy

Katarzyna
@Filip

Pozytywne opinie? Które wystawiane są przez pracowników ???? No to rzeczywiście wiarygodność level hard???? ???? . Raczej wierzyłabym byłym pracownikom. Każdy wie, że ktoś kto tam pracuje prawdy nie powie ????

@Byly pracownik

Oczywiście, że byś nie życzył, bo przecież wrogom nie życzy się dobrze.

@Katarzyna

A czemu nie miałby powiedzieć prawdy? Bo kierownictwo będzie obrażone za prawdę?

Weronika
@The Tiger@

Zauważyłam, że jesteś chyba najaktywniejszą osobą na tym wątku, co jest oczywiście super. Nie masz jednak zbyt dobrego zdania o tym pracodawcy, ale mnie i tak interesowałyby pewne kwestie z nim związane. Jak na ten moment wygląda kwestia wynagrodzenia? Należy liczyć na samą podstawę czy i na jakieś dodatki?

@Weronika

Ależ mam dobre zdanie o tym pracodawcy. Obecnie naokresie próbnym jest 3300 PLN brutto, później 3600 PLN. Do tego dochodzą jeszcze premie (średnio na miesiąc 150 PLN brutto, wypłacane kwartalnie lub półroczne) oraz dodatki: świąteczny i urlopowy - w zaleśnosci od ilości dzieci: 300 PLN brutto podstawa o 150 PLN brutto za każde dziecko.

Nikodem
Klient
@Filip

Pod jakim względem? Napewno nie zarobków wynagrodzenie za pracę którą wykonują pracownicy to jakiś żart ????????????

Haku3237

150 premi kwartalnie brutto

Haku3237 Nowy wpis
Kandydat
@The Tiger@

The Tiger@ odpowie zawsze pozytywnie o swojej firmie co by się nie działo. Pozdro

@Haku3237

Nie, 150 PLN jest premii miesięcznie, ale wypłacane jest kwartalnie względnie półrocznie, czyli 150 PLN co kwartał, a 600 PLN co pół roku. Oczywiście jeśli ktoś i zespół spełni obiektywne kryteria (obecność, jakość, wydajność).

@Haku3237

Nie wszystko jest zawsze pozytywne, aczkolwiek pracownicy mają wpływ na to co się dzieje. Pozdrawiam

HAKU3237

Uważajcie na Pana Klaudiusza , który patrzy na kamery i postanowi was zatrzymać 3min na hali dla zasady ze byliście za dlugo 3 min na przerwie. Najlepiej zapie... za dwóch i nie iddzywac się tak dziala ta firma. Pamiętajcie ze wraz z pracą za 2 musi być perfekcyjna czystosc na stanowisku pracy. Nie ważne że nie zdarzysz zrobic swojej pracy żeby reszta miała ck robić dostanie opie... za to ze hesf brudno a nie pochwake ze wykonałeś prace. Porażka nie polecam

@HAKU3237

W pewnym sensie trafny komentarz - chociaż nie trzeba pracować za dwóch, to nie wolno się obijać i należy utrzymywać czystość na stanowisku pracy. No i z tym brakiem pozytywnego feedbacku bym się nie zgodził.

Kriss

Pracowałem tam. (usunięte przez administratora) Podejście szefa do pracowników pozostawia wiele do życzenia. Atmosfera w pracy bardzo zła. Nie będę się dalej rozpisywał bo to jest już historia. Tylko trochę szkoda....

Lol
@Kriss

To prawda szczera prawda

Aleksandra
@Lol

Zauważyłam, że zgadzasz się z negatywną opinią na temat Reich-Ck, byłoby super, gdybyś napisał nieco więcej konkretów od siebie. Jakie jest Twoje doświadczenie z firmą? Jak oceniasz atmosferę i sposób traktowania pracowników?

The Tiger@

Plusy: - jasna i przejrzysta struktura wynagrodzeń - czystość, warunki - dopłaty do Multisportu Minusy: - trzeba pracować

Ewa
@The Tiger@

Nie da się ukryć, że w każdym miejscu pracy należy wykonywać swoje obowiązki w sposób sumienny i uczciwy. Czy powiesz nam coś więcej na temat wynagrodzeń w firmie? Może zdradzisz nam, co należy zrobić i jak pracować, aby otrzymać premię uznaniową?

@Ewa

Wynagrodzenia rozpoczynają się od 3000 PLN brutto dla osoby na okresie próbnym. Po okresie próbnym jest to 3300 PLN. I z każdą kwalifikacją jest to o 100 PLN więcej (kwalifikacji jest 8). Premia składa się: Za brak L4 w danym miesięcu - 600 PLN rocznie Wyniki zespołu (jakość i ilość) - 600 PLN rocznie Uznaniowa (punktualność, komunikacja, etc.) - 600 PLN rocznie

@The Tiger@

W 2020 była podwyżka dla wszystkich o 300 PLN i dodatkowe 2 kwalifikacje do zdobycia.

Katarzyna
@The Tiger@

Bardzo się cieszę, że tak dokładnie opisałeś tu system wynagrodzenia w Reich-Ck. Firma właśnie prowadzi rekrutację, więc takie informacje są tym bardziej przydatne. Ciekawi mnie jeszcze wobec tego, jak podchodzi się tam do zatrudniania osób bez doświadczenia zawodowego. Mają one szanse w procesie rekrutacji?

@Katarzyna

Nie, nie trzeba mieć kwalifikacji - ale nie wolno być "skoczkiem", tzn. osobą, która co roku ma innego pracodawcę.

Paweł
@The Tiger@

Rozumiem, czy takie osoby bez doświadczenia są odpowiednio przeszkalane przed podjęciem pracy lub mogą liczyć na pomoc bardziej kompetentnych pracowników? Będę wdzięczny za informacje.

@Paweł

Tak - osoby są przeszkalane przez liderów / zastępców / innych pracowników. W zależności od "pojętności" nowego pracownika jest to szybsze lub wolniejsze, ale po 3 miesiącach nabyta jest pierwsza kwalifikacja, a to oznacza pierwszą podwyżkę wynagrodzenial.

Damian
@The Tiger@

Weeeeeeez czlowieku przestan bajki opowiadac ????‍♀️ zdarzaly sie przypadki ze po 3 h pracy gosciu zwijal sie i wiecej nie przyszedl, byl tez taki co po 8 h pracy na drugi dzien juz nie przyszedl wiec praca marzen to nie jest

Wioletta
Klient
@Katarzyna

Czytam czytam i mam wrażenie, że na komentarze odpowiada pracownik pracownikowi, dźwigacie PR firmy czy co?

Ewentualny pracownik
Kandydat
@The Tiger@

a czy jest mozliwosc otrzymania premii za "szefie nie wiem czy to pana interesuje ale ja uprzejmie donosze"?? Bo jesli nie to nie zawracam sobie wami glowy

@Damian

@Damian Oczywiście, że się zdarzały takie przypadki. I nie jest to praca marzeń. Niemniej jednak warunki są w porządku, wynagrodzenia też są OK, ale trzeba pracować.

@Ewentualny pracownik

@Ewentualny pracownik. Nie ma takiej opcji. System premiowy jest ustalony i przejrzysty.

@Wioletta

@Katarzyna: jeśli pracownicy nie są w "zmowie" co do tego, to jest to zgodne z zamysłem portalu. Czyż nie?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Ciężko jest w systemie 12/12 w Reich-Ck Sp. z o.o.? Ktoś coś?

@Pytanie

Nie ma szans na taki rodzaj pracy. Jest 5x8h na dwie zmiany - czasami na trzy, ale wtedy tylko dla chętnych.

Norbi

Wiecie coś o ewentualnej pracy? Warto teraz aplikować?

@Norbi

Jest praca na produkcji. Trzeba pracować, ale reszta się zgadza.

MT

Wyniki anonimowej ankiety wśród pracowników (Skala: 1 - bardzo źle do 5 - bardzo dobrze, frekwencja ponad 50% zalogi) Czy jesteś zadowolona / zadowolony z pracy w firmie Reich-cK? 4,4 Czy poleciłabyś / poleciłbyś znajomej / znajomemu pracę w firmie Reich-cK? 3,4 Czy kierownictwo jasno komunikuje cele i oczekiwania? 3,7 Jaka atmosfera panuje w zakładzie? 4,0 Czy Twój bezpośredni przełożony jasno komunikuje cele i oczekiwania? 4,3 Czy kierownictwo zachowuje się fair wobec Ciebie? 4,5 Czy Twój bezpośredni przełożony zachowuje się fair wobec Ciebie? 4,2 Lubię atmosferę w Reich-Ck Sp. z o.o. za: Warunki pracy, podejście do pracownika pełne szacunku

Anonim

Nie polecam tej firmy, nie miła atmosfera, liderzy są nieprofesjonalni i napewno nie są dla pracowników pomocni co do kierownictwa jest jeszcze gorzej. Słabe zarobki, zero wspomnianego socjalu. Brak możliwości rozwoju.

Czekamy na newsy od użytkowników. Ktoś ma jakieś aktualne wieści na temat firmy Reich-Ck Sp. z o.o. w mieście Bytom, bo nie wiemy jak to z pracą u nich.

Zostaw merytoryczną opinię o Reich-Ck Sp. z o.o. - Bytom

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Reich-Ck Sp. z o.o.
4/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Leśna 12