Reich-Ck Sp. z o.o.

Opinie o Reich-Ck Sp. z o.o.

Aleks

Dobre miejsce pracy, bardzo dobre zarobki plus premie

@Aleks

Jak już wspominasz o zarobkach to podaj przybliżone widełki żeby można było ocenić czy są naprawdę tak dobre? Premia jest uznaniowa i za wyniki? Nie każdy dostaje?

H
@Paweł

Praca jak każda inna do wszystkiego da się przyzwyczaić w tej firmie są dwa główne problemy szef który traktuje ludzi jak (usunięte przez administratora) jak ktoś napisze inaczej to niewiem do jakiego poziomu się zniżył a drugi problem z podwyżkami możesz pracować 4 lata i nic poza inflacją nie dostaniesz a stażowe smieszne pieniądze 200 brutto

Lahey

Nadgodzin raczej nie ma bo masz się wyrobić w 8h nie zależnie ile jest pracy.

@Paweł

Na początek 4200 PLN brutto, po 3 miesiącach co najmniej 300 PLN więcej. Średnio pracownicy z 3 letnim stażem zarabiają ok. 5000-5500. Premie średnio 350PLN brutto / miesiąc. 1/4 premii jest uznaniowa (w praktyce prawie 50% dostaje maksa, durgie tyle 80%, a tylko szczególne pojedyncze przypadki mniej.

@H

"Szef" jaki jest każdy widzi i każdy na swój sposób ocenia. Natomiast opinia o podwyżkach jest nieprawdziwa. Średni wzrost wynagrodzeń pracowników produkcji w przeciągu 4 lat to 71%. To "ciut" więcej niż inflacja.

The Tiger@

Nadgodzin nie ma, ale premie są.

@The Tiger@

Masz poważny problem z matematyką chociaż pewnie ty dostałeś wszyscy wiemy za co????????

@Kon

Przybliżysz szersze objaśnienie tych wspomnianych problemów matematycznych? Odnosisz je do nadgodzin czy właśnie premii? jeśli jesteś na bieżąco to jak średnio kwotowo to teraz wychodzi?

@Kon

Wynagrodzenia pracowników produkcji są jawblne od 2019 roku, więc jeśli masz wątpliwości to je udowadnia.

@The Tiger@

Ale rozumiem, że te kwoty , które podajesz wszystkie to są kwoty brutto? Premie są co miesiąc, ale w skład niej wchodzi też ta premia uznaniowa, czy też ta premia uznaniowa to oddzielna kwestia? Jeżeli tak, to napisz ile tej premii uznaniowej jest i co jaki czas można ją dostać.

Kon

Kwoty są kwotami brutto premie są co pół roku powiem tak przyjąłem się nie cały rok temu do tej firmy i widziałem paski wypłat pracowników którzy pracują tam 5-7lat i zarabiam tyle samo co oni a od niektórych więcej dodam że oni już mają wliczone dodatki za staż pracy i kwalifikacje na prasach tak doceniają wieloletnich pracowników

Olka
@Kon

A za co właściwie dostaje się te premie? Są jakieś konkretne wytyczne, których trzeba przestrzegać? Rozjaśnij, bo myślę nad aplikacją.

@Kon

Premie co kwartał (za obecność) lub co pół roku (pozostałe). A teraz konkrety, bo wynagrodzenia są jawne. W pierwszej połowie 2023 przyjęto 2 osoby, które średnio zarabiają 5200 brutto + premie (stan na 01.01.2024). W latach 2017-2019 przyjęto x osób z których 5 nadal pracuje. Ich średnie wynagrodzenie to 6400 brutto + premie. Dowcip polega na tym, że nowoprzyjęci pracownicy w 2023 nie ukończyli 26 roku życia, więc nie płacili zaliczki na PIT.

@Olka

1. Premia za obecność - brak L4 i nieusprawiedliwionych nieobecności. 2. Premia za wyniki wydajnościowe i jakościowe zespołu produkcyjnego. 3. Premia za punktualność i ogólnie za dyscyplinę (ustalane przez dyrekcję wraz z kierownikiem zmiany) ... 4. Premia wakacyjna i świąteczna (w zależności od ilości dzieci).

Mańka Nowy wpis
@The Tiger@

Tygrysie, czyli te 4 200 PLN na start, o których pisałeś w zeszłym roku, to już nieaktualne, tak? Bo teraz minimalna krajowa to prawie 4 300 PLN brutto... Ile teraz na start ma się, 5 200 brutto, jeśli dobrze zrozumiałam? No i najważniejsze, chwała Ci za informacje, ale o czyich zarobkach piszesz, operatora, czy szlifierza? :)

@Mańka

Obecnie jest 4.600 jako pracownik produkcji i 4.900 jako szlifierz bądź operator pras. Po 3 miesiącach jako pracownik produkcji (czyli okresie próbnym = okresie na pierwszej umowie) zostaje się właśnie pracownikiem produkcji bądź operatorem pras. A do tego należy doliczyć średnio 500 PLN brutto premii miesięcznie.

Jak długo czekaliście na odzew z Reich-Ck Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Odpowiadają na 99%.

Hej, myślę czy do nich aplikować na Szlifierza, bo na stronie mają info, że poszukują. Z tego co widzę to oferują Multisport, a opieki medycznej już nie? Z tego co piszecie to tak można zarobić około 5000 brutto, szczerze przyznam nie jest to jakaś zawrotna kwota dla mnie, ale w Bytomiu niełatwo o pracę, może jednak dają możliwość dorobienia sobie nadgodzinami?

Ponury szlifiorz

5000 tys brutto to masz po 2 latach o nadgodzinach zapomni czasami soboty parę razy w roku. Praca na szlifierni nudna i brudna ale jak jesteś z Bytomia to masz blisko więc warto spróbować chodź nie polecam.

@Ponury szlifiorz

Aa, czyli w ten sposób. Wiesz, przynajmniej z tego co piszesz, są perspektywy na podwyżkę idącą w parze ze stażem pracy, niektóre firmy nie oferują takiego komfortu, mimo wszystko :D To na start, jaka kwota?

@Monika

Obecnie na start jest 4200 brutto + średnio 350 PLN brutto miesięcznie premii regulaminowej (wypłacanej co kwartał lub co pół roku).

Lucy
@Reich-Ck Sp. z o.o.

I te 350 brutto to jest na pół roku czy na jeden miesiąc, bo nie rozumiem? Jak już zdarzają się nadgodziny, bo ktoś pisał, że to rzadki temat to jak wtedy są rozliczane?

@Lucy

Te 350 PLN jest za miesiąc. Nadgodziny są rozliczane zgodnie z Kodeksem Pracy czyli dodatkowe 50%, chyba, że przypadają w nocy, soboty, etc., to wtedy 100%.

Witam serdecznie chciałam zapytać i pracę jako sprzątaczka mam doświadczenie zawodowe

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Reich-Ck Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?

Czy Reich-Ck Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

Tak, można się zapytać - ale studenci odbywają w Reich-cK praktyki/ staże, bądź też pracują w okresie wakacyjnym,

Filip

Firma się rozbudowuje, ma dobre opinie pod każdym względem więc nie dziwi mnie, że konkurencja tak mocno inspiruje do oskarżeń

Byly pracownik
@Filip

(usunięte przez administratora) pracowalem tam 3 dni i najwiekszemu wrogowi nie zyczylbym tam pracy

Katarzyna
@Filip

Pozytywne opinie? Które wystawiane są przez pracowników ???? No to rzeczywiście wiarygodność level hard???? ???? . Raczej wierzyłabym byłym pracownikom. Każdy wie, że ktoś kto tam pracuje prawdy nie powie ????

@Byly pracownik

Oczywiście, że byś nie życzył, bo przecież wrogom nie życzy się dobrze.

@Katarzyna

A czemu nie miałby powiedzieć prawdy? Bo kierownictwo będzie obrażone za prawdę?

Weronika
@The Tiger@

Zauważyłam, że jesteś chyba najaktywniejszą osobą na tym wątku, co jest oczywiście super. Nie masz jednak zbyt dobrego zdania o tym pracodawcy, ale mnie i tak interesowałyby pewne kwestie z nim związane. Jak na ten moment wygląda kwestia wynagrodzenia? Należy liczyć na samą podstawę czy i na jakieś dodatki?

@Weronika

Ależ mam dobre zdanie o tym pracodawcy. Obecnie naokresie próbnym jest 3300 PLN brutto, później 3600 PLN. Do tego dochodzą jeszcze premie (średnio na miesiąc 150 PLN brutto, wypłacane kwartalnie lub półroczne) oraz dodatki: świąteczny i urlopowy - w zaleśnosci od ilości dzieci: 300 PLN brutto podstawa o 150 PLN brutto za każde dziecko.

Nikodem
@Filip

Pod jakim względem? Napewno nie zarobków wynagrodzenie za pracę którą wykonują pracownicy to jakiś żart ????????????

Haku3237

150 premi kwartalnie brutto

Haku3237
@The Tiger@

The Tiger@ odpowie zawsze pozytywnie o swojej firmie co by się nie działo. Pozdro

@Haku3237

Nie, 150 PLN jest premii miesięcznie, ale wypłacane jest kwartalnie względnie półrocznie, czyli 150 PLN co kwartał, a 600 PLN co pół roku. Oczywiście jeśli ktoś i zespół spełni obiektywne kryteria (obecność, jakość, wydajność).

@Haku3237

Nie wszystko jest zawsze pozytywne, aczkolwiek pracownicy mają wpływ na to co się dzieje. Pozdrawiam

Mirosław
@The Tiger@

Czy poza wspomnianą przez Ciebie premią rzędu 150 zł wypłacanej kwartalnie względnie półrocznie są jeszcze jakieś ciekawe dodatki do pensji podstawowej, które oferuje pracownikom firma Reich-Ck? Mam cichą nadzieję, że dzięki Tobie ustalę kilka ważnych kwestii oraz to, co aktualnie w firmie tej się dzieje. Bądź tak miły i pomóż mi.

@Mirosław

Premia teraz wynosi 350 PLN miesięcznie. Praca jak zwykle jest.

Pracowałem tam

@Kriss

To super że tam pracowałeś, może powiesz coś więcej? Jak ci się tam pracowało?

@Byly pracownik

Bo też tam pracowałem i wiem o czym "były pracownik "pisze

@Kriss

Ale ja nie wiem, bo nie pracowałam, to możesz powiedzieć o co chodzi? Wytrzymałeś dłużej niż on?

d

tak

@d

To ile tam pracowałeś? I jak oceniasz pracę samą w sobie?

...
@Katarzyna

Czy ja wiem, zależy jak na to spojrzeć. Jeżeli się było kiepskim pracownikiem, który zamiast podnosić kwalifikacje i dbać o produkt firmy robił na przekór to jego opinia zawsze będzie negatywna. Natomiast osoba, która była dobrym pracownikiem, ale zmieniła pracę ze względu na tam swoje załóżmy predyspozycje czy udogodnienia to jego opinia będzie dobra i wiarygodna. Tak więc wszystko zależy od punktu widzenia na ogół sytuacji. Ja znam tą firmę trochę od zewnątrz i wewnątrz choć nigdy tam nie pracowałam. Wiem, że szef jest wymagający, ale w końcu dba o dobro firmy zwłaszcza, że jest to firma córka główna siedziba jest w Niemczech, a jak wiadomo Niemcy mają swoje charakterystyczne zachowania. Wynagrodzenie adekwatne do pracy, czyli jak się starasz to masz, a jak nie to za darmo dodatkowej kasy Ci nie dadzą. Reasumując w każdej robocie idzie się do czegoś doczepić, jednym dana praca będzie odpowiadać bardziej innym mniej, najlepiej przekonać się na własnej skórze, po to zostały stworzone umowy próbne aby każdy kandydat mógł się rozeznać czy dane stanowisko mu odpowiada, a pracodawca czy dany kandydat na stanowisko spełnia kryteria.

Tam nigdy nie było dobrze

Nigdy nie było dobrze i nie będzie już o tym pisałem nie raz chyba ze te super paytania są tam z gory sory Bd ok jak już tommy z porsche pójdzie na emeryturę chyba ze bd jak DJ kams :)

TheTiger@
@Tam nigdy nie było dobrze

Każdy pracownik może się wypowiedzieć co jest nie tak na poszczególnym poziomie. Masz problem z liderem - idziesz do dyrektora produkcji. Masz problem z dyrektora produkcji - idziesz do (wice)prezesa. Ponadto jest rozmowa rozwojowa w której można powiedzieć co kogo gryzie.

Bonzo konzo
@TheTiger@

W reichu jak masz problem to cię pier….. a. Nie słuchają wiec nie wiem o czym ty piszesz kolezko Widzę ze albo tam nie robisz albo jesteś tym typem z gory

@Bonzo konzo

To Ty tutaj nie pracujesz... albo jesteś osobą, która nigdy się nie odzywa jak jest pytana czy coś można zmienić, czy coś jest nie tak. W każdej chwili możesz poprosić o rozmowę z prezesem i powiedzieć co Cię boli. Jeśli to poważny problem to na pewno zostanie przynajmniej poszukane rozwiązanie.

@TheTiger@

Pracuje tam i wszystko co pisze Tiger mija się z prawdą tak naprawdę liczy się elita starych ciuli i jak masz jakiś problem to pierw cię wyśmieją między sobą a potem udają że coś z tym robią .

Jeb
@TheTiger@

OGŁOSZENIE PRACOWAŁEŚ KIEDYŚ JAKO PROSTYTUTKA NADAJESZ SIĘ W SAM RAZ NIE CZEKAJ APLIKUJ DO REICH CK. BO TAK NAPRAWDE W TEJ PRACY LICZY SIE UMIEJETNOSC WCHODZENIA W (usunięte przez administratora) BEZ WAZELINY I PODPIEPRZANIE O NAJMNIEJSZE GŁUPOTY (I WYMYSLANIE PROBLEMÓW KTÓRYCH NIE MA ) POZDRO (usunięte przez administratora)

Glacok
@Kon

Oto słowo Pańskie Cała prawda o tej firmie No masz racje tez przez te (usunięte przez administratora) przechodziłem ale teraz już tylko śmieje się czytając te opinie a The tiger zawsze powie ze jest zajeb.iście

@Kon

Połowa ekipy na produkcji nie pracuje dłużej niż 2 lata (z powodu rozwoju firmy, a nie rotacji pracowników, ponieważ ta jest niska). Jeśli uważasz, że jesteś w stanie lepiej reprezentować załogę niż obecny reprezentant, to zgłoś swoją kandydaturę. Mam nadzieję, że wiesz chociaż gdzie.

@Jeb

Firma dba o jakość swoich produktów, więc jak sam nie zgłosiłeś jakiejś wady albo błędu, to pozwól to zrobić tym, którym zależy na firmie i swoim miejscu pracy. Jak Tobie nie zależy, to droga wolna - nikt w Reichu nikogo nie trzyma na siłę.

@Glacok

Czy jest (usunięte przez administratora) Zdecydowanie nie. Czy jest idealnie? Też zdecydowanie nie. Jest jak to w pracy. Oczywiście niektórym podejście w firmie się nie podoba (bo pewnie znajdą się konkretne rzeczy, które można zrobić lepiej/ inaczej), ale większość jednak zostaje. Ciekawe czemu? Bo tak źle płacą? Bo taka trudna praca? Bo taka zła atmosfera? Niech czytelnicy zastanowią się nad tym. I nad tym, że te opinie są wykorzystywane w 80%-90% przez niezadowolonych (byłych) pracowników.

Edyta

Ok to z tego wynika ze atmosfera pracy dość słaba w Twojej ocenie, a co myślisz o zarobkach? Dobrze płaca w porównaniu do rynku?

????????
@Edyta

Plus jest taki że nie jest to zatrudnienie przez agencję jak się nie mylę to zarobki to chyba 4tys brutto teraz dla mnie największym problemem był ten (usunięte przez administratora) wyścig szczurów im lepiej podpiepszasz ludzi o najmniejsze rzeczy czasami nawet takie że mogłabyś pomyśleć że śpisz i to ci się tylko śni .I jak im nie podpisujesz z jakiegoś względu to będą robić wszystko żeby się cb pozbyć

????????
@Edyta

Aha i te specjalizacje na maszynach to nie jest do końca tak jak piszą nawet jak jesteś bardzo dobrym pracownikiem to z podwyżkami się nie spieszą a podwyżki dostaną ci którzy używają więcej wazeliny i wymyślają problemy na pokaz

Święte Auto

Wczoraj był tego popis

@????????

Nie zgodzę się z tym. Jest jasno omawiane na rozmowach rozwojowych co się chce robić i co jest realne.

@????????

Na dzień dobry teraz jest 4200 brutto + premie (350 miesięcznie). Po 3 miesiącach 4500 brutto (lub więcej - chyba, że się nie zebrało podstawowej kwalifikacji, co się zdarza 1/10l.

@Święte Auto

To co wczoraj się działo? Haja z tego powodu, że trzeba utrzymywać czystość szatni/ łazienek czy yo, że pracownik szkolony został beż naleźlżytego nadzoru i powstały straty na 2k PLN?

TIGER_BONZO
@The Tiger@

No jest wszystko w porządku,jest dobrze,dobrze robią,dobrze wszystko jest w porządku.Jest git pozdrawiam całą Reichowska ekipę ,dobrych chłopaków i niech sie to trzyma.Dobry przekaz leci

Haku
@The Tiger@

Proszę o wyjaśnienie sprawy w odrabianiu godz a nie o zatkanych kiblach gdzie to powinno interesować ekipę sprzatjaca. A nie tych ludzi co na Was robią i są poniżani o np 20h nadgodzin odrabiania Zero szacunku dla pracownika Dlatego ludzie spi… od was jak np kobieta co kleiła sztuki 10lat

@Haku

Jeśli ktoś wykonuje niechlujnie pracę i popełnia wielokrotnie te same błędy, może spotkać się z konsekwencjami zgodnie z zasadami. A właśnie niechlujstwo w szatni coś o tym mówi. Z resztą jak komuś to podejście nie podoba się - pomimo, że jest komunikowane na rozmowach kwalifikacyjnych - to droga wolna. Natomiast fakt jest taki, że rotacja w Reich-cK jest ponadprzeciętnie niska jak na zakład produkcyjny.

Kazik

Jestem po to żebyś o mnie gadał

Tiger bonzo

Kiedyś były kejon gilzy i było git a teraz afer hehe

Haku
@Tiger bonzo

To kiedyś szły lipy a. Teraz nie mogą ?

Haku 3237 lakiernia S.A

Witam państwa Atmosfera jest fatalna „loki” czyli szef nie pan Marcin tylko klaus każdego (usunięte przez administratora) wszystko mu się nie podoba jest będę (usunięte przez administratora) „Grześ” jak nie chcesz zmarnować swojego cennego czasu nie idź do tej firmy Było by ok jak by lokasa nie było ale niestety jest i. Psuje wszystko polski Niemiec. Przepracowałem tam 3lata i czas stracony firma bd git gdy klaudiusz się zwolni puki nie zarazi ludzi swoim JE…niem ludzi psychicznie Było by piękniej bez niego i reszty idiotów

@Haku 3237 lakiernia S.A

3 lata? a opiszesz jak konkretnie to mogło wyglądać? cały czas wykonywałeś to samo i tyle tu przesiedziałeś czy w trakcie pracy mogło dziać się coś szczególnego? nauczyłeś się czegoś może?

Hakupur
@Anna

Proponuje sprawdzić na własnej skórze jeśli jesteś bardzo zainteresowana praca :) Będzie Pani zadowolona :)))

Maja

Jak kształtują się obecnie zarobki i premie? Czy są przyjęcia? Czy praca wymaga dźwigania ręcznego i przeciążania kręgosłupa? Zmiany 2 czy 3?

@Maja

Obecnie (stan na 13.06.2022) na "dzień dobry" i bez kwalifikacji stawka wynosi 3700 PLN brutto + średnio 350 PLN brutto premii regulaminowej. Po 3 miesiącach jest pierwsze podwyżka o 300 PLN (co najmniej). Przedsiębiorstwo posiada jasny katalog kompetencji, a każda kompetencja oznacza wzrost wynagrodzenia o 100 lub 200 PLN. Po 2 latach jest pierwszy dodatek stażowy (po 5 i 10 latach kolejne), ergo są pracownicy produkcji, którzy zarabiają 5500 PLN podstawy. Oczywiście wynagrodzenia są regularnie dopasowywane do rozwoju płacy w Polsce oraz sytuacji inflacyjnej.

@TheTiger@

No i to się chwali, jasna odpowiedź a nie typu "proszę dzwonić do kard 8-16"

@Maja

Jeszcze pozostałe pytania: Czy są przyjęcia? Tak, obecnie poszukiwany jest pracownik produkcji. Generalnie ciekawe osoby mogą zawsze złożyć CV - każde jest rozpatrywane i na każde się odopowiada. Czy praca wymaga dźwigania ręcznego i przeciążania kręgosłupa? Praca jest zgodna z BHP i wszelkie ciężkie dźwigania są wspomagane maszynami. Zmiany 2 czy 3? Na ogół 2 zmiany - od czasu do czasu jest 3 zmiana dla doświadczonych pracowników.

@TheTiger@

Czy można także dzwonić, aby przyspieszyć rekrutację, czy złożyć CV i cierpliwie czekać?

Alberto
@TheTiger@

Ta premia jest co miesiac czy kwartalnie

@Maja

Wysłać i czekać. Odzywamy się w przeciągu jednego tygodnia.

@Alberto

Podałem średnią miesięczną premię, natomiast jest ona wypłacana kwartalnie (premia za obecność) lub półrocznie (premia zespołowa i osobista). Czyli jeśli ktoś jest cały czas obecny (oczywiście urlop liczony jest jako obecność) to otrzymuje co kwartał 300 PLN, a jeśli wyniki zespołu i dana osobą są w porządku, to co pół roku jest 1500 PLN.

@TheTiger@

Czy przyjmujecie kobiety do pracy? Czy to praca typowo dla mężczyzn.

@Maja

O jakie stanowisko pytasz?

@Maja

Większość miejsc pracy na produkcji to stanowiska dla mężczyzn z racji obciążeń, ale są też stanowiska dla kobiet.

Izabela
@TheTiger@

A za co się należy premia regulaminowa? proszę się nie śmiać, nie miałam z czymś takim styczności to nie wiem :)

@Izabela

Premie regulaminowa czyli premia, której zasady przyznawania są zapisane w regulaminie - czyli przeciwieństwo uznaniowej. W przypadku Reich-cK premia regulaminowa jest wypłacana kwartalnie (za obecność) oraz półrocznie (za wyniki zespołu i zachowanie).

Miko
@TheTiger@

Czy obecnie poszukujecie pracownika?

Joanna
@TheTiger@

To na jakich stanowiskach mogą pracować tutaj kobiety?

@Joanna

Np, na stanowisku konfekcjonerki wyrobów gumowych.

@Miko

Ciekawej (pozytywnie) osobie zawsze jest umożliwiana prezentacja siebie w rozmowie i poznanie zakładu. Odpowiadając na Twoje pytanie: tak, są poszukiwani pracownicy, ale nie "na gwałt".

Ona

Dzień dobry. Jakie są stanowiska pracy dla kobiet ?? I czy w ogóle są ??

Czy w firmie Reich-Ck Sp. z o.o. można pracować na pół etatu?

TheTiger@

Nie, nie praktykuje się czegoś takiego.

Aneta

Czy firma Reich-Ck Sp. z o.o. oferuje bonusy pozapłacowe, na święta czy wakacje? Czy pracownicy spotykają się na imprezach integracyjnych?

@Aneta

Tak, oferuje bonus wakacyjny i świąteczny - w wysokości kilkuset PLN w zależności od ilości dzieci. Tak, dla pracowników są imprezy integracyjne - impreza letnia i wigilia.

HAKU3237

Uważajcie na Pana Klaudiusza , który patrzy na kamery i postanowi was zatrzymać 3min na hali dla zasady ze byliście za dlugo 3 min na przerwie. Najlepiej zapie... za dwóch i nie iddzywac się tak dziala ta firma. Pamiętajcie ze wraz z pracą za 2 musi być perfekcyjna czystosc na stanowisku pracy. Nie ważne że nie zdarzysz zrobic swojej pracy żeby reszta miała ck robić dostanie opie... za to ze hesf brudno a nie pochwake ze wykonałeś prace. Porażka nie polecam

@HAKU3237

W pewnym sensie trafny komentarz - chociaż nie trzeba pracować za dwóch, to nie wolno się obijać i należy utrzymywać czystość na stanowisku pracy. No i z tym brakiem pozytywnego feedbacku bym się nie zgodził.

@HAKU3237

Noooo wreszcie ktoś napisał coś o cudownym "klauziku" (bo to chyba tak brzmi niemiecka wersja tego imienia) . A tak na marginesie to ten cały tiger w komentarzach to ty klauzik? czy któryś z twoich lizusów?

@Damianek

Nie, nie brzmi tak. Klaus to wersja imienia Mikołaj. A co do mojej osoby, to co bystrzejsi wiedzą kim jestem. Ale Twoje typy to pudła.

@The Tiger@

Nie, nie za 2 najlepiej za 3 a wypłata jak dla praktykanta.

@Damianek

Pisząc tak, sam podważasz swoją wiarygodność. Wysokość wynagrodzenia jest akurat jawna i każdy może sobie sam wyrobić o niej opinie.

Bo pracowałem tam

MT

Wyniki anonimowej ankiety wśród pracowników (Skala: 1 - bardzo źle do 5 - bardzo dobrze, frekwencja ponad 50% zalogi) Czy jesteś zadowolona / zadowolony z pracy w firmie Reich-cK? 4,4 Czy poleciłabyś / poleciłbyś znajomej / znajomemu pracę w firmie Reich-cK? 3,4 Czy kierownictwo jasno komunikuje cele i oczekiwania? 3,7 Jaka atmosfera panuje w zakładzie? 4,0 Czy Twój bezpośredni przełożony jasno komunikuje cele i oczekiwania? 4,3 Czy kierownictwo zachowuje się fair wobec Ciebie? 4,5 Czy Twój bezpośredni przełożony zachowuje się fair wobec Ciebie? 4,2 Lubię atmosferę w Reich-Ck Sp. z o.o. za: Warunki pracy, podejście do pracownika pełne szacunku

@MT

Hahaha jaaa(usunięte przez administratora). średnia ankiet od wchodzących bez wazeliny?

@Damianek

Średnia z ankiet od osób, które stwierdziły, że na nie odpowiedzą. W firmie każdy może zgłosić swoją opinię - także prezesowi, który chętnie posłucha co pracownicy mają do powiedzenia. Ewentualnie można to zrobić przez wybieranego reprezentanta załogi.

The Tiger@

Plusy: - jasna i przejrzysta struktura wynagrodzeń - czystość, warunki - dopłaty do Multisportu Minusy: - trzeba pracować

@The Tiger@

Nie da się ukryć, że w każdym miejscu pracy należy wykonywać swoje obowiązki w sposób sumienny i uczciwy. Czy powiesz nam coś więcej na temat wynagrodzeń w firmie? Może zdradzisz nam, co należy zrobić i jak pracować, aby otrzymać premię uznaniową?

@Ewa

Wynagrodzenia rozpoczynają się od 3000 PLN brutto dla osoby na okresie próbnym. Po okresie próbnym jest to 3300 PLN. I z każdą kwalifikacją jest to o 100 PLN więcej (kwalifikacji jest 8). Premia składa się: Za brak L4 w danym miesięcu - 600 PLN rocznie Wyniki zespołu (jakość i ilość) - 600 PLN rocznie Uznaniowa (punktualność, komunikacja, etc.) - 600 PLN rocznie

@The Tiger@

W 2020 była podwyżka dla wszystkich o 300 PLN i dodatkowe 2 kwalifikacje do zdobycia.

Katarzyna
@The Tiger@

Bardzo się cieszę, że tak dokładnie opisałeś tu system wynagrodzenia w Reich-Ck. Firma właśnie prowadzi rekrutację, więc takie informacje są tym bardziej przydatne. Ciekawi mnie jeszcze wobec tego, jak podchodzi się tam do zatrudniania osób bez doświadczenia zawodowego. Mają one szanse w procesie rekrutacji?

@Katarzyna

Nie, nie trzeba mieć kwalifikacji - ale nie wolno być "skoczkiem", tzn. osobą, która co roku ma innego pracodawcę.

@The Tiger@

Rozumiem, czy takie osoby bez doświadczenia są odpowiednio przeszkalane przed podjęciem pracy lub mogą liczyć na pomoc bardziej kompetentnych pracowników? Będę wdzięczny za informacje.

@Paweł

Tak - osoby są przeszkalane przez liderów / zastępców / innych pracowników. W zależności od "pojętności" nowego pracownika jest to szybsze lub wolniejsze, ale po 3 miesiącach nabyta jest pierwsza kwalifikacja, a to oznacza pierwszą podwyżkę wynagrodzenial.

Damian
@The Tiger@

Weeeeeeez czlowieku przestan bajki opowiadac ????‍♀️ zdarzaly sie przypadki ze po 3 h pracy gosciu zwijal sie i wiecej nie przyszedl, byl tez taki co po 8 h pracy na drugi dzien juz nie przyszedl wiec praca marzen to nie jest

Wioletta
@Katarzyna

Czytam czytam i mam wrażenie, że na komentarze odpowiada pracownik pracownikowi, dźwigacie PR firmy czy co?

Ewentualny pracownik
@The Tiger@

a czy jest mozliwosc otrzymania premii za "szefie nie wiem czy to pana interesuje ale ja uprzejmie donosze"?? Bo jesli nie to nie zawracam sobie wami glowy

@Damian

@Damian Oczywiście, że się zdarzały takie przypadki. I nie jest to praca marzeń. Niemniej jednak warunki są w porządku, wynagrodzenia też są OK, ale trzeba pracować.

@Ewentualny pracownik

@Ewentualny pracownik. Nie ma takiej opcji. System premiowy jest ustalony i przejrzysty.

@Wioletta

@Katarzyna: jeśli pracownicy nie są w "zmowie" co do tego, to jest to zgodne z zamysłem portalu. Czyż nie?

Żabol
@The Tiger@

Dopłaty do multisportu to se możesz w (usunięte przez administratora) wsadzić, rachunków tym nie zapłacisz.

@Żabol

Oczywiście, że nie zapłacisz tym rachunków, ale jeśli pracownicy zgłaszają chęć udziału w tym programie, to ma to dla tych pracowników jakąś wartość i dobrze o tym poinformować potencjalnych kandydatów.

Kriss

Pracowałem tam. (usunięte przez administratora) Podejście szefa do pracowników pozostawia wiele do życzenia. Atmosfera w pracy bardzo zła. Nie będę się dalej rozpisywał bo to jest już historia. Tylko trochę szkoda....

Lol

To prawda szczera prawda

Aleksandra
@Lol

Zauważyłam, że zgadzasz się z negatywną opinią na temat Reich-Ck, byłoby super, gdybyś napisał nieco więcej konkretów od siebie. Jakie jest Twoje doświadczenie z firmą? Jak oceniasz atmosferę i sposób traktowania pracowników?

Ciężko jest w systemie 12/12 w Reich-Ck Sp. z o.o.? Ktoś coś?

The Tiger@

Nie ma szans na taki rodzaj pracy. Jest 5x8h na dwie zmiany - czasami na trzy, ale wtedy tylko dla chętnych.

Zostaw merytoryczną opinię o Reich-Ck Sp. z o.o. - Bytom

• Jak się pracuje w Reich-Ck Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Reich-Ck Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Reich-Ck Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 1 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Reich-Ck Sp. z o.o.