Opinie o Silspek Rubber Sp. z o.o. Sp.K. w Opole

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Silspek Rubber Sp. z o.o. Sp.K.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Silspek Rubber Sp. z o.o. Sp.K. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Surowce, półprodukty - produkcja wyrobów z gumy i kauczuku

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Silspek Rubber Sp. z o.o. Sp.K. w Opole

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie
Administrator Nowy wpis

Planuję aplikować na stanowisko Specjalista ds. badań i rozwoju do firmy Silspek Rubber Sp. z o.o. Sp.K.. Jak wygląda rekrutacja i z ilu etapów się składa?

Thisman Nowy wpis
Inne
 Pytanie

Czy są aktualnie przyjęcia do waszej firmy? Można złożyć cv?

Nowy Nowy wpis
Kandydat

Tak chce iść

Elżbieta Nowy wpis
Inne
@Nowy

Dostałeś się czy dopiero masz zamiar aplikować?

Nowy
Pracownik
 Pytanie

Jak tam poprawiło się coś w firmie ? :)

Dominika
Inne
@Nowy

A co, będziesz tam szedł do pracy?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. badań i rozwoju w firmie Silspek Rubber Sp. z o.o. Sp.K.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Tokarz Manualny
Wałbrzych
Osborne-Engineering Sp. z o.o.
(152 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Wykwalifikowana krawcowa/szwaczka - firanki i zasłony
Poznań
Małgorzata Dekoracja i Automatyka Sp. z o.o.
(20 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Rekrutacja na stanowisko kierownicze
Kampinos
Kenig Spedition Kenig Adam
(38 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Anonim
Pracownik

Praca jest jaka jest produkcja na gumie gdzie robią kobiety to masakra jak kobiety mają co chwila ściągać worki i je wsypywać aby ważyć a silosy stoją puste bo jakoś panowie nie kwapią się aby je uzupełnić dramat jak pracujesz i dajesz 200procent z siebie jest ok ale jak już jesteś malo produktywny chory itp to cię zwolnią a lenie znajomi pupilki to mogą cały czas udawać że pracują i oni nie zostają zwolnieni tylko nadal pracują pracownicy zgrany team

NOWY
Kandydat
 Pytanie

Jakie godziny pracy są w firmie Silspek ? Czy weekendy są wolne ?

Wiola
Pracownik

Pacuje od kilku lat w tej firmie. Praca jak wszędzie. Umowę podpisałam dobrowolnie - jak każdy. Bo nikt tutaj do niczego nie zmusza. Za pracę jest bardzo dobra płaca. Osoby które nie są zainteresowane pracą szybko odchodzą. Te negatywne wpisy robią osoby które już w Silspeku nie pracują.

Negatyw
Inne
@Wiola

Oczywiscie, nie zmusza. Do podpisywania urlopow, do zostawania dluzej w pracy.. jest tak pieknie, ze nawet brat z prezesem nie wytrzymal.

Noname
Pracownik
@Wiola

Otóż to. Praca jak praca... Jest to praca na produkcji aczkolwiek nie jest to praca ciężka, nikt nikogo nie pogania ale też osoby, które zarządzają nie będą bezczynnie stały i się przyglądały jak jeden czy drugi pracownik nie robi to co powinien... Niektórzy powinni zastanowić się nad swoim zachowaniem, a nie notorycznie oceniać innych, a jeśli już mają taką potrzebę to na początek polecam bardziej wnikliwie przemyśleć powody jednej czy drugiej decyzji osób zarządzających albo zwyczajnie zapytać, a nie tworzyć bajki, bo nie o to tu chodzi i przede wszystkim nikomu nie służy. Jeżeli praca nie odpowiada to się zwolnij i szukaj innej, przyjdzie na Twoje miejsce ktoś kto doceni pracę w firmie i da coś od siebie a nie będzie miał tylko oczekiwania nie współmierne do wkładu. Tyle. Pozdrawiam.

Honor...
Pracownik
 Pytanie
@Negatyw

To dlaczego ponad dwadzieścia lat fałszywy (usunięte przez administratora)(brat) siedział?

1
Nowa
Kandydat
 Pytanie

Czy na produkcji pracują kobiety? Czy praca tylko dla mężczyzn.

Rubo Rita
Pracownik

O ile praca jest jeszcze spoko o tyle ludzie zarządzający to totalne (usunięte przez administratora) Prezes ma zaślepione oczy i słucha tylko tego co mówią mu ludzie z biura a ludzie z biura to totalny dramat nie mam pojęcia jak można być takim człowiekiem jak pewien pan z biura Rotacja ludzi których było już tam setki mówi samo za siebie .

CouWas
Były pracownik
 Pytanie

Heloł Silspek Rubber. Podobno same zwolnienia u Was, to prawda? Podobno głowa spadła niektórym nietykalnym, prawda? Jeszcze dwóch wielkich prejzesie zostało do wyautowania, podpowiem: Siedzą chłopcy dwaj razem w jednym biurze, co to za chłopaki? Woj. i Kraf. !!!

Gabriela
Inne
@CouWas

Nie rozumiem nic z Twojego wpisu. O co Ci dokładnie chodziło? Nie wiem czy jesteś pracownikiem firmy czy wypowiadasz się jako ktoś inny skoro piszesz, że 'podobno' same zwolnienia. Można wywnioskować, że jesteś kimś z zewnątrz.

Wołk
Pracownik
@CouWas

Ну, погоди! Заяц :-)))))))

melody
Były pracownik

powiem krótko -tragedia, zero kultury pracy a opisy dwóch panów z biura to cała prawda- jeden i drugi nic nie wie ale siać zamęt potrafią.

S.
Kandydat
 Problem

Niskie zarobki, kiepska atmosfera, brak kultury języka ze strony samozwańczego kierownika. Duża rotacja mówi sama za siebie

Pytanie
 Pytanie

Jaka atmosfera jest między działami w Silspek Rubber Sp. z o.o. Sp.K.?

Sarawiczka
@Pytanie

Tragiczna, produkcja zarabia znacznie więcej od laboratorium. Gdzie potrzebujesz studiów by móc pracować

Happy
@Pytanie

Jakie działy? Tam jest tylko produkcja, laboratorium i biuro (dwóch zarządzających). Zarządzanie polega na poniżaniu, zastraszeniu oraz obrażaniu.

1
Pytanie
 Pytanie

Czy Silspek Rubber Sp. z o.o. Sp.K. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

asdaasdasd
@Pytanie

Okres próbny to umowa zlecenie.

Dalejslabo

Najlepszą dla mnie inwestycją było to, że mnie stamtąd zwolnili. Bardzo dziękuję Silspekowi, za ten uczynny i jakże mądry gest, ktory wykonali w moim kierunku. Dziękuję Wam, że mnie zwolniliście, bo dzięki temu znalazłem nową pracę i wiem dopiero teraz co to znaczy normalność w pracy, koleżeńskie relacje w pracy. Jestem Wam bardzo wdzięczny, jak nikomu nigdy do tej pory, że mnie tam u Was nie ma. Król (usunięte przez administratora) i jego pionek (usunięte przez administratora) (czy jakoś tak sie zwał) tworzą wyjątkowy duet, o umiejętnościach i wiedzy merytorycznej na poziomie ukonczonej szkoły specjalnej, o profilu rozszerzonym, oczywiście z wyróżnieniem! Dbają chłopaki oto, by sie Wam dobrze pracowało, zawsze we dwoch sobie chodza, konsultuja sie, umieją doradzić, wysłuchać a nade wszystko wymyślają jakby to Wam drodzy bracia i siostry z silspeka się nie nudziło - ironia... Nie polecam tego miejsca, nikomu!

Autolaweta

Najlepsze co mi się w życiu przytrafiło to odejście z Silspeka ... Nie polecam nikomu pracy w tej firmie! Pierwszy tydzień pracy w tej firmie to tak jakby ktoś Cię ciągle gonił z widłami a Ty nie masz prawa się zatrzymać choćby na chwilę. Wszystkie negatywne komentarze są w 100% prawdziwe! Czas pracownika jest całkowicie wykorzystany i to na maksymalnych obrotach. 15 minutowa przerwa i przed jej końcem masz już stać przy maszynie, to samo rano, najlepiej żeby już przed 6 maszyna była zagrzana do pracy. Przeciągnięcie czasu pracy o jakieś 10 min to normalka. Po pierwszym tygodniu pracy byłoby bardzo dobrze gdyby pracownik potrafił samodzielnie pracować na każdym stanowisku. Często bywa tak, że pracownikowi po prostu brakuje czasu aby zrobić wszystko co do niego należy mimo tego ,że cały dzień pracuje się w biegu na najwyższych obrotach. Bardzo duża rotacja pracowników. Nikt tu nie chce zostać na stałe. Cały miesięczny okres próbny wytrzymuje może 3/10 osób, przynajmniej tyle się przewinęło gdy tam pracowałem. Pracownicy którzy tu pracują kilka lat, robią to tylko i wyłącznie dlatego że mieszkają blisko. Nigdy nie wiadomo kiedy zakończy nam się "kariera" w tej firmie ponieważ pracownikom z kilkuletnim stażem pracy po prostu nie przedłuża się umowy bez żadnej racjonalnej przyczyny. Pewna kobieta została tak właśnie potraktowana gdy tam pracowałem i wszyscy pracownicy byli w szoku razem z nią. W piątek po pracy powiadamiają pracownia że ma w poniedziałek już nie przychodzi. Wolą zatrudnić kogoś nowego i mniej mu zapłacić, widocznie to są oszczędności dla zakładu. Gdyby w biurze nie pracowało kilka Panów o których tutaj wszyscy piszą to może by ten zakład wyszedł na prostą. Ale tak na pocieszenie powiem, że pracownicy produkcji na gumie są bardzo mili i pomocni oraz Pani sprzątająca zakład jest przesympatyczną osobą :) Szkoda że nadal muszą pracować w takich warunkach... Poszukajcie sobie innej pracy bo naprawdę nie warto się tak męczyć "psychicznie" i fizycznie za te pieniądze. Teraz pracuję na produkcji w innej firmie i naprawdę jestem bardzo zadowolony! Pozdrowienia dla operatorów walcarek :)

anonim

(usunięte przez administratora)

Nieznany-on

A jak długo tam pracowałeś? Czy dostałeś takie warunki finansowe jakie były omawiane przy rozmowie?

1
Pitbull
@Nieznany-on

Odnośnie finansów dodam tylko, że podwyżki były obiecywane, ale w tej kwestii były to tylko słowa.

Pitbull
@Nieznany-on

Proszę zobaczyć jak bardzo bolała, moja opinia, nie spodziewali się tak mocnego i inteligentnego przeciwnika. ???? Została usunięta po 41 pozytywnych reakcji. Prawda w oczy kole. ????

Pitbull
@Nieznany-on

Muszę napisać raz jeszcze, gdyż usunęli moja odpowiedź, pracowałem tam niemal 2 lata, także trochę mogę powiedzieć.

Pitbull

Witam, chciałbym zamieścić moją opinię po raz drugi, gdyż po 41 pozytywnych reakcjach, (czytać poniżej) została bezpodstawnie usunięta. Opinia była i jest adekwatna do sytuacji w Silspek Rubber, usuwając ją okazano słabość i przyznano się, że jest zgodna z prawdą, a zarazem do tego jak bardzo obawiają się jej wpływu na potencjalnych nowych kandydatów do pracy. Szczerze odradzam pracę w Silspek Rubber, proszę nie dać się skusić atrakcyjnym wynagrodzeniem, gdyż nie jest to żadna łaska, przy szkodliwości tych wszystkich czynników, które mogą mieć w przyszłości przykre konsekwencje zdrowotne. Szukacie stałej pracy? Nie ma co się nakręcać, gdyż w tej firmie jest bardzo duża i częsta rotacja pracownicza. Notoryczne zwolnienia to chleb powszedni, jeżeli nie urodziłeś się dla firmy, to długo tam nie popracujesz. Odnośnie atmosfery mogę tylko napisać, że jest straszna, stres, mobbing i presja czasu na porządku dziennym. Przełożeni potrafią stać nad tobą i to dosłownie z stoperem w ręku. Od pracownika wymaga się stu procentowego poświęcenia tylko i wyłącznie dla pracy, ośmiogodzinny czas pracy jest niemal codziennie wydłużany(te minuty pracujesz za darmo). Nikogo nie interesuje, że po pracy możesz mieć też obowiązki, chociażby odbiór dzieci ze szkoły i przedszkola, a więc nie możesz każdego dnia zostawać po godzinach. Jesteś marionetką firmy, wewnętrznego systemu, dwojga przełożonych Pana A. i W. Tańczysz jak oni zagrają, albo otrzymujesz wypowiedzenie. W sytuacjach losowych typu grypa, złamanie ręki, operacja i etc. jesteś na celowniku, po prostu musisz być okazem zdrowia, gdyż tutaj nie wolno chorować. Przytoczę też bardzo mądre i życiowe powiedzenie "ten się nie myli, kto nic nie robi" niestety nie sprawdza się ono podczas pracy w Silspek Rubber, każda pomyłka wiąże się z karami finansowymi, przykrymi konsekwencjami a nawet zwolnieniem. Jednakże, gdy jakakolwiek pomyłka wyjdzie ze strony przełożonych, automatycznie jest zamiatana pod dywan. W okolicach umiejscowienia firmy nie ma chętnych do pracy, spytasz dlaczego? Wszyscy przeżyli już tu swoje piekło, na szczęście znaleźli nową prace, a przykre doświadczenia z tej firmy, będą tylko wspomnieniem. Z ręką na sercu potwierdzam negatywne opinie i ostrzegam przed pracą w tym miejscu. Nie warto marnować tam swoich kompetencji, swojego czasu i nerwów.

Jou

Obecnie na produkcji nikt nie wychodzi z pracy z minimum 3.800 na koncie. Całe te pomyje to wymysły i żal ludzi którzy wylecieli za własną głupotę, lenistwo albo jedno i drugie. Atmosfera w pracy jest spoko poza jedną wszą która chodzi i sieje plotki a nowych straszy by tylko nie weszli na jego miejsce - ale i na niego przyjdzie pora :-). Fakt, że co tydzień produkcja ma czyste ubranie kompletnie nie pasują z wcześniejszymi wpisami.

Jacek
Inne
@Jou

Czy poza przedstawioną przez Ciebie pensją osoby pracujące na produkcji mogą liczyć również na ewentualne świadczenia dodatkowe w postaci premii bądź nagród? Daj znać, proszę, jak to wygląda.

Jou
@Jacek

Tak. Do tego wypłacane są premie.

3
Nieznany-on

Warunki prscy są makabra! Zero dbania o zdrowie pracownika! Pracownik nie dostaje odpowiedniego ubrania! Przy takich warunkach szkodliwych dla zdrowia powinni dbać o ubiór i nie tylko!

1

Zostaw merytoryczną opinię o Silspek Rubber Sp. z o.o. Sp.K. - Opole

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Silspek Rubber Sp. z o.o. Sp.K.?

  Zobacz opinie na temat firmy Silspek Rubber Sp. z o.o. Sp.K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Silspek Rubber Sp. z o.o. Sp.K.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 2 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Silspek Rubber Sp. z o.o. Sp.K.
2/5 Na podstawie 152 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Jańskiego 2
  46-081 Opole
 • NIP: 9910350664 KRS: 0000442593
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 725 514
 2. pracuj.pl 3 349 188
 3. LinkedIn 2 988 252
 4. olx.pl 2 874 042
Silspek Rubber Sp. z o.o. Sp.K.
Przejdź do nowych opinii