Reka Rubber Polska sp.z.o.o

2.6 Dodaj merytoryczną opinię
opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o Reka Rubber Polska sp.z.o.o

Xxx Nowy wpis

Również mnie ciekawi co w tej firmie się zmieniło, że aż tak dobre opinie o niej są tutaj napisane ???? pracowałam tam kilka lat jednak brak szacunku przełożonego/przełożonej było czymś nie do przyjęcia ????????

TZ Nowy wpis
Inne

Poważnie jakieś premie wpadły? Nie było wcześniej tym informacji czy to jakaś świeża sprawa? Po równo wleciało? Ile i za co? Chce przyjść na kontrole jakości ale dobrze wiedzieć ile na początku się zarabia

Gonzo

Reka to najlepsza firma w jakiej dotychczas pracowałem. Zarobki, atmosfera i warunki pracy super. Dyrektor to wspaniały człowiek, dba o pracowników i firmę. Kierownicy bardzo fachowi, pomocni, zawsze pomagają gdy potrzeba. Nie chciałbym pracować gdzie indziej.

Super
@Gonzo

Zarobki mniejsze niż w Amazon, szkodliwe warunki, zadymienie, wysoka temperatura, narażenie na poparzenia, gratulacje ????.

Supe
Kandydat

Opinia wystawiona na podstawie rozmowy o pracę. Zarobki śmieszne, wręcz odpychające... i tyle. Nie trzeba wysokiego IQ aby dojść do takiego wniosku ... Natomiast jeśli są osoby szczęśliwe czy zadowolone z takiego zarobku to ich sprawa.

KC
@Supe

Czyli po takiej rozmowie nie wiesz co w praktyce później się dzieje z dana osoba? Chodzi mi właśnie o jakieś podwyżki i tym podobne? i czy ta rozmowa miała może miejsce teraz niedawno? Ciekawi mnie jakie są opcje na zmiany w nowym roku chociażby? Ktoś wie?

CR Nowy wpis
Inne

Tylko teraz pytanie co tu się takiego wydarzyło na przestrzeni ostatnich miesięcy, że nagle całkiem odmienne zdania się pojawiają? Ciekawi mnie też to po czym w zasadzie wnioskujesz już tak na 100 %, że zmian na lepsze to raczej nie będzie?

Pracownik Nowy wpis
@CR

Proszę sprawdzić ilu pracowników się zwolniło. Nowych osób do nauki brak. Łatanie dziur osobami z innych działów. Stare problemy wracają jak bumerang. Co z tego, że biura puchną jak nie przekłada się to na poprawę jakości produkcji. Ostatni audyt dociekliwego klienta wskazał na jakim jesteśmy poziomie. Wszyscy byli oburzeni że dawniejsze Lin.. się czepia. Pytanie, kto ma oczy szeroko zamknięte?

Czy firma Reka Rubber Polska sp.z.o.o udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

J
Inne

Zajrzałem i poznałem stawki produkcyjne oraz w dziale HR (chociaż wątpię, aby kadrowcy zarabiali stawki godzinowe, nie dowierzam autorowi opinii). Teraz chciałbym poznać rzetelne stawki inżyniera konstruktora. Wymagania są dość wyśrubowane, spodziewam się więc, że nie będzie to mniej niż 5 000 zł netto. A jak jest naprawdę?

Były

Firma ma politykę nie przyjmowania byłych pracowników pomimo zapewnień, że " zawsze można wrócić , zapraszamy, czekamy, itd..." Takie rzetelne info.

NC
@Były

Mimo wszystko jakie to były okoliczności i czemu dana osoba stała się byłym pracownikiem? Z własnej nieprzymuszonej woli? I czy chodzi o te dostępne oferty? dla elektromechanika lub narzędziowca? Trudno jest się przebić przez kandydujących?

Aleksandra
Inne

A o zarobkach na HRce coś wiecie? :D zauważyłam opinie od jednego Pana, który stwierdził, że obsługa przy rekrutacji i omówienie warunków było jak najbardziej okej. Mam ponad rok doświadczenia, bo odbyłam staż, czy to będzie wystarczające by aplikować? Jakie w tym przypadku są zarobki na dziale? i ogólna atmosfera?

Nowy
@Aleksandra

dwadzieścia parę złotych brutto

Wew.
@Nowy

Cała prawda, każdy kto przyjedzie na rozmowę usłyszy taką stawkę. Jest to nie do podważenia.

Wew.
@Nowy

Ps. Jaką stawkę ma dać pani Krysia z HR skoro sama ma najniższą krajową ????

TJ
@Wew.

A ta rozmowa jak w ogóle wygląda? sama myślę czy by się nie podłapać, mieszkam akurat blisko i od grudnia będę chyba czegoś szukać. Jak u was wyglądają prezenty świąteczne? Nawet jak dostane się w tym samym miesiącu to cos otrzymam?

Były kandydat
Kandydat

Pani Maria z hr bardzo miła i w szczegółach omówiła szkodliwe warunki pracy w zadymieniu i wysokiej temperaturze. Oferowana stawka jest wg mnie mocno zaniżona bo na produkcji to około dwadzieścia parę złotych brutto ???? Słabo

Na jakie benefity można liczyć w Reka Rubber Polska sp.z.o.o?

Pytanie .
Kandydat

Czy na produkcji jest możliwość pracy siedzącej.

czy wam też zabrali z wypłaty zaliczkę podobno na PPK?

Nowy
@pracownik

Za luty zabrali a w marcu kazali złożyć wypowiedzenie.

Robol
@pracownik

Wynagrodzenie za styczeń 2023 zostało wypłacone z przesunięciem 10 lutego. Do kiedy dokonać wpłat PPK? W tej sytuacji pracodawca powinien dokonać wpłaty do PPK do 15 marca, z zaznaczeniem, że jest to wpłata dotycząca lutego (identyfikator 2). Podstawą do naliczania wpłat obowiązkowych oraz dodatkowych finansowanych przez pracownika oraz pracodawcę jest podstawa składek na ubezpieczenia emerytalno-rentowe. Obliczone wpłaty pracodawca pobiera z wynagrodzenia pracownika pomniejszonego o składki na ubezpieczenia społeczne, ubezpieczenie zdrowotne oraz podatek dochodowy. Podstaw prawna art.28 ustawy o PPK Zobacz więcej: https://poradnikprzedsiebiorcy.pl/-wplaty-do-ppk-jak-obliczyc-wynagrodzenie-uczestnika-ppk

Nowy chętny
Kandydat

Witam jakie pieniądze są proponowane na start bo był bym chętny

Kamil
@Nowy chętny

Zależy na jakie stanowisko. Są ogłoszenia na produkcje i kasa 4400-6100 zł brutto a na magazynie 4400-4700 zł brutto. Ty gdzie chcesz aplikować?

Klasa robotnicza

Tyle się dzieje w rece a tutaj cisza? Ciekawe.

Czy możliwa jest praca zdalna w firmie Reka Rubber Polska sp.z.o.o w przypadku pracy jako Pracownik Produkcji?

Bożena
Inne

Czyli to znaczy że nie ma takiej możliwości? Pytanie czemu? w czasie lockdownów nie mieliście takiego systemu pracy wprowadzonego?

Krystian

Jeśli jesteś choć trochę kumaty to jest czarno na białym napisane w regulaminie firmy kiedy można palić. Innym zabierają premie za palenie a ten smier... chodzi kiedy chce tak to nie może być

@Krystian

Przecież ten pan co w granatowej kurtce latem chodź na palarnie tak pachnie fiołkami i jemu premi nie za biorą a na młodych pracowników kierownicy polują. Może trzeba to zgłosić do dyrektora o równym traktowaniu.

Wiktoria
@Paweł

a skąd wiesz, kto dostaje premię, a kto nie? chwalą się?

Klaudia
@Wiktoria

Chyba cała firma ma premie tak, a gdyby dostał naganę i miał zabraną premie to chyba nie było by części ludzi widać na palarni w innych godzinach co jest wyznaczona ale w rece samowolka jak zawsze a kierownicy siedzą i nic nie widzą.

Sasza
@Wiktoria

Jaką premie? 1 zł to nie jest premia... Już dawno w tej firmie premia nie istnieje.

Kamil

To nie można wyjść na fajka bez tłumaczenia się? Może dogadał się z kierownikiem? A ty co zazdrościsz?

Paweł

I pachnieć na kilometr????????

Did
@Kamil

No oczywiście a co najlepsze masz układy w tej firmie i wchodzisz w duu to jesteś szanowany a co do tego lidera z działu wulkanizacji Pawła K to jakaś masakra koles odklejony od rzeczywistości a firma po skargach pracowników nawet nagany nie dała temu człowiekowi i jak tu pracować skoro on się wyrzywa ciagle za niepowodzenia swoje na pracownikach nie rozumiem tego

Ręka2.0

Premia produkcyjna na węże czarne to 50gr/h, a większość pracowników jest tak (usunięte przez administratora) że szarpie te normy na 150%, np tampo i ws na zmianie AS i KS. LUDZIE OBUDŹCIE SIĘ!! Wy szarpnięcie te zas**ne normy, robicie coraz więcej a premia jest coraz niższa!! Wszyscy pracownicy na wszystkich działach i wszystkich zmianach powinni robić po 30% normy przy takiej premii.

@Ręka2.0

Czekaj, czy ty namawiasz ludzi żeby pracowali wolniej? :D Wszystko w porządku?

Mentor

Co do lidera Pawła K to jest jakieś nieporozumienie ze ten człowiek jest na jakimkolwiek stanowisku (usunięte przez administratora) i cham nie nadający się do pracy z ludźmi mam nadzieje ze w końcu się ktoś nim zainteresuje i założy mu sprawę o (usunięte przez administratora)i złe traktowanie pracowników

Denis
@Mentor

Wszystko się zgadza ten pan to jakiś absurd w tej firmie jakże dużej i mająca opinie w miarę dobra zatrudniają taka osobie która chodzi i szykanuje innych pracowników i ubliża wyzywa wyśmiewa się zachowuje się jak 5 letnie dziecko w przedszkolu współczuje nie tylko tym którzy z nim pracują ale musza z nim mieszkać bo jego zachowanie nie wyglada na człowieka który jest normalny najszczęscie już nie pracuje bo ten koles doprowadzał mnie do szału czasami ale współczuje wszystkim pracującym na dziale wulka z nim

Pracodawca

@Mentor

Dzień dobry, prosimy aby nie zamieszczać komentarzy dotyczących współpracowników na GO WORK. Nalegamy aby zgłaszać wszelkie wątpliwości/ zażalenia do przełożonego lub działu HR. Jesteśmy otwarci na dialog i wspólne rozwiązywanie problemów.

Ręka

"kierownik" wieczor robi tu ok pol roku a już się madrzy jakby znał się na wszystkim i zjadł wszystkie rozumy. Ustawia wszystko po swojemu a nie ma bladego pojęcia o produkcji. No ale jak ma dwoch takich du*owlazow Pawelkow z wulk i tampo to nic dziwnego że ma mozg wyprany.

Rekkkaaa
@Ręka

Odkąd pamietam ten drugi pan nie jednokrotnie wchodził w (usunięte przez administratora) kierownikowi . Ci którzy go znają to ma i wybujana wyobraźnie i duże mniemanie o sobie . A jakby nie patrzeć to potrafił siedzieć pół zmiany u kierownika a robota stała . A tacy Beduini jak my musieliśmy (usunięte przez administratora) na takich jak oni . Brak pozdrowień :)

Nagana i kara finansowa
@Ręka

Art. 108. § 1. Za nieprzestrzeganie przez pracownika ustalonej organizacji i porządku w procesie pracy, przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy, przepisów przeciwpożarowych, a także przyjętego sposobu potwierdzania przybycia i obecności w pracy oraz usprawiedliwiania nieobecności w pracy, pracodawca może stosować: 1) karę upomnienia, 2) karę nagany. § 2. Za nieprzestrzeganie przez pracownika przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy lub przepisów przeciwpożarowych, opuszczenie pracy bez usprawiedliwienia, stawienie się do pracy w stanie nietrzeźwości lub spożywanie alkoholu w czasie pracy - pracodawca może również stosować karę pieniężną. § 3. Kara pieniężna za jedno przekroczenie, jak i za każdy dzień nieusprawiedliwionej nieobecności, nie może być wyższa od jednodniowego wynagrodzenia pracownika, a łącznie kary pieniężne nie mogą przewyższać dziesiątej części wynagrodzenia przypadającego pracownikowi do wypłaty, po dokonaniu potrąceń, o których mowa w art. 87 § 1 pkt 1-3. § 4. Wpływy z kar pieniężnych przeznacza się na poprawę warunków bezpieczeństwa i higieny pracy.

Pracodawca

@Ręka

Ktoś pracował jako Magazynier w Reka Rubber Polska sp.z.o.o? Warto starać się o zatrudnienie tutaj?

Magik
@Administrator

Tak praca na magazynie jest całkiem spoko

Pl

Od dziś źre gruz .

Ja
@Pl

Ja tez , nie przejmuj się ????

@Ja

A co się dzieje? Cięcia jakieś są? :(

Bożena
@Pl

Zwolnili Cię czy jak?

Zostaw merytoryczną opinię o Reka Rubber Polska sp.z.o.o - Dopiewo

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Reka Rubber Polska sp.z.o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Reka Rubber Polska sp.z.o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 50.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Reka Rubber Polska sp.z.o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 5 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Reka Rubber Polska sp.z.o.o?

Kandydaci do pracy w Reka Rubber Polska sp.z.o.o napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Reka Rubber Polska sp.z.o.o
Przejdź do nowych opinii