Reka Rubber Polska sp.z.o.o

Opinie o Reka Rubber Polska sp.z.o.o

Ale jaja

ogłoszenie RR: poszukują pracownika produkcji? Firma w złej sytuacji? Śmiech!

stary pracownik

Firma słup! 3 dni przed końcem pierwszego kwartału 2020. roku firma stwierdza, że zawiesza premię za niechorowanie... Te pieniądze już właściwie były nasze, więc nazywajmy rzeczy po imieniu - KRADZIEŻ! Każdy kto lubi być (usunięte przez administratora) w (usunięte przez administratora) przez pracodawcę proszony jest o składanie aplikacji na stanowisko: ROBOL/BYDŁO Czas wybrać się masowo na zwolnienie lekarskie, niech sobie sami pracują! :) NIEmiłego dnia!

Produkcja
@stary pracownik

W obecnych czasach przy obecnej sytuacji na świecie zaraz utną nam premie produkcyjna i tez będziemy mieli się cieszyć bo jak komuś nie pasuje to na kasę do Lidla Szkoda gadac

A ku ku
@Produkcja

W obecnych czasach, przy obecnej sytuacji na świecie chyba musimy nabrać pokory...

Na muniu
@A ku ku

Do czego pokory ? Od kilku lat ta firma wiecznie jedzie na minusie a roboty tyle co przed tym calym wirusem . Znow nas potraktowali jak bydlo bez prawa glosu. Ale my to jeszcze zapamietamy spokojnie ...

Zdziwiony
@Produkcja

Może warto złożyć anonimowy donos do PIP? Skoro zgodnie z regulaminem premia się należała to zmiany regulaminu można dokonać dopiero w następnym okresie rozliczeniowym.

Byly

Gadka, że jest źle zawsze była od ponad _10 lat ( pracowałem tam 12 lat) . Było nawet fajnie, dopóki nie pojawił się nowy dyrektor. No cóż mam nowego pracodawcę i odżyłem Nie polecam bo Rad ... zniszczy i tak to co było dobre, zresztą zniszczył już wszystko co było a najlepsze jest to, że potem udaje głupka i obiecuje że będą podwyżki. I że Finlandia tego nie widzi. Reasumując w czasie żądòw Rados... nie liczcie na dobre wynagrodzenie.

prac.
@Byly

teraz zgrywają ofiary. koronawirusa, rozumiem jakby jeszcze firma stanęła, ale ilościowo wypadamy tak jak w grudniu więc wszystko się kręci, ale w 4 dni + zabranie premii za niechorowanie (niewypłacenie tej już należącej się) Aktualnie tutaj pracuje się za 2000, bo firma szuka oszczędności, ciekawe co zrobią jak pracownicy będą szukali oszczędności i nie dojadą do pracy, bo zrezygnowali z zalania paliwa. ps; głupi kraj w którym każdy wykorzystuje okazję by kogoś wydymać. a no i bonus do wakacji... 500zł. Ceny idą w górę drastycznie, a oni rzucą 500zł, które przy 4/5 etatu wyrówna Ci pensje do 2500... a no i w miarę możliwości wypłacą przed urlopem (taki dopisek dali idioci). Grają na emocjach, jakby (usunięte przez administratora) mieli przed sobą. niejadek to gamon, znowu musi wjechać Finlandia żeby się ogarnął. jeśli to czytasz... spóźnienia rosną synek - gorzej jeśli Cię pracownicy oleją gdy już zorientujesz się w jakim gównie utknąłeś.

@prac.

Ale o co chodzi ? Trzy miesiące podwyżki było? , było!. Teraz obniżka 20% a dlaczego ? Bo (usunięte przez administratora) Państwo da Rece po 2 tysie za każdego rekanina. Jak sam powiedziałeś interes się kula ale cicho! ktoś usłyszy i się wyda.

Witam firma daje ogłoszenie na Internecie że potrzebują do pracy na operatora (wymagania)to tylko chęci i sumienność. To teraz mam pytanie czy to realne dostać 60 zł na godzinę?czy to jakiś błąd w ogłoszeniu

@Nowy

Proszę uważnie czytać oferty pracy. 60 zł dotyczy oferowanego benefitu - jest to dofinansowanie do automatów snackowych znajdujących sie na terenie firmy. Jesli znalazł (a) Pan (i) ofertę pracy w firmie Reka Rubber, ze stawką za godzinę pracy 60 zł, prosimy o wskazanie portalu, na którym znajduje się to ogłoszenie - jest to błędna informacja.

WT
@Reka Rubber

i te 60 zł zabrali nawet

tak i tam
@WT

jak to ....

@tak i tam

No normalnie. Nic tylko czekać aż zabiorą wszystko co się tylko da. Wszystko... A ciagle sztuk będzie mało mało i jeszcze raz mało jak to od zawsze w tej firmie jest.

Witam mam pytanie . Ile może zarobić kierownik zmiany ?

Rekanin
@Zainteresowany

A zadawałeś sobie pytanie czy pieniądze to wszystko czego oczekujesz? Byłeś w fabryce? Zastanawiałeś sie dlaczego szukają kierownika i zastępcy? Czytałeś posty? Znasz branżę? Czy zakładasz że jakoś to będzie?

@Rekanin

No właśnie dlaczego szukają kierownika i zastępcy?

Tokio
@Kandydat

Szukają nowych kierowników bo wszystkich albo zwolnili albo doprowadzili do tego że sami uciekli. Szukają ludzi z zewnątrz bo nikt ze starych pracowników nie chce być na stanowisku kierownika.

Drift
@Tokio

Albo trzeba gdzie nie gdzie wchodzić... żeby zostać nim. A później jak to mówią z (usunięte przez administratora) na pana jak gr..

Łukasz

Jakie są zarobki na stanowisku magazynier i pracownik produkcji? Jakie są zmiany, po ile godzin 8 czy 12 ? Czy praca również w weekendy?

@Łukasz

Zachęcamy do składania aplikacji oraz kontaktu poprzez stronę internetową www.rekarubber.pl, aby porozmawiać o szczegółach pracy na obu stanowiskach.

Nir
@Reka Rubber

Nie, nie

Mamy normalnie przepracowany kwartał w pełnym wymiarze czasu jawne okradanie pracownika

xsaver

czy jest jak czas na wdrorzenie

@xsaver

Każdy nowy pracownik przechodzi okres wdrożenia na stanowisku pracy. Przez ten czas otrzymuje wsparcie doświadczonego pracownika oraz Lidera. Okres wdrożenia jest uzależniony od działu oraz szybkości uczenia się nowego pracownika. Zachęcamy do składania aplikacji poprzez stronę www.rekarubber.pl

Chętny

Na jakie wynagrodzenie może liczyć nowy pracownik produkcji?

@Chętny

Stawki różnią się w zależności od działu, na którym zdecyduje się Pan pracować. Zachęcam do złożenia aplikacji na stronie: https://rekarubber.pl/pracownicy-produkcji/ Skontaktujemy się z Panem, aby omówić szczegóły.

KaeN

Witam na jakie wynagrodzenie na reke mozna liczyc bez nadgodzin i jakie godziny pracy obowiazuja na produkcji

KaeN

Dzieki wielkie masakra jakas

Wojtas

Witam mam pytanie widziałem że falwork dał 2 ogłoszenia do pracy w rekw na pracownik produkcji dział silikony i pracownik wulkanizacji i niewiem na który się zdecydować pomoże ktoś?w paru zdaniach opiszę te dwa działy pozdrawiam Wojtek

Pracownik RRP
@Wojtas

Na dziale wulkanizacji nie jest tak źle jak pracownicy mówią. Nie lubią jak przychodzi ktoś nowy i powie że nie jest źle.. musisz mówić ,że jest ciężko bo w ten sposób zdobyli podwyżki ( pracowałem tam i pracownicy sami mi to powiedzieli)???? na silikonach jest podobnie bo musisz słuchać co lider powie.. na ekstruderach jest ciśnienie żeby zrobić jak najwięcej blanków ( ale to nie jest zależne od Ciebie tylko od maszyny, osprzętu) jeżeli jednemu operatorowi uda się ustawić a Tobie nie,to znaczy że jesteś gorszy... tak wygląda szacunek do pracownika.. PO OŚMIU LATACH W TEJ FIRMIE NIE POLECAM!

Tak tak
@Pracownik RRP

Pracowniku RRP, kto i kiedy powiedział ci wprost, ze jestes gorszy? SKORO PRACUJESZ JUZ OSIEM LAT TO NIE MOZE BYC AZ TAK ZLE :):)

Bezimienny

Spodnie ogrodniczki i bluzki z krótkim rękawem

Znajoma

Drogie Koleżanki i Koledzy w dniu 19-12-19r. zakończył prace nasz firmowy radio węzeł , od dzis możemy swobodnie rozmawiac a zycie prywatne stanie sie życiem prywatnym

zaklinaczka węży
@Znajoma

Szanowna Rodzino, Drodzy zebrani: krewni, znajomi, sąsiedzi, przyjaciele Spotkaliśmy się, aby pożegnać "tą chudą co cienia nie rzuca" jej odejście jest wielkim szczesciem dla nas wszystkich. Trudno zacząć, choć chciałoby się powiedzieć bardzo wiele, brakuje jednak słów – żadne z nich nie wyrażą radości jaka w nas pozostaje po tej stracie. Wszyscy dobrze znaliśmy "Miss wagi lekko pół śmiesznej" Przez wiele lat nasze drogi splatały się ze sobą i ciągle trudno jest uwierzyć, że to już przeszłość. Wspaniały, niepowtarzalny prezent Bożo narodzeniowy

I????REKA
@zaklinaczka węży

Drogi kolego ze specjalnych, skoro Ci tak było źle przez te lata to dlaczego tkwiłeś w miejscu? Normalny człowiek jeżeli jest niezadowolony,problem rozwiązuje. Dlaczego zatem nie zmieniłeś swojego otoczenia? Czyżby opinia Twoich współpracowników z działu na zmianie(w tym przełożonych),iż masz dwie lewe do roboty była prawdą?? SERDECZNE POZDROWIENIA ????????

Brawo!
@I????REKA

Dokładnie.sami mówili,że teraz na 3zmianie będą robione tylko węże skręcane,żadnych problematycznych. Niestety,ale najlepsi z tego dzału odeszli. Może w końcu górze oczy się otworzą.

Brawo!
@I????REKA

Dokładnie.sami mówili,że teraz na 3zmianie będą robione tylko węże skręcane,zadnych problematycznycha w tle poleci "krakowiaczek". Niestety,ale najlepsi z tego działu odeszli. Od tamtego czasu same odpady na jakości,wstyd. Miejmy nadzieję,ze w końcu tym na gorze oczy się otworzą

nasz dobroczyńca

Podwyżki w reka 17 zł za godzinę !!! Było 15.4!! brak podwyżek w 2018 i 2019 roku. I teraz najlepsze stawka minmalna w kraju w 2018 ----13,7zł, w 2019 ----- 14,7zł, w 2020 ----17zł. Wynagrodzenie minimalne Reka 2018----15,4 w 2019-------15,4 w2020 ----17 zł. Wniosek minimalne w kraju wzrosło o 26 % od 2018 !!!!!!!!!!!!!!!!!!! ZA MINIMALNĄ STAWKĘ PRACOWAĆ NA 3 ZMIANY W SMRODZIE .

Daga
@nasz dobroczyńca

minimalna to nie tylko godzinowka... ale zeby to wiedzieć trzeba sie troche interesować... ;p razem z premia wychodzi niezle jak na inne firmy w okolicy. Ja tam sie ciesze, ze podwyżka jest, zawsze cos, a z tego co słyszałam sa tacy co nie dadzą nic od nowego roku

nasz dobroczyńca
@Daga

To na wulkanizację zapraszam to zobaczymy co potrafisz.

Mały

Pozycjonowanie wpisów, ktoś miesza na stronie żeby nie było widać aktualnych wpisów.

chcielibyście wiedzieć
@Mały

A oni chcą nowy budynek stawiać, powodzenia w chvj...

Bydło

To co się tam ostatnio odp.... To się w głowie nie mieści. Góra wymaga coraz więcej a wypłaty coraz mniejsze.(usunięte przez administratora)Premia produkcyjną, bez płatnych nadgodzin to jakaś kpina.(usunięte przez administratora)

chcielibyście wiedzieć
@Bydło

Szkoda, że na rankach codziennie siedzisz u koordynatora produkcji i tyłek liżesz. Wiem kim jesteś, nie pozdrawiam.

Pioter

Do bani nie polecam

Ali BABA

Ale jaja reka szuka frajerów do roboty. 20 ludzi uciekło do DSM, bo tam człowieka szanują. Szef liczy na ukrainę bo myśli że tam jedzą miske zupy i mieszkają w lesie. Ale jesteś ...........ty, pozdrawia S.

Kamil

Aktualnie pojawiły się nowe oferty pracy na stanowiska: narzędziowiec, pracownik produkcyjny, asystent do spraw obsługi klienta. Firma oferuje atrakcyjne wynagrodzenie, umowę o pracę na pełen etat, możliwość rozwoju zawodowego, ciekawe szkolenia specjalistyczne, przyjazną atmosferę oraz pracę w międzynarodowym otoczeniu i świadczenia z Funduszu Socjalnego. Czy zainteresowała Was ta oferta rekrutacyjna? Napiszcie jeśli będziecie aplikować.

Alonso
@Kamil

Moderatorzy, lepiej nie napędzajcie dyskusji bo jak się Rekowcy rozpędzą z komentarzami to nie nadążycie z kasowaniem postów. ???? Tam się źle dzieje.

@Kamil

Nie polecam tej firmy praca dla ludzi ostatniej szansy

NOWA
@Kamil

Witam. Zainteresowała mnie oferta pracy na stanowisko pracownik produkcyjny . Byłam na rozmowie rekrutacyjnej i było bardzo miło. Wszystko było by okej ale czytam teraz opinie i jestem przerażona. Nie szukam pracy ostatniej szansy. Z poprzedniej firmy sama się zwolniłam gdyż przydarzyło mi się coś takiego jak wypalenie zawodowe, boję się że wpadnę z deszczu pod rynnę. Pozdrawiam.

Szczesliwy
@NOWA

Witaj kolezanko z deszczu pod hydrant raczej nie polecam firmy z czystym sumieniem pracowalem tam troszke lat i mozna powiedziec ze pozmienialo sie bardzo dlatego zrezygnowalem z pracy w tej firmie mimo ze mialem 1 km do pracy i fajna posade dobrze platna ale jesli w biurach mistrzowie technolodzy nie wiedza jak co robic sprawdzac to porazka p.s nawet nie umia zmierzyc narzedzia sowmiarka a co dopiero dac im katomierz

NOWA
@Szczesliwy

Dziękuję za Twoją opinię ???? Los sprawił że nie pracuję w Reka Rubber. Miałam krótki incydent ale dostałam pracę bliżej miejsca zamieszkania. Pozdrawiam ☺

Polak
@Szczesliwy

Piszesz że ktoś czegoś tam nie potrafi a Ty nawet nie znasz poprawnej pisowni języka Polskiego. Jakie miałeś tam stanowisko ? Sprzątaczka ? Bo z taką pisownią nie nadajesz się do innej pracy.

@Kamil

Właśnie aplikowałam na pracownika produkcji. Jak tam jest? Atrakcyjne wynagrodzenie to ile znaczy mniej więcej, bo o atrakcyjności każdy pisze.

Sprzataczka
@Polak

Wow ale pojechales po bandzie czyli co sprzątaczka jest nikim bez wykształcenia itd a ty jakie masz wykształcenie cepie że obrazasz sprzątaczki gdy by nie one to byś siedział na (usunięte przez administratora) kiblu...

Jacek
@Polak

Forum, to nie miejsce do obrażania ludzi. Jeśli posiadasz opinie na temat pracy w tym miejscu, to może powiesz innym jak to wygląda? Zachecam

Reeeeka JUBEL
@Polak

Jak już jesteśmy przy pisowni...języka polskiego(przymiotnik) ;) upewnij się,że sam jesteś nieomylny zanim zaczniesz poprawiać innych

Inpost

nowy pracodawca w Skórzewie szuka i znajdze kilku chętnych do pracy

Zostaw merytoryczną opinię o Reka Rubber Polska sp.z.o.o - Dopiewo

• Jak się pracuje w Reka Rubber Polska sp.z.o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Reka Rubber Polska sp.z.o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Reka Rubber Polska sp.z.o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 5 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Reka Rubber Polska sp.z.o.o?

Kandydaci do pracy w Reka Rubber Polska sp.z.o.o napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Reka Rubber Polska sp.z.o.o