Reka Rubber Polska sp.z.o.o

Opinie o Reka Rubber Polska sp.z.o.o

M.k

Reka to przykład jak jeden człowiek może doprowadzić firmę na dno. Wszystko pod siebie zero pojęcia ciężko przetłumacz bo on wykształcony i wie lepiej. Wielkie dno rok 2020 bankructwo reka rubber....

Retor
@M.k

Myślisz że jak w garniturze to wykształcony? Mama mawiała że nawet kozie bobki można zawinąć w sreberko!

Nikita

Reka to jedno wielkie dno które się coraz bardziej pogrąża. Płacę liche stawka od 15.80-do 17.40 na działach gdzie można normalnie pracować bez po parzen i smrodu premia za październik 2.3 to śmiech na sali Oczywiście brutto wszystko. Zliczyć wszystko to dziadek na ochronie ma więcej ???????? kolejne wypowiedzenia po leta a dsm przyjmie z otwartymi rękoma.

Dalpoman z Niepruszewa

Nie tylko DSM szuka Pracowników . Dalpo też lubi pracowników produkcji. Zapraszamy

księgowy OJCA R....

PREMIA W DÓŁ BO Z CZEGOŚ TRZEBA ZAPŁACIĆ 750. MYŚLAŁĘŚ ŻE TO NAGRODA? ALE JESTEŚ (usunięte przez administratora)

Bydło

Na zebraniu załogi dyrektor radośnie ogłosił, że jest wszystko Super. Otrzymaliśmy pochwałę, że wspaniałe wyniki to nasza zasługa i firma się rozwija. I na tym koniec dobrych wieści dla pracowników... nadgodzin nie będzie bo mamy zap... lac tak żeby się wyrobić w 5 dni. Zapytany o podwyżki odpowiedział że nie chce obiecywać czegoś czego nie będzie. Czyli pocalujcie mnie w (usunięte przez administratora) I do roboty. Ciekawe jak się firma będzie rozwijać bez pracowników...

Malu
@Bydło

Z tego co zrozumiałem nie było mowy o tym, ze podwyżek nie bedzie, raczej ze dopiero sie okaże. Ja tam nie wiem, wszedzie dobrze gdzie nas nie ma, juz nie raz sie o tym przekonałem i wpadłem z deszczu pod rynnę. Szacun, ze chociaz ktos sie stara nas o czymkolwiek informować, w innych firmach to dopiero maja wszystkich gdzies...

kAPITAN
@Bydło

Na TYTANIKU TEŻ GRAŁA MUZYKA a łajba szła na dno, na dno. Zapraszamy na pokład ORP Niepruszewo DSM.

Rekanin
@Malu

@Malu próbują nam wciskać kit i myślą że "ciemnota" z produkcji to kupi.... Nadgodzin nie będzie OK.. tylko skoro wymaga od nas żeby robota była zrobiona na czas w 5 dni a my zarabiamy coraz mniej to o co tu chodzi. Podwyżki nie są przewidziane. Zarząd firmy jest podobno zadowolony. gorzej z pracownikami.

OKO

A Finlandia patrzy i się smieje jak polak polaka w ch... robi.

Ale jesteś jebni3ty

Firma się sypie ludzie spie.... Ludzi zwalniają innych degradują, omijać szereko

Daga
@Ale jesteś jebni3ty

Jak w każdej firmie... nie znam żadnej w ktorej nie zwalniają i nie degradują....

Harnas
@Daga

Daga a w ilu pracowalas?!!?? A u nas najpierw beczą bo wiara sie zwalnia, nie ma ludzi do roboty już od dobrych 5 Mcy,wstrzymane rekrutację, malo zamówień i nagle jak "Filip z konopi" wyjebuja 3osoby (starych pracowników) kierownicy zdegradowani do poziomu "dno i 2metry mułu" ( zwykły pracownik) ... To niue wróży nic dobrego. Uciekać jak najszybciej

chcielibyście wiedzieć
@Harnas

Dodaj jeszcze ciągły wycisk z pracownika ostatnich soków. Kierownicy są tam ładnie dociskani do ściany, bo nie widziałem nigdy, żeby te gamonie tyle biegały. Dyrektor naciskają menadżera i koordynatora produkcji, oni naciskają na kierowników, a kierownicy pracowników... poza swoimi pupilami z którymi dobrze sobie żyją. kasy tutaj nie ma bez nadgodzin ;p

Ale jesteś jebni3ty
@Daga

Ja nie znam, a przynajmniej nie pracowałem w takiej firmie z której ludzie sami się zwalniają w dużej ilości, do tego degradują i zwalniają pracowników (którzy pracowali tam plus minus 10 lat) JEDNOCZEŚNIE, a także kilka dni przed wypłaceniem wynagrodzenia, ludzie zostali poinformowani że nadgodziny które zrobili (co prawda nieliczni) nie zostaną one wypłacone, tylko z formie urlopu można je wykorzystać. Znasz taką firmę, która tak postępuje, jednocześnie istniejąc na rynku pracy, sądzę że Reka jest liderem i to jedynym. FULL PAKIET. O Czym to może świadczyć?, czyżby o początku końca?

Daga
@Ale jesteś jebni3ty

No to mało jeszcze widziałeś... lepiej jak sami odchodzą niz zwalniają 30 na raz... a to tez przeżyłam.

Doktor
@Daga

Tylko odchodą dobrzy a zwalniają słabych.

Czy zdarzają się nadgodziny w Reka Rubber Polska sp.z.o.o?

Bydło

Góra uznała, że, jest zakaz nadgodzin do końca roku :) niestety... pracy jest coraz mniej, na podwyżki się nie zanosi, ludzie uciekają, bo tylko z nadgodzinami ta praca była atrakcyjna względem zarobków. Kierownicy mówią o kryzysie, więc nie zanosi się by nadgodziny miały wrócić po nowym roku :P

Majster
@Bydło

Dokładnie dlatego dużo osób (usunięte przez administratora) stamtąd.

@Majster

Czas Reki już dawno tam minął. Obudzą się po fakcie co zrobili.

Helena
@Bydło

@Bydło Co masz na myśli? Rozszerz swój komentarz , aby nie było niepotrzebnych domysłów.

Bydło.
@Helena

Haha wszyscy wiedzą jak tam jest więc nie trzeba rozszerzać komentarzy . Wystarczy poczytać je!

q

już nie:)

Obserwator

Nie tak dawno było ogłoszenie. Stawka godzinowa 60zl . Ktoś coś wie dlaczego go nie widać już??

Ilona
@Obserwator

Być może firma Reka Rubber Polska sp.z.o.o znalazła odpowiednią osobę na to stanowisko i zakończyła już rekrutację. Jesteś zainteresowany pracą w firmie? Czy planujesz aplikować do pracy w przyszłości?

Witam. Pracowałem w Rece przez kilka lat i poznałem tą firmę dość dobrze. Nie jest to może prac marzeń ale jak ktoś chce trochę lepiej zarabiać niż pensja minimalna to tam można. Praca jest dosyć ciężka (zależy od działu ) ale jak ktoś chce pracować to można próbować na kilku działach.

Ilona

Dziękuję za Twoją opinię. Zaciekawiłeś mnie mówiąc, że można spróbować pracy w firmie Reka Rubber Polska sp.z.o.o na różnych działach. Czy możesz opisać jak wyglądają takie przeniesienia? Czy zdarzają się często w firmie?

@Ilona

W większości przypadków było tak że jak ktoś był przyjęty np na dział wulkanizacji i nie dawał sobie rady to kierownicy proponowali przenosiny na inny dział. Były też przypadki że ludzie sami prosili o przenosiny i ich prośby zawsze były akceptowane.

Kamil

Drodzy użytkownicy Wasze wpisy są bardzo niesmaczne i nie wnoszą nic do wątku. Odwiedziłem wątek z nadzieją, że uzyskam tu informacje związane z pracą w tym miejscu. Moglibyście napisać coś na temat warunków pracy? Proszę o kulturalne wypowiedzi.

Aneta

Tragedia.... obcinają premie nie wiadomo za co. (usunięte przez administratora) nie potrafi prowadzić firmy

Beata
@Aneta

Twój wpis ma negatywny wydźwięk, nie mówi jednak zbyt wiele o aktualnej sytuacji w Reka Rubber. Czy sytuacja, o której wspomniałaś, była jednorazowa, czy już kiedyś miała miejsce? W ostatnim czasie na forum pojawiło się sporo komentarzy, nie zawierają jednak istotnych informacji. Czy obecnie trwają jakieś rekrutacje? Może zauważyłaś jakieś pozytywne zmiany w firmie?

Natalia

A byli pracownicy pracują jako podwykonawcy. Bolek robi kształtki dla firm podwykonawczych Bimax i Trag i ma z tego ogromną kasę. Ta firma dno.

M.k

Tam zawsze źle się działo a teraz jest jeszcze gorzej. Wielcy mistrzowie a zero pojęcia ale nie ma co się dziwić jak dwóch z nich to zwykli robole w koszulkach co wylizali kakao i są gdzie są... Nie potrafią obstawic jednej maszyny na 3zmiany zero pojęcia co się dzieje na dziale a gdzie jakiekolwiek pojęcie o produkcji węży. A brzuszek rośnie

@M.k

Kolego z tym masz rację Kierownicy bez szkół mały w. Obrosl w piórka drugi maly Sz.jeszcze gorzej z nim reszty już nie pamiętam bo już tam nie pracuje a jeszcze jest ten od narzedziowni ale ten jest po szkolechociaz ale gdyby nie jego pracownicy byli to też by nic nie było z niego wszystko pod stołem załatwiane z panem firmy podwykonawczej z Lubonia

Polak

Piszesz coś o wykształceniu innych a sam nie potrafisz poprawnie składać zdań. Człowieku ja wiem że możesz mieć niski iloraz inteligencji ale nie masz w tym momencie prawa mówić o wykształceniu innych ludzi skoro Ty sam piszesz jakbyś uczył się w domu przy matce.

Fafik

Byłem tydzień temu na spotkaniu rekrutacyjnym w tej firmie. Nie polecam w ogóle podejmować tam pracy za grosze jakie tam proponują na początek nowym pracownikom. Proponują 3.000 tys zł BRUTTO czyli około 2.200 zł n rękę. Oraz możliwa śmieszna premia około 300 zł BRUTTO za wyniki w pracy. I oczywiście jakieś jeszcze benefity np. Karta Multisport. Praca 3-zmianowa, po 8-godzin. Nie ma się co dziwić, że tam ciągle potrzebują ludzi, i jest ciągła rotacja i ogłaszają się gdzie tylko się da. Za taki grosze to niech właściciel tego "dziadostwa" sam sobie zapie...la lub niech zwija ten interes do Kambodży! REASUMUJĄC: po rozmowie rekrutacyjnej i z kilkoma pracownikami ( byłymi i obecnymi) potwierdzam to co już wcześniej ktoś napisał-praca w tej firmie jest dla ludzi zdesperowanych.

Harnas

Firma cofa się w rozwoju. Wymagają żebyśmy robili coraz więcej a zarabiamy coraz mniej. Premia w wysokości 1, 80 do godziny albo też mniej, to jest kpina. Ludzie odchodzą a "Panowie" żądają żeby "bydło"(takie określenie padało od jednego ze "szlachty ????) w nagrodę przyszło na nadgodziny. Ręce opadają ????

Obserwator

Jak już ludzie odchodzą z firmy to napewno w niej musi być dobrze .

koala

Wiadomo, że brakuje ludzi do pracy więc i nadgodziny są w firmie. Jest szansa na lepsze zarobki.

....

Nie polecam !!! Cały czas tylko nadgodziny. Ciagle „mało , mało’’ ! Norma większa a ludzi do pracy brak!

Jaro
@....

Witam czy jest tam praca zmianowa ? Ile zmian

Janusz

jankowiak wchodzi do wanny jacusiowi

Zostaw merytoryczną opinię o Reka Rubber Polska sp.z.o.o - Dopiewo

• Jak się pracuje w Reka Rubber Polska sp.z.o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Reka Rubber Polska sp.z.o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Reka Rubber Polska sp.z.o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 5 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Reka Rubber Polska sp.z.o.o?

Kandydaci do pracy w Reka Rubber Polska sp.z.o.o napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Reka Rubber Polska sp.z.o.o