Opinie o Conbelts S.A. w Bytom

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Conbelts S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Conbelts S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Surowce, półprodukty - produkcja wyrobów z gumy i kauczuku

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Conbelts S.A. w Bytom

ProfiCadr

Dzień dobry, Szanowni Państwo, firma ProfiCadr poszukuje obecnie pracowników do firmy w Zabrzu o bardzo zbliżonym profilu do Conbelts, na bardzo podobne stanowiska. Zachęcamy do kontaktu pod nr tel 506450203 lub rekruter@proficadr.com.pl Pozdrawiam

tommy

Firma przestaje istnieć. Od wczoraj wszyscy pracownicy dostają wypowiedzenia.

Ddd

Firma Conbelts jest dobrym zakładem solidny pracodawca wypłaty terminowe praca jak kazda sa + I - POZDRAWIAM kolegów z Conbelts.

XYZ
@Ddd

Minęło pół roku. Coś się zmieniło ?

@XYZ

Minęło pół roku. Coś się zmieniło ?

@XYZ

???????????????????

Patryk

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy. Potrzebujecie pracowników?

@Patryk

Jasne ze potrzeba ludzi smialo uderzaj

Sarkazm?

@Patryk

Hehehe???? ciekawe kto Ci takich rzeczy nagadał????????????????????

Były
@Patryk

Wiele młodych osób nazbiera tutaj pierwszych poważnych doświadczeń w pracy. Jest też spora kadra doświadczonych pracowników. Jak to z ludźmi, jednych lubisz mniej innych bardziej. Najważniejsze czego sam chcesz od życia. Widziałem na fb że jest znowu rekrutacja

Relrutacja
@Patryk

Ruszyła rekrutacja. Pomimo aktualnej dyskusji w której nie brakuje emocji aktualnych i byłych pracowników uważam że warto spróbować pracy w Conbelts i nauczyć się trochę prawdziwego życia. Kokosów nie zarobisz ale doświadczenia są bezcenne.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Conbelts S.A. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.

Witam. Co dzieje się z firma obecnie ? Słychać coś więcej na temat jej dalszych losów?

@Zainteresowany

Są dni że fabryka idzie pełną parą ale zdarzają się też dni przestoju. Cała ekipa pracownicza wspomaga się i liczy że zarządowi uda się ustabilizować nasz zakład. W jedności siła!

Smiech Na Hali

Co Ty gościu wygadujesz??? Czasami przestoje??? Chyba czesciej niż praca. Ile Ci dali za tą wypowiedź??

Nadzieja
@Zainteresowany

Ponoć niedługo wszystko ma ruszyć. Ci co się śmieją i marudzą już dawno tu nie pracują i dobrze bo to marni ludzie a tym bardziej pracownicy.

zainter

potrzebujecie kogos z biegłym angielskim do działu zakupow|?

@zainter

No przecież Alicja, jeden z administratorów Gowork, osoba jak najbardziej kompetentna napisała 23 maja, że Spółka prowadzi stałą rekrutację, o której informacje, jak i adres mailowy do wysłania CV można znaleźć na stronie conbelts.com w zakładce Kariera. Spróbuj (albo jakby to napisał "IF" sprubuj) wysłać, to się dowiesz.

serwis
@zainter

Aktualnie poszukujemy przede wszystkim pracowników do działu serwisu.

Ytulu
@zainter

Praca w zakupach to placa na poziomie (usunięte przez administratora)zl (usunięte przez administratora) Szkoda zachodu. Praca dobra na pierwsza prace jak chcesz sie czegos nauczyc ale na stale to zapomnij, bo jest mega stres za kiepskie pieniadze. Nie warto marnowac zdrowia.

@zainter

Pracowałem tutaj kilka lat. Dobra atmosfera choć w większych firmach faktycznie płacą więcej tyle że grafik bardziej napięty.

Gengyo

Kolejne dni PRZYMUSOWEGO! urlopu. Conbelts S.A. w restrukturyzacji leci ostro w kulki! Jutro jadę w tej sprawie do Państwowej Inspekcji Pracy.

@Gengyo

No słyszałem że znowu 2 tyg. przymusowego urlopu.

Elektryk
@Gengyo

Gengyo hehe smieszne (usunięte przez administratora) w wlasne gniazdo , jak bys zagadal do Pana Słupskiego to Twoj mistrz by na 100 % Ci cos znalazl do roboty !!!

@Gengyo

Panie Gengyo. Podobno w każdej plotce jest jakieś ziarno prawdy. Tak też pewnie jest z Pańskimi wypowiedziami. Lecz z całą pewnością usiłujesz lansować niepoprawną, a przede wszystkim nieprawdziwą nazwę spółki. Sprawdzałem w KRS (niedowiarkom też polecam to zrobić) i nazwa brzmi: Conbelts Spółka Akcyjna. Ponadto, gdyby miał Pan za grosz poczucia odpowiedzialności za to co Pan wypisuje, znalazłby Pan i podzielił się informacją, że uprawomocniło się już postanowienie o zatwierdzeniu układu wydane przez Sąd Rejonowy w Katowicach i postępowanie restrukturyzacyjne już się zakończyło, w związku z czym nie ma już obowiązku posługiwania się dopiskiem „w restrukturyzacji”, ponieważ był to obowiązek o charakterze przejściowym, który wygasł wraz z zakończeniem postępowania. Wiedziałby Pan również, że pozostaje jeszcze wyrównać rachunki z wierzycielami i ten termin też został określony. A ty Agnieszko ... uppps Alicjo czytaj co piszesz, bo Twoje wypowiedzi nie świadczą dobrze o firmie, z którą jak dobrze rozumiem cały czas się identyfikujesz. W jednym poście podajesz gdzie można znaleźć informacje o rekrutacji, a kilka linijek niżej pytasz, gdzie szukać informacji o rekrutacji. Zresztą, na oficjalnej stronie Spółki nie ma żadnych interesujących, a przede wszystkim aktualnych informacji. Od życzeń Barbórkowych w zeszłym roku pojawił się w maju tylko wpis z zachętą do obejrzenia propagandowego filmu o powstawaniu taśm. I nic więcej. Widocznie nie ma się czym chwalić.

I co dalej Gengyo - urlop się skończył - Pozdrawiam

Gengyo
@Gość

Wszystko w porządku, zakład ruszył pełną parą. Sporo pracy, ale miła atmosfera i dobre zarobki rekompensują drobne zawirowania, które zdarzają się najlepszym. I nikt nie powie, że białe jest białe, a czarne jest czarne.

@Gengyo

Hehehe????co za zmiana zdania i podejscia????

Daniel

Widziałem ostatnio, że potrzebują pracownika do serwisu. Czy podpowiecie coś więcej?

Pracapopłaca
@Daniel

Poszukujemy pracowników serwisowych (praca przy połączeniach taśm na kopalniach) oraz tokarzy (praca na warsztacie)

@Pracapopłaca

Da się dobrze zarobić?

JestOK
@Daniel

Nie dla mięczakow. Swoje się nanosisz na plecach ale też zarobisz swoje.

Tadek

Jak to jest, że firma robiąca dobre taśmy dwa razy była w stanie upadłości. Takie inwestycje i problemy. Czy to błędy w zarządzaniu? Zdarzają się najlepszym. Czy to prawda, że produkcja ruszyła? Przecież według prawa firma będąca w stanie upadłości nie może brać udziału w przetargach.

@Tadek

Układ restrukturyzacyjny to nie upadłość. Firma jest za mocno związana z górnictwem i mocno odczuwa wszystkie problemy samych kopalń. Nowe inwestycje powinny pozwolić w końcu się na to uodpornić.

Alicja

@Daniel, na stronie internetowej firmy w zakładce Kariera można znaleźć informację odnośnie stałej rekrutacji prowadzonej w firmie. Podany jest adres email pod który można wysyłać CV i list motywacyjny bezpośrednio do firmy. @Watchmen, firma rzeczywiście stale rekrutuje ludzi do pracy. Jesteś zainteresowany pracą w firmie Conbelts? A może już wziąłeś udział w rekrutacji i możesz podzielić się z nami szczegółami dotyczącymi procesu rekrutacyjnego w firmie? @Pracapopłaca, czy jesteś pracownikiem firmy Conbelts? W jakim miejscu można znaleźć informacje o wspomnianej przez Ciebie rekrutacji na podane stanowiska?

Wulkanizator

Z pewnością poszukują ludzi do serwisu, bo trzech najlepszych od połączeń złożyło rezygnację na koniec miesiąca. Jest miejsce dla młodych i.......odważnych.

Brak
@Wulkanizator

Trzech najlepszych? Dobrych, lecz nie najlepszych.

Co tam w Conbelts ??

@Gość

A co ma być? Wszystko wporzo. Rekrutancja, studęci, nowe kontrakty. Są kireownicy, dyrektorowie i dyrektorki, majstry, pracownicy i zażąd. Fszystko na mjejscu i gra i bóczy.

@Watchmen

gratuluje :) odpowiedzi Watchmen

Bogdan
@Watchmen

@Watchmen... ortografia na kolanach

Watchmen

Mugłbyś napisać kąkretnie co spiepszyli, albo czego niezrobili w ostatnim czasie? I ile jest ta kupa kasy? Bo słyszałem że jakos nikt sie nie garnie dozatrudnienia sie w utzrymaniu ruchu i są problemy z rekrutancją.

ojoj :(:(

Kolega chyba za dużo popił w nocy.

Nie jestem Twoim kolegom. I nie pije

Alicja

@Annie czyli studenci są co roku w fabryce Conbelts S.A. A czy Ty byłaś jednym z nich, który firmę odwiedził? Możesz opowiedzieć co konkretnie firma pokazuje na takim zwiedzaniu? @Miedziak administrator Gowork.pl może usunąć tylko wpisy, które naruszają regulamin: https://www.gowork.pl/regulamin a niewygodne firmie wpisy zostają na forum.

Praca

Dla zainteresowanych - Conbelts prowadzi rekrutację na pracowników serwisu - pilnie poszukujemy tokarza.

Praca

https://www.gowork.pl/oferta/pracownik-serwisu,7OAz8lwJDRavkVVPDfJNiG,bytom Dla zainteresowanych - Conbelts prowadzi rekrutację na pracowników serwisu.

@Praca

Polecam. Dobra możliwość dorobienia. Praca jest trudna fizycznie ale satysfakcjonująca.

GOŚĆ

ALE TU CISZA PO TAK WCZEŚNIEJSZEJ WIELKIEJ BURZY

Miedziak
@GOŚĆ

Dyskusja tutaj nie ma sensu. Serwis usuwa niewygodne dla pracodawcy komentarze.

Alicja

Na stronie firmy Conbelts S.A. wyczytałam, że są organizowane dla studentów z Politechniki Śląskiej spotkania podczas, których mogą oni zwiedzać fabrykę. Czy ktoś z Was był na takim zwiedzaniu? Kiedy ostatnio się ono odbyło?

Annie
@Alicja

Co roku studenci technologii chemicznej w ramach zajęć zwiedzają fabrykę i poznają produkcję taśm.

Alicja

Ze strony firmy Conbelts S.A. można się dowiedzieć, że prowadzi współpracę z uczelniami wyższymi, by móc otworzyć ścieżki kariery młodym, zdolnym studentom. Dlatego również firmę możecie spotkać na różnego rodzaju targach pracy. Czy ktoś może potwierdzić, że właśnie w ten sposób dostał staż lub pracę w firmie?

Jaturacuję
@Alicja

Tak, Conbelts kilkukrotnie prowadził nabór młodych, którzy dopiero co ukończyli szkołę. Dzisiaj, wielu z nich to doświadczeni pracownicy miedzy innymi i ja. Dodatkowo, co roku przyjeżdżają na praktyki studenci z całego świata i to w Conbelts zdobywają swoje pierwsze doświadczenia.

Annie
@Alicja

Też tu zaczynałam kilka lat temu w ramach stażu studenckiego - dobra firma na rozpoczęcie kariery. A o płatny staż było wtedy bardzo trudno.

Witam....zatem jakie są rokowania firmy w najbliższym czasie ?

ŚMIECH NA HALI
@Zainteresowany

Po co odpowiadac na Twoje pytania skoro komentarze negatywne sa usuwane... duzo mozna by mowic ale i tak nie zostanie to dlugo w swietle dziennym... pyrsk.

@ŚMIECH NA HALI

To dlaczego są usuwane wpisy? Zatem co się dzieje w firmie ?

Zostaw merytoryczną opinię o Conbelts S.A. - Bytom

• Jak się pracuje w Conbelts S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Conbelts S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Conbelts S.A.
2.2/5 Na podstawie 332 ocen.

Conbelts S.A.