Opinie o Conbelts S.A. w Bytom

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Conbelts S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Conbelts S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Surowce, półprodukty - produkcja wyrobów z gumy i kauczuku

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Conbelts S.A. w Bytom

Na początku około 2100 brutto na rękę, po okresie próbnym raczej podwyżki nie dają. Po pierwszej umowie na 1 rok, czyli po roku i 3 miesiącach pracy niewielka podwyżka. Mówię o osobach niedoświadczonych, nie wiem jak jest w innych przypadkach.

Mówię o sytuacji jaka była kiedy odchodziłem około roku temu. Ja i wiele innych osób zaczynały pracę w Conbelts od razu po studiach lub jeszcze w trakcie studiowania.

Podjęcie pracy w Conbelts polecam młodym osobom, które kończą studia lub świeżym absolwentom (praca w biurze), można tam zdobyć doświadczenie tak cenne na rynku pracy. Niestety zarobki są na niskim poziomie co powoduje duże rotacje, zwłaszcza wśród młodych, ambitnych pracowników. Na pewno na tą sytuację duży wpływ mają realia na rynku, na którym Conbelts funkcjonuje. Prawda jednak jest taka, że jest to prywatne przedsiębiorstwo i właściciel może ustalać poziom wynagrodzeń jak mu się podoba, jeżeli nie jest on dostosowany do rynku to zwyczajnie nie będzie miał rąk do pracy i będzie musiał te stawki podnieść. Taki jest rynek ;) Co do atmosfery jaka panuje to w moim dziale była bardzo dobra, jednak wiem, że nie we wszystkich działach tak było, nie wiem jak jest teraz. Moja sugestia to ustalenie dla pracowników ścieżki awansu wraz z widełkami ewentualnych podwyżek po określonym czasie pracy, wtedy każdy będzie widział na co się pisze i będzie mniej negatywnych wpisów na portalach takich jak ten ;) Pozdrawiam i życzę powodzenia Conbelts i przede wszystkim wszystkim pracownikom !

odnośnie premi

Jaha ptemie. Robią spotkanie ze dostanie się premię świąteczną a potem Ci powiedzą ze to dotyczy osób ktore mają umowę na czas nieokreślony. To tule w temacie premi.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Conbelts S.A. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
?

Nie przekraczają nawet po dwudziestu kilku latach pracy a premie? bywają nie za często i zawsze więcej jest o niej gadania niż jej wielkość w złotówkach :(

pułkownik

A ja dziękuję Conbelts, za to czego mnie nauczyła. Byłem tam pracownikiem produkcji i nauczyłem się bardzo wiele. najważniejsze, co z niej wyniosłem, to jak nie zarządzać produkcją. Dzięki tej wiedzy jestem teraz kierownikiem oddziału. I cieszę się, że mogę zatrudniać osoby na stawce 2800 PLN brutto na okres próbny a później 3700 PLN brutto - mówimy tu o pracownikach produkcji. Zatrudniam dużo młodych osób, bez doświadczenia albo z niewielkim doświadczeniem. Organizuję im kursy i szkolenia. Dzięki temu pracownicy nie szukają nowych wyzwań u innych pracodawców. Taka sytacja powoduje pewien komfort - nie muszę się martwić, że ktoś lub ktosie nagle mi odejdą z pracy. Mój oddział rozwija się razem z pracownikami, co buduje pozytywną atmosferę w ekipie. Wiem, ze Conbelts też organizował kursy - nawet w jednym uczestniczyłem. Dziękuję Ci, Conbelts, za bezcenne doświadczenie. (To nie hejt ani nie wylewam tu żalów, po prostu naprawdę się wiele nauczyłem) POWODZENIA wszytkim

dillala

Jeżeli ludzie wyrzucają swoje żale to coś jest na rzeczy. Powiem krótko jedna osoba pracuje za dwóch. Nadgodziny nie sa platne. Dziękuję za zatrudnienie ale i też za wypowiedzenie bo dzięki temu wiem ze mozna pracowac normalnie przez 8 h i to za znacznie lepsze pieniądze w spokojnej atmosferze.

g.

Mark, czy aplikowałeś może na stanowisko specjalisty ds rekrutacji i rozwoju?

emi

Mark87, a na jakie stanowisko aplikowałeś, jeśli można zapytać?

mark87

Witam państwa, bardzo serdecznie . Chciałbym podzielić się z państwem opinią. Otóż jestem po rozmowie kwalifikacyjnej , dostałem propozycję pracy za 1355 zł przez ponad rok !!! , rozumiecie ?! , jak się spytałem o jakąś podwyżkę , to usłyszałem , że będzie jeśli minimalna krajowa pójdzie do góry !!! hahaahah!! jakieś kpiny . Względem dodatków do wynagrodzenia , nie wiadomo:(:(. Mam 29 lat , takie warunki płacowe mnie nie satysfakcjonują . Rozumie , gdyby to była 1 lub 2 praca . Mam 2,5 roku stażu pracy i takie coś :(:(:( . A wymagają minimum roku stażu . No przepraszam , za 1355 minimum , nie wiadomo kiedy jakaś premia !!!! i tak przez ponad rok ??!!! ...

dillala

Jedna uwaga ogólna do tego Forum na gowork.pl nie tylko do wątku Conbelts ponieważ przeczytałam opinie o wielu innych firmach także o tych naprawdę dużych uznanych firmach z różnych branż. ( Zachęcam do zapoznania się z opiniami o znanych Wam firmach na pewno się zdziwicie ) 90 jak nie więcej % postów to czysty bardziej czy mniej osobisty hejt internetowy - wniosek jest taki - forum jest to możliwość wypowiedzi dla sfrustrowanych ludzi z takich czy innych powodów ale są to niestety tylko subiektywne odczucia. Uważam , że nie warto się tym kierować przy podejmowaniu decyzji o zatrudnieniu. Każdy tylko narzeka na niskie płace, niekompetencje szefów, warunki pracy, złych kolegów. Cały internet to jeden wielki hejt poczytajcie posty pod różnymi artykułami na dowolny temat , pomyślcie i wyciągnijcie wnioski !

do obiektywna

Ostrzegam innych zeby nie marnowali czasui brali pod uwage Conbelts jak juz naprawdę nie maja nic lepszego. Korzystam z uroku demokracji i korzystam z wolności słowa

do obiektywna

Sam się poznałem na tej firmie. Niektorzy nie maja tyle odwagi co ja zeby zmienić pracę i Ci zostają w Conbelts. Zatrudniajcie sobie kogo chcecie. Życzę powodzenia jak daleko zajedziecie

Obiektywna
@do obiektywna

i to jest własnie urok demokracji. Czyżby złość przez Ciebie przemawiała? Zdecydowałeś sam o zmianie pracy, to czemu wyczuwam niezadowolenie? To bie również zyczę powodzenia i zajechania .... Pozdrawiam

obiektywna

do Odpowiada: Musisz chłopie zmienic źródlo informacji bo masz fałszywe dane. Poza tym każdy ma prawo do wyboru miejsca pracy i nikt nie musi pracowac tam, gdzie go wykorzystują, zmuszają do nadmiernego wysiłku i mało płacą. Przecież Conbelts to nie zakład karny, czy tez (usunięte przez administratora) i nikogo za karę tu nie wysyłają. Polska to nadal wolny kraj-zawsze masz wybór. A może Cię tutaj nie chcieli bo sie na Tobie poznali i dlatego takie brednie piszesz?

Diddl

Polacy to jednak zawistny naród. Właściciel firmy może zatrudniać we własnej firmie kogo tylko chce. Jak Ci się to nie podoba, to załóż własną firmę i zobaczymy jak zmieni się Twoje myślenie.

odpowiada

Pan prezes ma kierowce swojego szwagra. Dzieciom też pracę zapewnił.

do odpowiada
@odpowiada

Niestety ale odpowiada ma rację. Najśmieszniejsze jest to że w 2015 ponownie się połączyli i były spotkania, że nikogo nie zwolnią z tego powodu, ale i tak zwolnili. Jest to naprawdę chamówa z ich strony. Dobre miejsce na 1 ewentualnie drugą pracę potem lepiej szukać czegoś innego. Atmosfera mega nerwowa jak jedna osoba ma pracować za dwie osoby. Szukają ideału za 1500 zł netto z perfekt angielskim i takim tam.

gucio

jeśli pan prezes jest właścicielem firmy, to może sobie zatrudniać komu mu się żywnie podoba. masz z tym problem? załóż własną firmę... I na pewno nikt nie dostaje tu wypłaty za darmo, tylko za wykonaną dobrze pracę.

ciekawski

Mam drobne pytanie, czy zbieżność nazwisk Pana Prezesa i Pani HR Manager to przypadek? Jeśli nie, to chyba oczywiste, że Pani manager nie będzie się wypowiadać źle :)

byłyPracownik

Dobra firma na start, fajny pakiet socjalny. Niestety pracownicy ambitni z kwalifikacjami bywają niedocenini - kwestia wynagrodzenia wynagrodzenia decyduje o zmianie pracy. Pani HR uważa że firma prężnie działa, ale nie mówi o tym, ile osób odeszło w 2015 roku bo Conbelts nie zaproponował im lepszych pieniędzy niż inne firmy. Jeżeli jesteś spokrewniony lub skoligowacony z prezesem, to dostaniesz tam pracę, nawet osobistego kierowcy.

Do 12

Najnizszej nie masz ale 1500 zl :) Jak nie jesteś perfekcjonista we wszystkim co robisz takze pod względem personalnym i nie przeszkadza Ci powyzsza pensja oraz zakres obowiązków za 2 osoby to nie masz czego szukać w Conbelts

czerwona czapeczka

pracowałem w tej firmie zarobki najnizsza krajowa za 22 dni 1380zl nie polecam jak ktoś ma rodzine na utrzymaniu Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Conbelts S.A. - Bytom

• Jak się pracuje w Conbelts S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Conbelts S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Conbelts S.A.
2.2/5 Na podstawie 332 ocen.

Conbelts S.A.