NILOS Polska Sp. z o. o.

Sosnowiec

Opinie o NILOS Polska Sp. z o. o.

użytkownik zarejestrowany

@Lukczy możesz powiedzieć coś więcej, dlaczego nie polecasz firmy NILOS Polska Sp. z o. o.? @Były pracownik proszę o pozostawianie merytorycznych opinii i informacji na temat pracy w firmie. Każda przekazana informacja na forum jest ważna.

Luk

Nie polecam firmy nilos .

użytkownik zarejestrowany

@ByłyPracownik czy do tej pory nie dostałeś wypłaty? Co powiedział Ci pracodawca? Czy zgłosiłeś to gdzieś? Czy ktoś jeszcze ma taką samą sytuację z wypłatami w firmie NILOS Polska Sp. z o. o.?

ByłyPracownik

Nie polecam firmy Nilos Polska, prezes z długami żyje marzeniami o lepszym jutro, pracownicy się pozwalniali i oczekują zaległych wypłat...

użytkownik zarejestrowany

@Laura Dziękuję za odpowiedź. Po prostu dodatkowe informacje mogą być cenne dla osób, które trafiają na ten wątek w poszukiwaniu pracy i biorą NILOS Polska pod uwagę jako potencjalnego pracodawcę. Rozumiem, że Tobie odpowiada praca w firmie. A czy pracownicy mają szansę na rozwój? Jakie możliwości oferuje im firma?

@Zuzanna 09.06.2017, 14:30

Jasne, rozumiem. Ja już tam nie pracuje. Wiele można się nauczyć, organizacji pracy, branży wulkanizacyjnej. Nie jest źle.

użytkownik zarejestrowany

Jesteś obecnie pracownikiem NILOS Polska? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego na jakie warunki zatrudnienia mogą liczyć pracownicy firmy.

@Zuzanna 05.04.2017, 09:52

Powiedzmy, a co? Chcesz na handlowca się zgłosić? Warunki zatrudnienia są fajne. Umowa o pracę, cieplutkie biuro, rodzinna atmosfera. Ale jesli chodzi o sprzedaż... różnie. Często sprzedajesz wirtualne produkty, kontrahenci czekają po miesiąc dwa na towar, czasem i trzy, a Ty świecisz oczami. Nerwówka czasem.

Bartek

Praca jak praca, jak nie boisz się ciężkiej pracy to praca dla ciebie jeśli oczekujesz że będziesz opierdzielał się i mają ci za to zapłacić to idź na ulotki ;) praca fizyczna dla ludzi którzy chcą pracować i zarabiać. Praca specyficzna a osoby które pisały te negatywne komentarze to chyba oczekiwali że będą siedzieć na tyłku i będą im za to płacić ;) Potwierdzam, zarobki około 3-4tys miesięcznie ;)

nicki

Witam czy firma prowadzi jakiś nabór pracowników? jak może wyglądać rozmowa wstępna, na co pracodawca zwraca uwagę? słyszałem wiele pozytywnego na temat firmy od znajomego

bylyserwismen

Firma nierzetelna,płace niskie i nieterminowe a praca ciężka. Nie polecam nikomu pracy w tej firmie z racji wyzysku przez pana Prezesa i to wyzysku przez duże "W".Obiecanki o zarobkach, premiach i płacy za wykonane zadania to tylko obiecanki. Ciągłe siedzenie na walizkach bo w ciągu dnia cztery razy zmienia się godzina wyjazdu do pracy. Praca na telefon,nie zna się dnia ani godziny czeka się na SMS lub telefon, dziś na rano jutro na popołudniu, lub na nocke cieżko zaplanować tydzień, a dalekie dojazdy to normalka. Praca przeważnie na kopalniach i to na dole w tem. 38 st. Organizacja na miejscu - żenada. Ludzie kierujacy i planujący pracę to protegowani prezesa nie znający się na niczym. Trzeba się prosić o wypłacenie diet i nadgodzin. Człowiek piszący, że ktoś wypisuje gorzkie żale to albo zaufany prezesa albo sam prezes. Temat delegacji - sporadyczny wyjazd "osób zaufanych i tych którzy siedzą cicho i nie podpadli szefowi walcząc o swoje jest to 2-3 pracowników jadących max dwa-trzy razy do roku Nabór serwisantów ?? Niech się ktoś zastanowi dlaczego są tak często nabory skoro niby taka fajna firma ? takie dobre zarobki,delegacje zagraniczne? Normalni ludzi uciekają z firmy po 3-4 miesiącach, rotacja pracowników niesamowita...a może dlatego że ludzie sie zwalniają bo kasa mała,bo praca ciężka, bo wypłaty opóżnione??? W ciągu 3 mc zwolniło sie ok 7 pracowników , a firma ma raptem z 12 pracowników..Firma Adeco która prowadzi rekrutacje pracowników może potwierdzić te fakty bo powinna zrezygnować ze współpracy z tak nierzetelną firmą jaką jest firma NILOS.

@bylyserwismen 04.12.2016, 15:26

Kurde tak mysle i mysle, ktory sie zwolnił za czasów mojej kadencji i nie wiem :) Pracowalam tam, jako handlowiec i bardzo sobie chwale. Żałuje, ze musiałam sie przeprowadzić i zakończyć współpracę. Atmosfera jest przyjemna, ale nie zawsze. Niemniej tak jest wszędzie.. nie zawsze kolorowo. Czasami trzeba świecić oczami za cudze błędy, no ale coz... faktem jest, ze serwisanci maja ciężka prace, ale nie brakuje jej na pewno i jak sie jest zetelnym to mozna zarobić. Prezes ma duża wiedzę w temacie, ale nie ze wszystkimi sie nia chetnie dzieli niestety. Jesli jest sie dobrym serwisantem- ma sie całkiem dobrze. Uwazam, ze miałam dobry kontakt z chłopakami i mówili mi o wielu rzeczach. Nie zawsze sa doceniani, a tak naprawde to oni sa filarami tej firmy i powinno sie to zmienić. Mam nadzieje, ze tak sie stanie w niedalekiej przyszlosci. :)

ok9os
użytkownik zarejestrowany

możesz coś więcej złociutki powiedziec o tych wyjazdach zagranicznych jak to się dokładnie odbywa i gdzie są te wyjazdy?

serwismen

Jak się pracuje to sie zarabia, co jakis czas trafi sie wyjazd za granice,ostatnio chłopaki byli w Szwecji i w Niemczech, cały czas jest nabor na serwisantów, ale potrzeba ludzi do pracy, najczęściej w kopalniach pod ziemią, praca legalna na umowę o pracę, trzeba być zdrowym i mieć badania pod zimie, jak ktoś akceptuje takie warunki i prace w soboty i niedziele to i zarobi odpowiednio do zaangażowania, a jak komuś sie nie chce pracować to nie zarobi i wypisuje różne bzdury, poza tym robot ciekawa i można zobaczyć troche świata

Marek

Nie płaci kasy terminowo.

panpero

ekonomia i BKS, zaczynającym pracę bądź zainteresowanym polecam trening. W tej pracy potrzebny jest DRYG.

serwisant

wszystkie negatywne opinie sa pisane przez ludzi ktorzy byli w firmie nieudacznikami i nic soba nie reprezentowali poznaje ich bo sposobie wypowiedzi pracuje tu kilka lat i nie narzekam moja pensja to ok 3 tys czasami wiecej czasami mniej ,praca w delegacjach ale czesto mozna posiedziec z tydzien w domu firmie daleko do doskonałosci ale pracowalem w gorszych . Jezeli sie starasz i pracujesz to zarobisz a jezeli wydaje ci sie ze wszystko ci sie nalezy i wszyscy dookola sa źli a ty jedyny jestes w porzadku to sie zwalniasz i wypisujesz gorzkie żale w opiniach . Ciekawa przygoda i nie monotonna praca .

R
@serwisant 09.05.2016, 18:59

Praca w większości na miejscu czy częste wyjazdy ? Ile taki wyjazd trwa średnio ? Dzięki za odpowiedź

łysy z matriksu

praca dla kobiet jest jako statystka w biurze,co do zarobków tych dziewuch to nie wiem, ale sądząc po ich stosunku do pracy i pracowników to marnie muszą zarabiać,

do maja

jeśli jesteś ambitna,inteligentna i chcesz się rozwijać to szukaj pracy, ale na pewno nie w nilosie,tutaj wystarczy szkoła srednia i trochę sprytu, robota żadna,atmosfera nerwowa

rolocop

praca dla kobiet jest, ale w biurze... tyle, ze stanowiska sa oblozone, efekty-w realu, wiele pozostaje do zyczenia, może się dziewuchy nauczą, trzeba dać im szansę. Maja-szukaj pracy, odpuść Nilos. Powodzenia!!!!

do maja

Nie ma tutaj pracy dla kobiet ;) no chyba ze dasz radę dźwigać elementy prasy ważące po 80-90 kg.

rolocop

do maja-w tej firmie to nawet faceci nie zarabiają 3tys, może jednostki, szukaj pracy gdzie indziej i obniż swoje wymagania płacowe, firmy generalnie nie polecam, robota ciezka, mało bezpieczna, organizacja pracy beznadziejna, brak szacunku dla pracownika, o reszcie szkoda gadac.....

łysy z matriksu

polecam, zarobki ok 3tys, praca lekka i bezpieczna

matrix

smiezna firma, zarobki do 2tys+premia wg uznania, robota pod ziemią, często zle zaplanowana, zycie w delegacjach, bez dodatkowej kasy, brak szacunku do pracownika, biura sosnowiec-miedz to wolna amerykanka,dziewuchy musza się jeszcze dużo nauczyć i nabrać doświadczenia, o szefach szkoda się wypowiadac

masterdln

ja nie zarobiłem nigdy więcej niż 2000-2200, premia uznaniowa wg dziwnych kryteriów, zgadzam się, że praca niepewna, warunki ogólnie słabe, samochód to smiech, z dyrektorem można się dogadać, dyspozytorka w biurze ok

roxonista

witam.pracowalem w nilosie na sg polkowice..sianko z sobotami 3000tys. plus minus..zalezy jaka premia.. co do dyrektora to szkoda sie wypowiadac..smieja sie wszyscy z niego,praca dobra choc niepewna..kartki za zjazdy za miesiac okolo 100zl.bony na swieta..i nic pozatym..a auto maja straszne,wiecznie sie psuje,,ogolnie nie jest zle.zrobic staz i zawijac sie gdzies indziej.planistka berdzo ladna i ok jest :)

Kamislbn

rolcuj rolcuj 1600 rolkowinica na 1400 :D

oddln

pozdrawiam chłopaków ze Śląska, którzy ciężko pracują a firma w ogóle ich nie szanuje - [ wielki dyrektor Naszego oddziału plus prezes ].

kolczyk

polecam klejenie znaczków na poczcie, nie trzeba rolować

ukasz urobek

robie i(usunięte przez administratora) bo i tak nie robie :)

franklin

nie polecam (usunięte przez administratora)

tencociagnal

A mi się podobało, pozdrawiam xoxo

xxxx

Zgadzam się z tym co koledzy napisali.Do tego delegacje nierozliczane odpowiednio,wyzysk na maxa!Żadnej świętości."Ani chłopa w domu ani pieniędzy.." Lepiej znaczki na Poczcie kleić.Ta sama kasa a brak ryzyka.Albo za granice jechać bo i tak nie ma cię cały miesiąc w domu.

xxxx

Mazi

Targoj Targoj

koń zNilosa

Wszystko to święta prawda.Płacą grosze a zasuwa się po 27,30 dni w mcu.weekendy i święta w pracy.za nadgodziny nie płacą tylko dają odczasowania.śmieszna firma

łotrzyk

Darujcie sobie.Lepiej puszki zbierać niż tam pracować.Kolejna firma wyzyskująca pracowników.Zapierdziela się 7 dni w tygodniu czasem z 2-3 dni wolne w mc.Delegacje i pod ziemią.Umowa o pracę na czas określony.Podstawa +premia uznaniowa (jak prezes chce to da)Pracowałem tam 1,5 roku i nawet 2300zł na oczy nie widziałem.W biurze pracują dwie młode siksy co im się wydaje że są prezesami.Jest też 2 gości odpowiedzialnych za zlecenia pracy.Paweł jest ok i żyje w zgodzie z pracownikami,ale Jakub to pajac nie z tej ziemi.Dla nich nie ma słowa rodzina,dzieci czy choroba.Masz robić jak koń z ich logo firmowego. W ostatnim czasie bardzo duża rotacja pracowników.Firma długo nie pociągnie. Kartki za zjazdy tzw.bony żywieniowe po 4,50zł za zjazd.O ciuchy i buty trzeba prosić na kolanach bo na dół będziesz w swoich zjeżdżał. Lipa i jeszcze raz lipa!!!!Firma długo nie pociągnie

niker

Chciałbym sie dowiedzieć czegos o tej firmie jakie zarobki tam sa np jako Serwisant jakie warunki pracy

Zostaw opinię o NILOS Polska Sp. z o. o. - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NILOS Polska Sp. z o. o.