Habasit Polska Sp. z o.o.
counter
2 113 301 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 40 dni.
 Pytanie

Jaka jest kultura pracy w Habasit Polska Sp. z o.o.? Obowiązuje typowy dress code?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
anonim Nowy wpis

(usunięte przez administratora)

Pomocna?
Tak17Nie
Hoho Nowy wpis

Nie, ale zaraz ty będziesz lizał jak bedzie 50 flag i zacznie się weryfikacja twojego adresu IP oraz danych . (usunięte przez administratora)

Pomocna?
Tak3Nie2
Zgłoś4
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 141 dni.
 Pytanie

Opowiecie jak wygląda każdy etap rekrutacji w Habasit Polska Sp. z o.o.?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś1
Ddd

Odradzam byłem i widziałem ten cyrk kierownik z Sosnowca to jeden wielki bajerant umowy tygodniowe gość ci mówi że przechodzisz na umowy miesięczne jedziesz do agencji A tam umowa na tydzień strata czasu i nerwów ulotkarze lepiej zarabiają jak tam

Pomocna?
Tak7Nie
Zgłoś
Pracownik
@Ddd

Bardzo dobra firma, zapraszam do Dąbrowy Górniczej.

Pomocna?
Tak4Nie8
Zgłoś2
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 115 175
 2. olx.pl 2 736 098
 3. pracuj.pl 2 718 511
 4. linkedin.com 2 689 259
:)
Użytkownicy czekają na odpowiedź 173 dni.
 Pytanie

A jak teraz wygląda sytuacja w Habasit Dąbrowa? W takiej sytuacji jakiej teraz jesteśmy są planowane przyjęcia jak się to uspokoi? Czy może cały czas są? I jakie są warunki pracy?

Pomocna?
Tak4Nie
Zgłoś
#Lizbona

Witam. Jak czytam te komentarze, którzy pracują w firmie i nic dobrego o niej nie mają do powiedzenia, to sorry ale powinni zmienić pracę. Ja pracuje kilka lat w Sosnowcu i nie narzekam. Może kokosów się nie zarabia, ale wynagrodzenia są zawsze na czas. Jeżeli chodzi o kierownictwo, nie zamieniłabym ich na nikogo innego. Dzięki nim oddział się rozwija i prze do przodu. Atmosfera jeżeli chodzi o ludzi, którzy tam pracują jest ok. Ale jak w każdej pracy są gorsze i lepsze dni, zależy od natłoku zleceń. Nie stoi się bite 8 h na nogach. A osoby, które piszą źle o oddziale w Sosnowcu, po prostu zazdroszczą, bo w Dąbrowie Górniczej chyba mają o wiele gorzej niż my. Serdecznie pozdrawiam i zapraszam do oddziału w Sosnowcu.

Pomocna?
Tak7Nie1
Zgłoś
Ocb
@#Lizbona

Co do Dąbrowy górniczej też źle nie jest, wręcz przeciwnie. Również kierownictwa w Dąbrówie bym nie zmieniła, są lepsze dni a są i gorsze. Co do pracy to robić trzeba jak zawsze, ale jak kierownik widzi że robisz to się nie doczepi o to że idziesz na 5 minut siąść wypić kawę. Atmosfera w Dąbrówie nie najgorsza, są ludzie którzy obgaduja każdego jak leci ale to większość zakładów takich ma. Kasa jest ok, 2000zl na umowę na czas nieokreślony i coroczne podwyżki + premia roczna + wczasy pod grusza. Dużo osób narzeka na Dąbrówe ale są zakłady gdzie bite 8h siedzisz przy maszynie i nie możesz odejść na minutę, a jak do toalety chodzisz to zgłaszać trzeba. Pozdrawiam :)

Pomocna?
Tak5Nie
Zgłoś
Pietruszka
@#Lizbona

Ja jak czytam wynagrodzenie jest zawsze na czas, to myślę że taka osoba zatrzymała się jak w Polsce było duże bezrobocie i nie ma pojęcia jak teraz wygląda rynek pracy. Sorry ale 2000zł. to obecnie zarabia sprzątaczka na pełny etat, także tutaj dumy też nie ma. Dla mnie ta firma jest śmieszna niby potężni właściciele ale żeby dać pracownikom 50zł. podwyżki to musi się zgodzić dyrektor wszystkich dyrektorów.

Pomocna?
Tak11Nie1
Zgłoś2
kobe
@#Lizbona

@#Lizbona proszę o rzetelne informacje. Na montażu dziewczyny stoją notorycznie po 8h, czasami przy lżejszych zlecaniach na chwile mogą usiąść ale też nie zawsze, na próbkach też się nie raz jest na nogach 8h Co do "kierownictwa" i "do wypłaty na czas" to jest racja "jest super" :] Kierownikowi to by się przydał kontakt z związkiem zawodowym bo na razie z tego co widzę to mu się dużo rzeczy wydaje że wie i często blefuje żeby ugrać na swoje. Obowiązkowe soboty są wypłacane, a odbiór jest jeden za jeden dyktowany poleceniami jest nie zgodnie z przepisami. Kierownik naciska na podpisanie dobrowolnej zgodny na nadgodziny żebyście nie mogli odebrać 1,5 przy terminie wybranym przez siebie a 2 za termin wybrany przez pracodawcę. Ale można to wszystko cofnąć, każdy sąd to uzna. Terminowa wypłata jest normowana przepisami prawa i nie jest to walor a "terminowa" koło 09-10 co jest już raczej słabe, system rozliczenia bez dostępu do swojego czasu pracy i portalu pracowniczego przy firmie z zagranicznym kapitałem jest słabą stroną, o ilość urlopu trzeba "Pana Kierownika" pytać. Generalnie nie polecam tego pracodawcy.

Pomocna?
Tak6Nie
Zgłoś
Hania
@#Lizbona

Kierownik z Sosnowca jest bez kultury potrafi wyjść na hale i drzeć japę co 2 słowo to przekleństwo. Kiedyś powiedział do Pani że musi go czymś przekonać do siebie ciekawe o co mu chodziło.

Pomocna?
Tak6Nie2
Zgłoś
nmm
@kobe

@kobe Ty chyba jednak nie wiesz co jest zgodne z prawem a co nie. Kodeks pracy definiuje, że przeciętnie jest 40h godzin pracy w tygodniu. Dlatego tylko liczba godzin większa od 40 gwarantuje jakieś dodatkowe profity, jeżeli jednak limit nie jest przekroczony to stawka jest normalna. Zatem - jeżeli pracujesz w sobotę to w zamian wybierasz (lub robi to pracodawca) inny dzień kiedy masz wolny. Żadne kretyńskie przeliczniki 1.5 lub 2.0 nie istnieją.

Pomocna?
Tak4Nie
Zgłoś
Pracownik
@nmm

Istnieją i to od dawna.Polecam zapoznać się z kodeksem pracy. Inna sprawa że nikt o tym głośno nie mówi.

Pomocna?
Tak1Nie3
Zgłoś
nmm
@Pracownik

@Pracownik Co Ty w ogóle człowieku za herezje rozpowiadasz ? Jest w kodeksie pracy ale nikt o tym nie mówi ? Przecież to jest dziennik ustaw dostępny dla każdego a nie receptura koncentratu Coca-Coli. Art. 1513 Pracownikowi, który ze względu na okoliczności przewidziane w art. 151 § 1 wykonywał pracę w dniu wolnym od pracy wynikającym z rozkładu czasu pracy w przeciętnie pięciodniowym tygodniu pracy, przysługuje w zamian inny dzień wolny od pracy udzielony pracownikowi do końca okresu rozliczeniowego, w terminie z nim uzgodnionym.

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś
Magda

Czy ktoś napisze jak przebiegła rozmowa o prace ? Ile było etapów ?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Nn
@Magda

Tragedia! Dostałam umowę na dwa dni, porobili badania. I po dwóch dniach podziękowali. Kurcze no sorry ale po dwóch dniach człowiek nie będzie (usunięte przez administratora) jak ci co robią już po parę lat.! DRAMAT!

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
O
@Nn

Widocznie nie pokazałaś nic od siebie żeby Cię zatrzymali. Stanie z rekami w kieszeni nic nie wnosi, wystarczy chęć nauki

Pomocna?
Tak1Nie1
Zgłoś2
Nn
@O

To po dwóch dniach co można zrobić to jest chore umowa na dwa dni to jest jakaś chyba (usunięte przez administratora)

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
O
@Nn

Tak dzialaja agencje, 2 dni to jest test czy masz w ogóle ochotę pracować czy ino podpierać się. Jak wykazujesz chęci do pracy to by Ci normalnie przedłużyli

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
O
@Nn

Tak dzialaja agencje, 2 dni to jest test czy masz w ogóle ochotę pracować czy ino podpierać się. Jak wykazujesz chęci do pracy to by Ci normalnie przedłużyli

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Wojciech
@O

Jeżeli na konkretne stanowisko są przyjmowane osoby z doświadczeniem zawodowym to szybko będą mogły się odnaleźć w nowej pracy, ale jeśli to pracownicy, którzy nie mieli wcześniej styczności z branżą przydałoby się szkolenia wdrażające. Czy pracodawca je oferuje, żeby przyuczyć nowo zatrudnione osoby?

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś
Tfsctras

Ty jesteś jakiś człowiek dziwny nie ma na 2 dni umowy po 2 dniach człowiek ma już umieć i zasuwac jak ludzie co robią 4 lat zastanów się co piszesz umowę dostaje się na minimum na miesiąc A nie na 2 dni porażka jakas I za takie psie pieniądze może jesteś jakiś podlizywacz

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś1
Pytanie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 242 dni.
 Pytanie

Jak ze studentami w Habasit Polska Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Zainteresowana
Użytkownicy czekają na odpowiedź 283 dni.
 Pytanie

Czesc#Lizbona idę na rozmowę o pracę chciałbym się dowiedzieć czy możesz mi polecić tego pracodawcę. Wydaje mi się że jest tam całkiem dobrze albo mnie intuicja myli:-)

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Pytanie
 Pytanie

Jaki jest system premii uznaniowych w firmie Habasit Polska Sp. z o.o.? 

Pomocna?
TakNie5
Zgłoś
jakapremia
@Pytanie

@Pytanie nie ma premii uznaniowych, jest roczna za wyniki spółki. Czy się stoi czy się leży pensja się należy, kiero na koniec roku docenia swoich i robią się kominy płacowe. Pozdro z Sosnowca.

Pomocna?
Tak5Nie
Zgłoś
Witek

Nie polecam tam pracować, ludzie nadają na siebie za plecami A I kasa marna , szkoda czasu myślę że można spokojnie znaleźć coś lepszego

Pomocna?
Tak4Nie2
Zgłoś
Damian
@Witek

Napisałeś o wadach pracy w firmie a jak z zaletami? Napisz szerzej o wynagrodzeniu w Habasit Polska. Na jaką umowę można liczyć na początek nie posiadając doświadczenia? Rozwiń swój komentarz.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Łysy
@Damian

Na początek umowa na okres próbny czytaj 3 miesiące potem na rok Kasa nie jest super Niecałe 2k na rękę chyba że będziesz robić soboty to ponad 2 idzie złapać Za nocki też fajnie płatne Ale to że ludzie na siebie gadają to mega fakt

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
Były pracownik
@Witek

Ile pracowników, tyle opinii; dla mnie Habasit to bardzo sympatyczna firma - POLECAM.

Pomocna?
Tak4Nie
Zgłoś
Urszula
@Były pracownik

Rozumiem, jednak chyba sam zrezygnowałeś z pracy w Habasicie, więc nie wszystko tam Ci odpowiadało? Z tego, co pisze @Łysy, pensja zbliżona jest do poziomu najniższej krajowej. Czy Ty też możesz to potwierdzić?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Młody

Witam. Czy w Bydgoszczy otwiera się oddział i jakie są zarobki fachowca który się zna na taśmach itp.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Miszcz
@Młody

Od 8 tys do 13 na rękę plus auto firmowe. Godziny pracy ustalasz pod siebie

Pomocna?
Tak8Nie4
Zgłoś1
Sab.
@Młody

Ciekawe czy tam znajdą ludzi co będą robić za 1800

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
ble...
@Miszcz

Grucha nie ściemniaj Panu....

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
ktos
@Młody

Hej, z tego co się orientuje to rekrutacja wciąż jest otwarta. najlepiej skontaktuj się z działem HR w Dąbrowie.

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Ja
@Sab.

Ukrainki

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Król
@Miszcz

Adrian.ku nie obiecuj samochodów firmowych, przecież tylko Ty możesz sobie brać auta na wypady z rodzinka. Jak miałbyś trochę rozumu to już dawno zdjęcia na facebooku z wypadu rodzinnego firmową skoda byłyby skasowane.

Pomocna?
Tak5Nie3
Zgłoś
Weronika
@ktos

Dziękuję Ci za tę podpowiedź. Myślę, że może być przydatna, tym bardziej, że obecnie w sieci nie udało mi się odszukać ofert pracy w Habasit Polska. Czy może zechciałbyś podzielić się opinią na temat warunków pracy w tej firmie? Chodzi mi o skalę zarobków, premie i inne ważne informacje, które pomogą innym podjąć decyzję, czy składać aplikacje do pracy w spółce Habasit.

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Ona
@Król

A co żal (usunięte przez administratora) ci ściska że ty nie możesz?? Mistrzu prosto w oczy.. Ciekawe jaki wtedy będziesz rozmowny Pozdrawiam

Pomocna?
Tak4Nie2
Zgłoś
Poszukująca pracy

jak wygląda praca w sosnowcu, ile na początek, jakie normy? szukam pracy i zastanawiałam się....

Pomocna?
Tak4Nie
Zgłoś
Ja
@Poszukująca pracy

Lepiej nie. może i praca lekka bo składasz klocki ale stoisz 8 h pieniądze marne nawet ukrainki zatrudniają A kierownik zachowuje się jakby połknął kij od szczotki nie polecam

Pomocna?
Tak5Nie
Zgłoś
Bartek

Może nie jest idealnie i z tym mogę się zgodzić ale poza tym mocno przesadzona opinia!!

Pomocna?
Tak3Nie2
Zgłoś
Smieszek
@Bartek

(usunięte przez administratora)od kiedy masz na imię Bartek?

Pomocna?
Tak1Nie2
Zgłoś
Smieszek
@Smieszek

Adrian nie denerwuj się!!! Przecież zgadzasz się że nie jest idealnie???!!!

Pomocna?
Tak4Nie1
Zgłoś
Gracz

Zakład tragedia, a kierownicy zmian porażka, liderzy co chwilę przerwa nikt nie myśli o pracy na bieżąco tylko potem budzą się pod koniec dnia

Pomocna?
Tak8Nie4
Zgłoś
Lilka
@Gracz

Sosnowiec czy dąbrowa

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Gracz
@Lilka

Dabrowa

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś
Lilka

Zastanawiam się nad podjęciem pracy w Sosnowcu czy ktoś może powiedzieć jak wygląda tam atmosfera płacą itp

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Ewa.
@Lilka

Jeżeli chodzi o zarobki to nie wiem czy znajdziesz drugi zakład gdzie tak mało płacą.

Pomocna?
Tak8Nie
Zgłoś
Szalony

Hej, a jak tam ze strona techniczna? Warsztat, mechanicy itp?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Biurowy

Opinia dotyczy procesu rekrutacji na stanowisko biurowe. Firma nie sprawia wrażenia profesjonalnej. Spotkania umawiane w dziwnych porach dnia, bez przygotowania, pytania ogólnikowe i powtarzane przez kolejnych rekrutujących. Brak jasno określonych oczekiwań wobec kandydata. W firmie panuje chaos kompetencyjny. Nie wiadomo kto za co odpowiada. Dużo do poprawy.

Pomocna?
Tak10Nie1
Zgłoś
Karolina
@Biurowy

Tak dokładnie odniosłam podobne wrażenie, Panie prowadzące rekrutację bardzo nieprofesjonalne, wprowadzające w błąd, na rozmowie oferują wyższa stawkę a jak dochodzi do podpisania umowy rozbieżność jest w granicach 500 zł. Mlodsza z Pań sprawiała wrażenie mało zainteresowanej do tego czekałam około 20 min po umówionej godzinie. Decyzja pozytywna - ale kto chce pracować za 1800 zł netto?

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
Karolina

Witam, czy wie ktoś może czy są przyjecia do habasit Sosnowiec i przez jaka firmę pośrednicząca czy przez zakład,z góry dziękuję....

Pomocna?
Tak1Nie4
Zgłoś

Zostaw merytoryczną opinię o Habasit Polska Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 115 175
 2. olx.pl 2 736 098
 3. pracuj.pl 2 718 511
 4. linkedin.com 2 689 259
Habasit Polska Sp. z o.o.
2/5 Na podstawie 113 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Budowlanych 11
  41-303 Dąbrowa Górnicza
 • NIP: 9542489025 KRS: 0000219848
Habasit Polska Sp. z o.o.