counter
2 113 301 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 40 dni.

Jaka jest kultura pracy w Habasit Polska Sp. z o.o.? Obowiązuje typowy dress code?

anonim Nowy wpis

Tak17Nie
Hoho Nowy wpis

Nie, ale zaraz ty będziesz lizał jak bedzie 50 flag i zacznie się weryfikacja twojego adresu IP oraz danych . (usunięte przez administratora)

Tak3Nie2
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 141 dni.

Opowiecie jak wygląda każdy etap rekrutacji w Habasit Polska Sp. z o.o.?

Ddd

Odradzam byłem i widziałem ten cyrk kierownik z Sosnowca to jeden wielki bajerant umowy tygodniowe gość ci mówi że przechodzisz na umowy miesięczne jedziesz do agencji A tam umowa na tydzień strata czasu i nerwów ulotkarze lepiej zarabiają jak tam

Tak7Nie
@Ddd

Bardzo dobra firma, zapraszam do Dąbrowy Górniczej.

Tak4Nie8

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 173 dni.

A jak teraz wygląda sytuacja w Habasit Dąbrowa? W takiej sytuacji jakiej teraz jesteśmy są planowane przyjęcia jak się to uspokoi? Czy może cały czas są? I jakie są warunki pracy?

#Lizbona

Witam. Jak czytam te komentarze, którzy pracują w firmie i nic dobrego o niej nie mają do powiedzenia, to sorry ale powinni zmienić pracę. Ja pracuje kilka lat w Sosnowcu i nie narzekam. Może kokosów się nie zarabia, ale wynagrodzenia są zawsze na czas. Jeżeli chodzi o kierownictwo, nie zamieniłabym ich na nikogo innego. Dzięki nim oddział się rozwija i prze do przodu. Atmosfera jeżeli chodzi o ludzi, którzy tam pracują jest ok. Ale jak w każdej pracy są gorsze i lepsze dni, zależy od natłoku zleceń. Nie stoi się bite 8 h na nogach. A osoby, które piszą źle o oddziale w Sosnowcu, po prostu zazdroszczą, bo w Dąbrowie Górniczej chyba mają o wiele gorzej niż my. Serdecznie pozdrawiam i zapraszam do oddziału w Sosnowcu.

Tak7Nie1
Ocb
@#Lizbona

Co do Dąbrowy górniczej też źle nie jest, wręcz przeciwnie. Również kierownictwa w Dąbrówie bym nie zmieniła, są lepsze dni a są i gorsze. Co do pracy to robić trzeba jak zawsze, ale jak kierownik widzi że robisz to się nie doczepi o to że idziesz na 5 minut siąść wypić kawę. Atmosfera w Dąbrówie nie najgorsza, są ludzie którzy obgaduja każdego jak leci ale to większość zakładów takich ma. Kasa jest ok, 2000zl na umowę na czas nieokreślony i coroczne podwyżki + premia roczna + wczasy pod grusza. Dużo osób narzeka na Dąbrówe ale są zakłady gdzie bite 8h siedzisz przy maszynie i nie możesz odejść na minutę, a jak do toalety chodzisz to zgłaszać trzeba. Pozdrawiam :)

Pietruszka
@#Lizbona

Ja jak czytam wynagrodzenie jest zawsze na czas, to myślę że taka osoba zatrzymała się jak w Polsce było duże bezrobocie i nie ma pojęcia jak teraz wygląda rynek pracy. Sorry ale 2000zł. to obecnie zarabia sprzątaczka na pełny etat, także tutaj dumy też nie ma. Dla mnie ta firma jest śmieszna niby potężni właściciele ale żeby dać pracownikom 50zł. podwyżki to musi się zgodzić dyrektor wszystkich dyrektorów.

Tak11Nie1
kobe
@#Lizbona

@#Lizbona proszę o rzetelne informacje. Na montażu dziewczyny stoją notorycznie po 8h, czasami przy lżejszych zlecaniach na chwile mogą usiąść ale też nie zawsze, na próbkach też się nie raz jest na nogach 8h Co do "kierownictwa" i "do wypłaty na czas" to jest racja "jest super" :] Kierownikowi to by się przydał kontakt z związkiem zawodowym bo na razie z tego co widzę to mu się dużo rzeczy wydaje że wie i często blefuje żeby ugrać na swoje. Obowiązkowe soboty są wypłacane, a odbiór jest jeden za jeden dyktowany poleceniami jest nie zgodnie z przepisami. Kierownik naciska na podpisanie dobrowolnej zgodny na nadgodziny żebyście nie mogli odebrać 1,5 przy terminie wybranym przez siebie a 2 za termin wybrany przez pracodawcę. Ale można to wszystko cofnąć, każdy sąd to uzna. Terminowa wypłata jest normowana przepisami prawa i nie jest to walor a "terminowa" koło 09-10 co jest już raczej słabe, system rozliczenia bez dostępu do swojego czasu pracy i portalu pracowniczego przy firmie z zagranicznym kapitałem jest słabą stroną, o ilość urlopu trzeba "Pana Kierownika" pytać. Generalnie nie polecam tego pracodawcy.

Tak6Nie
Hania
@#Lizbona

Kierownik z Sosnowca jest bez kultury potrafi wyjść na hale i drzeć japę co 2 słowo to przekleństwo. Kiedyś powiedział do Pani że musi go czymś przekonać do siebie ciekawe o co mu chodziło.

Tak6Nie2
nmm
@kobe

@kobe Ty chyba jednak nie wiesz co jest zgodne z prawem a co nie. Kodeks pracy definiuje, że przeciętnie jest 40h godzin pracy w tygodniu. Dlatego tylko liczba godzin większa od 40 gwarantuje jakieś dodatkowe profity, jeżeli jednak limit nie jest przekroczony to stawka jest normalna. Zatem - jeżeli pracujesz w sobotę to w zamian wybierasz (lub robi to pracodawca) inny dzień kiedy masz wolny. Żadne kretyńskie przeliczniki 1.5 lub 2.0 nie istnieją.

@nmm

Istnieją i to od dawna.Polecam zapoznać się z kodeksem pracy. Inna sprawa że nikt o tym głośno nie mówi.

Tak1Nie3
nmm
@Pracownik

@Pracownik Co Ty w ogóle człowieku za herezje rozpowiadasz ? Jest w kodeksie pracy ale nikt o tym nie mówi ? Przecież to jest dziennik ustaw dostępny dla każdego a nie receptura koncentratu Coca-Coli. Art. 1513 Pracownikowi, który ze względu na okoliczności przewidziane w art. 151 § 1 wykonywał pracę w dniu wolnym od pracy wynikającym z rozkładu czasu pracy w przeciętnie pięciodniowym tygodniu pracy, przysługuje w zamian inny dzień wolny od pracy udzielony pracownikowi do końca okresu rozliczeniowego, w terminie z nim uzgodnionym.

Magda

Czy ktoś napisze jak przebiegła rozmowa o prace ? Ile było etapów ?

Nn
@Magda

Tragedia! Dostałam umowę na dwa dni, porobili badania. I po dwóch dniach podziękowali. Kurcze no sorry ale po dwóch dniach człowiek nie będzie (usunięte przez administratora) jak ci co robią już po parę lat.! DRAMAT!

@Nn

Widocznie nie pokazałaś nic od siebie żeby Cię zatrzymali. Stanie z rekami w kieszeni nic nie wnosi, wystarczy chęć nauki

Tak1Nie1
Nn
@O

To po dwóch dniach co można zrobić to jest chore umowa na dwa dni to jest jakaś chyba (usunięte przez administratora)

@Nn

Tak dzialaja agencje, 2 dni to jest test czy masz w ogóle ochotę pracować czy ino podpierać się. Jak wykazujesz chęci do pracy to by Ci normalnie przedłużyli

Wojciech
@O

Jeżeli na konkretne stanowisko są przyjmowane osoby z doświadczeniem zawodowym to szybko będą mogły się odnaleźć w nowej pracy, ale jeśli to pracownicy, którzy nie mieli wcześniej styczności z branżą przydałoby się szkolenia wdrażające. Czy pracodawca je oferuje, żeby przyuczyć nowo zatrudnione osoby?

Tfsctras

Ty jesteś jakiś człowiek dziwny nie ma na 2 dni umowy po 2 dniach człowiek ma już umieć i zasuwac jak ludzie co robią 4 lat zastanów się co piszesz umowę dostaje się na minimum na miesiąc A nie na 2 dni porażka jakas I za takie psie pieniądze może jesteś jakiś podlizywacz

Tak1Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 242 dni.

Jak ze studentami w Habasit Polska Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

Zainteresowana
Użytkownicy czekają na odpowiedź 283 dni.

Czesc#Lizbona idę na rozmowę o pracę chciałbym się dowiedzieć czy możesz mi polecić tego pracodawcę. Wydaje mi się że jest tam całkiem dobrze albo mnie intuicja myli:-)

TakNie

Jaki jest system premii uznaniowych w firmie Habasit Polska Sp. z o.o.?

TakNie5
jakapremia
@Pytanie

@Pytanie nie ma premii uznaniowych, jest roczna za wyniki spółki. Czy się stoi czy się leży pensja się należy, kiero na koniec roku docenia swoich i robią się kominy płacowe. Pozdro z Sosnowca.

Witek

Nie polecam tam pracować, ludzie nadają na siebie za plecami A I kasa marna , szkoda czasu myślę że można spokojnie znaleźć coś lepszego

Tak4Nie2
Damian
@Witek

Napisałeś o wadach pracy w firmie a jak z zaletami? Napisz szerzej o wynagrodzeniu w Habasit Polska. Na jaką umowę można liczyć na początek nie posiadając doświadczenia? Rozwiń swój komentarz.

Łysy
@Damian

Na początek umowa na okres próbny czytaj 3 miesiące potem na rok Kasa nie jest super Niecałe 2k na rękę chyba że będziesz robić soboty to ponad 2 idzie złapać Za nocki też fajnie płatne Ale to że ludzie na siebie gadają to mega fakt

@Witek

Ile pracowników, tyle opinii; dla mnie Habasit to bardzo sympatyczna firma - POLECAM.

Urszula
@Były pracownik

Rozumiem, jednak chyba sam zrezygnowałeś z pracy w Habasicie, więc nie wszystko tam Ci odpowiadało? Z tego, co pisze @Łysy, pensja zbliżona jest do poziomu najniższej krajowej. Czy Ty też możesz to potwierdzić?

Młody

Witam. Czy w Bydgoszczy otwiera się oddział i jakie są zarobki fachowca który się zna na taśmach itp.

Miszcz

Od 8 tys do 13 na rękę plus auto firmowe. Godziny pracy ustalasz pod siebie

Tak8Nie4
Sab.

Ciekawe czy tam znajdą ludzi co będą robić za 1800

ble...
@Miszcz

Grucha nie ściemniaj Panu....

ktos
@Młody

Hej, z tego co się orientuje to rekrutacja wciąż jest otwarta. najlepiej skontaktuj się z działem HR w Dąbrowie.

Ja
@Sab.

Ukrainki

Król
@Miszcz

Adrian.ku nie obiecuj samochodów firmowych, przecież tylko Ty możesz sobie brać auta na wypady z rodzinka. Jak miałbyś trochę rozumu to już dawno zdjęcia na facebooku z wypadu rodzinnego firmową skoda byłyby skasowane.

Tak5Nie3
Weronika
@ktos

Dziękuję Ci za tę podpowiedź. Myślę, że może być przydatna, tym bardziej, że obecnie w sieci nie udało mi się odszukać ofert pracy w Habasit Polska. Czy może zechciałbyś podzielić się opinią na temat warunków pracy w tej firmie? Chodzi mi o skalę zarobków, premie i inne ważne informacje, które pomogą innym podjąć decyzję, czy składać aplikacje do pracy w spółce Habasit.

Ona
@Król

A co żal (usunięte przez administratora) ci ściska że ty nie możesz?? Mistrzu prosto w oczy.. Ciekawe jaki wtedy będziesz rozmowny Pozdrawiam

Tak4Nie2
Poszukująca pracy

jak wygląda praca w sosnowcu, ile na początek, jakie normy? szukam pracy i zastanawiałam się....

Ja
@Poszukująca pracy

Lepiej nie. może i praca lekka bo składasz klocki ale stoisz 8 h pieniądze marne nawet ukrainki zatrudniają A kierownik zachowuje się jakby połknął kij od szczotki nie polecam

Bartek

Może nie jest idealnie i z tym mogę się zgodzić ale poza tym mocno przesadzona opinia!!

Tak3Nie2
Smieszek
@Bartek

(usunięte przez administratora)od kiedy masz na imię Bartek?

Tak1Nie2
Smieszek
@Smieszek

Adrian nie denerwuj się!!! Przecież zgadzasz się że nie jest idealnie???!!!

Tak4Nie1
Gracz

Zakład tragedia, a kierownicy zmian porażka, liderzy co chwilę przerwa nikt nie myśli o pracy na bieżąco tylko potem budzą się pod koniec dnia

Tak8Nie4
Lilka
@Gracz

Sosnowiec czy dąbrowa

Gracz
@Lilka

Dabrowa

Lilka

Zastanawiam się nad podjęciem pracy w Sosnowcu czy ktoś może powiedzieć jak wygląda tam atmosfera płacą itp

Ewa.
@Lilka

Jeżeli chodzi o zarobki to nie wiem czy znajdziesz drugi zakład gdzie tak mało płacą.

Tak8Nie
Szalony

Hej, a jak tam ze strona techniczna? Warsztat, mechanicy itp?

Biurowy

Opinia dotyczy procesu rekrutacji na stanowisko biurowe. Firma nie sprawia wrażenia profesjonalnej. Spotkania umawiane w dziwnych porach dnia, bez przygotowania, pytania ogólnikowe i powtarzane przez kolejnych rekrutujących. Brak jasno określonych oczekiwań wobec kandydata. W firmie panuje chaos kompetencyjny. Nie wiadomo kto za co odpowiada. Dużo do poprawy.

Tak10Nie1
Karolina
@Biurowy

Tak dokładnie odniosłam podobne wrażenie, Panie prowadzące rekrutację bardzo nieprofesjonalne, wprowadzające w błąd, na rozmowie oferują wyższa stawkę a jak dochodzi do podpisania umowy rozbieżność jest w granicach 500 zł. Mlodsza z Pań sprawiała wrażenie mało zainteresowanej do tego czekałam około 20 min po umówionej godzinie. Decyzja pozytywna - ale kto chce pracować za 1800 zł netto?

Karolina

Witam, czy wie ktoś może czy są przyjecia do habasit Sosnowiec i przez jaka firmę pośrednicząca czy przez zakład,z góry dziękuję....

Tak1Nie4

Zostaw merytoryczną opinię o Habasit Polska Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Habasit Polska Sp. z o.o.
2/5 Na podstawie 113 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Budowlanych 11