Opinie o Habasit Polska Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Habasit Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Habasit Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Surowce, półprodukty - produkcja wyrobów z gumy i kauczuku

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Habasit Polska Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Sky

Czytam o nie wierzę w to co widzę... Księciunio jeden z drugim kierownik im się nie podoba... Lider tez be... Trzeba zapier...na okresie próbnym to norma proponuje wam iść do Saint gobain na vsg 3 godziny i was w czarnych workach wywodzą. Ja pracuje w habasicie prawie rok nie mam nic do kierownika lidera i ludzi z którymi pracuje. Są lepsze i gorsze dni ale wiem jedno są gorsze zakłady niż habasit. Dla mnie to zaje.. Firma nie żaden moloch.

Kuleszki

Habasit Polska Sp. z o.o. wypracował sobie dobrą opinię, to wystarczy.

hAbAsZiT

Witam ! Zostałem jakiś czas temu zatrudniony przez ranstad do habaszitu. Na start 1900 na rękę. Na prasach tłumaczył mi robote typ,który ważył 70kg ,a chodził jak mucha w smole po chali,a tłumaczył mi robote z wielką niechęcią. Dużo ludzi w porządku ale są i tacy którzy obserwują cie jako nowego i spekulują za plecami. Przez 8 dni robiłem na 4 stanowiskach ( przypisany do pras -prasy/klejenie/zgrzewarka ręczna i wysyłki z magazynu) Na prasach nuda ale jak trzeba to trzeba i sie robiło co kazali ,a zas na wysyłce z przedni klimat i można sie dogadać z osobami ,które tam są. Brygadzista (rudy) z wszystkimi sie śmieje ale ja jako nowy zawsze byłem olewany jak tylko pojawiłem sie w okolicy i do tego wisienka na torcie czyli kierownik po którym z miejsca widać jak z rudym spekulują że im sie nie podobasz...Tu ci gada brygadzista że jest luz i wszystko w porządku ,a za plecami (usunięte przez administratora) a duupsko. Po 8 dniach normalnej roboty do której sie człowiek przykładał zostałem poinformowany ,że się "nie sprawdziłem" Osobiście nie polecam.

Shs
@hAbAsZiT

Czyli nie mogłeś się wyrobić na prasach :) takich leszczy odrazu gonią z firmy

Eieo

Przerwa jest 15 minut, jak się nie wyrobiles z jedzeniem to już twój problem..

Weronika

@Mark piszesz o dużej rotacji pracowników. Jednak na stronie firmy, czy też w internecie nie mogę znaleźć ofert pracy. Czy pracownicy są zatrudniani bezpośrednio przez Habasit Polska, czy może też przez agencję? A może trzeba, nie czekając na ofertę pracy, po prostu zgłosić się do firmy?

Pracownik Produkcji

Witam! Próbowałem dostać się do Habasitu w Sosnowcu, znam firmę przez mojego znajomego z Dąbrowy, który bardzo sobie chwali, wiem że jest to firma o ugruntowanej pozycji na rynku ceniąca pracowników i jak na dzisiejsze czasy dobrze płaci!! Odbyłem rozmowę z Panem Jackiem Sadowskim i pomimo moich dobrych kwalifikacji oraz kursów zostałem przez tą rozmowę kompletnie zniechęcony do firmy HABASIT w Sosnowcu. Przez pierwsze 10 min słuchałem kazania jakich to ludzi Pan Jacek nie znosi, nienawidzi, zostałem poinformowany że dla niego kodeks pracy nie istnieje - może zwolnić każdego pracownika w ciągu jednego dnia, który posiada umowę na czas nieokreślony, a osoba która ma ambicje i aspiracje - chce zarabiać więcej - nie nadaje się do firmy, gdyż w opinii Pana Jacka za kilka miesięcy odejdzie gdzie indziej. Szkoda że tak zadbana, ładna i czysta firma w Sosnowcu, ma na stanowisku kierowniczym gbura, który szuka woła roboczego bez ambicji, którym Pan Jacek będzie mógł pomiatać bez konsekwencji. Pozdrawiam.

- Ile chciałby Pan zarabiać teraz i za 5 lat? - Co jest dla Pana ważniejsze: jakość czy szybkość? - Jakie są Pana wady?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Mark

Nowy na start dostaje 1800-1900 na rękę. Praca na 2 lub 3 zmiany. Przemial ludzi niesamowity. Nie licz na podwyżkę przez długi czas. Ludzie ok. Kierownik jak już ktoś napisał ludzi traktuje z góry. Prawda jest taka że jak się podobasz to zostajesz. Na początek robisz z swoich ciuchach. Praca jak każda. Zero palenia przerwa 15 minut tylko jedna. Niektórzy ta sama pracę robią kiepsko a są super bo wyrabiaja normę. Nikogo tu nie interesuje jakie masz kwalifikacje tylko żebyś robił. Nawet na cv nie patrzą. Zero możliwości rozwoju i nie masz praca się nawet wypowiedzieć. Ludzie spoko z większości ale nawet stali pracownicy myślą o zmianie pracy. Myślicie dlaczego?

@Mark

Bo grabarz miał pod sobą 300 osób dlatego się zwalniaja

Henio

Poczytałem trochę i odnoszę wrażenie, że nastroje niektórych nie są zbyt optymistyczne. Habasit jest dobrą firmą i może trzeba znaleźć sposób na problemy?

Jurand

Czyżby firma nie miała zupełnie nowych ofert? A jak atmosfera w pracy? Poczytałam opinie i nie macie zbyt zadowolonych min. Jest nadzieja na lepsze jutro?

Hanna

Czy ta oferta pracy dla specjalisty ds. marketingu jest jeszcze aktualna? Może ktoś dodać coś w tym temacie? Lubię wiedzieć gdzie mam pracować i dla kogo!

stały

jak sie pracuje a nie stoi i mysli 1 h nad taśmami czy robić czy nie to jest ok

Henryk

Habasit Polska ma dobrą opinię jako pracodawca a wiem to ponieważ szukając pracy zrobiłem mały wywiad. Może nie są idealni ale warto dobrze pracować i poprawiać to co złe.

Lady Gaga
@Henryk

Henryk!!!!! Zjedz snikersa, bo gwiazdorzysz!!!!! W żabce są promocję to weź ich tuzin, na zapas!!!!!

Szczery

A czy ktos wyjasni dlaczego,,stary ,, pracownik majac umowe na stałe zarabia 2tyski i nowo przyjety na dzień dobry tez zarabia 2tyski? Po 3 miesiącach będzie nowy zarabial więcej od starego pracownika.Dramat!!!!!

@Szczery

2 tys ma nowy i tyle zostanie, nie będzie miał więcej niz stary. Jakoś musieli zwerbowac nowych :)

@Eieo

Tylko co ze starymi pracownikami? Majac ta sama kase szkolic nowego to trochę śmieszne. Tym bardziej ze nowy nie będzie robil tyle co stary!

@Szczery

Jak se nowego przedszkolisz tak będziesz miał :) jedni wola robić za kogoś, drudzy wola żeby ktoś robił za niego. A co do kasy, nie każdy stary ma 2 tys, jak (usunięte przez administratora) cały rok a nie popijasz kawkę to Góra Cię doceni bo widzi wszystko :)

Habasitek

Pracuję w firmie i jestem zadowolonym pracownikiem!!!!

Hanio

Myślę, że w firmie jest dobrze przynajmniej tak wnioskuję z braku ofert pracy. Gdyby było źle jak to niektórzy piszą to firma szukałaby nowych osób. Czasami zastanawiam się w jakim celu niektórzy tak szkalują firmę?

@Hanio

pytanko nie z tej beczki jak tam mozna dojechac z redenu w Dąbrowie Górniczej ???/

Mark

Ktoś coś może napisać obiektywnie o pracy w dg? Jaka praca ludzie kierownik przerwy? Chciałbym aplikować

Janusz

Trudno wyrobić sobie opinię o firmie, mało jest merytorycznych opinii większość takie niepoważne wpisy. Wprawdzie słyszałem o Habasit sporo dobrego i mam zamiar aplikować ale miałem nadzieję, że tu dowiem się czegoś konkretnego od pracowników. Szkoda

Weronika

@Marycha widzę, że niestety nikt do tej pory nie udzielił odpowiedzi na Twoje pytania. Rozumiem, że masz już proces rekrutacyjny za sobą. Możesz powiedzieć o nim coś więcej? Twoje doświadczenia pomogą osobom, które zadają sobie takie pytania jakie Ty zadawałaś miesiąc temu.

Ok
@Weronika

Wiec tak, Firma aktualnie nowym pracownikom daje 2 tys netto na start, umowa przez agencje na 3msc, potem pod firmę na 3 MSC, kolejna na 6msc i na czas nieokreślony :) praca jak ktoś myśli nie jest zła, bywały gorsze. Jak robisz a nie sciemniasz się to masz prace cały czas.. W ostatnich czasach były zwolnienia pracowników którzy nie nadawali się do tej pracy ( pogawedki, kawki itp)

Ok
@Weronika

Heniek

Spoko firma bez zadęcia ani szaleństw. Ja osobiście lubię spokojną pracę i tak mi jest dobrze. Firma ma swoją pozycje na rynku i to dla pracowników jest również ważne zw względu na perspektywy dalszej pracy.

Marycha

Witam, czeka mnie rozmowa kwalifikacyjna na stanowisko pracownik produkcji w Dąbrowie Górniczej. Czego mogę się spodziewać? Nie mam doświadczenia w pracy na produkcji więc nie mam pojęcia jak taka rozmowa może przebiegać. No i jak teraz warunki tam. Będę wdzięczna za odpowiedzi.

Cizia

Fajna firma, jest luzik. Za l4 nie zwalniają, spokojna robota bez pośpiechu. Kiero mówi ze klienci poczekają, ważne żebyśmy my się czuli w pracy dobrze.

Zostaw merytoryczną opinię o Habasit Polska Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Habasit Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Habasit Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Habasit Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Habasit Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Habasit Polska Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Habasit Polska Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 120 ocen.
  • Budowlanych 11
    41-303 Dąbrowa Górnicza
  • NIP: 9542489025 KRS: 0000219848

Habasit Polska Sp. z o.o.