Nobud Sp. z o.o.

Sosnowiec

Opinie o Nobud Sp. z o.o.

Aga

Tak podpisuje sie i ja prawda .Ja tez tam pracwałam chwile ,a kto tam nie pracwal,ludzie waytrzymuja gora 1 - 6 miesiecy tj jest fakt [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jak mozna tak prawdzic syf prawda brud prawda ludzie ubrani jak zule prawda Zimno-7 brudno a latem gorac +45^naprawde takt tam jest nie poecam lepiej jest w Biedronce i płaca lepsza

O Ela Ela

Nie Polecam pracy w Firmie. Nobud przede wszystkim jeden wielki syf zorganizowanie pracy zerowe tak samo jak i ustalenie stanowisk pracy Jeden wielki rozpierdol gdy jest robiony porządek utrzymuje się on kilka dni i znów po kilku dniach jest syf przy którym praca idzie naprawdę masakrycznie Szczególnie nie polecam pracy Kobietą Kobiety tam Jebią gorzej od mężczyzn w wakacje gdy jest ciepło jeszcze dają radę ale w zimę wyjebią kilka kobiet na halę gdzie nie ma ogrzewania przy minusowej temperaturze i nie ma ze boli i zimno muszą zapierdalać praca na akord nie ma stałej stawki jeden wielki rozpierdol nikomu nie polecam tej firmy naprawdę szczerze odradzam

fizol

panie byly wozkowy czasami ambicje nie ida w parze zumiejetnosciami ipracowitoscia . sory za pisownie ale to niejest sedno tematu

Były wózkowy

Stanowczo odradzam prace w tej firmie szczególnie na magazynie. Przepracowałem tam miesiąc na umowe zlecenie za psie pieniądze. Zapierd... Inaczej tego nie można określić. Jeżeli już ktoś jest na tyle zdesperowany ze nie ma innego wyjścia to od razu radzę gadać o umowie o prace a nie U/ Zl. Ludzie ram są w porządku ale kierownictwo szczególnie magazynu .... Zresztą dla zainteresowanych sami się przekonacie:-)

Daria_K

A ile zarobi tam przedstawicielka handlowa ? Dają auto służbowe czy do klientów jeździ się autobusem ?

niko1

jak wygląda praca na stanowisku operatora maszyn do produkcji opakowań? a w ogóle to jest duż afirma czy raczej mała chodzi mi o ilość pracujących i czy w związku z tym jest duża rotcja czy nie?

Mieliście styczność z firmą Nobud Sp. z o.o. lub z pracownikami? Wiecie coś na temat firmy? Napiszcie nam o tym, pomóżcie potencjalnym pracownikom.

Zostaw opinię o Nobud Sp. z o.o. - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nobud Sp. z o.o.