Drukarnia Prodruk

Katowice

Opinie o Drukarnia Prodruk

kolega

no w tej branży generalnie jest ciężko ze zleceniami

oij

Może oprócz tego umowa i tak się trafia dla każdego.

gosc

najwyzsze stawki drukarze tam teraz mają na śląsku bo 25 zl na godzine netto co daje na reke za 168 godzin 4200 , wiec calkiem niezle

zumi

Czy ma ktoś jakieś aktualne informacje o Omega? Pojawiły się oferty pracy tylko pytanie co tam się teraz dzieje.. z góry dzięki za jakiekolwiek info!

studentkapedagogiki

Jak ktoś się stara a nie olewa, to myślę, że wszędzie jest opcja na przedłużenie współpracy - tylko zazwyczaj trzeba uderzać do góry - a nie do kierownika produkcji. W Omedze pracowałam i dostałam umówione wynagrodzenie - ale była to tylko praca dorywcza z racji studiów.

Rasteriafanin

nie poldruk- Prodruk- obecnie Omega Press Sosonowiec ul.Szosowa Nie polecam, sąsiadka na falcerce tam zapieprzała i opowiadała co to za syf, i jeszcze na sam koniec kierownik chciał jej z właścicielem nasrać w papiery. Studentki owszem tam były, dorabiały w wakacje na introligatorni, na nic więcej nie licz. Ja też chciałam bo praca niekoniecznie ciężka ale na szczęście pracuję sobie na faktórach i jest super.

paktofonika sosnowiec

Nie ma już Grafenu... mi sie zdaje że Omega umiera, kolega drukarz z Omegi mówił że dużo tam miesza syn od szefa i rozpierdala kase na jakieś projekty z kosmosu a druku jest coraz mniej i źle to wróży bo ta branża się kurczy powolutku.... Grafen to miała być hybryda studia CTP z usługami poligraficznymi pod skrzydełkami Taty ale coś synuś spierdolił podobno... a pracuje się tam średnio, tyle wiem, każda firma ma swoje "uroki" i tam też jest cienko.

fabi

Witajcie! Omega Press z Sosnowca otworzyła naświetlarnie CTP w Katowicach pod nazwą Grafen Studio. Podobno to ich odpowiedz na ciężkie czasy- tak szukają nowych potencjalnych klientów! Dla mnie masakra!

zaglebianin

Jest opinia tez na omegapress toruń ale to ta sama firma wnioskuję z opisu, bo to musi być w Sosnowcu i admin przez pomyłkę wbił inne miasto chyba. Pomocny ten gowork.pl, odpuszczam ten zakład pracy i Fisher z Bytomia też niepochlebne recenzje ma. Drukował ktoś w Gregu w Gliwicach

poligraf1

Nie pomylił firm: Prodruk przez swoje problemy natury wiadomej, przeniósł się do Sosnowca i działa pod inną nazwą.

DrukujGdzieIndziej

Teraz to szanowna OMEGA PRESS SOSNOWIEC wielka firma, tragedia na maxa, kierownik wysoki wzrostem ale niskie IQ, bardzo niskie. Lecą chłopców w druta, kasa na lewo i wiecznie spóźniona, jak chcesz umowe to dziwne miny i fochy i jeszcze przestoje za wymiane gumy ci odliczą patafiany. Pracowałem, podziękowałem ze gdzie indziej trafiłem. Oczekują cudów i bezbłedności, za długie narządy kundel z pianą leci bo tuman nic nie wie o offsecie, a te ich Rolandy i Millery mają na wykończeniu... totalne nieporozumienie za 15zł/h

exWorker

Właściciel [usunięte przez moderatora] obiecał przedłużyć umowę. A w ostatniej chwili mnie 'odstrzelił'. Gdybym wcześniej wiedział, to bym zaczął szukać pracy. A tak przez kłamstwo (niedotrzymywanie słowa) zostałem na lodzie. Mam na myśli tego wyższego z wąsem.

BYŁY PRACOWNIK

OMIJAĆ, OMIJAĆ i jeszcze raz OMIJAĆ

albo to jakiś żart albo to napisał właściciel

Nie zgadzam się z powyższym zdaniem - pewnie konkurencja! Porządna, solida firma i słowny, rzeczowy właściciel.Pracownik:)

Zostaw opinię o Drukarnia Prodruk - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Drukarnia Prodruk