Opinie o Habasit Polska Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Habasit Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Habasit Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Surowce, półprodukty - produkcja wyrobów z gumy i kauczuku

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Habasit Polska Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Lilka

Zastanawiam się nad podjęciem pracy w Sosnowcu czy ktoś może powiedzieć jak wygląda tam atmosfera płacą itp

Ewa.
@Lilka

Jeżeli chodzi o zarobki to nie wiem czy znajdziesz drugi zakład gdzie tak mało płacą.

Szalony

Hej, a jak tam ze strona techniczna? Warsztat, mechanicy itp?

Biurowy

Opinia dotyczy procesu rekrutacji na stanowisko biurowe. Firma nie sprawia wrażenia profesjonalnej. Spotkania umawiane w dziwnych porach dnia, bez przygotowania, pytania ogólnikowe i powtarzane przez kolejnych rekrutujących. Brak jasno określonych oczekiwań wobec kandydata. W firmie panuje chaos kompetencyjny. Nie wiadomo kto za co odpowiada. Dużo do poprawy.

@Biurowy

Tak dokładnie odniosłam podobne wrażenie, Panie prowadzące rekrutację bardzo nieprofesjonalne, wprowadzające w błąd, na rozmowie oferują wyższa stawkę a jak dochodzi do podpisania umowy rozbieżność jest w granicach 500 zł. Mlodsza z Pań sprawiała wrażenie mało zainteresowanej do tego czekałam około 20 min po umówionej godzinie. Decyzja pozytywna - ale kto chce pracować za 1800 zł netto?

Witam, czy wie ktoś może czy są przyjecia do habasit Sosnowiec i przez jaka firmę pośrednicząca czy przez zakład,z góry dziękuję....

Pracownik Produkcji

Witam! Próbowałem dostać się do Habasitu w Sosnowcu, znam firmę przez mojego znajomego z Dąbrowy, który bardzo sobie chwali, wiem że jest to firma o ugruntowanej pozycji na rynku ceniąca pracowników i jak na dzisiejsze czasy dobrze płaci!! Odbyłem rozmowę z Panem Jackiem Sadowskim i pomimo moich dobrych kwalifikacji oraz kursów zostałem przez tą rozmowę kompletnie zniechęcony do firmy HABASIT w Sosnowcu. Przez pierwsze 10 min słuchałem kazania jakich to ludzi Pan Jacek nie znosi, nienawidzi, zostałem poinformowany że dla niego kodeks pracy nie istnieje - może zwolnić każdego pracownika w ciągu jednego dnia, który posiada umowę na czas nieokreślony, a osoba która ma ambicje i aspiracje - chce zarabiać więcej - nie nadaje się do firmy, gdyż w opinii Pana Jacka za kilka miesięcy odejdzie gdzie indziej. Szkoda że tak zadbana, ładna i czysta firma w Sosnowcu, ma na stanowisku kierowniczym gbura, który szuka woła roboczego bez ambicji, którym Pan Jacek będzie mógł pomiatać bez konsekwencji. Pozdrawiam.

- Ile chciałby Pan zarabiać teraz i za 5 lat? - Co jest dla Pana ważniejsze: jakość czy szybkość? - Jakie są Pana wady?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Leszno
Aplikant

Jaka atmosfera na produkcji w Habasicie DG? Może ktoś coś podpowiedzieć? Jaki system pracy, jakie zarobki, jacy ludzie tam pracuja i jak kierownictwo na zmianach?

@Aplikant

Polecam zmianę Adriana, atmosfera znakomita!!!

Cudowna

Wesołych świąt życzy zmiana K. G

Były
@Cudowna

K.G. To skrót od Kupa ?????

Oho

Pracuje i ma oczy dookoła głowy

@Oho

Po waszych komentarzach domyślam się, iż pracujecie w Habasit Polska. Czy zechcecie więc napisać kilka słów o tym, jakie warunki zatrudnienia oferuje ta firma? Czy można tu liczyć na umowę o pracę, czy jedynie na umowę zlecenie? Czy przysługuje tu wyższe wynagrodzenie za nadgodziny, czy dostępna jest jedynie sama podstawa finansowa? Będę wdzięczna za wszelkie odpowiedzi.

He

I jeszcze jeden i jeszcze raz!

Szczota w butach

Pozdrawiam wszystkich liderów polowanie rozpoczęte, pan k.p jak profile wie o co chodzi. Radzę wziasc druga pare na zmianę, bo skarpetki się już nie nadają. Pozdrawiam ciepło z WC.

@Szczota w butach

Wziąć się pisze a nie wziąść ty (usunięte przez administratora) polaczku amatorze

Pogromcapatologicznejmlodziezy
@Szczota w butach

Wziąść?? Analfabeto ,a BRAŚĆ Cię stara nauczyła do pyska?

były magik

tasmy dorabiane sa na jednej i drugiej zmianie ale jak nie dorabiać jak TG i KP spedzaja 7h dziennie przy biurku i na kawce a niedoświadczeni pracownicy nie maja w nich wsparcia. olkuski tylko wymaga dyscypliny i punktualności a sam spoxnia się nawet na 14. Nawiecej dorabia jeden z liderow grucha ty wiesz o co chodzi.

Dobre????
@były magik

Kto to (usunięte przez administratora) jest olkuski?????

obiektywny
@były magik

Panowie, tyle lat w branży a tak naprawdę niczego się nie nauczyliscie. DB i KG, odejśćie waszego szefa de-facto kumpla obnażyło ogrom patologii jaka tam funkcjonowała od lat.Wystarczylo pół roku abyście pogubili się całkowicie. Do tego stopnia ze atakujecie siebie nawzajem jak tylko jednego z was nie ma w firmie. No cóż, poziom obrabiania tyłka przybiera nową formę. A najgorsze jest to że nie macie szacunku do pracownika i do siebie nawzajem. Pozdrawiam TC. Wiedział że z wami nie ma przyszłości ale nie miał już siły z tym walczyć.

@były magik

Powiedz to prosto w twarz leszczu a nie na goworku piszesz

Tęskniący
@obiektywny

A Tomuś masz,niech żyje, niech żyje nam 100 LAT

Obiektywny
@Krol

Krycha, nie denerwuj się tak. Taka jest prawda. Wasze eldorado dobiega końca.

Były
@Obiektywny

haha ten karzeł na prasach był nawet śmieszny. Podchodzi do mnie kiedyś, patrzy w góre i mówi: No tutaj opłaca się pracować bo szefostwo widzi nas z góry, i łatwiej o awans ... A sam jak nie na kawie, to na "badaniach" kontrolnych do pracy przez 3-4h. Najlepsi za to byli brygadzista Ryży R i na profilach Mateusz- takich fałszywych i dwulicowych ludzi nie spotkałem na sweej drodze póki nie zacząłem pracować w Habasito ;)

Aha

To jakaś kpina i bzdury czytając te komentarze... Ludzie mają ból (usunięte przez administratora) że ktoś siedzi na telefonie albo sciemnia się. Ale zrozumcie że jeden siedząc połowę dniowki na telefonie zrobi więcej roboty niż 5 średnio nowych osób!!!! Jak ktoś nie umie sobie rozplanować roboty to już nie nasz problem. Pozatym to polecam pracę w dg

były magik

Najlepiej maja na wysyłce. Na 2 zmianach pracują tam 4 osoby, z czego 2 nowych maja liderów. Czyli liderzy na wysyłce maja pilnowac tylko 1 osoby

Wysyłka
@były magik

Zapraszamy na wysyłkę, od poniedziałku - przetestujemy

@Wysyłka

I co pokażecie? Jak się siedzi przy biurku większość dnia i przegląda strony internetowe ? Albo fb na telefonie ?

@były magik

Kolego, nie ważne czy ktoś siedzi na fb czy przegląda strony. Ważne że robota jest cała zrobiona! :)

@Krol

Oczywiście ze robota zrobiona, bo jak nie dajecie rady to produkcja i wszyscy swieci musza iść i ratować wam tyłki, a jak macie malo roboty to ściema na całego przy komputerach. Może niech to działa w dwie strony i tez pomożecie w takiej stuacji na produkcji zamiast się przyznawać do ściemki.

Nie polecam pracy w Habasit Dąbrowa Górnicza. Tak zwany mały i duży siedzą całe 8h przy biurku obgadujac pracowników i patrzą do kogo by tu się dowalic.. Pracowałam trochę czasu na produkcji w Dąbrówie i widziałam co się dzieje.. Chodzą plotki ze robią taśmy na lewo ale gdzie to potem idzie bo na pewno nie na wysyłkę.

ToTen
@.

Tylko rodzi się pytanie na chó.j komu takie taśmy.

kaya
@.

Hahaha chyba nie zrozumiałas co znaczy robienie na lewo tasm !!hihi co za bzdura

polak

donosicielstwo to podstawa tej firmy na tym buduje się wlasna marke .zatrudnienie tylko poprzez znajomości i koneksje rodzinne ludzie z rekrutacji bardzo szybko wylatują nawet bez podania przyczyny nie warto wiązać się z habasitem bo to (usunięte przez administratora) .

Przyszłościowy
@polak

Nikt tutaj kolego nie donosi.. Uwierz ze jak pracujesz DOBRZE to nie zwolni cie nikt.. Są 2 typy ludzi. Kumaci i chętni do pracy i niekumaci.. Widocznie ty byłeś tym nie kumatym... Na ludzki rozum, przecież nikt nie będzie Ci płacił za nie robienie niczego?! Okres próbny i tak zdecydowanie trwa za długo... Po ludziach widać po tygodniu że nic z nich nie będzie.. M

in-your-face
@polak

"okres próbny trwa za długo", "po ludziach widać że nic z nich nie będzie", no to gratuluje podejścia do pracownika !

@in-your-face

Ile dokładnie trwa okres próbny w firmie Habasit Polska i dlaczego uważasz, że trwa za długo? Co znaczy według Ciebie pracować dobrze w tej firmie? Czy obowiązki jakie powierzane są swoim pracowników należą do tych raczej łatwych czy wymagają większego zaangażowania i szczególnych umiejętności?

youngblood
@Weronika

Za te obowiązki jakie pracownicy wykonują w tym zakładzie pensje są zdecydowanie za niskie. Kierownictwo ma coraz więcej wymagań wobec ciężko pracujących ludzi którzy robią czarną robotę, a w zamian nie daję nic. Praca na chwilę, a między czasie szukać lepszej i tyle.

@polak

Ludzie zostają zwalniani z firmy Habasit Polska bez - jak piszesz -podawania konkretnej przyczyny. A jakie jest okres wypowiedzenia zapisany w umowie sporządzanej między pracownikami a pracodawca firmy Hebasit?

kaya
@Przyszłościowy

Absolutnie się zgadzam:) nie zatrudnili mnie tam" po znajomości "i nikomu (usunięte przez administratora) a pracuje juz prawie drugi rok.Jest ok ,Mojemu brygadziście czasem muchy w nosie siedzą ale da sie wytrzymać:) Kto sie nie nadaje ...wylatuje i tyle!

Król

Atmosfera ok, pozdrawiam TG i KP, 3/4 czasu pracy na kawie zamiast się zająć praca

Król Lew
@Król

No no, kawki, kawki, romanse.... Ogólnie jest spoko. Również pozdrawiam

Bubbels
@Król Lew

Mmm romanse a bywa pikantnie...

Król Lew

Cholernie pikantnie!!!!!!

przystojniak
@Bubbels

A z kim te romanse, ani jednej ładnej dziewczyny, tam same kaszaloty pracują :) :) :)

Bubbels
@przystojniak

Kaszaloty jak kaszaloty ale kierownictwo pleps duma... Kto zgadnie o kim mowa?

Powazny
@Bubbels

Kolego, napisz po polsku bo nie rozumiemy co to oznacza

Pan i władca

Polecam pracę w Habasit Dąbrowa Górnicza. Nie jest to typowa produkcja, praca nie należy do trudnych. Jedyny minus to 1 przerwa 15min, poza przerwa można iść się napić kawy. Polecam zmianę K. G , T. G

Znajomy

Niebawem będą habasitowskie rewolucje :) cała prawda wyjdzie na jaw

Pozdrawiam małego i dużego :) chłopaki siedzą na niewidocznym urlopie

Arthur

Łukasz S z profili to największy konfident z całego zakładu. Uważajcie na profile i nic nie mówcie bo gumowe uszy są wszędzie.

madzia

atmosfera habasit d. zależy od ludzi ,góra daje przyzwolenie to na dole panują układy i mobbing .kumoterstwo (usunięte przez administratora) ,obgadulstwo nie liczy się wydajna praca a to z kim się pije i komu się (usunięte przez administratora) liże .dlatego jest taka duza rotacja ,uczciwy człowiek nie wytrzyma pracy w tym mini domu wariatów .starsi stażem niechętnie wdrażaja nowych do obowiązków ,według zasady jak się facjata nie spodoba to nie pracujesz .utrzyma się tylko ten kto umie donosić ,lubi układy i intrygi .

Mag.
@madzia

Zero kultury osobistej u co niektórych osób tam pracujących.Wykształcenie co niektórzy mają, ale zachwują się jak prostacy.Atmosfera nie do wytrzymania i do tego mobing.Praca może i nie zła, gdyby nie totalny chaos i brak szacunku do pracownika

Fig.....

Kiedy Jacek znowu idzie na urlop??? Znowu bedzie cisza spokoj i pracowac sie chce. Bo sam wyraz jego twarzy zniecheca. Chlopie troche luzu i usmiechu na twarzy. Pozdrawiam:-)

@Fig.....

Cisza i spokój jak Jacka nie ma, widać po zaległościach u was :) ktoś w końcu musi się wami zająć

Zostaw merytoryczną opinię o Habasit Polska Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Habasit Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Habasit Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Habasit Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Habasit Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Habasit Polska Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Habasit Polska Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 120 ocen.
  • Budowlanych 11
    41-303 Dąbrowa Górnicza
  • NIP: 9542489025 KRS: 0000219848

Habasit Polska Sp. z o.o.