Opinie o Habasit Polska Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Habasit Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Habasit Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Surowce, półprodukty - produkcja wyrobów z gumy i kauczuku

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Habasit Polska Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Ona .

Jak w pracy w.Dąbrowie chodzi mi o Habasit. Atmosfera zarobki itp?

Kris

Dlaczego tyle osób się zwolnilo z Habasitu? Aż tak źle było? Aplikowalem do nich z cv, ale z tego co czytam to jakieś dziwne rzeczy tam się działy i nie wiem co robić. Sporo chłopaków i dziewczyn przeszło po nowej firmy, która się buduje. Oni zwolnili się sami czy im umowy zostały rozwiązane za olewanie pracy czy tam romanse jak to napisane. Jeden z nich złożył mi ofertę pracy by tam aplikowac. Szukam pracy stałej a nie na krótki czas by zwolniono mnie nie słusznie.

Były

Czy po odejściu kierownika coś się zmieniło? Jaka atmosfera panuje w zakładzie? Chciałbym spróbować swoich sił ponownie ale nie jestem pewien czy obecne kierownictwo zmieniło swój sposób traktowania pracowników. Praca jest świetna, zmusza do myślenia i nauki,przez co nie jest nudna.

to chyba jakieś żarty
@Były

"Praca jest świetna, zmusza do myślenia i nauki,przez co nie jest nudna." @Były jaja sobie chyba robisz, przy maszynie 8h wdychając opary gumy plastiku i kleju? chyba to ostatnie ci mózg wyżarło.

XxX
@to chyba jakieś żarty

A gdzie masz gumę, plastik i klej? Chyba że pracujesz trochę w dg trochę w SC tepaku :)

nick

Czy mężczyźni pracują w Sosnowcu na produkcji, czy nie ma takiej możliwości ?

Pracownik Produkcji

Witam! Próbowałem dostać się do Habasitu w Sosnowcu, znam firmę przez mojego znajomego z Dąbrowy, który bardzo sobie chwali, wiem że jest to firma o ugruntowanej pozycji na rynku ceniąca pracowników i jak na dzisiejsze czasy dobrze płaci!! Odbyłem rozmowę z Panem Jackiem Sadowskim i pomimo moich dobrych kwalifikacji oraz kursów zostałem przez tą rozmowę kompletnie zniechęcony do firmy HABASIT w Sosnowcu. Przez pierwsze 10 min słuchałem kazania jakich to ludzi Pan Jacek nie znosi, nienawidzi, zostałem poinformowany że dla niego kodeks pracy nie istnieje - może zwolnić każdego pracownika w ciągu jednego dnia, który posiada umowę na czas nieokreślony, a osoba która ma ambicje i aspiracje - chce zarabiać więcej - nie nadaje się do firmy, gdyż w opinii Pana Jacka za kilka miesięcy odejdzie gdzie indziej. Szkoda że tak zadbana, ładna i czysta firma w Sosnowcu, ma na stanowisku kierowniczym gbura, który szuka woła roboczego bez ambicji, którym Pan Jacek będzie mógł pomiatać bez konsekwencji. Pozdrawiam.

- Ile chciałby Pan zarabiać teraz i za 5 lat? - Co jest dla Pana ważniejsze: jakość czy szybkość? - Jakie są Pana wady?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Weronika

Obecnie nie widać żadnych ofert pracy w firmie Habasit Polska, czyżby obsada stanowisk była pełna? Co sądzicie o obecnej kondycji tego pracodawcy, wynagrodzenie jest na coraz wyższym poziomie? Jak oceniacie przerwy, nie są za krótkie i jest możliwość skorzystania ze stołówki? Zapraszam was do udzielenia nam odpowiedzi, chętnie dowiemy się nowych wieści. @..., widzę, że byłaś zainteresowana pracą w firmie Habasit Polska, proszę udziel nam informacji czy podjęłaś już prace w tej firmie? Chętnie dowiemy się, na jakim stanowisku pracujesz oraz jak oceniasz warunki pracy u tego pracodawcy?

byly
@Weronika

Warunki super. Nic nie robisz a kasa wpada. Mialem przyjemnosc pracowac tam jakis czas. Wiekszosc trzymajacych sie tam pracownikow to nieroby. Chodza byle czas zlecial a malo co robia. Linii nie ma. Znajomki maja najlepiej. Na popoludniowce nie robia kompletnie nic, 5 razy na stolowce po 20 minut. plus przerwa. Kiero dobrze ze odszedl. to nie kiero tylko kumpel byl dlatego produkcja nie szla.

obiektywnie patrzący

no i stało się najgorsze. Kierownik produkcji odszedł i cała świta robi tylko to na co ma ochotę. Duży i mały razem na jednej zmianie . W jakim celu? wprowadzaja zmiany ktore nic nie dają, taka załosna proba pokazania innym ze coś sie robi, ze jest sie za cos odpowiedzialnym i na czyms sie zna(czyt. ściema dobra na wszystko) Mamy nadzieje ze dyrektor nie da się na to nabrać i zrozumie że Habasit potrzebuje świeżej krwi. A nie osób które od lat trzymają sie jednej posady bo mialy krycie z góry.

pokrzywdzony xD

Dabrowa spada na psy. Duży i mały zupelnie przestali sie przejmowac tym jak ich postrzegaja inni. nie robia nic. razem przesiaduja, razem spiskują, nakrecaja aferki. i juz nawet rzem na wolne chodzą:) Podobo jakis interes kręcą na boku.Miejmy nadzieje ze nowy dyrektor zrobi z tym porzadek. jest wiele innych lepszych pracownikow na ich miejsce, Liderzy to dramat, Wąsaty nic nie umie, profilowy Kamil to (usunięte przez administratora) jakich mało... o Mateuszu juz napisałam

Andy Anderson
@pokrzywdzony xD

Przemawia przez was zazdrość. Chłopaki po prostu są przystojni, pozdrawiam wszystkich playboyów z Habasitu.

pracownica
@Andy Anderson

Tak, to prawda.Nikt nie jest tak przystojny jak ty :* Twój urok osobisty pobudza we mnie wszelkie zmysły. Może pójdziemy za kontener?:)

Czy ktoś mógłby mi podać adres Habasitu w Sosnowcu?

Matu
@anonymous

Chyba inwestycyjna albo innowacyjna

Ola

Witam. Orientuje się ktoś czy są przyjęcia na produkcję Dąbrowie Górniczej? Przez jakiego pośrednika pracy? Z góry dziękuję za pomoc ????

...
@Ola

Szukają w Adecco, sama tam teraz załatwiam :)

Ola
@...

Dzięki ☺️

@Ola

Nie polecam, już lepiej puszki zbierać :)

Jacek

Elka kocham Cie tyle romansow mielismy na przygotowaniu dobrze ze maz nic niewie.kiedy znowu pojdziemy razem na zupke do automatu i dostane calusa

Elka
@Jacek

koncze o 14 czekam

@Jacek

wypowiedzienie zlozone. Pizdeusz

Onufry

Czas pracy oraz przerw w pracy jest ustalany odgórnie a nie przez pracodawcę. Rozumiem, że @Eieo chce żeby ta przerwa trwałą i trwała aż sobie odpocznie. ????

Eieo
@Onufry

Nie rozumiem pytania w kierunku do mojej osoby? Przerwa w habasit jest 15 minut, tak jak w kodeksie pracy, jeżeli ktoś nie dokończył jedzenia to już jego problem prawda? Najlepiej jak by przerwa była 7h, 30min roboty i 39 min sprzątania, tak tak wygląda.

UniaE
@Eieo

aleś ty głupi baran, przerwy powinny być dwie na 8h jedna 15 minut durga 30minut i tak jest w całej UE durniu jeden w 15 minut te se możesz palcem w (usunięte przez administratora) pogrzebać a nie zjeść dwa porządne posiłki.

Ela
@Eieo

dla takich czlonow jak ty przerwy nie powinno byc wogole , walisz 8h z palcem w 0upie i jedziesz@@

pokrzywdzony xD

Uwaga na lidera Mateusza z profili, donosi! Zresztą miedziana głowa Radziu też! Nie polecam, jak nie wchodzisz w tyłek tylko skupiasz się na pracy, to nie masz szans na spokojne prosperowanie bez mobbingu. Zakaz palenia?! Chyba tylko dla szaraczków ;) Szkoda więcej słów na hipokryzje dziejącą się w Dąbrowie. Pozdrawiam cieplutko.

NaSZCZESCIEbylyPRACOWNIK

Habasit w DG ? Największe (usunięte przez administratora) w jakim można pracować. Radosław kierownik zmiany, (usunięte przez administratora) robi tylko chodzi na kawki z liderami Mateusz z pras, jeśli coś zje*biesz to kierownik dowie się o tym szybciej niż wprowadzą to do systemu. Pan Adrian G. człowiek rodzaju "czopka" tak wchodzi w (usunięte przez administratora) kierownikowi z miany że aż się ślini na jego widok. Praca w zakładzie Habasit-u jest stresująca nie tylko pod względem ludzi którzy patrzą na Ciebie jak by chcieli Cię zjeść, ale również pod względem tego że jeśli odezwiesz się że jeśli przyjdzie do Ciebie zły pas napędowy lub taśma i tak będzie to Twoją winą i na 90% możesz zacząć szukać nowej pracy. Jedyna fajną opcją w tym zakładzie jest praca na stanowisku WYSYŁKI. Chłopaki z którymi idzie się dogadać, są pomocni. Dodam jeszcze, że chłopak który miał wypadek w pracy (spadła 200kg rolka z suwnicy która była uszkodzona już od roku) firma, kierownik "kolega" i inne lizodupy napisały w notatce iż to wina Pracownika. Dodam jeszcze, że są ludzie z którymi można pogadać ale nie wolno mówić im nic złego o kierowniku i liderach ponieważ każdy donosi do każdego.

xd
@NaSZCZESCIEbylyPRACOWNIK

szczera prawda

@NaSZCZESCIEbylyPRACOWNIK

A kto to taki Mateusz z pras? :)

ziomek
@.

pewnie chodziło o Mateusza z profili kawał .....

Eieo

Dużo osób nie rozumie co to praca. Więc odpowiem na wasze pytania. Pracuje się po 8h dziennie, nowy pracownik dostaje 2000 zł na łapę na umowę na stałe, przerwa jest 15 minut na dzień, możliwośc chodzenia na kawę jak lider pozwoli. Jak masz chęci do roboty a się nie nadajesz to liderzy Cię doszkola, tylko wystarczy chcieć a nie udawać przymula który wiecznie na telefonie siedzi. Co do kierownictwa, nie wypierdalaja się w robotę, jeżeli wszystko wychodzi to jest spoko, ogólnie jest ok bez problemów. Ludzie ogarnięci, chętni do pomocy. W habasit wystarczy mieć chęci do pracy a będziecie mieli stała pracę, podwyżki są dla pracowników co się wykazują, wdrazaja nowe pomysły na ulepszenie produkcji a nie przesiaduja na kawie.

Ninka

Praca jest na 3 zmiany?

PokrzywdzonyXD

Macko

Witam. Czy ktos wie czy sa przyjecia na stanowisko ksiegowy? Jak jest zarobki system pracy itp

pati

Witam, Czy jest tu ktoś kto dojeżdża z Ząbkowic do Habasitu w Dąbrowie Górniczej? Pozdrawiam

jola

Witam,mógłby mi ktoś napisac o pracy w Habasit w Sosnowcu ? jak to teraz wygląda? jakie zarobki, atmosfera w pracy itp? :) z góry dziękuje :)

He
@jola

Sosnowiec nie wiem, ale bardzo mogę polecić zakład w DG. Wszystko na swoim miejscu, ekipa fajna a co za tym idzie chce się pracować

jola

Koles

Pozdrawiam nasze piękne dziewczyny w CC, :)

Zostaw merytoryczną opinię o Habasit Polska Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Habasit Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Habasit Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Habasit Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Habasit Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Habasit Polska Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Habasit Polska Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 120 ocen.
  • Budowlanych 11
    41-303 Dąbrowa Górnicza
  • NIP: 9542489025 KRS: 0000219848

Habasit Polska Sp. z o.o.