Opinie o Integra Malirz Zwierzycki sp.j. w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Integra Malirz Zwierzycki sp.j.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Integra Malirz Zwierzycki sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Surowce, półprodukty - produkcja wyrobów z gumy i kauczuku

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Integra Malirz Zwierzycki sp.j. w Gliwice

Pracownik Nowy wpis

Praca za śmieszne pieniądze A szczególnie na produkcji w systemie 4-bryg. I ten śmieszy ekwiwalent za pranie 20 zł miesięcznie. Nie polecam Firmy pod względem finansowym. Ale tam ogólnie to ludzie bardzo porządku praca też nie jest zła.

Sylwia Nowy wpis

Ktoś ma wiadomości na temat obecnych warunków pracy w Integra? Czy podwyżki są sensowniejsze niż 30-40 zł, o których ktoś pisał (i właśnie - w porównaniu do jakiej skali wypłaty)? I co z pozapłacowymi benefitami? Zostały wprowadzone? Interesuje mnie czy coś się zmieniło w tej kwestii, bo z tego co piszą poprzednicy to finansowo zatrudnienie nie wygląda zbyt stabilnie :(

Mateusz

Polecam. Na duży plus ludzie tam pracujący. Bardzo pomocni, życzliwi. Osoby do tańca i do różańca. Naprawdę nikt batem do pracy nie goni.Kto jest pracowity,uczciwy i obowiązkowy narzekał nie będzie. Żal było odchodzić. Gdyby nie przeprowadzka pracowałbym dalej. Bardzo uczciwa, ludzka Szefowa. Można przyjść z każdą rzeczą,dogadac się w każdej sprawie. Generalnie jako pracodawce polecam. Minus system czterobrygadowy.

Bronisław
@Mateusz

To bardzo pozytywna opinia, fajnie że podzieliłeś się tym z nami. Skoro znasz firmę od środka to może powiesz mi też jak zapatrują się tu na ludzi bez doświadczenia? Czy firma organizuje jakieś szkolenia? Daj znać, liczę że niedługo mi odpowiesz.

@Mateusz

..ludzka szefowa... to prawda nic dodac nic ujac

werbalny Nowy wpis
@Bronisław

...ojezuuuu czlowieku...przychodzisz... uczysz sie...pracujesz starasz sie ...to nie jest trudne Trzeba tylko chciec i nic wiecej .. czemu wszyscy zachowujecie sie jak pipy

Jakim pracodawcą jest Integra Sp.j. Przedsiębiorstwo Produkcyjne? Jak wyglądają warunki zatrudnienia w firmie? Czy pracownicy mogą liczyć na jakieś pozapłacowe benefity?

AKTUALNY PRACOWNIK

pracownicy na nic nie mogą liczyć - firma TOTAL ZERO!!!!

werbalny Nowy wpis
@AKTUALNY PRACOWNIK

taaak.... zupelnie na nic haha .....szukaj pracy szukaj

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Integra Malirz Zwierzycki sp.j.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?

@AKTUALNY PRACOWNIK mógłbyś napisać coś więcej na ten temat? Dlaczego nie jesteś zadowolony z pracy w Integrze? Chodzi o warunki płacowe, podejście do pracownika, złą atmosferę? Może jednak znajdą się jakieś pozytywy? Warto opisać wszystkie przemyślenia na temat pracy w tym miejscu, takie wpisy są na wagę złota.

Aktualny pracownik
@Marek

Warunki płacowe do wykonywanej pracy żenada podwyżki to kpina fikcja 30zl-40zl? Tam zabiorą tu dadzą. Atomosfera kiepska najlepiej z nikim nie gadać bo co drugi to kapus. Podejście do pracownika żadne nie ma tam takiego czegoś jak podejście do pracownika. Dla mnie jeden wielki (usunięte przez administratora)

Barbara
@Aktualny pracownik

A jakie zarobki, Twoim zdaniem, byłyby adekwatne do wykonywania obowiązków w Integra Przedsiębiorstwo Produkcyjne? Warto zwrócić uwagę, że kwestie finansowe często ustalane są indywidualnie i mogą zależeć od wielu różnych czynników, chociażby takich, jak dotychczasowe doświadczenie, czy też posiadane wykształcenie. Może jednak jesteś w stanie wymienić jakieś plusy pracy w tym miejscu?

zainteresowany
@Barbara

Kilku znajomych pracowało w owej firmie. Doświadczenie można nabrać w firmie - owszem. Jeśli wykonuję się dobrze jedną pracę w nagrodę nie dostanie się podwyżki lecz kolejne obowiązki czyt. praca na dwóch lub większej ilości maszyn. Niestety tak to wygląda w tej firmie. Dobrze pracujesz, dostaniesz nowe obowiązki za które ci nikt nie zapłaci, jak zaczniesz marudzić to nie przedłużą umowy bądź zwolnią jeśli będziesz upominał się o podwyżkę.

@Marek

Warunki płacowe - wykonywanie kilku zadań na raz. Presja "to musi wyjść" zrób to zrób tamto jak się jeszcze jednego nie skończyło, zostaw to rób to (brak organizacji) Podejście do pracownika - kiedyś było dobre, teraz niestety tylko liczy się presja z góry nic nie jest wykonywane na spokojnie, niektórym osobom "poprzewracało się w (usunięte przez administratora) Banda konfidentów - sami zle wykonują pracę, sami lecą w kluki wystarczy, że pójdą do kogo trzeba i dobry pracownik ma przerąbane. Nadgodziny nie są dodawane do wypłaty nie są opodatkowane - też duży minus.

@Marek

Mareczku ...nie liczyl bym na to.... widocznie polecial za nierobstwo

Benek

Jest jakiś powód, że zupełnie nikt tu nie zagląda?

@Benek

Jest...narzekaja tylko ci "biedni i poszkodowani" hehe

Tymek

Idealnie to nigdzie nie jest ale wiem, że jak dobrze się pracuje to firma potrafi to docenić.

@Tymek

amen

Kamil

Powiedzcie czy warto teraz aplikować, jakieś wskazówki jakie wymagania stawia firma?

anonimowy
@Kamil

Warto , nie czytaj opini bo wiekszosc pisząca to ludzie których szefowa tej firmy pogoniła w trzy (usunięte przez administratora) i bardzo dobrze.

@Kamil

aplikowac to mozesz na uczelnie ..to jest praca robisz a jak nie to nara

werbalny

Wszyscy Ci.... płaczący...narzekajacy.... bezbronni.. zachowujecie sie jak małe obrazone dziewczynki......."bo on ...Bo nepotyzm bo 4 brygady Bo ciezka praca" Ludzie ogarnijcie sie :) Macie kochones czy tylko plakac potraficie ?

aktualny pracownik

Jestem obecnym pracownikiem tej firmy. Zgadzam się z moimi przedmówcami. Kapusie, nepotyzm oraz brak doceniania pracownika. Pseudopodwyżki. Tylko czekać, aż ktoś się wkurzy i naśle na tą firmę PiP i skarbówkę. Jako, ze nie mam wyjścia pracuje tu staram się, ale niestety wódz jakim jest pan. M korba jakich mało - sodówka może nocowac w tej firmie. Pan z batem ze starożytnego Egiptu. Ma swoich pupilków i koniec. Kapusie to nieroby i ludzie bez żadnego pomysłu technicznego nie znający się na wykonywanej pracy - mimo to doceniani w firmie za donoszenie i wymyślanie nowych bajek. Jeden pali papierosa robi bite 8 godzin raz pójdzie zapalić i już "ochrzan" drugi pali ale kapuje może palić cały dzień.

@aktualny pracownik

chcesz mi powiedziec ze palisz jednego papierosa na 8 godzin :D

Nie polecam firmy- ciężka praca,opary śmierdzącej i szkodliwej gumy,( ludziom z chorobą szkieletową odradzam na wejściu).Nierówne traktowanie pracowników.

Karol

Gerard z produkcji metalowej nieznający się na rysunku oraz dowodzeniem brygadą i praca która się tam odbywa zero doświadczenia oraz fałszywy człowiek który donosi ciągle i bajki opowiada na ludzi którzy ciężko pracują., broniąc tylko syna ktory nawet lancy z spawarki niepotrafi dobrze utrzymać śmiech na sali zero podwyżek obiboki ściemniacze

Manolb

Same kapusie alkochlicy i nie Roby oczy wiście ci co mają umowę na stale???? aty możesz się starć zapiepszac weźmiesz parę dni L4 to już ci po trzech latach na stałe nie dadzą umowy (usunięte przez administratora) tą firmę rodzinna

Haha

Robota dobra ???? ja tam nie narzekam

Bronisław
@Haha

A powiesz coś więcej o tym, dlaczego jesteś zadowolony z pracy? Jaki jest największy plus zatrudnienia w Integrze? Chętnie się czegoś dowiem. Dzięki.

Radek

Jak sądzicie czy przy braku ludzi do pracy są szanse na to żeby firma podniosłą płace?

...

pracowity

Najgorsza firma jaka może być. System 4 zmian robić na 4-5 maszynach. Tylko gonią ja się człowiek stara daja mu więcej roboty jeszcze. Tolerancja kapusi oni nie musza robić jak woły. Rozmowa z przełożonymi jakby nie dochodziło co się do nich mówi. Najlepiej jakby tylko głupki robiły w firmie chodzić i nie narzekać. Nepotyzm w firmie. NIE POLECAM.

wiarogodny
@pracowity

Popieram tę opinię jest wiarygodna wszyscy którzy szukają tam pracy się zawiodą,można ten zakład przyrównać do niewolnictwa w starożytnym egipcie.jeżeli ktoś zna historię to wie nauczym to polega .obiecują są mili ajak powiesz swoje zdanie to jesteś na liście skreślonych . Nie polecam tej firmy .

Aktualny pracownik
@wiarogodny

Zgadzam się z przedmówcami. Wykorzystywać wykorzystywać i jeszcze raz wykorzystywac - to słowo nr jeden w kierownictwie tej firmy. Nie polecam nikomu tej firmy. Ci co tam pracują tylko się łudzą na coś się poprawi. Dobrzy pracownicy niedoceniani. Jeszcze chwila i zmieniam ten (usunięte przez administratora) na inna prace.

Zostaw merytoryczną opinię o Integra Malirz Zwierzycki sp.j. - Gliwice

• Jak się pracuje w Integra Malirz Zwierzycki sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Integra Malirz Zwierzycki sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Integra Malirz Zwierzycki sp.j.?

Integra Malirz Zwierzycki sp.j.
1.7/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Metalowców 26
    44-109 Gliwice

Integra Malirz Zwierzycki sp.j.