Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Silplast Sp. z o.o.

Adres: Halembska 158, 41-711 Ruda Śląska

NIP: 9540004070 KRS: 0000202080

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Silplast Sp. z o.o.
4 2 2 5 1

Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Silplast Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Wingtech
Nazwa działu: Produkcja
 Opinia

Firma afiszuje się jako firma dla osób niepełnosprawnych. W praktyce przed przyjęciem każą podpisać papierek, że niepełnosprawna osoba będzie pracować 8 godzin dziennie + nocki. Pensja? Minimalna krajowa i nic ponadto. Premie są tylko do czasu jak ktoś nie zachoruje i pójdzie na L4. Nie są oszałamiające bo jakieś 140-170 brutto. Są też premie za kompletacje, ale też nie powalają względem tego ile trzeba się narobić by je dostać. Normy mocno wywindowane by premię dostać. Pamiętajmy, że chodzi o osoby niepełnosprawne. Na Halembie niepełnosprawni mają narzucane normy niczym dla pełnosprawnych. Bywały sytuacje, że narzekano, że za wolno idzie kompletacja, produkcja itd. Ktoś chyba zapomniał, że to zakład pracy chronionej. Grafik pracy jest zawsze w piątek pod koniec tygodnia więc jeśli chcecie coś na weekend zaplanować, to zapomnijcie. Pracodawcy to nie obchodzi. W innych firmach grafiki 2 tygodniowe- miesięczne są normą. Tu są pod koniec tygodnia i tylko na tydzień. Atmosfera? Mogę jedynie powiedzieć, że duża większość pracowników w firmie (nie włączam w to tzw. góry) jest bardzo w porządku. Są to ludzie na poziomie, z dobrym sercem, z którymi można porozmawiać, pożartować, którzy też pomogą. Życzę im by mieli w życiu jak najlepiej :). Mogę dodatkowo zarzucić, że latem na Halembie warunki w czasie upalnych dni/ciepłych są po prostu tragiczne. Inaczej tego nie mogę określić. Taki jakby wielki piekarnik. Kilka wiatraków, to śmieszne rozwiązanie. Napoje też nie zawsze bywały, a powinny być zapewnione. W końcu woda, to nie majątek. Gdybym miał odpowiedzieć na pytanie: Czy warto podjąć pracę w tej firmie, to odpowiedziałbym, że jest wiele lepszych miejsc za minimalną krajową.

Pomocna?
TakNie
Vivaldek
 Opinia

Bardzo duże wymogi co do pracy za zbyt niskie wynagrodzenie . Gorąco odradzam. Były pracownik.

Pomocna?
Tak14Nie

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Silplast Sp. z o.o. - Ruda Śląska