Equity Investments S.A.
1 7 30 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 33 dni.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Equity Investments S.A.?

Martyna Nowy wpis

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutacje? Jaka atmosfera aktualnie i na jaką umowę mozna liczyć?

Kamil Nowy wpis
@Martyna

Z tego co wiem firma obecnie prowadzi rekrutacje z urzędu pracy Dąbrowa, Będzin, Sosnowiec.

Kamil Nowy wpis

Dzień dobry, Pracowałem w tej firmie przez 1,5 roku jako asystent informatyka. Atmosfera w pracy to jest to coś dlaczego warto tam pracować. Kierownictwo jest wyrozumiałe i stosuje metodę konstruktywnej krytyki więc nie ma czegoś takiego jak opieprz za byle co bo tak. Jeśli chodzi o wynagrodzenie dostaje się tyle ile deklaruje na rozmowie + premia uznaniowa. Polecam osobą początkujący dla zdobycia wiedzy w zawodzie w IT.

Lidia

@Była pracownica, czy zostałaś zapoznana z warunkami wynagrodzenia na rozmowie kwalifikacyjnej do firmy Equity Investments? Czy dopytywałaś o wszelkie wątpliwości z tym związane? Czasami pracownicy boją się rozmawiać o wynagrodzeniu, niepotrzebnie, przecież pracujemy głównie po to żeby zarabiać!

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Lidia

@byla pracownica w jakim sensie firma wyzyskuje swoich pracowników? Opowiedz konkretne przykłady, aby użytkownicy zrozumieli twój punkt widzenia. Czy nadgodziny są dodatkowo płatne? Dla wielu osób, są one idealną okazją do zwiększenia wynagrodzenia w danym miesiącu.

Była pracownica
@Lidia

Praca za minimalną krajową, kompletny brak szacunku ze strony przełożonych

TakNie

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz istotniejszą rolę. Czy tak samo jest w Equity Investments S.A.? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

asystentka księgowości

nie polecam tej firmy, wyzysk w biały dzień

Tak7Nie

Wala

Jesteście przekonani, że nie można o firmie Equity Investments napisać coś pozytywnego? W każdej firmie są okresy lepsze lub gorsze, może tak jest w Equity Investments?

była pracownica

nie warto tracić czasu na tę firmę. nie szanują pracowników, wyzysk i dużo nadgodzin

Tak3Nie

była asystentka księgowości

praca w grubych nadgodzinach za minimalną krajową. kompletny brak szacunku dla pracowników

Tak4Nie

żmijka

a jak w takim razie jest? @viki zamiast księgowej możesz teraz startować na pracą jako kadrowa, podobnie moim zdaniem, ale musisz się sprężać bo juz odm połowy czerwca wisi oferta w sieci wioęc chętnych pewnie sporo

nick

niestety nie jest tak jak piszesz

anonimous

jeśli nie przeszkadza ci praca w grubych nadgodzinach za minimalną krajową, to polecam.

Tak5Nie

Monakijskiej

odposc sobie bardzo trafnie ktoś to napisał. Wykorzystują pracownikow jak mogą za marne grosze szkoda gadać.

Odpóść sobie

no szkoda

Ja też wstrzymam się z komentarzem. Mój wpis jest całkowice neutralny. To taki protest przeciwko usuwaniu niewygotnych osądów dla osób we władzach spółki niemniej jednak sprawiedliwych.

TakNie

Szkoda, że niektóre opinie są usuwane, szkoda

anonim 2

[usunięte przez moderatora] jeśli chodzi o pracę - nikt na siłę Cię tam nie trzymał, nie podoba mi się praca - to rezygnuję, tak przynajmniej postępują cywilizowani ludzie. Z tego co wiem to nikt w tej firmie nikomu problemu nie robi, jeśli chce odejść. Kobieto gdzie Twoja etyka. Trzymam kciuki aby sprawa ta trafiła w odpowiednie ręce i aby wyciągnięte zostały odpowiednie konsekwencje.

TakNie

Do zdegustowanej kadrowej - czy Ty wiesz, że po IP można namierzyć autora takich tekstów? Nawet jeśli to prawda nikt nie dał Ci prawa do pisania takich głupot na publicznym forum. Jeśli masz odwagę pisać takie bzdury miej też odwagę przedstawić się a nie ukrywasz się za nikiem kogoś kim nie jesteś, nigdy nie byłaś i nie będziesz.

zniesmaczona

racja, zdegustowana kadrowa za bardzo poleciała z bajerą. Podawać imienia to już lekka przesada... Możesz mieć prawo do wyrażenia swojej opini ale oczerniać tym samym innych to już jest chamstwo

czarny humor

jak sie pracuje w equty .. ? Wymagają od Ciebie cudów, chcą wycisnąć ludzi jak pomarańcze a na koniec kiedy już zaległości są nadrobione zwalniają ludzi w zasłudze za prace w nadgodzinach. Należy pamiętać, że nie liczy się całokształt tylko ostatnie wrażenie. Każą pracować byle jak, na akord, po czym wytykają błędy :) Co do pensji jest marna :) Pozdrawiam autorkę kadrową tego wspaniałego komentarza o [usunięte przez moderatora] , jeśli szukałaś poklasku gratuluje nie znalazłaś go.

xyz

[usunięte przez moderatora] jak takie rzeczy można wypisywać ???? co może tobie się nie udało [usunięte przez moderatora] ????? tobie małą literą bi na dużą nie zasługujesz!!! proponuję iść do psychiatry bo inny lekarz już nie jest w stanie Ci pomóc!!!!! Zdeustowana kadrowa???? do kadrowej z takim poziomem umysłu to jeszcze Ci daleko!

TakNie

Firma traktuje ludzi jak maszyny za najniższą krajową, a całą śmietankę spija \'góra\'. Atmosfera w pracy bardzo napięta. Każdy \'zwykły\' pracownik narzeka na tę firmę, jednak boi się odezwać. Patrzą na Ciebie z góry i oczekują wielkiego zaangażowania i chyba całowania po piętach za \'tak cudowną pracę\'. Pracę w tej firmie uważam za porażkę. Nie żałuję, bo już wiem od kogo i czego uciekać.

Tak1Nie

Hm...zespół super - szczególnie asystentki i średni szczebel. Zarząd - nikt nie potrafi tak [usunięte przez moderatora] jak oni i jeszcze przy okazji wmawiać wszystkim jacy oni są super. Można się wiele nauczyć - ale należy tą firmę traktować jako przystanek w swojej karierze. Nie zależy im na jakości usług tylko na ilości, a to nie jest dobre ani dla klienta ani dla pracowników.

TakNie

Jak w każdej firmie są plusy i minusy... Pracują tam młodzi sympatyczni ludzie, pełni zapału i energii. Kierownictwo również bardzo miłe i przyjazne, co nie zmienia faktu, że są mistrzami manipulacji i zwykli pracownicy wypruwają sobie żyły za minimalną krajową i przymilny uśmiech szefa. Niestety jest to firma, która stawia na ilość, nie na jakość wykonywanych usług. Jeśli nie przeszkadza wam praca 12 godzin w firmie i dodatkowe 6 godzin w domu za marne pieniądze- polecam.

TakNie

Firma stawia na ilość a nie na jakość. Praca w grubych nadgodzinach i żadnych podwyżek [usunięte przez moderatora] . Nie polecam - no chyba, że ktoś lubi tyrać. Ale współpracownicy są fajni.

plotkarz

Atmosfera świetna młodzi ludzie kultura organizacji szefostwo również sympatyczne i to najlepsze zalety tej firmy, ale nie potrafią motywować już nie chodzi tylko o pieniążki, ludzie to nie maszyny...

Tak2Nie

Jaka atmosfera pracy panuje w tej firmie? Do tego dochodzą jakieś możliwości awansu, czy raczej nie ma na to co liczyć?

Zostaw opinię o Equity Investments S.A. - Katowice

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie