Alpol Sp. z o.o. Hurtownia Systemów Alarmowych

Katowice

Opinie o Alpol Sp. z o.o. Hurtownia Systemów Alarmowych

Paweł

Rotacja pracowników nieustanna... ????

Excel wxpert

Praca może bylaby fajna gdyby nie kadra zarządzająca. Dobrze ze myślę o zmianie po kilku latach pracy tam. Kasa może na czas, ale srednia pensja netto wynosi niewiele więcej niż pensja minimalna brutto. Nie wspominając o premiach które są ale tylko słowami. Zero jakichkolwiek szkolen dla Ciebie, nawet podstaw. Pan Dyrektor Excel (skąd ta ksywa to Wam każdy powie) wali tylko frazesami, ale na wsparcie nie licz. Prędzej się wyprze swoich słów niż Ciebie wesprze. A swiecenie oczami przed klientem w standardzie bo kasy nie ma. Generalnie gdyby nie ludzie., ci na dole to bym uciekl dużo szybciej... Pozdrawiam

Mariusz

Generalnie dobrze. Pensja zawsze na czas. Fajna praca z klientami. Z plusów to jeszcze samorozwój. Z minusów, niestety płace średnie lub niskie (zależnie od punktu siedzenia), słaba decyzyjność managerów średniego szczebla. Brak szkoleń, o wszytsko trzeba się prosić :)

wiaodmo

złodzieje i krętacze

Wiesz coś na temat warunków pracy w firmie Alpol Sp. z o.o. Hurtownia Systemów Alarmowych ? Można liczyć na stabilne zatrudnienie czy jednak na pracę zleceniową? Czekamy na Twoją opinię!

Zostaw opinię o Alpol Sp. z o.o. Hurtownia Systemów Alarmowych - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Alpol Sp. z o.o. Hurtownia Systemów Alarmowych