Opinie o Alpol Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Alpol Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Alpol Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alpol Sp. z o.o. w Katowice

Hugon Nowy wpis

Mam nadzieję, że taki brak aktywności na forum to efekt zadowolenia z pracy w firmie?

gosia Nowy wpis

Poznań Masakra jeśli chodzi o panią kierownik Moje sugestie dla Alpol Sp. z o.o. Hurtownia Systemów Alarmowych: Zmienić ludzi z Poznania

Artur Nowy wpis

Firma generalnie ok. Polecam tym, którzy chcą się nauczyć pracować z klientami i pogłębić swoją wiedzę z systemów bezpieczeństwa fizycznego. Duże wsparcie, zwłaszcza od strony właścicieli. Dużo negatywnych opinii pojawiło się jak część pracowników odeszła z firmy, by stworzyć bezpośrednią konkurencję, ale zazwyczaj negatywne opinie pojawiają się wtedy, gdy sam chcesz odsunąć od siebie podejrzenia. Handlowo rzecz biorąc firma otwarta na klientów i ich potrzeby. Z perspektywy czasu, oceniam firmę pozytywnie na 7/10. Generalnie jestem na Tak. Pozdrawiam serdecznie

Paweł Nowy wpis

Rotacja pracowników nieustanna... ????

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Alpol Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH
Excel wxpert

Praca może bylaby fajna gdyby nie kadra zarządzająca. Dobrze ze myślę o zmianie po kilku latach pracy tam. Kasa może na czas, ale srednia pensja netto wynosi niewiele więcej niż pensja minimalna brutto. Nie wspominając o premiach które są ale tylko słowami. Zero jakichkolwiek szkolen dla Ciebie, nawet podstaw. Pan Dyrektor Excel (skąd ta ksywa to Wam każdy powie) wali tylko frazesami, ale na wsparcie nie licz. Prędzej się wyprze swoich słów niż Ciebie wesprze. A swiecenie oczami przed klientem w standardzie bo kasy nie ma. Generalnie gdyby nie ludzie., ci na dole to bym uciekl dużo szybciej... Pozdrawiam

Mariusz

Generalnie dobrze. Pensja zawsze na czas. Fajna praca z klientami. Z plusów to jeszcze samorozwój. Z minusów, niestety płace średnie lub niskie (zależnie od punktu siedzenia), słaba decyzyjność managerów średniego szczebla. Brak szkoleń, o wszytsko trzeba się prosić :)

wiaodmo

złodzieje i krętacze

admin

Wiesz coś na temat warunków pracy w firmie Alpol Sp. z o.o. Hurtownia Systemów Alarmowych ? Można liczyć na stabilne zatrudnienie czy jednak na pracę zleceniową? Czekamy na Twoją opinię!

Zostaw merytoryczną opinię o Alpol Sp. z o.o. - Katowice

Alpol Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Ścigały 10
    40-208 Katowice