Pamacolor Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe

Katowice

Opinie o Pamacolor Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe

ad

zgadzam się z poprzednim wpisem , pracowałem długo za długo , totalna porażka zmarnowany czas ale trudno , kompletny brak perspektyw i rozwoju nie polecam strata czasu ,

łeb

krótko i na temat, w tej firmie zamiast iść do przodu człowiek tylko sie cofa, i chodzi tu i o zarobki i o wszystko......

Zostaw opinię o Pamacolor Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pamacolor Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe