Technika Budowlana I Ociepleniowa Termal Sp. z o.o.

Dąbrowa Górnicza

Technika Budowlana I Ociepleniowa Termal Sp. z o.o.

Opinie o Technika Budowlana I Ociepleniowa Termal Sp. z o.o.

szogun

Witajcie. TERMAL Technika Budowlana i Ociepleniowa \\\"Termal\\\" Sp. z o. o Jeśli spotkacie się z tą firmą z Dąbrowy Górniczej TO ODRADZAM!!!!! Nie uczciwa firma ! większość pracowników pracuje na czarno , bez ubezpieczenia i żadnych świadczeń. Po odejściu z zakładu wymuszają podpisanie umowy . jak by było mało to ostatnia wypłata do reki odchodząc z firmy wynosi ok 80% wynagrodzenia.. Pilnujcie się bo łatwo jest trafić na takie firmy . POZDRAWIAM SZOGUN

Zostaw opinię o Technika Budowlana I Ociepleniowa Termal Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Technika Budowlana I Ociepleniowa Termal Sp. z o.o.