Opinie o Łokas Paweł Moto-Car Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe w Dąbrowa Górnicza

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Łokas Paweł Moto-Car Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Łokas Paweł Moto-Car Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe o rekrutacji.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Łokas Paweł Moto-Car Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe w Dąbrowa Górnicza

Arek S. Nowy wpis

Kupiłem ostatnio motocykl Harley Davidson.Jestem bardzo zadowolony z obsługi,pełen profesjonalizm.Panowie bardzo pomocni.Firma godna polecenia.

Nowy wpis

@Arek S.

Dziękujemy i służymy pomocą.

Krzysiek

Pracuję tutaj jako elektronik i doradca serwisowy. Wszystko ok godne i uczciwe warunku pracy jak i wynagrodzenie. Dziękuje

Barbara Nowy wpis
@Krzysiek

Super, że praca Ci się podoba. To najważniejsze. A możesz coś więcej o zarobkach? Ile one konkretnie wynoszą? Jest jakaś możliwość premii?

Krzysiek Nowy wpis
@Barbara

Zarobki są rzeczą umowną to zależy co potrafisz robić i jakie masz umiejętności. Musisz jechać i rozmawiać z nimi

Aleksandra W-wa

Witam was Kupowałam u nich motocykl: ’19 HD XL1200 4 miesiące temu, nie wiem dlaczego tak ich szkalują takimi bredniami i bez sensownymi postami. Uczciwa firma jedyna na rynku dająca każdemu gwarancje techniczną na okres 6 mies na każdy motocykl. Przecież każdy kto kupi u nich motocykl ma gwarancje !. Jeśli coś jest nie tak można u nich naprawić lib wymienić. Nie rozumie takiego chamskiego zachowania ich konkurencji. Nie słuchajcie tych baranów i ich wypocin co piszą. Wierzcie mi pytajcie o gwarancje !!! Wyjaśni to sprawę i rozwieje wasze wątpliwości. Pa

Michał Włoszczowa
@Aleksandra W-wa

Podzielam opinie Pani Aleksandry. Kupiłem u nich motocykl: '20 HD ROAD GLIDE jestem mega zadowolony też dostałem gwarancje. Bzdury i fanaberie tych co piszą negatywnie o chłopakach p. Trzymajcie się wszędzie jest nie uczciwa konkurencja. Pozdrawiam.

Bolek

Kupiłem u Panów Mercedesa v250.Zawsze to było moje marzenie.Wszystko idealnie.Śmiga aż miło.Jestem mega zadowolony.Panowie doskonale doradzili co ewentualnie moge dokupić.Bez problemu spr wszystko w Aso.Jesli o mnie chodzi jest wszystko na najwiekszym poziomie.

Aplikowałeś do Łokas Paweł Moto-Car Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe na stanowisko Mechanik samochodowy? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
Remek

Sądzę, że tylko dobra praca mogła sprawić, że nikomu nie zależy na udzielaniu się na wątku!

Jasiek

Dobrze, że chociaż troszkę można dowiedzieć się o pracy w firmie. Niemniej szkoda, że nikt nie pisze.

Klient

Kupiłem u nich jedno auto a teraz po dwóch latach kupuje u nich drugie, jestem bardzo zadowolony. Ich pojazdy są w stanie perfekcyjnym są zadbane, ładne i sprawdzone od koła po dach. Nie boją się jechać na serwis jak inni sprzedawcy. Lubię atmosferę w Łokas Paweł Moto-Car Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe za: Podejście do klienta

Karol

Wiadomo coś w temacie nowych miejsc pracy w firmie Łokas Paweł Moto-Car? Czy ta firma nie poszukiwała w ostatnim czasie nowych sprzedawców? Co z rozwojem firmy, są szykowane nowe oddziały? Zapraszam was do publikacji nowych komentarzy w tym wątku.

Hordkall

Witam A ja dzisiaj 2 Maja w święto flagi zakupiłem u chłopaków AUDI A5- czarne z 2012r. i powiem jedno- potwierdzam podejście sprzedawcy o którym pisze powyżej Kikson kolega powyżej - dokładnie dano mi czujnik do grubości lakieru udostępniono podnośnik i zachęcano do udania się w poniedziałek do ASO AUDI w Sosnowcu w celu sprawdzenia pojazdu odpuściłem przegląd w ASO z powodu odległości jaką miałem do nich w zamian za zapis na fakturze odnośnie gwarancji udzielonej na pojazd na okres 14dni od daty zakupu. Bez problemu sprzedający się zgodził. We wtorek jadę do ASO ale znam się trochę na autach i nie liczę na to aby było coś nie tak. Polecam komis i ich pojazdy w 100% Pozdrawiam wszystkich - oby wszyscy tak podchodzili do sprawy to reputacja komisów by wzrosła w Polsce o 50%. Jeszcze raz pozdrawiam Hordakll - Poznań

Kikson

Widać gościu powinieneś udać się do dobrego lekarza bo nic tutaj mądrego nie napisałeś. Komis jak najbardziej polecam kupowałem tam pojazd VW PASSATA- w 2014r. pełen profosjonalizm wręcz namawiano mnie aby jechać do ASO VW w celu sprawdzenia pojazdu. Dano mi do rąk czujnik do sprawdzenia auta powłoki lakieru. Polecam w 100% Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Łokas Paweł Moto-Car Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Łokas Paweł Moto-Car Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe?

Zobacz opinie na temat firmy Łokas Paweł Moto-Car Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Łokas Paweł Moto-Car Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe?

Łokas Paweł Moto-Car Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe
  • Starocmentarna 16