Opinie o Wojciech Mosur Drugie Życie Aut w Katowice będzin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Wojciech Mosur Drugie Życie Aut. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Wojciech Mosur Drugie Życie Aut o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wojciech Mosur Drugie Życie Aut w Katowice będzin

Z tego co się orientuje, szef kiedyś szukał pracownika znającego się na mechanice. Wiecie czy teraz nie ma wolnego wakatu? Wtedy chyba chodziło o dodatkowa robotę, ale wolałbym cały etat. Pracuje ktoś tu? Dacie znać ile wynosi stawka godzinowa, na jakiej umowie się pracuje? Szef jest ok, można się z nim dogadac? Pzdr;)

Inga Nowy wpis

Cześć, orientujecie się czy jest szansa, aby móc odbyć tutaj praktyki na stanowisku sprzedawcy? Pytam dla syna, bo od września będzie uczęszczał do szkoły branżowej i będzie potrzebował miejsca do zrealizowania praktyk... Jeśli się da, to czy później można liczyć na normalną współpracę? :)

.. Nowy wpis

Nie polecam, ogłoszenie a rzeczywistość to dwie różne bajki. Auta szrot wyeksploatowane do granic możliwości kombinacje z ubezpieczeniami i proponowanie przy zakupie lewych przeglądów po godzinie 14. Ustalasz coś ze sprzedającym a potem gdy coś jest nie tak udaje idiotę i twierdzi że informował o tym. Nic bardziej mylnego na oględziny polecam jechać ze świadkiem i do tego nagrywać rozmowy. Te jego perełki nic nie stuka nic nie puka nie istnieją posiadam całą dokumentacje fotograficzną części wymienianych zaraz po kupnie...

Elizka Nowy wpis

Dlaczego firma się zamknęła? Nie wznowią działalności pod inną nazwą, bo mąż szuka pracy jako mechanik i chciałaby wiedzieć jakie są szanse? Proszę o info czy jeśli będzie szansa na pracę to czy to praca stabilna.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Wojciech Mosur Drugie Życie Aut? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
klient

Polecam w 100% tą firmę

Wiesiek

Witam, mogę polecić z czystym sumieniem Firmę Drugie Życie Aut załatwili wszystko koncertowo jeden telefon i wszystko sprawnie załatwili po prostu przyjechali zapłacili i auto odebrali czego więcej wymagać POLECAM

Czytając tu opinie niektórych odnoszę wrażenie że za tysiaka chcą furę na widok której sąsiedzi będą mdlec z zachwytu a kumple z zazdrości będą szaleć. Ludzie to jest komis leciwych samochodów a nie salon wypasionych fur. Pierwszy raz kupiłem w tym komisie Zafire w lutym ubiegłego roku śmiga po dziś dzień . A ponieważ musialem kupić coś dla żony a portfel cieniutki też uderzylem do chłopaków. Kupiłem już dwa tygodnie temu żona szczęśliwa ja zadowolony więc czego chcieć więcej. Polecam wszystkim a ci którzy za małe pieniądze chcą prawdziwego kozaka odsyłam do salonów. Jeszcze raz polecam ten komis

Weronika

Nie bardzo znam się na samochodach i nie miałam zbyt dużego budżetu ale chłopaki mi świetnie doradzili. Kupiłam od nich opelka takie moje cacuszkoJeżdżę nim do pracy co dzień 26km. Jestem bardzo zadowolona i polecam wszystkim tę firmę. Jeszcze raz dziękuję

Szop

Komis to typowi (usunięte przez administratora) sprzedają graty a nie samochody te pozytywne opinie czyste kłamstwo po zakupie od nich samochodu nie przejechałem ani 50 kilometrów ale włożyłem już 1800 złoty i nadal stoi u mechanika odradzam ten komis

@Szop

A to nie widziałeś w jakim stanie jest auto przed zakupem? Nie było możliwosci odbycia jazdy próbnej?

Klient zadowolony

Polecam firmę Drugie Życie Aut kupiłem od nich już dwa samochody bez problemu. Dzwonię umawiam się na konkretny termin jadę oglądam i kupuję. Ceny przystępne obsługa profesjonalna i przyjemna. Polecam.

Katarzyna
@Klient zadowolony

A jakie auta dokładnie kupiłaś? Też czegoś szukam.

Remik

Ponieważ w mojej okolicy odwiedziłem już wszystkie komisy i nic nie kupiłem,postanowiłem przejechać 100 km. z nadzieją że coś znajdę oczywiście w moim skromnym budżecie. Znalazłem ogłoszenie i zadzwoniłem. Umówilismy się na dzień następny. Jadąc taki kawał drogi miałem nadzieję że coś znajdę. Udało się kupiłem fajny wóz w super cenie. Jestem mega zadowolony i z czystym sumieniem polecam ten komis

Sprzedający

POLECAM FIRMĘ

Renata

Polecam firmę . Co prawda pojechałam po inny samochód a wyjechałam innym ale ich cenne rady okazały się słuszne. Jestem zadowolona z obsługi, kontaktu no a przede wszystkim z samochodu. Fakt czerwony lepszy. Polecam

Małgorzata
@Renata

No to spoko, ale czemu z tamtego zrezygnowałaś? Tylko odnośnie koloru była ta rada?xd

Klient zadowolony

Jestem przekonany że te negatywne komentarze pisze konkurencja . Kupowałem u nich mojego gratka i jestem zadowolony. Znalazłem ogłoszenie zadzwoniłem umówiłem się na godzinę i te 15 minut spóźnienia właściciela to chyba jedyna niedogodność. Kupiłem gratka bo na takie mnie stać ale jeździ i to mi wystarczy. Polecam firmę z czystym sumieniem.

Ada

Po umówieniu się na dany dzień i mniej więcej godzinę 11 odbioru samochodu brak kontaktu, właściciel nie odpisuje na wiadomości, po kolejnym telefonie już po 18 odebrał i przekazał że kierowcy jeszcze jeżdżą i już dzwoni do jednego i od razu da mi znać o której będzie....oczywiście kontakt na tym się zakończył, Pan nie oddzwonił, a ja zmarnowalam cały dzień czekając na tą PROFESJONALNA FIRME.... Nie polecam !!

Izabela
@Ada

To faktycznie słabo :/ Może firma potrzebuje w takim razie dodatkowych kierwoców

M.S

Dzwoniłam.dwa dni prosiłam się oby ktos przyjechal do komisu i pokazał mi auto którym byłam zainteresowana. W ogłoszeniu, jak i przez telefon wszystko w aucie sprawne, tylko brak przeglądu, tak twierdził Po przjeździe na miejsce inne parametry samochodu niż w ogłoszeniu, ( w ogłoszeniu roku 2003, na miejscu 2002 ) cena również wyższa niż na olx Auto złom totalny, nie działający licznik kilometrów, ani światło stopu, hamulec się chuśtal jak chustawka Drzwi zarysowane, dziurawy odpadajacy tłumik i wiele innych. Pan na miejscu był zdziwiony stanem aita, co mu wytyczalam kolejne usterki to robił oczy jak kot ze Shreka, jakby nie wiedzial co do niego mówię, krótko mówiąc szukali głupiego co kupi ten samochód. Przegląd na który z nim pojechałam, totalna ustawka... oczywiście podbity, Pseudo sprzedawca chciał mi zejść 200 zł z ceny, jeszcze twierdził ze to rozsądna cena, gdzie więcej w tym aucie nie działało niż działało, i powiedział że on za to 200 zł by zrobił wszystkie te naprawy i jeszcze by mu na KEBABA wystarczyło. Myślał że jak kobieta to kupi co jej wcisną Oczywiście nie kupilam samochodu, jeszcze była awantura ze mam oddać mu za przegląd, bo on jest stratny, Największe straty to ten pan ma w mózgu Także życzę powodzenia, i Smacznego KEBABA naciągaczu, Nie dajcie się nabrać Omijać szerokim łukiem!!!!!!!!

Krótko - (usunięte przez administratora) kombinatorzy, naciągacze ! 41 dni temu odkupili ode mnie powypadkowe auto, z przeznaczeniem do kasacji. Pomijając, że drastycznie zbili na miejscu ustaloną przez telefon kwotę zakupu, to jeszcze miała być rezygnacja z aktualnej polisy OC, żebym mógł odebrać nie wykorzystaną składkę... I co? I NIC ! Podczas transakcji, padał deszcz, więc "szybko - szybko" i zapomniałem się upomnieć o rezygnację. Zadzwoniłem z trudem ( firma ma "milion" telefonów, ale dodzwonić się...) na znaleziony w necie nr telefonu, i dostałem zapewnienie, że sprawa zostanie załatwiona natychmiast. I co? I czekam 41 dni !!! Nie dość, że kupili auto za grosze, to jeszcze ja straciłem ok. 250 zł z niewykorzystanej polisy. JAK TAK MOŻNA ??? A kontakt z tą firmą... ŻENADA ! Ludzie, uważajcie na tą firmę. Podejrzewam, że naprawili moje auto, i sprzedali z moją polisą, zamiast w/g umowy zgłosić rezygnację z polisy, żebym mógł odebrać nie wykorzystaną składkę. Ktoś powie... Co to jest 250 złotych ! Ale tu chodzi o ZASADY, o UMOWĘ ! Nikt nie lubi, jak się go robi " w bambuko"! Nie chciałem, żeby doszło to takich opinii, ale... Zostałem zmuszony przez "olewanie" sprawy przez tą firmę. Weźcie sobie tą polisę, ale ja z takimi "firmami" nie chcę już mieć nic do czynienia. ŻENADA ...

@Andrzej

Proszę o kontakt.Mamy podobną sytuację A Pana historia bardzo pomoże w sytuacji gdy moja sprawa trafi do sądu. Pozdrawiam serdecznie

Mam podobna sytuację. Proszę o kontakt

@Andrzej

Andrzej proszę o kontakt. Mam podobna sytuację

Gosiak

Również mam podobną sytuację. Panowie obiecali rezygnację z ubezpieczenia. Cały czas zwodzili że to uczynią. Ja pisałam, dzwoniłam,rezultatów brak. (usunięte przez administratora) tej firmy. Nigdy więcej nie skorzystam z ich usług i innym też nie radzę.

Gosiak

Mogę pomóc,jeśli trzeba

@Andrzej

Zgadzam się w 100% z opisem. Mówią że auta na części A tak naprawdę sprzedają je z ubezpieczeniem nie swoim.

Karol
@Gosiak

Jeśli straciłaś jakiekolwiek pieniądze przez tych typów, możesz odzyskać jeśli dołożysz się swoim podpisem do wniosku który jest konstruowany do prokuratury.

Tom
@Andrzej

Ja sprzedałem im auto, a z polisy sam rezygnowałem wystarczyło tylko wysłać umowę kupna sprzedaży do ubezpieczyciela.

Małgorzata
@Tom

No to może warto ten sposób nagłośnić po prostu, żeby ktoś inny nie dał się tak więcej wrobić?

Sprzedający

Mogę polecić po prostu szybko sprawnie i bez bólu. Przyjechali zapłacili auto zabrali i tyle w temacie.

Klient

Polecam firmę z czystym sumieniem. Solidna firma, super kontakt czego chcieć więcej? Żeby wszystkie firmy miały takie podejście do klienta to byłoby super. Polecam

joanna

Ja jestem zadowolona z usług, przyjechali z lawetą, ocenili stan na miejscu - auto z licznymi wadami, uszkodzone, stare Zaproponowali rozsądną cenę, wypłacili gotówkę i po temacie. Szybko i sprawnie. Co do zakupu - wiadomo, że nie sprzedają aut nowych, z górnej półki - każdy może podjechać na wstępną diagnostykę przed zakupem a nie po fakcie wypisywać roszczenia i pretensje. Ludzie oczekują za parę złotych auta "spod igły". Ja POLECAM tą firmę!

Zostaw merytoryczną opinię o Wojciech Mosur Drugie Życie Aut - Katowice będzin

• Jak się pracuje w Wojciech Mosur Drugie Życie Aut?

Zobacz opinie na temat firmy Wojciech Mosur Drugie Życie Aut tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wojciech Mosur Drugie Życie Aut?

Wojciech Mosur Drugie Życie Aut
3.3/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Wilcza 29B
    42-500 Katowice będzin