Opinie o Bodypunkt Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Bodypunkt Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Bodypunkt Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bodypunkt Sp. z o.o. w Katowice

Użytkownicy czekają na odpowiedź 53 dni.

Czy pracownicy Bodypunkt Sp. z o.o. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Jarek Nowy wpis

Ma ktoś może kontakt do tej firmy, bo tak jak poprzednik próbuję się z nimi skontaktować i ani telefon ani email nie odpowiada.

Adres Nowy wpis
@Jarek

Wyry Pszczyńska 99

Ed Nowy wpis

Telefon nie odpowiada. Trona www również nie. Czy firma w ogóle istnieje?

Karol

Może słyszał ktoś czy aktualnie firma poszukuje pracowników?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Bodypunkt Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy Regionalny Menadżer Sprzedaży Packaging Industrial
Igepa Polska Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.

Aaa

Proszę o jakiś kontakt. Mam podobny problem. Może pozew zbiorowy ...

Emigrantka

BODYPUNKT to kolejna "korporacja" rodziny PETLIC Wczesniejsze korporacje to: - BODYHELP - HAPPY5 - GOLDENCOOK - ARKAMED - ARKANUM - BIONA i byc moze i inne, trudno teraz wszystkie wymienic Pozdrawiam z UK :)

Elżbieta
@Emigrantka

Widzę, że jesteś dobrze zorientowana. Czy pracowałaś w którymś z wymienionych miejsc lub już konkretnie w firmie Bodypunkt? Na forum zbieramy opinie pochodzące od pracowników, więc gdybyś mogła się wypowiedzieć nieco bardziej konkretnie, byłoby super.

Magggggg
@Emigrantka

Czy ktoś wie jaka jest nowa nazwa firmy Bodypunkt Katowice ?

Bodypunkt

Zastanawia mnie dlaczego prawdziwe wpisy są usuwane?

admin
@Bodypunkt

A które to były wpisy i co w nich było ?

@admin

Że firma jest nie uczciwa i nie placi pracownikom.

Kontakt
@Bodypunkt

Moge prosic jakis kontakt do Ciebie, moge pomoc trzeba to zrobic w grupie, a jest juz ona spora

@Kontakt

Poproszę o maila

Cezary

strona juz nie dziala. pewnie nie zaplacili

alfred

czy możesz wskazać te opinie czy tez je administrator wykasowal bo nic tu nie ma

Holm

tyle dobrych opinii i nie placa ??? a w ogloszeniu pisalo ze zarobki o 10.000 do 30.000 wiec nie narzekajcie

@Holm

Tak pięknie tylko w ogłoszeniu później okazuje się zupełnie inaczej. (usunięte przez administratora)

Bodypunkt

Jak się z państwem skontaktowac

Aga
@Bodypunkt

z tego co widziałam to obecny prezes bodypunkt pracuje w firmie Spokey w Katowicach. Moze tam będzie latwiej sie z nim skontaktować jesli ktos ma z tym problem

Jasiek

Miałem zamiar aplikować ale po lekturze wpisów mam mieszane uczucia!! O co chodzi z pracownikami, że ich nie ma?

Dawid
@Jasiek

Obecnie z tego co widzę nie ma rekrutacji, wiec na co miałeś aplikować?

Wojtuś

Czy ktoś tam pracował lub zna firmę?

Zostaw merytoryczną opinię o Bodypunkt Sp. z o.o. - Katowice

Bodypunkt Sp. z o.o.
4.4/5 Na podstawie 192 ocen.
  • Zbożowa 42B
    40-659 Katowice