Kancelaria Prawna Merger Arkadiusz Słowikowski

NIP: 6461981418 REGON: 240246689

Kancelaria Prawna Merger Arkadiusz Słowikowski

Opinie o Kancelaria Prawna Merger Arkadiusz Słowikowski

Joanna

Bardzo dobry ale nie jest tani...

Krzysztof
@Joanna 20.01.2017 08:50

można się dowiedzieć czegoś więcej . z góry dziękuje. Pozdrawiam

Zostaw opinię o Kancelaria Prawna Merger Arkadiusz Słowikowski - Tychy

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kancelaria Prawna Merger Arkadiusz Słowikowski