Polvet Healthcare Teodorowski Sp.j.

Orzesze

Opinie o Polvet Healthcare Teodorowski Sp.j.

hit

nie wiem, nie sądzę, aby to wszystko było prawdą, branża raczej stabilnie stoi na rynku i ja przynajmniej, a obracam się w tym, nie słyszałem o jakimś kryzysie

zus

Powiem tak. Strata czasu i zdrowia. Braki towarowe, zero pojęcia o handlu. Wynagrodzenie po czasie, na paliwo kombinuj sam, dla klientów gratisy z własnej kieszeni. Proszę poczytać opinie o ich klinice weterynaryjnej. Dobra lektura.

Kam

Mogę tylko potwierdzić negatywne opinie o tym pracodawcy. Dodatkowo o czym tu można mówić jeśli Pan O. własnego brata poniża, obraża za drzwiami gdy pracownicy to słyszą. Atmosfera w pracy godna współczucia. Piotr jest przynajmniej lepszym człowiekiem.

27/02/20011

To pytasz czy wiesz? Bo twoja wypowiedź sama przeczy sobie.... Chyba że jest to autoreklam

Zostaw opinię o Polvet Healthcare Teodorowski Sp.j. - Orzesze

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polvet Healthcare Teodorowski Sp.j.