Szkółka drzew i krzewów ozdobnych Krzysztof Kubiczek

Pisarzowice

Opinie o Szkółka drzew i krzewów ozdobnych Krzysztof Kubiczek

Paulina

Chcecie być na bieżąco z tym, co dzieje się w Szkółka drzew i krzewów ozdobnych Krzysztof Kubiczek? Zachęcam do odwiedzenia zakładki 'Aktualności' na stronie internetowej firmy: http://kubiczek.com.pl/aktualnosci

rdf

A wiadomo jak to wygląda teraz z ofertami? Podobno atmosfera dopisuje

ZXS

OK.

basia

było dodrze ale przekombinowałam szukając ze w innej pracy bedzie lepiej

róża

branża ogrodnicza, jak i samo ogrodnictwo, to moja pasja i miłość od zawsze, pracowałam nawet w kilku kwiaciarniach dobrze renomopwanych, czy mam szansę na jakieś zatrudnienie w Szkółka drzew i krzewów ozdobnych Krzysztof Kubiczek? i ogólnie to jakie mają wymagania wobec nowych pracowników w rekrutacji?

klijentka z RYBNIKA

swiat zwaryjowal ludzie biegaja szaleja dla KASY a w ogrodach w PISARZOWICACH swiat i wlasciciele to BAJKA zobacz ;;;;;

agnieszka

nasz depresje zalamanie odwiedz ogrod i odpocznij ludzie normalni TO wyjatkowe miejsce ........................

agnieszka

pisarzowice to ewenement w skali kraju trzy szkolki i polecaja siebie nawzajem . dni otwarte to festiwal kultury zabawy na europejskim poziomie . w swiecie zawisci to oaza normalnosci zobacz ? i ocen sam

patryk

co to jest takiego ?

klijent

normalni nieodwalila palma pozdrawiam

JAKUB

MILO I PRZYJEMNIE ALE JAK PRACA TO PRACA BARDZO SIE STARAJA O DOBRA ATMOSFERE W PRACZY POYDRAWIAM

magda

nie bylo latwo ale dzis z perspektywy czasu widze ze nauczylam sie odpowiedyialnosci , milosci do przyrody - roslin i szacunku do ludzi

kinga

pracowałam było bardzo rodzinnie i miło finanse jak wszędzie ale atmosfera pełna spokoju i troski pozdrawiam

daniel

dobrzy i normalni

abc

najlepsza szkółka w województwie.pod względem jakosci i opieki

sssssssssssssssssss

wielkie kłamstwo

w porzadku ludzie

uczciwi i pożądni

paweł

małzeństwo z klasą płacą i nauczą

fajny gość

gość jest oky

adad
@anonim 10.01.2011 22:40
gość jest oky

ja znam kałuzińskich szkółka polskie korzenie http://www.kaluzinscy.pl/

Zostaw opinię o Szkółka drzew i krzewów ozdobnych Krzysztof Kubiczek - Pisarzowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Szkółka drzew i krzewów ozdobnych Krzysztof Kubiczek